Přečtěte si oficiální popis

O

Nachází se v jednom z nejkrásnějších národních historických památek Kanady, Royal Roads University má dlouhou historii dokonalosti. V roce 2015 jsme oslavili 75 let vedení a učení - 55 let jako vojenská vysoká škola a 20 let jako veřejná univerzita aplikovaného výzkumu.

Chápeme potřeby a aspirace našich studentů a vytvořili jsme možnosti, které vám poskytnou vzdělávací zážitek, který vyhovuje vašemu životnímu stylu. Náš kohortový model představuje skupinovou práci založenou na skupinách, která vám poskytne prostředek pro rovnocenné vrstevníky, který můžete sdílet, vyzkoušet a rozvíjet v celém vašem programu. Dokonce i po ukončení studia tyto skupiny nadále podporují vaše snahy, aby zajistily, že váš život měnící se zkušenosti s námi umožní nejen profesionální transformaci, ale i osobní.

Máme jedinečný model učení - nazýváme ho „efektivní“

Programy nabízené na Royal Roads University poskytují našim žákům nástroje a techniky, které musí být po ukončení studia efektivní. Ať už hledáte novou kariéru nebo chcete zlepšit své postavení, finančně i profesionálně, v rámci své současné organizace vám náš kombinovaný model učení online kurzů a intenzivní pobyt na univerzitě umožňuje používat to, co se dnes učíte.

Náš on-line vzdělávací model vám umožní pokračovat v práci, zatímco dokončíte svůj titul. Program začíná krátkou rezidenční rezidencí, která vám umožní setkat se se zbytkem žáků ve vaší kohortě, následovaný distančními kurzy, které v programu poskytují teoretický a informační materiál. Moodle, platforma používaná pro online učení, usnadňuje poskytování výukových materiálů a zároveň poskytuje možnost interakce a spolupráce s kolegy a profesory.

Co nás odlišuje

Udržitelná budoucnost

Na Royal Roads University chápeme, že je zapotřebí vedení v oblasti životního prostředí a jsme hrdí na to, že naši studenti, fakulty a zaměstnanci tento směr podporují. Změna klimatu je jednou z nejdůležitějších výzev naší doby a zaměřujeme se na iniciativy, které podporují udržitelnost kampusu. Udržitelnost životního prostředí je nejen neoddělitelně spjata s naším mandátem v oblasti výuky a výzkumu, ale je to výzva, která vyzývá k řešení interdisciplinárního a kolaborativního řešení problémů, na kterých excelujeme.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


Royal Roads University

Během magisterského programu v oblasti řízení cestovního ruchu (MATM) se naučíte od odborníků z celého světa, jak řešit výzvy, kterým čelí dnešní organizace cestovního ru ... [+]

Přehled

Globální odvětví cestovního ruchu vyžaduje vášnivé podnikatele a vůdce s vyspělou odbornou přípravou specifickou pro daný průmysl. Master of Arts v řízení cestovního ruchu (MATM) program je navržen tak, aby vám pomohl naplnit tento požadavek.

Máte-li vášeň pro mezinárodní cestovní ruch, udržitelný cestovní ruch nebo jakýkoli jiný aspekt odvětví cestovního ruchu a pohostinství, program MATM vám může pomoci získat dovednosti a zkušenosti, které vám pomohou v mnoha vzrušujících a vysoce obohacujících kariérách.

Tento program, který byl vytvořen ve spolupráci s průmyslovými odborníky, vám poskytne vedoucí nástroje, pokročilé znalosti a dovednosti v reálném světě, které řeší nejnaléhavější problémy a vydělávají na nejnovějších trendech v globálním cestovním ruchu.... [-]

Kanada Victoria
Květen 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
18 - 24 měsíce
Kampus
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Royal Roads University

Master of Arts v Interkulturní a mezinárodní komunikační program na Royal Roads University je inovativní osobní, profesionální a akademický rozvojový program určený pro s ... [+]

Přehled

Master of Arts v interkulturní a mezinárodní komunikaci je 36 kreditu, na-kampus nebo smíšený program u Royal Roads University . Jedná se o inovativní osobní, profesní a akademický rozvojový program určený pro studenty, kteří chtějí usilovat o komunikační kariéru v našem stále více diverzifikovaném a globalizovaném světě. Tento program je dodáván ve dvou formátech: 18měsíčním programu v kampusu nebo dvouletém mixovaném modelu zahrnujícím online vzdělávání s pobytem na univerzitě.

S ohledem na rostoucí poptávku po strategických a nezávislých komunikačních odborníků schopných pomáhat organizacím reagovat na rychle se měnící globální prostředí, absolventi rozvíjejí dovednosti potřebné pro efektivní komunikaci za složitých okolností, s využitím různých mediálních a komunikačních žánrů a zapojení různých diváků do různých kulturních nastavení. Studenti prozkoumají teorii interkulturní a mezinárodní komunikace, akademické psaní a komunikaci, mediální vztahy v globálním kontextu, veřejné záležitosti a advokacii, sociální marketing a další.... [-]

Kanada Victoria
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
18 - 22 měsíce
Kampus
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Royal Roads University

Master of Global Management poskytuje vysokoškolské vzdělání, které vám umožní rozvíjet a demonstrovat schopnosti potřebné k řízení přes hranice a překlenout kulturu a po ... [+]

Přehled

Mezinárodní podnikání v dnešní ekonomice vyžaduje, aby odborníci měli perspektivu založenou na praktických zkušenostech a akademickém povědomí - ideální kombinaci dovedností připravených k práci, které řídí a vedou lidi a projekty na složitém globálním trhu.

Master of Global Management je 42 kreditu, mezinárodní obchodní management degree, navržený speciálně pro pracující profesionály, kteří chtějí provést s citlivostí a agilitou na globálním pracovišti. Minimální 2 roky, plný úvazek, relevantní pracovní zkušenost je vyžadováno k žádosti o program. Nabízíme praktický program, kde získáte přihlášené znalosti při vytváření kontaktů s odborníky z Kanady a celého světa. Absolventi tohoto programu jsou plně kvalifikovaní pracovníci a vedoucí pracovníci s globálním myšlením, kulturním povědomím a chápáním způsobů, jakými se disciplíny, jako je účetnictví a právo, liší napříč průmyslem a trhy.... [-]

Kanada Victoria
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 19 měsíce
Kampus
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Royal Roads University
Website
Telefonní číslo
250.391.2511