University of Northern British Columbia School of Business

Úvod

Read the Official Description

University of Northern Britské Kolumbie je jedním z nejlepších malých kanadských univerzit. S jádrem areálu v Prince George a krajských školních areálech po celé severní BC, UNBC uznává důležitost kvalitní výuky, osobní pozornost, průlomovém výzkumu, a jsou důležité na sever.


Škola se nachází na jednom z nejkrásnějších areálů v Kanadě. Ohromující architektura zahrnující rock, dřevo, a světlo odráží přirozenou krásu hor, lesů a řek střední a severní Britské Kolumbii. Jsme dostatečně malé, aby podporovaly osobní vztahy mezi fakulty, zaměstnanců a studentů, ale dost velký, aby se nabízí mnoho výzev a příležitostí. Doporučujeme vám, aby přišli a navštivte naše školní areál.

Co budete objevovat na UNBC je pozoruhodné a jedinečné místo k získat vyšší vzdělání. Univerzita má přátelské a osobní atmosféru, kde se studenti se poznat jeden druhého a dělat celoživotními přáteli. Dialog a respekt k názorům druhých charakterizují zkušenost studentů na akademické půdě a ve třídě. Menší počet žáků ve třídě nabízí studentům možnost vyjádřit své nápady a učit se z nápadů ostatních. Za třídě, existují možnosti k dispozici na UNBC, aby se zapojili do mnoha podnikání, sociální, komunitní služby a rekreační aktivity. Důrazně podporujeme kooperativní vzdělávání, které integruje akademické studium s pracovní praxe. Tyto příležitosti vám umožní rozvíjet své interpersonální, komunikace, a vůdčí schopnosti; vskutku, rozvíjet dovednosti, které budou mít zásadní význam pro podnikání a osobní úspěch v 21. století.

Umožňujeme našim studentům naplnit svůj potenciál prostřednictvím našeho závazku k výuky inovaci a excelenci. Usilujeme o rovnováhu mezi výuku a výzkum přes přinášet nejnovější poznatky výzkumu do třídy. Zajišťujeme, aby naši studenti pochopit klíčové problémů, s nimiž podnikání dnes. Naše odhodlání výuky a výzkumu umožňuje našim studentům, aby v čele řízení myšlení a jednání.School of Business mise a hodnoty

School of Business je uznávána pro náš trvalý závazek k výuky a excelenci ve výzkumu a zaměřit se na problémy, kterým čelí kanadské podnikání a společnost. Pomáháme komunity a organizace střední a severní Britské Kolumbii jednat na světové scéně. Naši absolventi mají důvěru, odhodlání a schopnost proměnit podnikání. Nabízíme nejlepší univerzitní zkušenosti v Britské Kolumbii.Naše cíle:

• Chcete-li umožnit našim studentům naplnit svůj potenciál prostřednictvím našeho závazku k dokonalosti výuky a naše zaměření na ně jako jednotlivce.
• Chcete-li rozvíjet manažerské znalosti a dovednosti potřebné k dosažení prosperity a úspěchu v měnícím a složitém světě.
• Chcete-li předem znalosti a praxe v podnikání tím, že podporuje jak teoretické, tak aplikovaný výzkum.
• Chcete-li usilovat směrem k budování naší společnost prostřednictvím posílení dialogu a spolupráce s vedoucími představiteli jejích organizací a komunit.Naše přesvědčení:


• Že naše oddanost k výuce a výzkumu staví naši studenti v čele řízení myšlení a jednání.
• že naše učebny jsou jako fórum pro dialog a respektování různých perspektiv.
• že sociální a kulturní rozmanitost na severu a Kanady jsou zdrojem trvalé síly pro náš národ.


Naše hodnoty:

• chováme etickým a profesionálním způsobem v našich vztazích se studenty, kolegy a členy naší komunity.
• Věříme v družstevních, harmonických, a uctivé vztahy v School of Business a mezi odděleními univerzity.
• Zavázali jsme se k budování mostů k těm, kterým sloužíme, včetně pro-ziskové a ne-pro-neziskových organizací, First Nations, a komunit střední a severní provincii Britská Kolumbie, Kanada, a svět.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc V Oboru Business Administration

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Kanada Prince George

Master of Science v programu Business Administration (MSc) na UNBC je určen pro studenty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v podnikání v pozicích, které vyžadují jak rozsáhlé znalosti v .... [+]

Informace o programu

Master of Science v programu Business Administration (MSc) na UNBC je určen pro studenty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v podnikání v pozicích, které vyžadují jak rozsáhlé znalosti v oblasti speciálních (například účetnictví, finance, řízení lidských zdrojů / organizationa l chování, marketing, řízení provozu / Mezinárodní obchod), stejně jako vynikající kvantitativní a kvalitativní výzkum dovedností.

Absolventi budou mít postavení v oblasti poradenství, obchodu, státní správy a výzkumných ústavů, nebo bude pokračovat ve studiu v doktorských studijních programech podnikání. Program MSc klade důraz na interdisciplinární přístup k podnikání vzdělání: Studenti by měli studovat a provádět výzkum v rámci dvou nebo více speciálních oblastí v podnikání, například účetnictví a finance, nebo marketing a mezinárodní obchod. Žáků ve třídě jsou malé, a životní prostředí, kolegiální a přátelské, s vynikající možnosti pro interakci s ostatními studenty a profesory. Studenti provádět špičkový výzkum, přičemž je pod dohledem jednoho nebo více profesorů v programu. ... [-]

MA

Ma Ve Vývoji Ekonomiky

Campus forma Denní studium September 2017 Kanada Prince George

Hospodářský rozvoj je stále kritický problém pro více než tři čtvrtiny světové populace, kteří bydlí v zemích, klasifikovány jako "s nízkými příjmy" nebo "střední příjem." [+]

MA z rozvojové ekonomiky

 

Hospodářský rozvoj je stále kritický problém pro více než tři čtvrtiny světové populace, kteří bydlí v zemích, klasifikovány jako "s nízkými příjmy", nebo "se středními příjmy." Příčiny a důsledky hospodářského vývoje zůstávají sporné otázky. Tento stupeň se domnívá, že měnící se globální, regionální a národní kontext pro hospodářský rozvoj, ponaučení pro tvorbu politik, které lze vyvodit ze srovnávacích studií a nástroje potřebné k tomu, aby vývoj ekonomů přispět k procesu rozvoje. Obrovský transformace, které se konají dnes v jižních zemích poskytují zaměření na míru. Studenti jsou vyzváni k analýze témat, jako důvody pro vznik nových ekonomických center v jižní, jako jsou Čína a Indie, stejně jako přetrvávající problémy chudoby a nerovnosti. Program zahrnuje základní kurzy v globalizaci a rozvoji, makroekonomické politiky pro rozvoj, aplikované ekonometrie a chudobě, nerovnosti a rozvoj.Ekonomické oddělení má také zvláštní odborné znalosti v oblasti ekonomiky životního prostředí a zdraví ekonomiky a nabízí volitelné předměty v těchto oblastech. Studenti jsou také nutné k dokončení práce MA a MA projekt, který umožňuje studentům aplikovat nástroje ekonomické analýzy rozvoje. Hospodářský rozvoj nemůže být zkoumány odděleně od jiných dimenzí vývoje. Chápání chudoby, například, vyžaduje nejen ekonomickou analýzu, ale také pochopení poznatků poskytovaných jinými sociálních a zdravotních věd. Školení ekonom pro otázky rozvoje proto musí vystavit studentům interdisciplinární přístupy k rozvoji. Zakrytím teorie, politika a aplikované analýzy, stejně jako integrovat poznatky z jiných oborů, magisterského a vybavuje studenty pracovat jako ekonomové ve vládě a mezinárodní agentury, stejně jako v soukromém sektoru.... [-]