Saint Mary's University Sobey School of Business

Úvod

Read the Official Description

Saint Mary University

&nbsp

Saint Mary vám nabízí student-střed vzdělávací prostředí. Doporučujeme 'aktivní učení', kde se vaše mysl a představivost jsou oceňovány, stimulovány a zabývají. Saint Mary také podporuje real-život použití vaší in-třídy studií, jak jsme najít způsob, jak připojit teorie se světem kolem vás. To znamená, že se naučíte, jak si udělat. Výsledkem je, že budete stát se lepším komunikátor s přirozenější vedení a interpersonální dovednosti. A to znamená lepší pravděpodobnost přistání práci, kterou chcete jakmile přejdete.

Sobey School of Business v Saint Mary University

Dnešní organizace působí ve více komplexní a dynamické prostředí než kdy předtím. Na Sobey School of Business, nabízíme vám konkurenční výhodu ve světě, který vyžaduje inteligentní, flexibilní a efektivní řízení obchodních lídrů.

0pt; mso-Stránkování: none; mso-layout-grid-align: none; text-autospace: none; "> V centru našeho úspěchu je spolehlivý závazek pro naši misi: Chcete-li předem manažerského vzdělávání, teorie a praxe prostřednictvím vynikajících v student-střed výuky, vědy a dosah komunity. Je to závazek, že vybaví absolventy našeho vysokoškoláka, magisterské a doktorské programy uspět v neustále se měnícím světě. 0pt, line-height: 15.0pt; mso-Stránkování: none; mso-layout-grid-align: none; text-autospace: none; ">

Rozhodující pro úspěšné dosažení našeho poslání je třeba citlivě reagovat na změny kolem nás, a být lídry v manažerského vzdělávání - a to nejen regionální, ale i národní a mezinárodní úrovni. Výsledkem je komplexní přístup k řešení problémů-že Vás připravuje uspět kdekoliv na světě.

0pt; mso-Stránkování: none; mso-layout-grid-align: none; text-autospace: none; "> Jednou z našich největších zdrojů je pro nás obrovská síť absolventů, kteří sledují úspěšnou a dobře placenou kariéru ve vládě, vzdělávání, podnikání a armáda. S více než 65% našich absolventů s bydlištěm v Nova Scotia, absolventi školy Sobey připojit obrovskou síť odborníků prakticky ve všech významných společností, mnoho podnikatelských start-up, a ministerstev. Pro naše studenty, oni poskytují neocenitelný zdroj intelektuálního kapitálu - poskytování mentorství, které slouží jako hostující lektoři v našich třídách, jako členové na našem poradních orgánů, a jako význačný soudci ve studentských soutěžích.

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

0px; písma: 13.0px Verdana, ">

&nbsp

0px; písma: 13. 0px Arial; ">

&nbsp

&nbsp

&nbsp

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Financí

Campus forma Denní studium 12 - 15 měsíců September 2017 Kanada Halifax

První svého druhu nabízených v Kanadě, bude škola Sobey z podnikání 's Master of Finance programu oslaví své 10. výročí v roce 2013 [+]

Master of Finance

První svého druhu nabízených v Kanadě, škola Sobey z podnikání 's Master of Finance program bude slavit 10. výročí svého založení v roce 2013.

Naše inovativní 12-15 měsíců Program účinně připravuje absolventy pro profesionální kariéru v roce:

finanční analýzy a poradenství, portfolia a řízení rizik, a corporate finance.

Umístěný v teorii a zaměřil se na reálných aplikacích, kromě dosažení odborné vzdělání v oblasti financí, jsou naši absolventi vybaveny rozsáhlou přípravou na Chartered Financial Analyst ® (CFA) označení.

Sobey MFin je ideální, pokud máte zájem o zahájení nebo prosazování své kariéry v podnikovém světě, veřejného sektoru či odvětví. ... [-]


Magistr Technologie Podnikání A Inovace

Campus forma Denní studium September 2017 Kanada Halifax

Master of Technology podnikání a inovace (MTEI) je absolventem úrovni profesionální program navržen tak, aby vzdělávat a rozvíjet podnikatelské T-formoval profesionálů [+]

Master of Technology podnikání a inovace

Master of Technology podnikání a inovace (MTEI) je absolventem úrovni profesionální program navržen tak, aby vzdělávat a rozvíjet podnikatelské T-formoval profesionálů.

T-tvaru odborníci jsou v poptávce ze strany zaměstnavatelů a ekonomiky po celém světě. Jsou to hluboké řešit problémy v jejich domovském oboru a jsou schopny inovace a komercializace prostřednictvím uplatňování znalostí a dovedností, které jdou napříč širokou škálou technologických a obchodních oborů.

Příchod do programu, budete mít silnou funkční znalosti v oblasti kázně a hluboký zájem o technologie. Program MTEI vám cílenou znalosti a dovednosti   abyste mohli uspět jako inovátor a podnikatel. ... [-]


Master Of Management - Družstva A Družstevní Záložny

Online & Campus forma 3 let September 2017 Kanada Halifax

Saint Mary University nabízí dva mezinárodní správu programů, které poskytují výjimečné manažerské dovednosti na současné a budoucí družstevních vůdců.Navrženo pro profesionály, kteří hledají [+]

Master of Management - Družstva a úvěrních družstev

Saint Mary University nabízí dva mezinárodní správu programů, které poskytují výjimečné manažerské dovednosti na současné a budoucí družstevních vůdců. Navrženo pro profesionály, kteří hledají práci na částečný úvazek program zaměřený na družstva, programy čerpat studenty, fakulty a výzkumných pracovníků z celého světa az rozmanitosti družstev a družstevní záložny. Absolventi a studenti pocházejí z různých zemí a fakulty pocházejí z Kanady, Spojených států, Nového Zélandu a Anglii.

Master of Management, družstev a družstevních záložen

Diplom v družstevním řízení ... [-]