Canadian Southern Baptist Seminary & College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O kanadském jižním baptistickém semináři a vysoké škole

82308_CSBS-Banner-Picture.jpg

Již více než tři desetiletí jsme svěřeni výcviku a teologické výchově pastorů a dalších církevních dělníků, aby poslouchali Velkou kompetenci našeho Pána Ježíše Krista v místních církvích a prostřednictvím místních církví po celém světě. Za tímto účelem pracujeme na tom, abychom našim studentům poskytli školení pro službu, která je biblicky přesná a relevantní pro naše kontexty. Domníváme se, že pro nestačí pouze pro to, abychom věděli.

Je to naše vize, jak na těžkých místech vycvičit vedoucí Boží muže a ženy do vedení 21. století. Chceme v příští generaci vůdců prosazovat touhu jít do obtížných míst a odvážně čelit výzvám, které nás čekají.

Když se vydáme na budoucí desetiletí ministerstva, věříme, že práce naší školy nikdy nebyla kritičtější. Malá skupina církví, která začala chodit do školy, dnes rostla na více než 350 kostelů, s trvalou vize stát se 1000 kostelů za méně než pět let. Naše škola hraje klíčovou roli při realizaci této vize. Rok po roce posílá Bůh více absolventů do regionů v Kanadě od pobřeží Tichého oceánu až po pobřeží Atlantiku a severně směrem k našim rozsáhlým územím.

Církevní výsadba Kanadské národní baptistické konvence důkladně zachytila ​​představivost mnoha studentů a odváží se odvážit do těžkých míst v Kanadě kvůli Kristu a rozšíření Jeho Království. A kromě našich absolventů, kteří slouží v Kanadě, máme další absolventy, kteří se rozšířili do regionů po celém světě a slouží jako misionáři. Misionářská horlivost, která byla naším školám naplněna, nás vyústila v absolventy, kteří se rozhodli opustit Kanadu, aby se vydali na místa, která jsou ještě tvrdší.

V CSBS

Protože se naše škola usiluje o zapomnění na ztrátu po celé Kanadě, jsou studentům poskytnuty mnoho příležitostí k účasti na ministerstvu v rámci jejich školení.

S malým poměrem mezi studenty a fakultami, CSBS

Přijďte a uvidíte, co může mít Bůh na srdci pro vás na Kanadském jižním baptistickém semináři

Naše přesvědčení a prohlášení o víře jsou úzce svázány s CNBC.

Poradní výbor

James Teel inicioval poradní radu školy. Tato skupina sestávající z Kanaďanů a Američanů byla cenným přítelem semináře prostřednictvím modlitby, propagace, fundraisingu a přátelství. Skupina se v letech členství pohybovala v průměrné velikosti 30.

Správci

Seminářští správci poskytují důležitou souvislost mezi seminářem a církvemi v kanadské konvenci jižních baptistů. Správci jsou voleni posly z církví na výročních zasedáních konventu. Jsou voleni na čtyři roční období a mají odpovědnost za to, že školy pomáhají dosáhnout svých cílů, politik a vizí. Správní rada se skládá ze sedmi mužů a žen. Setkávají se dvakrát ročně a podávají o tom zprávu přímo národní vodcovské radě kanadské konvence jižních baptistů. Šest absolventů seminářů sloužilo jako správci školy.

Naše historie

Stojí na kopci s výhledem na Cochrane, Alberta je na koni socha kovboja. Socha je nazvaná "Muži vize" a byla postavena na památku těch časných průkopníků, kteří v 80. letech 20. století založili tuto oblast jako rančovací operaci, která pokračuje až do současnosti.

Na druhém kopci s výhledem na Cochrane stojí kanadský jižní baptistický seminář

Místa

Cochrane

Adresa, 1. řádek
200 Seminary View
T4C 2G1 Cochrane, Alberta, Kanada

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium