St Matthew’s University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Lékařská fakulta a veterinární lékařství

"Zlepšení života o stupně"

Kvalitní vzdělávání

Poskytování kvalitního, dostupného lékařského a veterinárního vzdělávání zaměřeného na úspěch našich studentů je základem Univerzity sv. Matouše. Naše fakulty a zaměstnanci jsou stejně oddaní vašim snám jako vy a naše malá velikost třídy znamená, že vám bude věnována osobní pozornost.

Orientace na úspěch

Od roku 1997 získalo od SMU více než dva tisíce studentů tituly MD a DVM. Naši absolventi získali rezidence a / nebo trvalé licence téměř ve všech státech USA, Kanady a mnoha dalších zemích. Naši studenti dosahují výjimečného školního úspěchu, přičemž míra udělování licenčních zkoušek v USA je srovnatelná s americkými školami a výrazně nad průměrem ostatních škol v USA.

Skvělá lokalita

SMU se nachází na krásném a bezpečném karibském ostrově Grand Cayman. Ostrov nabízí vysoce rozvinutou infrastrukturu, včetně tří nejmodernějších nemocnic, stovek restaurací, světových hotelů a prosperujícího turistického průmyslu. Grand Cayman je hodinový let z Miami a má přímé lety z mnoha amerických a kanadských měst.

Rozdíl svatého Matouše na univerzitě

Co dělá fakultu lékařské fakulty sv. Matouše mezi karibskými zdravotnickými školami jedinečnou? Zde jsou faktory, které nás odlišují:

Prokázaná kvalita vzdělávání

St. Matthew's University School of Medicine nabízí studentům lékařské vzdělání, které je zcela zaměřeno na úspěch našich studentů. Výsledkem je prokázané kvalitní vzdělání.

 • Sazby úspěšnosti: Během čtyř let od 1. ledna 2014 do 31. prosince 2017 měli studenti SMU 97% první úspěšnost při prvním kroku americké lékařské licenční zkoušky.
 • Absolventi: Více než 2000 úspěšných absolventů, kteří získali trvalý pobyt nebo trvalý průkaz v téměř všech státech USA, Kanady a mnoha dalších zemích.
 • Residency Placement: Nedávná rezidenční umístění ve vynikajících programech, jako je Cleveland Clinic, Mayo Clinic, McGill University, Florida University, Johns Hopkins a Duke University. (Kliknutím sem zobrazíte seznam posledních pobytových umístění)
 • Akreditace: Ministerstvo školství Spojených států uznává náš akreditační orgán za použití standardů podobných těm, které používá akreditační orgán pro lékařské školy ve Spojených státech.
 • Licencování: Jedna z mála škol mimo USA, které mají být schváleny v New Yorku i na Floridě. (Klikněte zde pro více informací o přihlašovacích údajích SMU)
 • Fakulta: Vysoce pověřená, dlouhodobě udržovaná fakulta, z nichž každá má MD a / nebo Ph.D. (Kliknutím sem zobrazíte naši fakultu)
 • Klinické střídání: Premier klinická tréninková místa ve špičkových fakultních nemocnicích po celých Spojených státech, Kanadě a Velké Británii. (Klikněte zde pro více informací)
 • Osnovy: Osvědčený tradiční předmětový program spojený s komplexní přípravou USMLE integrovanou do osnov.

Závazek k úspěchu studenta

V SMU jsme stejně oddaní vašim snám jako vy. Během deseti semestrů s námi uděláme vše, co je v našich silách, abychom zajistili váš úspěch podporou všech aspektů vašeho vzdělávání a života.

 • Nízký poměr studentů k fakultě: Velikost třídy je omezena na maximálně 50 studentů, což umožňuje úzkou interakci mezi studenty a učiteli.
 • Vynikající hodnota: Školné a poplatky na SMU jsou o více než 40% pod průměrem amerických lékařských škol. (Pro více informací klikněte sem)
 • Způsobilé pro americké půjčky: SMU je jednou z pouhých sedmi karibských lékařských škol schválených pro účast v přímém úvěrovém programu Williama D. Forda. (Klikněte zde pro více informací)
 • Zaměření na výuku: Specializovaná, talentovaná fakulta, jejíž časové závazky jsou zaměřeny na výuku a mentoring.
 • Nácvik dovedností: Unikátní kurz rozvoje studentů prvního semestru, který nabízí studijní dovednosti, strategie zkoušek, podporu vrstevníků a zvládání stresu.
 • Centrum pro zlepšení učení - nabídne zvláštní fakultní recenze a doučování a studentské akademické trenéry. (Klikněte zde pro více informací)
 • Centrum excelence v lékařském vzdělávání: Vzdělávací semináře, klinicko-patologické konference a výzkum v lékařském vzdělávání. (Klikněte zde pro více informací)
 • Studentští mentoři: Studentští mentoři rozumí tomu, jak se přizpůsobují životu na lékařské fakultě, a doufají, že vás uspějí.

