Pacific Rim College

Úvod

Read the Official Description

Pacific Rim College je vládní (PCTIA) akreditované akademické instituce komplementární a integrační medicíny se nachází na ostrově Vancouver v krásné Victoria, British Columbia. Vysoká škola byla založena poskytovat prvotřídní vzdělání, moderní výzkumné příležitosti a premiér klinické služby v různých lékařských postupech.

Posláním Pacific Rim College

Posláním Pacific Rim College je poskytovat vzdělání, služby a výzkumných příležitostí v komplementárním a integrativní medicíny, sloučil domácí i různé systémy uzdravení se současnými vědeckými přesvědčení a technologie.

založení Filozofie

Pacific Rim vysoká škola byla založena ve snaze integrovat léků na světě a tím ochránit původních postupů a zvyšující se globální dostupnost udržitelné zdravotní péče. Více než padesát procent lidí z vyspělých zemí používá nějakou formu doplňkové a alternativní léčby, a zbídačených oblastech tento podíl by byl pravděpodobně ještě větší, pokud terapie byly k dispozici. PRC trénuje praktiky na uspokojení rostoucí poptávky a pomáhat dodávat cenné lékařské dovednosti a znalosti po celém světě.

Uznání a akreditace

PRC je akreditovaná akademická instituce se soukromým kariéry vzdělávacích institucí agentury (PCTIA) of British Columbia. Kanadští studenti mají nárok požádat o Canada vlády studentské půjčky. Akademické programy v rámci ČLR jsou uznávány různých správních orgánů a organizací, včetně CTCMA pro Akupunktura a orientální medicíny programy, americký sběratel Cechu pro diplom fytoterapie a Národní asociace profesionálů výživy pro diplom holistické výživy.

This school offers programs in:
  • English (Canada)

Programs

Tato škola dále nabízí:

Videos

Contact

Pacific Rim College

Adresa, 1. řádek #229 560 Johnson Street
Victoria, BC Canada V8W 3C6,
Website http://www.pacificrimcollege.com/
Telefonní číslo +1 250-483-2119