Niagara College

Úvod

Read the Official Description

Díky 100+ bakalářské tituly, diplomy a postgraduální programy, vzdělávání u Niagarských je zaručeno, že vám pomůže najít i své místo v rámci globální ekonomiky a jak uspět v něm.

Naše inovativní jeden, dva, tři a čtyři-rok program je zaměřen na vzdělávání i kanadské pracovní zkušenosti. Malý počet dětí ve třídě a přátelský křestním jménem se svými profesory pomůže dostat dopředu na vaše podmínky, aniž by ztratili ze zřetele dnešním konkurenčním potřebám. To znamená, že když jste absolvent, budete mít nejen vynikající vzdělání, ale i praktické dovednosti, které vám pomohou uspět.

Niagara College je odhodlána poskytovat maximální podporu jak je to možné, aby akademický úspěch. Mnoho členů naší komunity uznaly jedinečné výzvy, aby mezinárodní studenty zkušenosti a velkoryse darovali stipendia na pomoc a oslavit svůj úspěch. Stipendia jsou k dispozici prostřednictvím těchto darů jsou nabízeny pro akademický výkonnost, finanční potřeby, a dobrovolnictví.

Niagara vysoká škola má dva školní areály navrženy tak, aby splnění všech vašich potřeb. Nejen, že vysoká škola zůstat na špici technologie, ale kvalita služeb také znamená, že nikdy nezmeškáte pohodlí domova.

Niagara College se nachází hned vedle jednoho z největších světových přírodních krás, Niagarské vodopády, na místě, kde více než 15 milionů přijeďte se podívat na každý rok. Zatímco Falls je známá po celém světě, je toho mnohem více vidět a dělat v Niagara: Chůze přes vinice, na kole podél řeky Niagara, plachtění na jezeře Erie, či dokonce kluby v centru města jsou všechno musíte udělat aktivity. To vše a Niagara je v dojezdové vzdálenosti více než 20 hlavních North amerických městech.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Videos

Welcome Video