The University of Jordan - School of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

The University of Jordan je zároveň moderní i staré instituce vyššího vzdělání v Jordánsku. Byla založena v roce 1962, univerzita, od té doby, aplikuje se na prohlubování poznatků ne méně než jeho šířením .V jakožto komplexní výuku, výzkum a komunitní služby instituce, University of Jordan umožňuje svým studentům z čeho vybírat široká škála Programy- více než 3500 různé kurzy jsou nabízeny některými 18 fakult.

Naše School of Business je stará jako samotný univerzitě a je v současné době druhým největším. Jsme hrdí na to být vedoucím obchodní škola v Jordánsku, hrají důležitou roli při absolvování manažery a vedoucí budoucnosti. Jordan vždy praštil přes svou hmotnost v obchodním světě. Jsme země s tradičním důrazem na odvětví služeb, ale v posledních letech objevily generace podnikatelů nabízejí řešení Jordán, regionu a ve světě. Zde na Jordana první univerzity, School of Business hraje důležitou roli ve výcviku tyto podnikatelské sféry budoucnosti. Zavázali jsme se k stavět na našich současných silných základech, a pokračuje být škola provádění výzkumu, který poskytuje skutečné řešení problémů naší doby, a učení, které se snaží zapojit studenty a vybavit je pro všechny druhy kariéry.

Naše vize

Chcete-li být předním School of Business, regionálně vlivné a globálně respektován.

Naše poslání

School of Business na University of Jordan se zavázala poskytovat vysoce kvalitní akademický obchodní programy a výzkumná zařízení, které umožní její zaměstnance a absolventy vyniknout díky neustálému zlepšování vzdělávání, budování znalostí, rozvoj dovedností a komunitních služeb při zachování hodnot národa a kultura.

Naše cíle

Udržování a zlepšování proslulosti a pověsti školy tím, že pracuje směrem k dosažení záruku kvality místních i mezinárodních norem.

Místa

Amman

Adresa, 1. řádek
The University of Jordan
Queen Rania str

11942 Amman, Guvernorát Amman, Jordánsko

Programy

Tato škola dále nabízí: