Přečtěte si oficiální popis

EFMD Equis Accredited

Peter B. Gustavson School of Business

Společnost byla založena v roce 1990, Gustavson School of Business je dobře známý pro své jedinečné vzdělávací přístup, inspirovaný výuku a vynikající výsledky v oblasti výzkumu. Jako lídr mezi světovými 12.000 obchodních škol, jsme jedním z jen 97 dosáhnout akreditaci s oběma AACSB International (Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání) a Evropské nadace pro rozvoj managementu prostřednictvím svého evropského zlepšení kvality systému (EQUIS).

Nabízíme stupňů:

· Bachelor of Commerce (BCOM)

· Master of Business Administration (MBA)

· Master of Global Business (MGB)

· PhD in International Management a organizace

Nabízíme krátkodobé letní studií v oblasti podnikání, Service Management, International Business a obchodní komunikace.

Při poskytování těchto programů, jsme se zavázali k rozvoji globálních obchodních lídrů. Naše mezinárodní, integrativní, inovativní a sociálně udržitelný přístup zajišťuje naši studenti učí přemýšlet jinak v dnešním rychle se měnícím globálním trhu.

The University of Victoria

Souhlasně zařazen jako jeden z předních výzkumných univerzit Kanady externích průzkumů a UVic studenty podobně, jsme také zařazen mezi top 200 na světě ročního šetření Times Higher Education. The University of Victoria demonstruje mimořádnou hloubku excelence napříč celou řadou akademických programů na bakalářské a magisterské úrovni. Univerzita získala reputaci pro své úsilí o výzkum, stipendia a co-op vzdělávání, a je široce uznávána pro své inovativní a reagujících programů, interdisciplinární a mezinárodních iniciativ a rozmanité a příjemné učící se komunity. S více než 19.000 studentů z Kanady a po celém světě a téměř 5000 fakultám a zaměstnancům, University of Victoria vytvořila mimořádně kolegiální vedení kulturu s hmatatelným esprit de corps přes kampusu.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


Peter B. Gustavson School of Business at the University of Victoria

Master of Global Business (MGB) míra je přísný jednoletý program, který nabízí ty s vysokoškolské tituly, v obchodě, obchodní, správní, či řízení, ... ... [+]

Master of Global Business (MGB)

&nbsp

Master of Global Business (MGB) míra je přísný jednoletý program, který nabízí ty s vysokoškolské tituly, v obchodě, obchodní, správní, či řízení, možnost specializovat se na mezinárodní obchodní management a vedení na úrovni absolventa. Studují na tři školní areály ve světě: University of Victoria v Kanadě, Národní slunce Yat-Sen University v Tchaj-wanu, a Johannes Kepler University v Rakousku. Kromě výuky metodiky používané v rámci tohoto programu, který zahrnuje případě analýzy, přednášky, diskuse ve třídě, obchodní simulace, exkurze, týmové učení, projekty, poradenské společnosti, a sebereflexe (deníků), učební plán zahrnuje bohatou ponoření ve dvou různých kultur vedle domácí kultury. ... [-]

Kanada Victoria
Září 2020
Denní studium
12 - 16 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Studying Business at the University of Victoria

About Gustavson School of Business