NYIT - Vancouver

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kde lepší získat vaše MBA nebo Master of Science v Cybersecurity, řízení energie nebo Instructional Technology než vibrující Vancouver? Náš areál, který se nachází v centru města v těsné blízkosti veškeré občanské vybavenosti, odráží pověst Vancouveru jako lídra v oblasti inovací, technologií a udržitelnosti. Vancouver je jedním z nejpopulárnějších turistických destinací na světě a může se pochlubit mírným počasím a trvale se řadí mezi tři nejlepší města na světě. Když získáte magisterský titul z NYIT-Vancouver, stáváte se součástí globální univerzity NYIT. Můžete se rozhodnout spustit program ve Vancouveru a dokončit jej v New Yorku nebo v jiných globálních areálech. NYIT-Vancouver nabízí následující programy:

 • Energetický management, MS
 • Informační, síťová a počítačová bezpečnost, MS
 • Instructional Technology, MS
 • Master of Business Administration, MBA
 • Master of Business Administration, MBA, finanční soustředění

Nachází se v samém srdci centra města, poblíž hlavních sídel finančních, bankovních, těžebních, služebních, přírodních a IT průmyslových center, jsou v areálu k dispozici počítačové laboratoře, studentské salonky a centrum distančního vzdělávání. Malé třídy vedou k velkým příležitostem pro stáže, cvičení a mentorské programy na předních komerčních a finančních institucích v dané oblasti. Naše on-campus komunita zahrnuje kluby se zvláštním zájmem, studentskou poradní sbor a čestnou společnost a organizuje řadu společenských a rekreačních aktivit po celý rok. Právo venku a všude kolem je velkolepé pobřežní město bohaté na rozmanitost, živé umění a kultuře a ohromující svou přirozenou krásou.

Studium v ​​New Yorku

Zahajte studijní program ve Vancouveru a dokončete jej v New Yorku, vlajkovém areálu globálního programu Exchange NYIT. Můžete si také vybrat studium na našem kampusu v Abú Dhabí nebo v Číně. Nebo můžete navštívit NYIT v New Yorku prostřednictvím našeho programu studijních pobytů na Vancouveru a objevit toto skvělé město. Prozkoumejte nové kultury a kariéry, zatímco budete se svými spolužáky z celého světa.

Akreditace

Technologický institut v New Yorku je akreditován Komisí pro střední školy ve Spojených státech. Škola managementu je akreditována AACSB International (asociace na Advance Collegiate Schools of Business), globální akreditaci, která zahrnuje všechny obchodní programy NYIT po celém světě, včetně Vancouveru. V Britské Kolumbii v Kanadě je NYIT pověřen ministerstvem pro pokročilé vzdělávání a patří mezi postgraduální školy počínající Britskou Kolumbií. NYIT je také uvedena na webové stránce Citizenship and Immigration Canada (CIC) jako účastník programu mimo pracoviště a je uveden na webových stránkách kanadského informačního střediska pro mezinárodní pověření.

Kariérní služby

Jako most mezi univerzitou a zaměstnavateli připravujeme studenty a absolventy NYIT-Vancouveru pro svět práce tím, že nabízíme:

 • Poradenství v osobní kariéře
 • Školení v dovednostech psaní a rozhovoru
 • Stáže a pracovní příležitosti
 • Příprava na postgraduální škole a poradenství
 • Průmyslová díla a prezentace panelů
 • Kariérně orientované výlety do firem
 • Síťové události pro studenty, absolventy a odborníky z oboru
 • Aktivní databáze zaměstnavatelů pro dosahování kariérové ​​služby
 • Veškeré možnosti kariérních služeb a služby nabízené hlavním úřadem NYIT Kariéra.

Na rozdíl od jiných vysokých škol nabízí NYIT tyto cenné kariérové ​​služby pro vás po celý život.

Místa

Vancouver

Adresa, 1. řádek
NYIT-Vancouver
701 W. Georgia St., 17th floor

V7Y 1K8 Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada

Akreditace

AACSB Accredited