York University Schulich School of Business

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

York University School of Business Schulich Známý jako Kanady Global Business School ™, Schulich School of Business v Torontu patří mezi přední světové obchodní školy řadou globálních průzkumů. Schulich studijního programu MBA je zařazen # 1 ve světě Aspen Institute (vedení Washingtonu, DC-založené mozkový trust), v celosvětovém průzkumu, který identifikuje, které školy dělají nejlepší práci na přípravě budoucí vedoucí podniku pro environmentální, sociální a etické Složitost současného podnikání. Schulich studijního programu MBA je zařazen # 1 v Kanadě Forbes, Ekonom a expanze (publikace Time Warner se sídlem v Mexico City). Celosvětová síť Kellogg EMBA z partnerských škol, který zahrnuje Kellogg- Schulich EMBA, je zařazen # 1 na světě, The Wall Street Journal, a Kellogg, Schulich EMBA je zařazen # 1 v Kanadě Financial Times of London.

Global, inovativní a různorodé, Schulich nabízí obchodní programy po celý rok ve dvou Toronto areálech - novou state-of-the-art komplex na hlavním kampusu York University a jeho centrální Miles S. Nadal Management Centre se nachází v centru města je finanční okres. Škola také nabízí Schulich MBA v Indii - jeden z prvních programů MBA, které mají být dodány v této zemi tím, přední mezinárodní obchodní školy z mimo Indii. Kromě toho, Schulich provozuje satelitní centra v Pekingu a Šanghaji, Čína; Mumbai, Indie; Soul, Jižní Korea; a Moskva, Rusko. Schulich nabízí vysokoškoláka, absolventa a postgraduální obchodní tituly, které vedou k profesní dráze v soukromé, veřejné a neziskového sektoru, a má více než 24.000 absolventů pracujících v přibližně 90 zemích. Schulich propagoval Kanada je první Mezinárodní MBA (IMBA) a International BBA (Ibba) stupňů, stejně jako Severní Ameriky vůbec první přeshraniční Executive MBA titul, na Kellogg-Schulich Executive MBA. Executive Education Centre Schulich poskytuje programy Executive Development ročně na více než 16.000 manažerů v Kanadě, tak iv zahraničí.

  1. výroční Seymour Schulich Awards pro výuku Excellence Seymour Schulich velkoryse darovala finanční prostředky na podporu roční student-řídit, studentské-hlasoval ocenění uznávající výuce dokonalosti. Tyto Výuka Excellence Awards patří mezi největších takových cen v Severní Americe. Pan Schulich vize je, že vítězové tohoto vyznamenání být instruktoři Schulich jehož vynikající výsledky v oblasti vzdělávání je uznávána jejich studenty. Excellence ve výuce zahrnuje:

Znalosti a nadšení pro, předmět

Výjimečná učební strategie a komunikační dovednosti Pozitivní student učení zkušenosti Výuka inovace Reagovat na potřeby studentů a obavy

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Videos

MBA India