The University of New Brunswick-Saint John, Faculty of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

The University of New Brunswick Saint John Fakulty podnikatelské je místo, kde profesoři skutečně znát vaše jméno.


S naší učitel - studenta poměru 1:17 jste více než jen číslo. Snažíme se poznat naše studenty a jejich zapojení do jedinečné příležitosti, které jsou právě pro jejich profesní rozvoj. Jsme malý, přátelský a oddaný fakulty s posláním, aby posílily své chápání světa, ve kterém žijete a pracujete, a které vám umožní, aby významný rozdíl ve vaší komunitě. Chceme, aby naši studenti být úspěšný v jakýchkoliv snah se rozhodnou pokračovat.


Naši studenti mají možnost dělat věci, a zkuste to tady, že oni mohou nikdy dostat šanci udělat na větší akademické půdě. Studenti prezentovali na konferencích se svými profesory, hostil místní rozhlasové show, psaný pro studenta noviny, sloužil na svatého Jana Board of Trade a ve styku s některými z našich nejvlivnějších a inspirujících lidí v našem městě a provincie.


Přinášíme reálných zkušeností přímo do našich učebnách


Samozřejmě, že naše členy fakulty jsou chytré, ale jsou také skuteční lidé, kteří přinášejí bohaté praktické znalosti k jejich stylu výuky. Surfovat přes profily schopnosti a podívejte se na talent, který existuje mezi našeho týmu.


Máme podnikatel, který učí Small Business strategie, právník / účetního znalce, který učí Finance a obchodní právo a odborník v oblasti IKT, který vyzývá studenty, jak začlenit nové technologie do svých úkolů prostřednictvím blogu na bázi učení časopisech a využitím Google Docs ve svých zprávách.

Místa

Saint John

University of New Brunswick - Saint John

Adresa, 1. řádek
UNB Saint John
100 Tucker Park Road
P.O. Box 5050

E2L 4L5 Saint John, Nový Brunswick, Kanada
Telefonní číslo
(506) 648-5500

Programy

Tato škola dále nabízí: