Université Du Québec En Outaouais UQO

Úvod

Read the Official Description

Univerzita University of Quebec V OUTAOUAIS, pro zábavu UČENÍ

Považováno za univerzitní jehož lidský rozměr usnadňuje učení a reflexe, Université du Québec en Outaouais (UQO) rostla, vyvíjela a přizpůsobit své programy do rytmu potřeb zákazníků při současném zohlednění charakteristik region.

Se svým členstvím v síti z University of Quebec, UQO mohou spolehnout na vzdělávacích zdrojů a společných služeb největšího univerzitního systému v Kanadě.

Nachází se v Gatineau, v srdci Outaouais, UQO sídlí ve dvou pavilonech v docházkové vzdálenosti od sebe a má geografickou a kulturní výhodu pro jistotu. Ve skutečnosti to má tu výhodu, že se nachází v pohraniční oblasti poznamenané přítomností dvou bohatých kultur žijících v rytmu horečné činnosti federální kapitál, Ottawa. Nejen to městský, UQO rovněž nabízí služby v periferii a pracuje zvýšit svou přítomnost v regionu v příštích letech.

Od roku 2010, UQO je také nalezený v St. Jerome v nové budově 10,132 čtverečních metrů, postavený na rohu St. Joseph a Labelle, naproti radnici. Tento nový školní areál hostí téměř 1600 studentů. K dispozici jsou učebny, výukové a výzkumné laboratoře, knihovnu, vzdělávací software, kanceláře, administrativní prostory, konferenční prostory pro studenty a doplňkových služeb, jako jsou kavárny a knihkupectví, na šesti podlažích.

Pro své třídě tvořena malými skupinami studentů a mentoring kvality, které nabízí, UQO dává touhu učit se, budovat kariéru a úspěšný život. Ne příliš velké, ani příliš malé, lidštější a přátelský! To je to, co přitahuje 6800 studentů, kteří si předplatili především z oblasti Outaouais, ale také ve východním Ontariu a zbytek Quebeku. UQO pověst překročila hranice a přitahuje stále více studentů ze zahraničí.

KOVACÍ univerzity na Veřejně prospěšné práce

Dynamický a dobré dopravní spojení, UQO zajišťuje aktivní přítomnost v komunitě, v němž byla podtržena úloha úzké vazby s regionálními organizacemi a přispívá k sociálním, ekonomickém a kulturním vývoji populace Ottawa a Laurentians.

Její činnost tak rozšíří přes obrovské ploše 33.000 km² kde asi 300 000 lidí.

STUDIE ve znamení KVALITY

Vzdělávání je srdcem aktivit UQO. Je hrdá na své pověsti nyní pevně usazen jako "přátelské" univerzitě.

Možnost spolupracovat s pracovníky, vhodných opatření v oblasti dohledu a příjemná atmosféra usnadnit interakci a umožní učitelům zajistit individuální návaznosti se studenty v průběhu jejich cesty. Navíc, většina programy zahrnují pracovní stáže umožnit studentům aplikovat získané poznatky a získat odborné zkušenosti.

UQO do značné míry zajištěné programy ke specifickým potřebám trhu práce a společnosti jako její školení v oblasti správy, umění a kulturního dědictví, vzdělávání, výpočetní techniky, informatiky, psychoedukace, psychologie, vztahy průmyslové a lidské zdroje, účetnictví vědy, kojící vědy, přírodní, společenské vědy, přírodní vědy, psaní, překladatelské a sociální práce. Univerzita nabízí stejně programy vysokoškoláka, absolvent a postgraduální studium v ​​různých oborech.

záležitosti dalšího vzdělávání! Proto UQO nabízí profesionálům nástroje zdokonalit své zkušenosti prostřednictvím certifikátů, specializované postgraduální stupňů a krátké programy bakalářské a magisterské úrovni.

VÝZKUM A INOVACE

Výzkum je zásadním příspěvkem ke kvalitě programů a umožňuje přenos znalostí ke komunitě, a tím přispět k rozvoji Outaouais a Laurentides.

Vedou profesoři v čele svého oboru, výzkumu se rychle rozvíjí na UQO. Učitelé získali uznání a proslulost, které odhalí rozmanitost jejich zdrojů financování a zřízení výměn a spolupráce s výzkumnými pracovníky z jiných vysokých škol, organizací a soukromých společností.

UQO si klade za cíl začlenit se plně do hledání řešení nových sociálních problémů způsobených společenských změn a stát se významným hráčem na tvorbě sociálního kapitálu. UQO se aktivně podílí na iniciativách sociálních inovací rozvoje. Různé vyhledávání jsou prováděny v oblastech sociální ekonomiky a místních komunit, psychosociální zdraví dětí a mládeže, kyberpsychologie, akademický úspěch a pracovních transformací.

V přírodních a technických věd, UQO je velmi aktivní v oblasti fotoniky a počítačové telekomunikace.

Programy všech chutí

UQO nabízí četné, absolventy vysokých škol ve 14 oblastech studia:

podávání Umění a dědictví vzdělání výpočetní technika Informační technologie psychoedukace psychologie Průmyslové vztahy a lidské zdroje účetní Sciences ošetřovatelství přírodní vědy společenské vědy Překlad a redakce sociální práce Generální Bachelor of Arts Bakalářský kumulativně

Pro náročné a obohacující život studenta

V UQO, studenti jsou prvními řemeslníci z podnětné a otevřeného životního prostředí na celém světě. Díky jejich angažovanosti na akademické půdě, studenti přispívají k vytvoření prostředí, které odráží jejich hodnoty a zájmy v budoucnu.

Na jejich podporu, kampus studentské služby Gatineau a kampusu nabízejí individuální kvalitní služby Student banka / Info-Campus Saint-Jérôme a program aktivit, které podpoří jejich osobnostní a sociální rozvoj, protože jejich akademický úspěch ,

Sympozií, seminářů, konferencí, re-entry aktivity, hry Trade Překlad hry, francouzský kanadský Jeux de la komunikace, realitní studentské rádio radio, to jsou některé z mnoha aktivit jsou studenti pozvaných.

Udržovat se v kondici, Gatineau univerzitní studenti mají přístup do centra fyzických a sportovních aktivit, kde jsou multi-systém bazén lázeň a posilovna. Sportovní týmy Torrenty představují UQO v různých meziuniverzitních soutěží v cross country, golf, plavání a fotbal. Fotbalové hřiště s umělou trávou je přilehlý k Alexandre-tache Pavilion.

Studentský život je také spuštěn do činnosti různých skupin a studentských organizací na akademické půdě. Poskytnout hlas pro studenty, generální studentská asociace (AGE) reprezentuje všechny studenty a snaží se prosadit svá práva a zájmy, a na jejich obranu.

Mezinárodní scéna

To musí být její čas! Na počátku 21. století, absolventi se stále očekává, že pracovat v mezinárodním kontextu. Také UQO usiluje o to, aby jim nabídnout mezinárodní zrakem prvky v rámci svého vzdělávacího programu a příležitost získat zkušenosti v zahraničí.

výměnné studentské projekty, výzkum, výměny mezi učiteli a mezinárodní pomoci a podpisem memoranda se zahraničními institucemi i nadále množit. Tyto mnohé aktivity rozšířit do zemí, například ve Francii, Belgii, Švýcarsku, Španělsku, Německu, Bulharsku, Litvě, Bosně, Kosovu, v Polsku, Benin, Togo, Kostarika, Kolumbie, Chile, Brazílii, Mexiku a na Kubě.

Mezinárodní aktivity univerzity jsou prospěšné pro studenty, kteří jsou vystaveni sadě myšlenkových proudů, kultur a různými způsoby vidění a pro Outaouais a Laurentides jako sociální a ekonomická hlediska.

Absolventi: chloubou univerzitě!

Univerzita je hrdá na své některých 39.500 absolventů! Jsou dnes pracuje, většinou v hlavních odvětvích tohoto regionu Outaouais, ale i po celé Quebec, Kanada a ve světě. Tato důležitá síť pomáhá podporovat UQO.

Vzhledem k tomu, že vztahy mezi univerzitou a absolventů jsou důležité, UQO udržuje kontakt s nimi prostřednictvím svého absolventů sdružování a OUT Magazine.

UQO přes 300 studentů z jiných zemí každý rok.

Výsadní vztahy s komunitou

UQO přesune do rytmu Outaouais a Laurentides. klíčovým partnerem v hospodářské, sociální a kulturní UQO prostřednictvím svého děkanství dalšího vzdělávání a partnerství (DFCP) investuje mnoho energie při vytváření a udržování úzkých vazeb s komunitou, jak vyhovět potřebám obyvatel jít ven s nimi setkat.

DFCP, ve spolupráci s organizacemi a středních podniků, nastaví různé vzdělávací aktivity, specializovaná školení a několik intervenčních projektů, aby splňovaly potřeby vyjádřené komunity.

DYNAMIC FOUNDATION

Podporovat rozvoj univerzity a současně podporovat povýšení výuky a výzkumu, je cílem sledovaným Foundation UQO od jeho vytvoření v roce 1986.

V březnu 2006 nadace zahájila UQO nejodvážnější fundraising Ottawa historii s cílem 10.000.000 $, dobře během několika letech práce. Investiční osy jsou úzce spojeny s strategických cílů UQO, jak jsou definovány ve svém strategickém plánu Horizon 2012. Fundraising kampaň probíhá i v Laurentians s cílem přispět k rozvoji a UQO studentů.

Tyto kampaně se shodují s reálnými a okamžité potřeby, ale také s tučným vidění dlouhodobém horizontu. Mezi dary, které pocházejí od podniků i jednotlivců, bude podporovat růst univerzity se sídlem v Gatineau, stejně jako St. Jerome. Seskupeny do čtyř hlavních oblastí rozvoje, priority kampaně nadace s cílem podpořit přístup a úspěch v univerzitních studií, výzkumu a vývoje v některých oblastech excelence specifických pro danou UQO, ale také v nově vznikající výklenky, výstavba a renovace infrastruktury a rozvoj regionálních programů.

This school offers programs in:
  • Francouzština

Vidět MA » Zobrazit magisterské programy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

MA V Udržitelné řízení Lesních Ekosystémů

Campus forma Denní studium September 2018 Kanada Gatineau Saint-Jérôme

[..] Tento multidisciplinární kontrola je pro kandidáty, kteří se chtějí stát kvalifikovaných odborníků v oblasti udržitelného řízení lesních ekosystémů. [+]

Vedení lesních ekosystémů ve specializovaných pracovníků podílejících se na definici, řízení a řešení problémů různého druhu s cílem přispět k realizaci udržitelného rozvoje lesů.

Poskytují správu ekosystému a udržitelného plánování lesní zohlednění ve svých zásad a postupů řízení, více potřeb uživatelů, požadavků zájmových skupin, cíle a ochranu lesních ekosystémů využití půdy ,

Z tohoto pohledu to multidisciplinární ovládání je pro kandidáty, kteří se chtějí stát kvalifikovaných odborníků v oblasti udržitelného řízení lesních ekosystémů. Díky aktivním vyučovacích metod, které integrují ekologické, ekonomické a sociologické, budou studenti rozvíjet jejich schopnost definovat, spravovat a řešit složité problémy.... [-]


Magistr

Master Of Sociálních Rozvojových Studií

Campus forma Denní studium Kombinované September 2018 Kanada Gatineau Saint-Jérôme + 1 více

Tento multidisciplinární kurz je určen pro kandidáty, kteří chtějí dát nástroje, aby se stal odborníky a rozvíjet vůdčí podniky, které jsou schopny identifikovat stávající problémy a navrhovat inovativní řešení. [+]

Tento multidisciplinární kurz je určen pro kandidáty, kteří chtějí dát nástroje, aby se stal odborníky a rozvíjet vůdčí podniky, které jsou schopny identifikovat stávající problémy a navrhovat inovativní řešení.

Seznámí se s hlavními teoriemi vývoje as rozvojem otázky, výzvy, řešení a limity. Oni prohloubit jejich znalosti o různých rozměrů, které spolupracují na komunitní rozvoj a územní dynamice.

Také budou rozvíjet jejich schopnost analyzovat a společenských vztahů lidské činnosti, vztahy s životním prostředím a sociálních struktur v územích. Studenti se také zvládnout různé techniky výzkumu a konkrétní akce na rozvoj. Po jejich výcviku, budou získali teoretické a metodologické znalosti potřebné k pochopení a působit na vývoj a jinde.... [-]


Masters Projektový Management

Campus forma Denní studium Kombinované September 2018 Kanada Gatineau Saint-Jérôme + 1 více

Tato kontrola byla vyvinuta pro lidi, kteří chtějí řídit odborně projektů různých typů a velikostí. Manažeři z tohoto programu budou moci rozvíjet projekty šité na míru konkrétním kontextu a spravovat v rámci omezení. [+]

Tato kontrola byla vyvinuta pro lidi, kteří chtějí řídit odborně projektů různých typů a velikostí. Manažeři z tohoto programu budou moci rozvíjet projekty šité na míru konkrétním kontextu a spravovat v rámci omezení.

Tak po prostudování proveditelnosti těchto projektů, budou schopni realizovat nejvhodnější strategii pro jejich dosažení. Díky plánovacích nástrojů, které byly začleněny do své praxi se tyto manažery, aby zajistily, že cíle, a to jak finanční a organizační, bude dosaženo. Kompetentní v oblasti řízení lidských zdrojů, budou také spolupracovat s lidmi schopni zajistit úspěch projektu.

Pravidelného toku - S PAMĚTÍ (M.SC,)... [-]


Videos

Vidéo promotionnelle - UQO - Premier cycle

UQO - Présentation

Contact
Adresa destinace
C.P. 1250, succursale HullGatineau (Québec) Canada
Gatineau, Quebec, J8X 3X7 CA
Adresa destinace
5, rue Saint-JosephSaint-Jérôme (Québec) Canada
Saint-Jérôme, Quebec, J7Z 0B7 CA