Executive Hotel Management College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

V EHMC se specializujeme na školení stávajících i nových pohostinství profesionály prostřednictvím seminářů, odborných stáží, školení v učebně a odborných akcí.

Executive Hotel Management College nabízí opravdu jedinečnou kombinaci vysoké úrovně vzdělání a přímé cestě k výkonnému úřadu. Naše zkušenosti v oboru za posledních 35 let zajištěny vztahy a kontakty v předních hotelových a restauračních firem, které žádná jiná vysoká škola může poskytnout. Když jsme se umístit naše studenty do placených stáží a practicums, my osobně diskutovat o profesních cílů každého z našich studentů s vlastníky a ředitelé hostitelských organizací, takže jsme se maximalizovat své šance na dosažení své sny o práci jako vedoucí pracovníky.

Mateřská společnost EHMC byla v pohostinství od roku 1979, poskytuje systémy pro správu hotel vzdělávání a vysoce kvalitní, aby nejlepších hotelů v Kanadě, USA a Evropě. Zakladatel EHMC, Ken Honborg, si uvědomil, že významný rozdíl v oblasti vzdělávání a přichází hoteliérů v Kanadě. Příliš mnoho Vysoké školy a univerzity se poskytuje absolventům teorie založené na vzdělání, když vstoupili do pracovního procesu, generální ředitelé a majitelé byli překvapeni, když zjistili, že většina absolventů nemohl hrát na přijatelné úrovni.

EHMC zajistila silné partnerství a vztahy s mnoha předními hotelových a restauračních firem zaručit naši absolventi mohou vykonávat na očekávaných úrovních požadovaných v průmyslu. Máme rozšířit své sítě a budovat své životopisy tak, že když absolvent, oni jsou přesvědčeni, jejich dovednosti a zkušenosti, aby neprodleně přijaly na vedoucích pozicích.

Podobně jako při přípravě programu Fairmont Hotels and Resorts řízení, že pan Honborg zúčastnili, EHMC kombinuje skutečný svět praktické zkušenosti s průmyslovým standardem Ahla na základě vzdělání, aby co nejlépe připravit naše studenty, aby dosáhli svých snů se stal generální ředitel hotelu nebo restaurace World Class.

Top 10 důvodů, proč studovat na EHMC

Hospitality Nejlepší Executive Level Management College v Severní Americe Pouze AHLA Schváleno škola působí ve spojení s Major Hotel řetězec EHMC Exkluzivní AHLA Dual Diploma Program - Získat dva diplomy na 1 rok Naši studenti jsou schopni spojit teoretické a praktické aplikace s pracovním ponoření Program Flexibilita 3 - Měsíc, 6 - měsíc, 1 - rok a 2 - Možnosti rok Malé počet žáků ve třídě a individuální pozornost od zkušených fakulty a zaměstnance Stipendium, stipendium a financování Možnosti pro domácí a zahraniční studenty Vášniví Instruktoři s více než mnozí z kombinované zkušenost v oblasti pohostinství World Class Areál se nachází v centru města Vancouver Level Management, Multi-oddělení, Cvičení a pracovní stáž

Místa

Vancouver

EHMC - Executive Hotel Management College

Adresa, 1. řádek
1311 Howe St
V6Z1W2 Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada
Telefonní číslo
+1 604-428-3462

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: