Le Cordon Bleu Ottawa

Úvod

Read the Official Description

Le Cordon Bleu Ottawa Culinary Institut umění je jediný kanadský kampus Le Cordon Bleu. Nachází se v hlavním městě Kanada ', se Le Cordon Bleu Ottawa kulinářské umění programů umožňuje zvládnutí klasické techniky kuchyně a pečivo pouze v 9 nebo 10 měsíců.

&nbsp

Pod vedením šéfkuchaře světové třídy, které jsou respektovány po celém světě, Le Cordon Bleu Ottaw a studenti získávají praktické školení, když se učí dovednosti a techniky, které tvoří základ znalostí a schopností, které lze aplikovat na jakoukoliv kuchyní.

&nbsp

Ať už jste ctižádostivý kuchař honit kariéru v kulinářské umění, vášnivý pečiva, mají smysl pro kuchyně a pečivo nebo zájem o naše krátké setkání gastronomických, vítáme vás k dosažení vašich cílů kulinářské v Le Cordon Bleu Ottawě.

&nbsp

Kuchaři světové třídy v Le Cordon Bleu Ottawě trénoval v nejlepších restauracích a hotelích. Student na kuchaře poměru 15:1 zajistit pro Vás osobní pozornost, která staví svou důvěru a dovednosti. Uspořádání kuchyně se hodí pro stálou zpětnou vazbu od šéfkuchařů.

&nbsp

Tím, že utrácí stejný čas, ve stylu třídy divadelních demonstrací a praktických cvičení, získáte potřebné techniky a dovednosti potřebné dnešní 's kulinářské odborníky

&nbsp

Pomocí kodifikovaného metodiky výuky, budete sledovat naši kuchaři připraví mistr vybrané menu v demonstračních divadel představovat detailní obvody kamery, zrcadla a audio systémů. Pak praxe a replikovat recepty v profesionálně vybavenou kuchyní navržených na jednotlivé pracovní prostory, včetně vlastní plynové troubě. Kuchaři budou v kuchyni s vámi, mentoring a vedení vás na cestě.

This school offers programs in:
  • Angličtina