Fanshawe College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Fanshawe College je velká, veřejně financovaná vysoká škola umístěná v Londýně, Ontario, Kanada - přibližně dvě hodiny jízdy od Toronta a Niagarských vodopádů. Je zde 21 000 studentů na plný úvazek, včetně více než 6 000 zahraničních studentů z 97 různých zemí.109858_109779_T-Building_01_06_017_Panorama1.jpg

Londýn, Ontario, Kanada

Město Londýn má přibližně 400 000 obyvatel a více než 500 000 obyvatel v metropolitní oblasti. Je to domov jak pro Fanshawe College tak pro západní univerzitu. Londýn má úžasné umění, trhy, divadla a noční život. Je známá jako "lesní město" s více než 200 parky a v oblasti obklopené největšími sladkovodními jezery na světě. Londýn má mezinárodní letiště a je také dostupný autem, Greyhound Bus nebo vlakem VIA.

Programy

Fanshawe nabízí více než 200 akademických programů od dvouletých diplomů a tříletých vysokoškolských diplomů až po postgraduální programy (jeden rok) a ocenění bakalářských titulů (čtyři roky).

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students

Požadavky na přijetí

Podívejte se na naše požadavky na přijetí zde: href = "https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students109859_109778_M-Building_01_06_017-92.jpg

EAP - angličtina pro akademické účely

Pro studenty, kteří by rádi studovali angličtinu, Fanshawe nabízí program EAP (angličtina pro akademické účely). V programu EAP je deset úrovní, které běží po dobu 8 týdnů najednou. K dispozici je bezplatný test, takže studenti mohou odhadnout, která úroveň má největší smysl.

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/eap

Fanshawe Grads získá práci

Podle nejnovějších výsledků průzkumu KPI (Key Performance Indicators) je míra zaměstnanosti absolventů Fanshawe 87,6% vyšší než průměr provincie o dvě procenta. Při průzkumu šest měsíců po absolvování studia, 80,2% absolventů Fanshawe hlásí, že jsou spokojeni s vysokoškolským vzděláním - a 94,2% zaměstnavatelů je spokojeno s dovednostmi a příspěvky absolventů Fanshawe.

Fanshawe Péče

Fanshawe nabízí balíček služeb pro příjezdové cesty s názvem Fanshawe Cares pro všechny nové mezinárodní studenty. Fanshawe Cares zahrnuje:

  • Letištní služby pozdravů studentských velvyslanců;
  • Doprava kyvadlová doprava z letiště Pearson v Torontu do Londýna, Ontario;
  • Dvě noci ubytování (v případě potřeby);
  • Pomoc s nalezením místa k životu a otevření bankovního účtu (v případě potřeby).

V rámci programu Fanshawe Cares také pořádá Mezinárodní centrum v každém semestru uvítací seminář, abyste se seznámili s vysokou školou a jejími službami a spojili se s ostatními zahraničními studenty.109860_109777_Gates_01_06_017-61.jpg

Stipendia

Společnost Fanshawe nabízí každoročně 5 milionů dolarů na stipendia, ceny a stipendia. Existují příležitosti výhradně pro zahraniční studenty, jako jsou vstupní stipendia.

href = "https://www.fanshawec.ca/paying-college/financial-aid-student-awards/awards/international-awards

Extras

Všichni studenti na plný úvazek v londýnském kampusu Oxford Street obdrží průkaz LTC autobusu na plný úvazek, členství ve Studentském wellness centru a zdravotní a zubní pokrytí prostřednictvím společnosti Morcare. V Fanshawe je mnoho klubů a sportovních týmů - pro hráče a fanoušky!

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
London Campus
1001 Fanshawe College Blvd.
London, ON N5Y 5R6
Canada

Londýn, Ontario, Kanada

Simcoe

Adresa, 1. řádek
Simcoe/Norfolk Regional Campus
634 Ireland Road
Simcoe, ON N3Y 4K8
Canada

Simcoe, Ontario, Kanada

Svatý Tomáš

Adresa, 1. řádek
St. Thomas/Elgin Regional Campus
120 Bill Martyn Parkway
St. Thomas, ON N5R 6A7
Canada

Svatý Tomáš, Ontario, Kanada

Woodstock

Adresa, 1. řádek
Woodstock/Oxford Regional Campus
369 Finkle Street
Woodstock, ON N4V 1A3
Canada

Woodstock, Ontario, Kanada

Clinton

Adresa, 1. řádek
169 Beech Street
N0M 1L0 Clinton, Ontario, Kanada