Rocket Sky 3D Animation School | ONLINE

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Rocket Sky

Jsme skupina profesionálních celovečerního filmu, televize a videohry animátory, kteří rádcem a rozvíjet kariéru smýšlející studenty do profesionální kvalitě animátorů, kompletně online. Naši profesionální úspěchy patří Zataženo, občas trakaře I & II, Pacifické oblasti, Hotel Transylvánie, Šmoulové I & II, uniknout z planety Země, Želvy Ninja a brzy, Jurassic World, jen abychom jmenovali alespoň některé. Ve světě, kde pouze 6% absolventů 3D programů skončí práci v průmyslu, více než 80% studentů jsme vyškolených pracujeme dnes.

WORLD CLASS PROFESSIONAL MENTOR / INSTRUKTOŘI Neuvěřitelně nízké školné CENY pro high-end animačním cvičením Je to úplně ONLINE. Plný nebo částečný úvazek PŘÍPRAVA NA svůj vlastní čas a tempo ZDARMA Autodesk Maya SOFTWARE Naši studenti jsou FOR LIFE, aby i nadále spolupracovat s našimi Rocket Sky Team a rozvíjet svůj talent pro nadcházející roky

Proč studovat na ROCKET SKY? Rocket Sky je online mentorství a celoživotní animace, klub, který trénuje a rozvíjí vášnivé, kariéra smýšlející umělci na profesionální kvality znakové animátorů. Pokud jste vášnivý o kariéře v animaci pro TV, hraných filmů nebo Video Games, vyplňte formulář na pravé straně, a uvidíme, jestli máte nárok na přijetí do Kanady nejlepších animace postav škol.

ROCKET SKY PŘÍSTUP Rocket Sky learningový systém se zrodil z let odborné praxe výroby, a roky odborné praxe vzdělávání. Zaměřujeme se na klasické principy animace a základních zásad a aplikovat je v 3D software. Tento jednoduchý přístup rozvíjí umění a umělce. Opakování je matkou dovednosti, a tím, že využije naše jedinečné mentor-styl přístupu ke vzdělávání, malé i velké úkoly projektu na základě a se zaměřením na základy, spíše než software, Rocket Sky Studenti se zručný ve všech aspektech této náznakové umělecké formy, a nakonec budou schopni vyrábět v nejvyšší kvalitě portfolia práci předvést tyto dovednosti.

NAŠE mentoři Náš tým poradců pracovat pro některé z předních světových studiích. Naše kolektivní odborné zkušenosti v hraní her, televizních a filmových průmysl, spolu s naší vzdělávací zázemí a základní přístup k rozvojové vzdělávání je to, co nás odlišuje od ostatních.

Více se můžete dozvědět na našich webových stránkách: www.rocketsky.ca /

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Videos

Rocket Sky Animation School