Jordan University of Science and Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jordan University of Science and Technology (JUST) je předním výukové a výzkumné centrum v Jordánsku a na Blízkém východě. Naše vynikající studenty, spolu s naší fakulty, dělat jen význačné instituce vyššího vzdělání. JUST je dopad na vědu a technologie byla cítí místní a regionální úrovni, naše renomované absolventi zaujímají důležité pozice ve zdravotnických profesí, strojírenství, architektura, zemědělství, vědy, výpočetní techniky a informačních technologií.

V pouhých jsme věnována poskytovat našim studentům vysoce kvalitní vzdělání ve všech oblastech vědy a techniky. Nabízíme náročné intelektuální prostředí s širokou škálou bakalářské a magisterské studijní programy. Studenti si mohou vybrat z řady vědeckých oborů, které odpovídají jejich individuálním potřebám.

Náš student tělo pochází z různých národností, které se stará o vysoce různorodou kulturu na naší akademické půdě; asi čtvrtina z nich jsou zahraniční studenti.

JUST přitahuje a zachovává vynikající schopnost a administrativní pracovníky, kteří jsou dobře známy ve svých oborech. Naše fakulta se skládá mnohostranný zaměstnance, kteří mají různorodé zkušenosti. Je nám ctí, že by tyto významných členů, kteří učinili významný přínos ve svých oborech.

Naše univerzita je moderní, pokud jde o zařízení a zdrojů, které slouží i výuku a výzkum. JUST je vždy usiluje o zlepšení všech zařízení, která poskytují životní prostředí a příležitosti pro studenty vyniknout ve své studii. Tato vylepšení zahrnují vybavení na laboratoře, vědecké nástroje a výzkumných center s nejmodernějšími technologickými prostředky vzdělávání.

Kromě své role jako institut vyššího vzdělávání, prostě musí vždy zavázala podávat komunitu všemi možnými způsoby. Mnohé z činností prováděných našimi členy fakulty a zaměstnanci mají sloužit místní komunitu v Jordánsku.

Zveme vás na prohlídku přijít nejen prostřednictvím našich webových stránek, aby se dozvěděli o našich vzdělávacích programech a výzkumných činností. Ujistěte se, že prostě místo, sledovat své budoucí kariéře a splnit své sny. Společně doufáme, že všichni můžeme naplnit poslání univerzity, aby absolventy, které činí rozdíl v jejich komunitách a jejich zemi.

Jordan univerzity vědy a technologie (JUST) Fakulta postgraduálního studia nabízí vysoce kvalitní akademické programy. Naše programy jsou navrženy tak, aby nárok studenty na kariéru v soukromém i státním sektoru, které vyžadují solidní analytické a kvantitativní schopnosti. Fakulta postgraduálního studia vede ve vzdělání absolventa, vývoj profesionální a vůdce ve všech odvětvích, regionální, národní a globální konkurenceschopnosti.

Naši absolventi prokazují vysokou míru znalostí a dovedností v jejich vybraných velkých společností. Náš akademičtí pracovníci provádět výzkum v oblasti aplikovaných věd, zdravotní vědy, lékařství, stomatologie, ošetřovatelství, strojírenství a zemědělství. Kromě toho, naše fakulta poskytnout studentům příležitost k získání zkušeností při práci v laboratořích a na klinikách na univerzitě.

Fakulta postgraduálního studia je pověřen stanovení pravidla a předpisy týkající se studijních programů a pokračovat v provádění těchto předpisů. Rada postgraduálního studia je zodpovědný za dohled a kriticky hodnocení stávajících programů. Kromě toho, děkanátu je zodpovědný za sledování příslušných postgraduální programy v koordinaci s děkanem, pokud jde o uplatňování pravidel a předpisů magisterského studia, správu finančních prostředků přidělených na postgraduální studenty a sledování akademické pokrok postgraduálních studentů.

Fakulta absolventa Stories

Absolventi by měli vzít v úvahu následující:

Poradce-Student vztah

Váš poradce je zodpovědný za více úkolů, než si myslíte. Čas vašeho poradce je nesmírně cenný. Jakákoli změna v programu studia, výzkumné téma, samozřejmě plán, a výzkumné laboratoře harmonogramu by měla být projednána a schválena vašeho poradce.

Provádím výzkum

Výzkum trvá dlouho, takže budete muset připravit sami trávit dlouhé hodiny navrhování a provádění experimentů, analýzu dat a psaní práce. Přečtěte si literaturu získat zázemí pro své téma výzkumu. Proveďte výzkum. Poradce vám neřeknu na každém kroku, aby se. Poradce bude řídit pouze obecný směr výzkumu. Pokud narazíte na problém při svém výzkumu se snaží přijít na to sami. Služeb blíží problém z různých směrů. Pokud nemůžete najít úspěch, naplánovat schůzku se svým poradcem, ujistěte se, že konkrétní otázky připravené.

Co bych měl udělat, aby se absolvent?

Každý studentem magisterského studijního programu bude muset splnit následující před absolvování. Kompletní 34 hodin úvěru pro studenty magisterských. Psaní a obhájit diplomovou práci v souladu s oddělením a fakulty pro postgraduální studium předpisů (práce Track). Předat komplexní zkoušky (Souborná zkouška Track).

Místa

Irbid

JUST

Adresa, 1. řádek
Jordan University of Science and Technology
P.O.Box 3030

22110 Irbid, Irbidní guvernér, Jordánsko
Telefonní číslo
+962 2 720 1000