Poloha a zařízení

Grand Cayman není jen krásné místo pro náš kampus základní vědy; je to také jeden z nejbezpečnějších a nejvyspělejších ostrovů v Karibiku. Není lepší místo pro studium medicíny.

 • Předklinické školení: Začínajíc v prvním semestru jsou studenti SMU vystaveni příležitostem klinického stínování u lékařů Cayman ve více nemocnicích a klinikách. (Klikněte zde pro více informací.)
 • „Severoamerická“ infrastruktura: Jako páté největší finanční centrum na světě as prosperujícím turistickým průmyslem má Grand Cayman vysoce rozvinutou infrastrukturu, která je velmi srovnatelná s USA
 • Životní styl: Kajmanské ostrovy mají jeden z nejvyšších příjmů na hlavu na světě. Grand Cayman má stovky restaurací, četné supermarkety v USA, kina, hotely světové třídy a mnoho příležitostí k potápění, plavbě lodí a další rekreaci.
 • Bezpečnost: Grand Cayman má jednu z nejnižších trestných činů v Karibiku.
 • Zdravotní péče: Kajmanské ostrovy mají prvotřídní systém zdravotní péče zahrnující tři nejmodernější nemocnice a mohou se pochlubit jedním z nejvyšších poměrů lékařů ke své populaci v Karibiku.
 • Kultura: V rámci britské západní Indie je Kajmanské ostrovy anglicky mluvící zemí, která kombinuje britskou zdvořilost, americkou účinnost a karibské kouzlo.
 • Pohodlí: Grand Cayman je méně než hodinový let z Miami a má také přímé lety z Atlanty, Chicaga, Dallasu, Charlotte, Houstonu, New Yorku, Tampy, Toronta a dalších mezinárodních míst.
 • Areál: Moderní, nejmodernější vybavení kampusu Cayman zahrnuje bezdrátovou technologii dostupnou ve světlých, klimatizovaných učebnách, laboratořích, knihovnách a studentských saloncích.
 • Bydlení: Studenti žijí v příjemných rezidenčních apartmánech s přístupem na internet, bazény a snadným přístupem na pláž Seven Mile Beach.

Mise

Poskytnout studentům různého prostředí příležitost získat lékařskou a klinickou expertízu potřebnou pro úspěšnou kariéru praktického lékaře spolu s dovednostmi a sebevědomím potřebným pro kritické vyhodnocení a aplikaci nových informací.

Pro naplnění svého poslání je univerzitní program strukturován podle určitých ideálů, které ztělesňují jeho pohled na základní vlastnosti dnešního praktického lékaře. Tyto ideály jsou definovány v šesti kompetencích přijatých univerzitou a shrnuty níže:

 1. Péče o pacienty: Studenti musí být schopni poskytnout péči o pacienty, která je soucitná, vhodná a účinná při léčbě nemocí a podpoře zdraví.
 2. Vědecké a lékařské znalosti: Studenti musí prokázat znalosti o zavedených a vyvíjejících se biomedicínských, klinických a souvisejících vědách a jejich aplikaci v praxi medicíny v průběhu celého životního cyklu.
 3. Celoživotní učení, stipendia a spolupráce: Studenti musí být schopni prozkoumat a vyhodnotit své postupy péče o pacienty, posoudit a přizpůsobit vědecké důkazy a tyto informace použít ke zlepšení svých schopností.
 4. Profesionalita: Studenti musí prokázat závazek dodržovat nejvyšší standardy profesní odpovědnosti, dodržování etických zásad a citlivosti ve všech interakcích s pacienty, rodinami, kolegy a dalšími, s nimiž musí lékaři ve svém profesním životě spolupracovat.
 5. Komunikační a interpersonální dovednosti: Studenti musí prokázat interpersonální a komunikační dovednosti, které podporují efektivní výměnu informací a budují vztahy s pacienty, jejich rodinami a profesionálními spolupracovníky.
 6. Sociální a komunitní kontext zdravotnictví: Studenti musí prokázat znalosti a schopnost reagovat na širší kontext zdravotní péče a schopnost efektivně využívat systémové zdroje k poskytování péče, která má optimální hodnotu pro zdraví jednotlivce a komunity.

Akreditace a schválení

St. Matthew's University School of Medicine je plně akreditovaná lékařská fakulta.

Akreditace

Program MD Lékařské fakulty Univerzity sv. Matouše je akreditován Akreditační komisí pro vysoké školy medicíny (ACCM), akreditujícím orgánem pro Kajmanské ostrovy.

Srovnatelnost s požadavky americké lékařské školy

Ministerstvo školství Spojených států prostřednictvím Národního výboru pro zahraniční lékařské vzdělávání a akreditaci (NCFMEA) přezkoumává standardy, které země používají k akreditaci lékařských fakult. NCFMEA stanovila, že akreditační standardy používané ACCM k akreditaci lékařského programu SMU jsou srovnatelné s těmi, které používá styčný výbor pro lékařské vzdělávání (LCME), akreditující orgán, který akredituje lékařské programy poskytující MD ve Spojených státech.

Schváleno pro americké federální půjčky

St. Matthew's University School of Medicine je jednou z vybraných mezinárodních lékařských škol schválených k účasti na amerických federálních programech studentské pomoci.

Schváleno v New Yorku a na Floridě

St. Matthew's University School of Medicine je jednou z mála mezinárodních lékařských fakult se schválením v klíčových státech New York a Florida. Tyto státy pověřují institucionální přezkum a schválení před udělením přístupu k příležitostem pro úředníky v příslušných státech. Konkrétně následující orgány schválily, uznaly nebo licencovaly Státní lékařskou fakultu St. Matthew's University:

 • Schváleno ministerstvem školství v New Yorku: Kromě příležitostí pro stážisty poskytuje povolení v New Yorku také přístup k rezidencím ve státě. Schválení je na dobu sedmi let, což je nejdelší doba schválení, kterou lze udělit mezinárodní lékařské fakultě.
 • Licencováno Komisí pro nezávislé vzdělávání na Floridském ministerstvu školství
Další pověření

Vzdělávací komise pro zahraniční absolventy lékařské fakulty (ECFMG) identifikuje St Matthewovu univerzitu jako schválenou školu ve Světovém adresáři lékařských fakult (klikněte zde).

Univerzita sv. Matouše je členem Mezinárodní asociace pedagogů lékařské vědy (IAMSE) a Konsorcia pro vzdělávání rodinné medicíny (FMEC).

Proč si vybrat univerzitu sv. Matouše

Nízký poměr studentů a učitelů: Nejmenší velikosti třídy na jakékoli veterinární škole v Severní Americe. Bezprecedentní úrovně podpory a pozornosti fakulty

Nejlepší hodnota: Nejlevnější výuka jakékoli karibské veterinární školy

Zaměření na výuku: Specializovaná, talentovaná fakulta, jejíž časové závazky jsou zaměřeny na výuku a mentorování Studentské mentory: Studentské mentory, které vám pomohou přizpůsobit se životu ve veterinární škole

Absolvent za 3 roky: Dokončete základní vědecké vzdělání za 28 měsíců a poté dokončete klinické školení v USA nebo Kanadě za něco málo přes 3 roky

Fakulta: Zaměstnanci s pedagogickými a vedoucími zkušenostmi z předních severoamerických vysokých škol

Úspěšné sazby: Úspěšné sazby se studenty ze škol v USA

Klinické rotace: Klinická tréninková místa na špičkových severoamerických vysokých školách veterinárního lékařství

Uznání: Přidružené členství v Americké asociaci veterinárních lékařských škol

Licence: Plně objednáno ministerstvem zdravotnictví a zemědělství na Kajmanských ostrovech

Místa

West Bay

Adresa, 1. řádek
Lime Tree Bay Ave
West Bay, West Bay, Kajmanské ostrovy

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: