Sauder School of Business, University of British Columbia

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

O škole

Sauder School of Business na University of British Columbia je Kanada je předním akademické obchodní škola, udržování mezinárodní pověst pro vynikající výsledky v oblasti výzkumu a vzdělávání, a bezkonkurenční globální partnerství. Fakulta má více než 2700 studentů v bakalářských, magisterských a doktorských programů, a může se pochlubit více než 28.000 absolventů v 70 zemích světa.

Umístil ve Vancouveru, hodnotí Economist Intelligent Unit jako svět je nejvyšší město v globálních obyvatelnost žebříčku, škola čerpá z internacionalismu města a jeho pobřeží Pacifiku nastavení poskytovat bezkonkurenční globální obchodní perspektivy.

Škola se nachází v samém srdci velkolepé UBC areálu, kde sídlí lesní, oceán a hory průhledy. Druhý kampus, Robson Square, se nachází v samém srdci rušného centra města Vancouver poloostrova.

Obchodní škola byla přejmenována na Sauder School of Business v roce 2003 v uznání podpory a štědrosti Williama Sauder, BCOM 1948, kancléř emeritního UBC a bývalý předseda Interfor.

UBC Vize pro 21. století


University of British Columbia, aspirující být jedním z nejlepších světových univerzit, připraví studenty, aby se výjimečné globální občany, podporovat hodnoty občanské a udržitelné společnosti, a provádět vynikající výzkum, který bude sloužit lidem v Britské Kolumbii v Kanadě, a svět.

Naše poslání


The University of British Columbia bude poskytovat své studenty, schopnost a osazenstvo s nejlepšími možnými prostředky a podmínky pro vzdělávání a výzkum, a vytvořit pracovní prostředí, věnovaný k dokonalosti, spravedlnosti a vzájemného respektu. Bude spolupracovat s vládou, obchodu, průmyslu a profesí, stejně jako s jinými vzdělávacími institucemi a široké komunity, objevovat, rozšiřovat, a aplikovat nové poznatky, připravit své studenty na plnění kariéry, a zlepšit kvalitu života prostřednictvím přední-hrana výzkumu.

Absolventi UBC bude mít silně vyvinutý analytické, řešení problémů a kritické myšlení schopnosti; budou mít vynikající výzkumné a komunikační dovednosti; budou znalosti, flexibilní a inovativní. Jako odpovědní členové společnosti, budou absolventi UBC doceňovat rozmanitost, práce s dětmi a pro jejich komunity, a musí být prostředky pro pozitivní změny. Budou na vědomí své povinnosti jako globální občané, a snažit se zajistit udržitelné a spravedlivé budoucnosti pro všechny.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

ředitelů Vzdělávacích Programů

Campus forma Kombinované 12 dny September 2017 Kanada Vancouver

Tento program je určen na pomoc ředitele zaplnit mezery ve znalostech se kterými se setkávají v zasedací místnosti a praktikovat to, co se učí. Účastníci jsou zkušené a začínající režiséři z různých prostředí. [+]

Ředitelé vzdělávací program - Lepší rady, lepší desky, Better Business Tento program je určen na pomoc ředitele zaplnit mezery ve znalostech se kterými se setkávají v zasedací místnosti a praktikovat to, co se učí. Účastníci jsou zkušené a začínající režiséři z různých prostředí.

Výhody účasti

Účast na tomto semináři vám pomůže:

vybudovat potřebné kompetence k efektivní ředitel vytvořit sadu nástrojů pro hodnocení a přizpůsobení se budoucím výzvám v zasedací místnosti monitorování a řízení poradit s důvěrou porozumět současným "best practices" v oblasti správy zvýšení podnikové výkonnosti ... [-]