Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Jako přední inovátor v oblasti globálního vzdělávání, Fairleigh Dickinson University hledá nové způsoby, jak nabídnout své jedinečné vzdělávací příležitosti pro studenty z celého světa. Univerzitní kampus nejnovější otevřen v roce 2007 v Vancouver, British Columbia. Nachází se v západní Kanadě poblíž hranic USA, Vancouver je jedním ze světově nejvíce scénických, kosmopolitní a multikulturních měst.

Vancouver Areál nabízí studentům jednu z mála příležitostí, jak vydělat americký vysokoškolský titul zatímco studuje v Kanadě. Všechny studijní programy vyučované na Vancouver Campus byly schváleny British Columbia ministerstva Advanced školství. Fairleigh Dickinson University - Vancouver vítá studenty z celého světa vytvořit kulturně různorodé učební prostředí. Vancouver nabízí zdroje pro studenty, kteří potřebují dodatečnou podporu při rozvoji jejich anglické jazykové dovednosti před zahájením stupni studia.

Proč Fairleigh Dickinson? Fairleigh Dickinson University je centrem excelence akademické věnována přípravě občanů na celém světě přes globální výchovy. Univerzita se snaží poskytnout studentům multidisciplinární a mezikulturní porozumění etické potřebných k účasti, olovo a prosperovat v globálním trhu myšlenek, obchodu a kultury.

Společnost byla založena v roce 1942, FDU je New Jersey je největší soukromá univerzita, sloužící téměř 12.000 absolventů a vysokoškolských studentů, včetně více než 1000 zahraničních studentů z celého světa. The University je dva američtí školní areály jsou v severním New Jersey, nedaleko New Yorku. Kromě Vancouver Campus, Univerzita vlastní a provozuje školní areál v Wroxton, Anglie.

Vancouver Campus je řízena prostřednictvím Fairleigh Dickinson University of British Columbia Foundation, což je ne-pro-zisk subjektu v Britské Kolumbii, Kanada.

Akreditací a osvědčení Univerzita je akreditována Komisí Středním států o vysokých školách a licencí od státu New Jersey komise o vysokých školách. FDU je Silberman College of Business Administration je držitelem prestižní akreditaci AACSB International - asociace pro Advance Collegiate školy podnikání. Mnoho z univerzitních jednotlivé akademické studijní programy jsou akreditovány příslušnými odbornými a vzdělávací agentury.

Pod pojmem "univerzita" je používána na základě písemného souhlasu British Columbia ministerstva školství Advanced efektivní 08.5.2006, které prošly procesem posuzování kvality a bylo zjištěno, že splňují kritéria stanovená ministerstvem. Fairleigh Dickinson University je první non-kanadské instituce získat schválení podle přísných standardů Britské Kolumbii přijaté v roce 2003.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Master of Science Správní (MAS) míra je 30-úvěr stupně k posílení administrativní a vůdčí schopnosti absolventů. Program kombinuje oba kognitivní a afektivní (interaktivn ... [+]

Master of Science Správní (MAS) míra je 30-úvěr stupně k posílení administrativní a vůdčí schopnosti absolventů.

Program kombinuje oba kognitivní a afektivní (interaktivní) instrukce prostřednictvím případových studií, simulací, individuální a skupinové cvičení, a práce v terénu, které pomáhá rozvíjet kritický manažerské účinnost. Vzdělávací zkušenosti MAS se snaží rozvíjet kritické administrativních kompetencí v podpůrném výukovém prostředí ve spojení s konkrétní a jasnou zpětnou vazbu.

Program Highlights A 30-úvěrový program. Příležitost začít program v některém ze tří vstupních bodů v průběhu roku: září, leden, květen. Malé třídy nabídl a prvotřídní časy se budou lišit. ... [-]
Kanada Vancouver
Září 2019
Angličtina
Denní studium
30 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Master of Science v oboru studiích Hospitality Management, který se skládá z 33 kreditů, je strukturována tak, aby splňovaly vzdělávací potřeby dospělých studentů pracují ... [+]

Master of Science v oboru studiích Hospitality Management, který se skládá z 33 kreditů, je strukturována tak, aby splňovaly vzdělávací potřeby dospělých studentů pracují jako manažeři, podnikatelé, pedagogové či jiných odborníků v oblasti obchodu a průmyslu. Je navržen tak, aby vzdělávání managementu pohostinství s akademicky přísné, přesto flexibilní, studijního programu, který splňuje požadavky na profesionální magisterský stupeň. Pro pracující dospělé, kteří chtějí zdokonalit své odborné dovednosti, zvýšit jejich kariéry, studijní program zvyšuje analytické, manažerské a vůdčí schopnosti a bude poskytnout absolventům s náležitou přípravou na kariérní postup v různých restauračních souvisejících oblastech.... [-]

Kanada Vancouver
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
33 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fairleigh Dickinson University Vancouver
Adresa, 1. řádek
842 Cambie St Vancouver, BC V6B 2P6 Canada
V6B 2P6 Vancouver, British Columbia, Kanada
Website
Telefonní číslo
+1 604-682-8112