Rocket Sky 3D Animation School | ONLINE

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vstup do týmu Rocket Sky je životní zkušeností a 96% našich absolventů jsou dnes profesionální animátoři.

Proč se spojit s týmem ROCKET SKY?

Jsme jiní. Rocket Sky využívá přístup k učení simulovaného výrobního prostředí, který napodobuje animované studio v reálném světě. Tento proces rozvíjí dovednosti na nejvyšších úrovních a současně upravuje naše studenty pracovat v reálném světě, a to vše ve škole.

PŘÍSTUP ROCKET SKY

Rocket Sky Learning System se narodil z let zkušeností z profesionální výroby a dlouholetých zkušeností z odborného vzdělávání. Zaměřujeme se na klasické animační principy a základní principy a aplikujeme je na 3D software. Tento jednoduchý přístup rozvíjí umění a umělce. Opakování je matka dovedností a využitím našeho unikátního přístupu na učení se zaměřením na mentor a zaměřením na základní principy spíše než na software, studenti Rocket Sky se stanou kvalifikovanými ve všech aspektech této aluzivní umělecké formy, a nakonec bude schopen produkovat nejvyšší kvalitu portfolia práci ukázat tyto dovednosti.

NAŠICH MENTORŮ

Náš tým instruktorů pracuje pro některé z předních světových studií. Naše kolektivní odborné zkušenosti v oblasti her, televizních a filmových průmyslových odvětví spolu s naším vzděláním a základním přístupem k rozvojovému vzdělávání jsou tím, co nás odlišuje od ostatních. Mezi naše animované snímky patří Oblačno s příležitostí kelímku I

NAŠE ČLENSTVÍ JE NA ŽIVOT

Animace je neustálá snaha o zlepšení a naši studenti jsou schopni pokračovat v učení a zlepšování používání našeho obsahu a přístupu k našim instruktorům pro nadcházející roky. Jsme šťastná rodina a naše síť je velká a nadále roste.

NÁKLADY

Náklady na výuku Rocket Sky patří mezi nejnižší v oblasti výcviku animací na vysoké úrovni na světě. Portfolia našich studentů jsou srovnatelná s 100 000 USD, čtyřletými studijními programy. Naše výuka je v současné době nastavena na úvodní kurz $ 5,400 USD a zůstane v této míře až do začátku roku 2019.

Nabízíme také školné splátkových plánů, které pomáhají našim studentům při placení výuky při výcviku. Zeptejte se nás na naše finanční programy.

Místa

Edmonton

Adresa, 1. řádek
ONLINE


Edmonton, Alberta, Kanada

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: