University of Alberta: Alberta School of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Alberta byla založena 1908. Během minulého století se UofA se etablovala jako vedoucí výzkumný intenzivní univerzity, jedné z nejlepších univerzit v Kanadě a mezi 100 nejlepších univerzit na celém světě!

Alberta School of Business na UofA je jedním z kanadských předních obchodních škol, které nabízejí Bachelor of Commerce, Master, PhD a programy vzdělávání vedoucích pracovníků.

Alberta MBA je 20 měsíců na plný úvazek program. U malých žáků ve třídě, Alberta MBA poskytuje individuální a vysoce kvalitní zážitek, který je dále umocněn fakultou programu, mnoho z nich vítězů učitelů a jiných Excellence Awards.

Collaborative S 80 na plný úvazek studenti vstupu do Alberta MBA každý rok, jste schopni vybudovat silný vztah s každým z vašich spolužáků. Přístup Tým-založené učení, vám umožní vytvořit svůj tým a vůdčí schopnosti a zároveň získat naučit se s vrstevníky z různých prostředí.

Pružný Alberta MBA vyžaduje, aby všechny studenty k dokončení klíčových obchodních základní kurzy a mix volitelných předmětů. S 9 volitelných předmětů, budete moci přizpůsobit si titul s kombinací kurzů, které nejlépe vyhovují vašim vlastním zájmům, nebo dokončit jeden z našich oficiálních specializací.

Místa

Edmonton

Adresa, 1. řádek
2-30 Business Building
Edmonton, Alberta
Canada T6G 2R6

T6G 2R6 Edmonton, Alberta, Kanada

Programy

Tato škola dále nabízí: