Saint Mary’s University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vyberte si Saint Mary's University!

Univerzita sv. Marie byla založena v roce 1802 a nachází se v Halifaxu v Novém Skotsku v Kanadě. Univerzita má dlouhou tradici akademické excelence ve výuce a výzkumu. Na našem kampusu žije více než 7 000 studentů z více než 115 zemí. Univerzita v Saint Mary je uznávána jako jedna z nejvíce internacionalizovaných studentských skupin v Kanadě.

V souladu s naším mottem Age Quod Agis - udělejte to, co děláte, dosáhli jsme dokonalosti v bakalářských studiích v oblasti liberálních umění, environmentálních studií, obchodu, vědy a inženýrství. Nabízíme také absolventské programy v oblastech s velkou silou. Všechny naše akademické programy jsou akreditovány a uznávány na mezinárodní úrovni, aby zajistily, že studenti mají celosvětový přístup k zaměstnání a postgraduálnímu studiu.

Všechny naše programy v rámci Sobey School of Business získaly nejvyšší úroveň mezinárodní akreditace. Akreditace AACSB se rozšiřuje z našeho bakalářského studia na naše doktorské studium v oboru řízení podniku.

Máme program Bachelor of Science známý pro množství výzkumných příležitostí, které jsou k dispozici pro vysokoškoláky. Ti, kteří studují oblasti zelené chemie, jsou schopni využívat výzkumných pracovišť nových střechů Atrium a Global Learning Commons, zatímco studenti Astrophysics tráví čas v Burke Gaffney Observatory v areálu.

St Mary's Bakalář umění je známý pro svou flexibilitu a širokou škálu kurzových nabídek, včetně některých velmi jedinečných specializací, jako jsou mezinárodní rozvojové studie, kriminologie, asijské studie a studie Atlantic Canada.

View of downtown Halifax from Dartmouth with the waterfront and the Purdy's Wharf. Halifax, Nova Scotia, Canada.

Top 5 důvodů, proč zvolit univerzitu Saint Mary

1. Bohatá podpůrná komunita

Areál se nachází na jednom krásném městském bloku. Budete rychle vytvářet smysluplné spojení s ostatními studenty a budete se cítit srdečně v novém domově. Když se cítíte pečlivě, můžete dosáhnout více.

2. Profesory, kteří vás znají

S průměrnou počáteční třídou velikosti 40, budete nejen cítit spojení s jinými studenty, ale budete se moci seznámit s vašimi profesory. S přístupem k profesorům, kteří se starají o vaši akademickou výkonnost a vaši budoucnost, máte takovou osobní podporu, která má vliv.

3. Učte se dělat

U svaté Marie se domníváme, že se studenti učí teoreticky lépe a rychleji, když pracují v reálném světě. Za tímto účelem nabízíme zážitkové vzdělávací příležitosti, laboratoře, kooperace (stáže na všech fakultách), cestování do zahraničí a skutečné možnosti výzkumu.

4. Spousta možností výzkumu

Pokud budete dále ve své akademické kariéře, prohlédněte si mnoho příležitostí, které nabízíme (z nichž mnohé jsou v regionu jedinečné).

5. Tradice akademické dokonalosti

Asi 98% našich profesorů na plný úvazek má své doktorské studium, což je více než jakákoli jiná univerzita v provincii. Tito úspěšní profesoři přinášejí do učebny svou hloubku zkušeností ve svůj prospěch a naše bohaté společenství absolventů vám přináší skutečný svět. Pokud někdy budete potřebovat pomocnou ruku na cestě, akademická podpora, zdravotní péče, kariéra a pomoc při příjezdu jsou k dispozici.

Místa

Halifax regionální magistrát

Adresa, 1. řádek
Robie Street, 923
B3H 3C3 Halifax regionální magistrát, nové Skotsko, Kanada

Akreditace