Humber College Institute of Technology & Advanced Learning

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Humber, Člen Polytechniky Kanada, Se zavázala k úspěchu studentů prostřednictvím kvality ve výuce a učení. Humber's široký rozsah pověření kariéry zaměřených patří: bakalářské tituly, diplomy, certifikáty a postgraduální certifikáty. Nabízíme i učňovské vzdělávání. S 160 na plný úvazek programy a 200 pokračují edukace programy z čeho vybírat, o 27.000 na plný úvazek a 56.000 na částečný úvazek studenti Humber mají přístup k mnoha příležitostem pro kontinuální vzdělávání.

Vidění

Vedení v polytechnické vzdělávání

Humber Mission

Humber vyvíjí široce vzdělaný, vysoce kvalifikované a přizpůsobivé občany, aby byla úspěšná v kariéře, které významně přispívají k komunit, jimž slouží místní, národní i celosvětové úrovni.

Hodnoty

Student-Centred - Pořádáme aktuální a budoucí úspěch našich studentů jako naše nejvyšší priorita. Excellence - Zavázali jsme se k vynikající služby, akademické programy a učení. Inovace - jsme předvídat a reagovat na nové trendy, aby splňovaly měnící se potřeby našich místních, národních a globálních společenstvích. Respekt - My dodržovat nejvyšší etické standardy, a potvrdit a chránit práva, důstojnost a integritu každého člena naší různorodé komunity. Inclusion - Pěstujeme je pracovní a studijní prostředí, kde je rozmanitost považovány za zásadní pro náš úspěch. Udržitelnost - jsme chránit naši společnou budoucnost tím, že přijmeme sociální, ekologické a hospodářské dopady našich rozhodnutí.

Místa

Toronto

Adresa, 1. řádek
Humber College Institute of Technology & Advanced Learning
205 Humber College Blvd

M9W 5L7 Toronto, Ontario, Kanada

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium