Mideast Aviation Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Akademie MAA byla založena v roce 2000, která se nachází na letišti Amman / Marka a patří soukromému sektoru.

Akademie MAA je považována za jednu z důležitých leteckých škol kvůli vysoké úrovni vzdělávacích a výcvikových modulů předložených nejkvalifikovanějšími a vyškolenými instruktory letectví. Od té doby akademie MAA získala svou reputaci a růst v rychlých krocích v důsledku svých strategií, které jsou v souladu s vizí Akademie a posláním, ve kterém se snaží absolvovat kvalifikované pilotní a letecké inženýry a být připraveni sloužit široce v různých mezinárodních letectví pole.

Akademie letectví na Středním východě (MAA) je jednou z největších leteckých akademií na místní a arabské úrovni. Naše akademie chce vyniknout mezi svými konkurenty tak, aby byla proaktivní a hledala nové příležitosti pro rozvoj, které jsou v souladu se svou současnou strategií. Za účelem dosažení průkopnického přístupu v oblasti letectví se akademie snaží poskytovat nejaktuálnější moduly, které slouží studentům letectví, a to jak z hlediska vysokého stupně vzdělání a odborné přípravy, které předkládají nejlépe instruovaní odborníci a školitelé, poskytnout kvalifikovaným pilotům a inženýrům, kteří mohou sloužit v různých zemích z hlediska letecké kariéry.

Využitím nejmodernějších technologií, výcvikových zařízení a zařízení MAA nabízí jak odbornou pilotní výcvik, tak techniku ​​letadel, která jsou schválena standardy ICAO JCARC (Jordan Civil Aviation Regulatory Commission).

Zaměřil se na bezpečnost a vysokou kvalitu výcviku, MAA poskytl Jordan a regionální letecké společnosti se stovkami pilotů a techniků letadel za posledních patnáct let, MAA absolvoval více než 1200 pilotů, 1300 techniků letadel, 20 dispečerů a 50 studentů IATA. operace, tito absolventi představují asi 15 zemí.

MAA provozuje moderní flotilu (15) letadel a (2) Fight Simulation výcvikové zařízení (FSTD), tato rostoucí loďstvo obsahuje (7 A / C) Piper Archer III (jeden motor), (4 A / C) Piper Warrior III Single Engine, Glass Cockpit), (2 A / C) Piper Seminole (Multi Engine) a (3 A / C) Sama CH-2000 (Single Engine).

Alsim AL-200, který reprezentuje Piper Seminole (Twin Engine Aircraft) a je schválen JCARC jako FNPT II.

Alsim ALX, který představuje vícemotorové lehké letouny Jet, a schválený JCARC, francouzským DGAC a JAA jako MCC FSTD FNPT II.

MAA je schválena JCARC (Jordanská regulační komise pro civilní letectví) jako organizace pro letový výcvik a je certifikována k vedení kurzů, jako jsou:

 • Soukromý pilotní kurz, integrovaný kurz ATP,
 • Modulární kurz hodnocení přístrojů,
 • Kurz letových instruktorů,
 • Kurz pro spolupráci s několika posádkami
 • Modulární teoretické znalosti ATPL Kromě instruktorů MAA (Ground

MAA uzavřela smlouvu o Institutu pro výuku anglického jazyka - Amman, která má rozsáhlé zkušenosti v této oblasti, aby provedla veškeré výuky týkající se všeobecné angličtiny

Také je MAA schválen Mezinárodní asociací leteckých dopravců (IATA) , je dobře známo, že letecká doprava je jedním z nejdynamičtějších průmyslových odvětví na světě, nabízí pro vás různé kurzy jako:

 • Řízení letišť
 • Posádka kabin letecké společnosti
 • Bezpečnost letectví
 • Zákaznický servis letecké společnosti
 • Nadace Cestování a cestovní ruch.
 • Systém řízení bezpečnosti SMS

Dále rozšiřujeme svou misi tím, že otevíráme své pobočky v Aqabě, a to hlavně za účelem oslovení těch, kteří se zajímají o letectví v různých lokalitách a přitahují do celého sektoru věnovaného přípravě našich studentů na zaměstnání v leteckém průmyslu a snu učení k letu se s námi naplňuje.

Místa

Amman

Adresa, 1. řádek
Amman Civil Airport, Al Mataar St 22
11134 Amman, Guvernorát Amman, Jordánsko

Programy

Tato škola dále nabízí: