Přečtěte si oficiální popis

Svět se mění. A tak je svět podnikání. Na Telfer School of Management na univerzitě v Ottawě jsme pochopili, že to, co je přesahuje to, co se můžete spolehnout. Snažíme se udržovat síť vysoce kvalitních spojů - a co je pro nás je, aby vám ve středu všeho.

Ať je to, že je pro vás důležitá, nabízíme vám všechny prostředky, aby dopad.

Jsme s vámi podělit o úzké vztahy jsme kované s našimi absolventy a podnikatelské sféry, takže se můžete naučit vedle lídrů, manažery a podnikatele, kteří jsou stejně brilantní jako jsou inspirující.

Jsme s vámi podělit o znalosti našich výzkumných pracovníků, jejich rozsáhlých sítí a jejich partnerství s organizacemi v místní, národní a mezinárodní podnikatelské komunity.

Naše programy jsou navrženy tak, aby tvar vlivnými vůdci, zodpovědných manažerů a inovativních výzkumných pracovníků, kteří mají pozitivní dopad na životy lidí, organizací a komunit. Ať jsou vaše cíle, jsme vždy uzavřena do které vám pomohou dosáhnout.

Naši profesoři jsou mezinárodně uznávané pro jejich průlomového výzkumu, jejich vybalení z krabice myšlení a jejich vedení klíčových výzkumných sítí. Berou o nejdůležitějších otázkách, jimž čelí dnešní obchodních lídrů, předvídání a vymýšlet řešení budoucích výzev ve všech oblastech řízení, včetně našich třech strategických oblastech: obchodní analýzy a výkonu, řízení zdravotnických systémů, i inovace a podnikání.

Nachází se v samém srdci Ottawy, naše škola je hrdým akademický domov některých 4300 studentů, 88 členů fakulty na plný úvazek a více než 25.000 absolventů. Naše akreditace ze tří nejnáročnějších mezinárodních organizací (AACSB, AMBA a EQUIS) podtrhují naše uznání jako jeden z předních světových obchodních škol.

Strategických oblastech odbornosti

Telfer School of Management definuje strategické oblasti odborných znalostí (SAE), jako výrazná, relevantní a udržitelné platformu pro dosažení národní a mezinárodní pověst v oblasti výzkumu, výuky a dosah.

Cílem je vytvořit "Full Spectrum" závažných nežádoucích účinků, které sahají od základního a aplikovaného výzkumu, pedagogiku na provádění programů a dosah.

Telfer School určila následující jako jeho tří strategických oblastí odbornosti:

Podnikání a inovace Health Systems Management Business Analytics a Performance

Akreditace a žebříčky

Telfer School of Management je jedním z pouhých 2 obchodních škol v Kanadě a jeden z méně než 70 obchodních škol na světě, kteří dosáhli trojitou korunu akreditací.

International Business School akreditaci zajistit, aby studenti obdrží kvalitní vzdělání. Akreditované instituce láká nejen vyšší kvalitu studenti, ale také poskytuje velké příležitosti výzkumu, a umožňuje celosvětové uznání.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Telfer School of Management

Všechny velké objevy mají jednu věc společnou: začali s jednou osobou, která žádá jednu velkou otázku. My, na Telfer škole, znát transformační sílu velkých otázek. Mohou ... [+]

Jaký bude váš velký dotaz?

Všechny velké objevy mají jednu věc společnou: začali s jednou osobou, která žádá jednu velkou otázku. My, na Telfer škole, znát transformační sílu velkých otázek. Mohou uvolnit mysl, otevírají neomezené možnosti a navždy změnit svět. To je důvod, proč jsme vytvořili Telfer Master of Science v managementu.

smýšlet jinak

Náš program je záměrně navržen tak, aby vám umožní plně využít revoluční sílu velkých otázek:

Pomáháme vám s intelektuální důvěrou a vědomím klást pronikavé původní otázky. My zařídíme s výzkumnou vnímání a dovednosti potřebné k shromažďování a syntetizovat údaje vztahující se k těmto otázkám. A my vám pomůže odkrýt talent potřebné k určení vzory v těchto údajů, odhalují jasné a logické vysvětlení těchto vzorů, a přesunout blíže k odhalení trailblazing odpovědi. ... [-]
Kanada Ottawa
Září 2020
Angličtina
Denní studium
24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině