Přečtěte si oficiální popis

Pulzující, multikulturní a dynamický, se University of Johannesburg (UJ) sdílí tempo a energii kosmopolitní Johannesburgu, město jehož jméno nese. Hrdě South African, univerzita je živý až do své africké kořeny, a dobře připraveni na svou roli v actualising potenciál, že vysokoškolské vzdělání platí pro rozvoj tohoto kontinentu.

Fenomenální úspěch univerzity je ten, který překvapil kritiky a získal skeptiky. Být instituci, která je hrdá na své přístupném dokonalosti, po pouhých 11 letech UJ se etabloval jako instituce globální excelence a světové postavy.

V prvních pěti letech existence, UJ zdvojnásobila akreditovaný výstupy výzkumu a zvýšil počet svých významných jihoafrických výzkumných křesla od žádného na sedm. Tento pozoruhodný úspěch bylo dosaženo dobře dopředu cíle stanoveného pro rok 2015. Výzkum výsledek 2010 byl výsledkem UJ touhy, během počátečního období, založit UJ jako vysoké školy zcela zaměřených na výzkum.

UJ je první a jediný africký univerzita přijat na vysoce respektované konsorcium 28 náročných na výzkum univerzit na světě, Universitas 21 - významný potvrzení rostoucího mezinárodního postavy UJ.

UJ se může pochlubit světové úrovni, mezinárodně uznávané akademické programy založené na osnovách informován o špičkových vývoje jak v pregraduální a postgraduální vzdělávání. Programy uj v rámci svých devíti fakult, jsou navrženy tak, aby připravit studenty na svět práce a globální občanství. Univerzita má čtyři školní areály, a to Auckland Park Bunting Road Campus; Campus Auckland Park Kingsway; Campus Doornfontein; a Soweto Campus.

Ty s APS vstřelí rovný a větší než 40 bodů - - o možnostech UJ v Orange Carpet studentů prvního ročníku na bázi stěžejní programy zahrnují: účetnictví; Elektrické a elektronické / Mechanické / Civil / důlní inženýrství; LLB / BA Právo / BCOM právo; Matematika / Aplikovaná matematika; IT / Počítačové vědy; Fyziologie člověka; Optometrie; Finance; Psychologie; a vzdělávání učitelů.

Aby výuky, výzkumu a inovací cíle UJ je realita, UJ má, v posledních osmi letech investovala více než R2 miliardy do modernizace a rozšíření živých a vzdělávacích zařízení na všech svých areálů a na vytvoření bezpečného a bezpečné, world-class vzdělávání a výzkumné prostředí pro zaměstnance a studenty.

UJ také představil kapesní zařízení (tabletu nebo notebooku), do prvního ročníku tříd v roce 2014, ve snaze spojit tyto mladé lidi se světem e-vědomím, že rostou do, a přeměnit jejich schopnost přispívat a soutěžit.

Absolvent úspěšnost UJ je nyní činí 83,4% a celková roční produkce absolvent je více než 11.400 studentů. První rok zkušenosti program univerzity (FYE), iniciativa nabízí akademických dovedností výztuž s důrazem na studenty poradenských spolužáky, je jedním z podpůrných programů, které pomáhají usnadnit přechod ze školy do univerzity. Téměř 1300 studentů lektoři, vybrané z úrovně třetího ročníku a nahoru, působí jako prostředník mezi studenty a pedagogických pracovníků. UJ také představil akademických poradců v univerzitních kolejích a schválila mimo areál ubytovací zařízení. V rámci akademické kvality programu UJ, 250 studentů poradci slouží 2000 studentů prvního ročníku v 25 sídlech.

Pozoruhodný, také, je to, že UJ, s více než 49.500 studentů; 2300 zahraničních studentů; 6700 doktorandů a proslulý akademických pracovníků, je instituce s obdivuhodným maturitní sazby. UJ je domovem 133 hodnocených výzkumných pracovníků, z nichž šest jsou-hodnocené, a má sedm National Research Foundation židle. Kromě toho, že produkuje největší množství černých účetních všech akreditovaných bytových univerzit v zemi.

Zatímco UJ sleduje globální excelence a postavy, univerzity předpokládá, že na národní úrovni reaguje způsobem, že pouze UJ silách. V tomto ohledu patří v Jihoafrické republice šest předních univerzit, jen UJ úspěšně poskytuje přístup k téměř 2000 studentů prvního ročníku, kteří pocházejí z nejchudších komunit, že jim v případě potřeby s top-up NSFAS financování, stipendia a dvě zdravá jídla denně ,

V příštích deseti letech, UJ stanovila šest strategických cílů, a to:

Global Excellence v oblasti výzkumu a inovací.
Global Excellence ve výuce a učení.
Mezinárodní Profile Fit for Global Excellence a postavy.
Zážitek vynikající student.
Active Global Reputation Management, a
Instituce a lidé Fit for Global Excellence a postavy.

Vidění

Mezinárodní University of volby, zakotvená v Africe, dynamicky utváření budoucnosti.

Mise

Inspirovat svou komunitu k transformaci a sloužit lidstvu prostřednictvím inovací a spolupráce snahy o znalosti.

hodnoty

FANTAZIE KONVERZACE REGENERACE etický základ

Utváření budoucnosti

myšlení nezávisle
Rozvoj kosmopolitní identitu
Vystavující ambice a pohon
Přijetím podnikatelské přístupy

Učení dohromady z naší rozmanitosti

Tvorba moudrá rozhodnutí kolektivně

Zapojení smysluplně navzájem
Zobrazení vzájemný respekt
přední consultatively

Rozvoj udržitelným způsobem prostřednictvím tvůrčího přínosu

Prozkoumal pro obnovu

Inovace pro společné dobro
Vytváření pozitivních změn
Využívat přehlíženy příležitostí

Treasuring akademické svobody

Hledá rovnováhu ve snaze o poznání

Čelí problémům s odvahou a vydělávat důvěře
Jednat odpovědně tím, že je spravedlivé, konzistentní a transparentní
Účast v pomáhání a společenství (Ubuntu) *
  • Ubuntu je schopnost vyjádřit soucit, spravedlnost, reciprocita, důstojnost, harmonii a lidstvo v zájmu budování, udržování a posilování komunity. Ubuntu hovoří pro naše vzájemného propojení, naší společné lidskosti a zodpovědnosti vůči každému, která vyplývá z našeho připojení.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

University of Johannesburg

Na pokročilejší úrovni (magisterské studium) jsou studenti vybízeni ke spolupráci s námi v našich oborech, tj. V současném francouzském románu; Autobiografie; Současné fr ... [+]

Na pokročilejší úrovni (magisterské studium) jsou studenti vybízeni ke spolupráci s námi v našich oborech, tj. V současném francouzském románu; Autobiografie; Současné francouzské divadlo a frankofonní literatura za účelem rozvoje jejich kapacit pro výzkum a kritické myšlení. Magisterský program francouzského oddělení je určen pro specializované výzkumné pracovníky a skládá se převážně z disertační práce nebo práce.

Požadavky na přijetí

Podmínkou pro přijetí k magisterskému studiu je francouzský titul s vyznamenáním.

Kontaktní údaje

Název: Prof WA Kabwe-Segatti Tel: 011 559 2757 / E-mail: wishw@uj.ac.za

Datum registrace a zahájení... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem tohoto programu je prozkoumat širokou škálu forem lidské komunikace z různých perspektiv, které spojují místní a globální a mají kořeny v afrických kontextech a zk ... [+]

Ma V Oboru Komunikačních Studií (Kurz)

Účelem tohoto programu je prozkoumat širokou škálu forem lidské komunikace z různých perspektiv, které spojují místní a globální a mají kořeny v afrických kontextech a zkušenostech. Naše osnovy rozvíjejí inovativní přístup ke studiím participace, který se zaměřuje na konkrétní komunikační, kulturní a sociální kontexty, ve kterých působíme. Jako inherentně interdisciplinární a flexibilní program MA v oboru komunikačních studií protíná řadu oborů a oblastí humanitních a společenských věd a nabízí příležitost prozkoumat jejich komplementaritu a vzájemnou provázanost.

První rok studia zahrnuje čtyři moduly, konkrétně teorii komunikace, metodiku výzkumu a dva moduly zaměřené na současnou komunikaci. Druhý ročník studia se zaměřuje především na přípravu a dokončení menší výzkumné disertační práce.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Postgraduální program Aplikovaná lingvistika a literární teorie, zaměřený na znalostní obory obou oborů, je zaměřen na odborné vzdělávání a přípravu a výzkumné potřeby ja ... [+]

Ma v Aplikovaná lingvistika

Postgraduální program Aplikovaná lingvistika a literární teorie, zaměřený na znalostní obory obou oborů, je zaměřen na odborné vzdělávání a přípravu a výzkumné potřeby jazykových odborníků, jako jsou překladatelé, tlumočníci, textové editory, jazykové plánovače, copywritery, literární recenzenti a učitelé jazyků. Překlady a tlumočení jsou složité jazykové, kognitivní a textové procesy, které mimo jiné zahrnují také sociokulturní zprostředkování.

Vzhledem ke složitosti těchto činností a tím i interdisciplinární povaze jazykové praxe nabízejí tyto programy rovnováhu teoretických, praktických a zážitkových znalostí a dovedností.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Studenti jsou povinni absolvovat kurz metodologie SIA, pokročilý sociální výzkum (ASR) a malou disertační práci na schválené, relevantní téma. Studenti získají také doved ... [+]

Studenti jsou povinni absolvovat kurz metodologie SIA, pokročilý sociální výzkum (ASR) a malou disertační práci na schválené, relevantní téma. Studenti získají také dovednosti a kompetence SPSS.

Požadavky na přijetí

Vyznamenání v jednom z následujících předmětů: Sociologie, Průmyslová sociologie, Geografie, Filozofie, Historická studia, Rozvojová studia, Psychologie, Průmyslová psychologie, Politika, Veřejná správa, Sociální práce a ekonomie.

Pokud student nesplňuje výše uvedené požadavky, může přijímací řízení udělit děkan fakulty na doporučení předsedy katedry.

Kontaktní údaje

Jméno: Dr. Liela Groenewald Tel: 011 559 2884 / E-mail: lielagr@uj.ac.za... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Tento magisterský studijní program se skládá z jednoho povinného a tří volitelných modulů, které mají být dokončeny, jakož i povinné vedlejší disertační práce. Povinný mo ... [+]

Magistr z Veřejné správy a řízení (CW)

Tento magisterský studijní program se skládá z jednoho povinného a tří volitelných modulů, které mají být dokončeny, jakož i povinné vedlejší disertační práce. Povinný modul je modul metodologie výzkumu a je doplněn třemi dalšími volitelnými moduly.

Povinná disertační práce má podobu výzkumného projektu.

Struktura magisterských studijních programů umožňuje buď dvě specializované subdisciplinární ohnisky, nebo obecné zaměření na PMG náhodným výběrem tří volitelných z možných devíti dostupných modulů. Jedním specializovaným zaměřením je hodnocení obecného řízení a správy politiky veřejného sektoru a druhým zaměřením na specializaci na pokročilé řízení a správu měst.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Student vypracuje disertační práci na téma z lingvistiky nebo literatury, které prokazuje schopnost provádět výzkum. Tento dokument bude mít asi 100 stran. ... [+]

Student vypracuje disertační práci na téma z lingvistiky nebo literatury, které prokazuje schopnost provádět výzkum. Tento dokument bude mít asi 100 stran.

Požadavky na přijetí

Studenti, kteří získali BA Honours se známkou nejméně 60% (ale nejlépe vyšší) v Northern Sotho (Sesotho sa Lebowa / Sepedi) nebo isiZulu, se mohou registrovat.

Kontaktní údaje

Název: Dr. IK Mndawe Tel: 011 559 4662 / E-mail: ikmndawe@uj.ac.za

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

V tomto otravném programu v afrikánštině (Honneurs, Masters a Doctor) je lidská existence podkopána tím simbolem, roztoči, metaforou a vypracována, co zprostředkovává lid ... [+]

Dávka

V tomto otravném programu v afrikánštině (Honneurs, Masters a Doctor) je lidská existence podkopána tím simbolem, roztoči, metaforou a vypracována, co zprostředkovává lidskou existenci. Soos ve všech těch dalších humanitních oborech je pochopení toho lidského bytí, že účel. V tomto předmětu je afrikánština jazykem a za tímto účelem to znamená.

Za účelem podkopání této osoby a způsobu, jakým tato osoba rozumí světu, studujte jazyk, který tato osoba používá k vyjádření tohoto světa, k sobě samému a ke světu, ve kterém žije.

Tento magisterský titul zahrnuje skripsie, pod vedením jednoho z těch dosente v tom ministerstvu, na téma, které je diskutováno. Temas lze vybrat z tohoto jazyka nebo literatury.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Afrikánština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Studenti přijímaní do tohoto kurzu jsou povinni zkoumat, psát a prezentovat úplnou disertační práci (cca 120 stran) pod vedením školitele. Oddělení je schopné dohlížet na ... [+]

Ma V Angličtině (Výzkum nebo Práce)

Studenti přijímaní do tohoto kurzu jsou povinni zkoumat, psát a prezentovat úplnou disertační práci (cca 120 stran) pod vedením školitele. Oddělení je schopné dohlížet na témata ve většině oblastí pod obecným rozsahem studia angličtiny, včetně jihoafrických literárních studií a post kolonialismu; Úpravy textu; Středověká, renesanční a romantická studia; a současná beletrie.

Požadavky na přijetí

Přijetí na magisterské studium musí být schváleno předsedou katedry.

Kontaktní údaje

Název: Prof Karen Scherzinger Tel: 011 559 2493 / E-mail: kscherzinger@uj.ac.za

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Program nabízí magisterské studium prostřednictvím výzkumu vedoucího k disertační práci asi 120 stran. Disertační práce je připravena ke zkoušce pod vedením školitele s o ... [+]

Program nabízí magisterské studium prostřednictvím výzkumu vedoucího k disertační práci asi 120 stran. Disertační práce je připravena ke zkoušce pod vedením školitele s odbornými znalostmi ve vašem výběru tématu.

Požadavky na přijetí

Vyznamenání v oboru antropologie a známka alespoň 65% v dané disciplíně.

Kontaktní údaje

Jméno: Prof David Moore Tel: 011 559 2979/2859 / E-mail: dbmoore@uj.ac.za

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.

... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Vyžaduje se disertační práce na téma z audiovizuální komunikace, která prokazuje kritický smysl a schopnost výzkumu uchazeče. Vyžaduje se také výzkumný článek, který je v ... [+]

Vyžaduje se disertační práce na téma z audiovizuální komunikace, která prokazuje kritický smysl a schopnost výzkumu uchazeče. Vyžaduje se také výzkumný článek, který je vhodný k publikaci.

Požadavky na přijetí

Vyžaduje se vyznamenání v komunikaci s minimálním průměrem 65%. V tomto případě se rovněž použije obecné nařízení, pokud jde o dobu trvání magisterského programu.

Uzávěrka přihlášek pro tento titul je 31. října předchozího roku pro první semestr a 30. dubna téhož roku pro druhý semestr.

Kontaktní údaje

Jméno: Dr. Ylva Rodny-Gumede Tel: 011 559 4112 / E-mail: yrodny-gumede@uj.ac.za

Datum registrace a zahájení... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Tato oblast zahrnuje výzkumnou disertační práci na téma ze Starého zákona (OT) nebo Nového zákona (NT) nebo kombinaci témat z OT a NT. Magisterský program je svou povahou ... [+]

Tato oblast zahrnuje výzkumnou disertační práci na téma ze Starého zákona (OT) nebo Nového zákona (NT) nebo kombinaci témat z OT a NT. Magisterský program je svou povahou pokročilým studiem buď v OT, nebo NT na základě znalostí v oborech již získaných na úrovni Honours. Jedná se o disertační práci na téma ze Starého nebo Nového zákona.

Požadavky na přijetí

Vyznamenání v biblických studiích nebo rovnocenná kvalifikace jsou nezbytným předpokladem, jakož i obecnými požadavky na přijetí na univerzitní magisterské studium. V závislosti na studijním oboru a výzkumu může být vyžadována řecká nebo hebrejská úroveň až do druhého roku.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem programu je vzdělávat a školit výzkumné pracovníky, kteří mohou přispívat k rozvoji znalostí na pokročilé úrovni. Magisterský titul je získán absolvováním jediného ... [+]

Účelem programu je vzdělávat a školit výzkumné pracovníky, kteří mohou přispívat k rozvoji znalostí na pokročilé úrovni. Magisterský titul je získán absolvováním jediného pokročilého výzkumného projektu, vyvrcholením výroby a přijetím disertační práce.

Požadavky na přijetí

Příslušný titul bakalářského titulu. „Profesionální“ bakalářský titul nebo postgraduální diplom s dostatečnou přípravou na provádění výzkumu s doporučeným minimem 60% pro všechny moduly posledního roku.

Kritéria výběru

Kromě výše uvedených minimálních požadavků na přijetí mohou být budoucí studenti požádáni, aby prezentovali portfolio své práce panelu pohovoru. Portfolio by bylo požadováno, pokud by byl vyžadován další důkaz o připravenosti studentů na provádění textového nebo artefaktuálního výzkumu. V případě textového výzkumu by portfolio obsahovalo příklady písemného výzkumu a v případě artefaktického výzkumu by bylo vyžadováno portfolio s designem.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Pro výzkumný titul studenti pod vedením disertační práce dizertační práci s přibližně 45 000 slovy na téma vybrané po konzultaci s katedrou. Téma musí být v souladu s odb ... [+]

MA v filozofii (výzkum)

Pro tento titul studenti pod vedením disertační práce dizertační práci s přibližně 45 000 slovy na téma vybrané po konzultaci s katedrou. Téma musí být v souladu s odborností dostupných lektorů.

Požadavky na přijetí

K přijetí na tento titul musí studenti splnit požadavky na přijetí na katedru (kromě požadavků na přijetí na univerzitu) a prokázat své znalosti metodologie výzkumu a historie filosofie. Některé z požadavků jsou [i] nejméně 65% průměrné pro titul Honors in Philosophy a [ii] odevzdání písemné filosofické práce vykonané pro titul Honors. Mohou být vyžadovány doplňující ústní zkoušky.

Kontaktní údaje... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem této kvalifikace je poskytnout studentům schopnost provádět pokročilý výzkum, využívat analytické vhledy v definované oblasti textového výzkumu, zaznamenávat výsle ... [+]

Účelem této kvalifikace je poskytnout studentům schopnost provádět pokročilý výzkum, využívat analytické vhledy v definované oblasti textového výzkumu, zaznamenávat výsledky výzkumu v přijatelném formátu a tyto dovednosti využívat takto podporovat jeho příležitosti k intelektuálnímu rozvoji, výdělečné činnosti a smysluplné sociální činnosti. Téma je vybráno po konzultaci s přednášejícím.

Požadavky na přijetí

Kandidát musí předložit návrh na jasně definovanou oblast textové analýzy. Návrh musí odhalit pochopení správného postupu výzkumu, držení příslušných znalostí obsahu předmětu a nezbytných teoretických a metodických dovedností.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Program MA (Klinická psychologie) vede k registraci jako klinický psycholog u Odborné rady psychologie Rady zdravotnických profesí Jihoafrické republiky (HPCSA). ... [+]

Program MA (Klinická psychologie) vede k registraci jako klinický psycholog u Odborné rady psychologie Rady zdravotnických profesí Jihoafrické republiky (HPCSA).

Tento program na plný úvazek zahrnuje široké spektrum klinické psychologie. Program se skládá z výzkumné složky (dokončení menší disertační práce), jakož i z účasti na seminářích, kontaktních sezeních a praktické práci.

Po úspěšném ukončení titulu se studenti ucházejí o stáž v klinické psychologii. V souladu s předpisy ministerstva zdravotnictví musí studenti po ukončení stáže absolvovat také jeden rok komunitní služby.

Požadavky na přijetí

Studenti by měli být držiteli titulu Honors nebo rovnocenného titulu z psychologie. Studenti jsou přijímáni do programu poté, co byli katedrou vyhodnoceni jako vhodní kandidáti prostřednictvím výběrového řízení, které se koná v srpnu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Tento kurz magisterského titulu pomáhá kvalifikovaným sociálním pracovníkům rozvíjet své poradenské schopnosti v oblasti klinické sociální práce. Tato kvalifikace umožňuj ... [+]

Tento kurz magisterského titulu pomáhá kvalifikovaným sociálním pracovníkům rozvíjet své poradenské schopnosti v oblasti klinické sociální práce. Získáte je prostřednictvím sedmi modulů, např .: Současné teorie; Složité chování a změna prostředí; Hodnocení, intervence a hodnocení; Duševní zdraví; a rozvoj terapeutického já. Tyto znalosti navíc uplatníte během jednoletého programu stáží zaměřeného na mikro a messo intervence. Ve druhém roce provádíte výzkumný projekt, který prokazuje svou výzkumnou způsobilost.

Tato kvalifikace umožňuje studentům pracovat jako soukromé nebo specializované odborníky v jejich konkrétním pracovním kontextu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Kurz MA v latině je v zásadě zaměřen na studenty, kteří by rádi dělali kratší disertační práci spolu se dvěma zkoumanými moduly. Intenzivní kurz latinského jazyka je nabí ... [+]

Ma V Latinské Americe (Kurz)

Kurz MA v latině je v zásadě zaměřen na studenty, kteří by rádi dělali kratší disertační práci spolu se dvěma zkoumanými moduly. Intenzivní kurz latinského jazyka je nabízen studentům vstupujícím do kurzu s titulem Honors in Classical Civilization.

Dva zkoumané moduly by zahrnovaly intenzivní studium římských dějin, náboženství, literatury, filozofie, kultury nebo umění a architektury.

Požadavky na přijetí

Vyznamenání v latinské nebo klasické kultuře vede k magisterskému titulu.

Kontaktní údaje

Název: Prof JLP Wolmarans Tel: 011 559 2737 / E-mail: hansiew@uj.ac.za

Ma V Latinské Americe (Výzkum)Kontaktní údaje... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Pro tento titul by měl kandidát dokončit výzkum a napsat disertační práci na schválené, relevantní téma. ... [+]

Kandidát by měl dokončit výzkum a napsat disertační práci na schválené, relevantní téma.

Požadavky na přijetí

Přijímací řízení bude považováno za studenta, který je držitelem vysokoškolské kvalifikace v oboru Urbanistika v urbanistických studiích na úrovni NQF 7. Pokud student nesplňuje výše uvedené požadavky, může mu být přiznán děkan fakulty na doporučení předsedy katedry.

Kontaktní údaje

Jméno: Dr. Liela Groenewald Tel: 011 559 2884 / E-mail: lielagr@uj.ac.za

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Disertační práce na téma německé literatury nebo lingvistiky, která bude svědčit o kritických schopnostech a výzkumné kompetenci. ... [+]

Disertační práce na téma německé literatury nebo lingvistiky, která bude svědčit o kritických schopnostech a výzkumné kompetenci.

Požadavky na přijetí

Předpoklad: Titul německého vyznamenání s minimem 65%.

Kontaktní údaje

Jméno: Dr. Anne Baker Tel: 011 559 2717 / E-mail: abaker@uj.ac.za

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.

Datum ukončení: Akademie začíná v lednu a končí v prosinci. Termín programu je určen dobou trvání programu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Tento program je navržen tak, aby usnadnil zvládnutí složité a specializované oblasti znalostí v rámci disciplíny firemní komunikace. Tato kvalifikace je zaměřena na rozv ... [+]

Jedná se o pokročilý studijní program, který lze dokončit buď jako výuku, nebo jako studijní program založený na výzkumu.

Tento program je navržen tak, aby usnadnil zvládnutí složité a specializované oblasti znalostí v rámci disciplíny firemní komunikace. Tato kvalifikace je zaměřena na rozvoj koncepčních znalostí a dovedností na velmi abstraktní úrovni, která usnadní vysoce specializované a pokročilé technické, profesní a výzkumné dovednosti v podnikové komunikaci.

Požadavky na přijetí

Vyžaduje se titul Honors in Communication s minimálním průměrem 65%. Uzávěrka přihlášek pro tento titul je 31. října předchozího roku pro první semestr a 30. dubna téhož roku pro druhý semestr.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Cílem této kvalifikace je rozvíjet pokročilé kompetence v usnadňování procesů, technik a principů udržitelných komunitních programů a projektů založených na participativn ... [+]

Cílem této kvalifikace je rozvíjet pokročilé kompetence v usnadňování procesů, technik a principů udržitelných komunitních programů a projektů založených na participativních teoretických přístupech zaměřených na lidi, řešit nerovnost, chudobu a nespravedlnosti v globálním a africkém kontextu. Další studenti budou schopni usnadnit zakládání a řízení komunitních organizací v kontextu komunitního ekonomického rozvoje integrujícího sociální a komunitní rozvoj.

Požadavky na přijetí

Může být vyžadována přijímací zkouška. Vyžaduje se čtyřletý bakalářský titul v oboru sociální práce nebo tříletý titul v oboru sociální práce spolu s vyznamenáním v oboru sociální práce nebo jiný titul s vyznamenáním vztahující se k rozvoji komunity, který považuje předseda katedry za vhodný. Vyžaduje se průměrná známka za čtvrtý rok (vyznamenání) alespoň 65%.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Vyžaduje se disertační práce na téma z oblasti marketingové komunikace, která prokazuje kritický smysl a výzkumnou schopnost kandidáta. Vyžaduje se také výzkumný článek, ... [+]

Vyžaduje se disertační práce na téma z oblasti marketingové komunikace, která prokazuje kritický smysl a výzkumnou schopnost kandidáta. Vyžaduje se také výzkumný článek, který je vhodný k publikaci.

Požadavky na přijetí

Vyžaduje se titul Honors in Communication s minimálním průměrem 65%. Uzávěrka přihlášek pro tento titul je 31. října předchozího roku pro první semestr a 30. dubna téhož roku pro druhý semestr.

Kontaktní údaje

Jméno: paní Andrea Crystal Tel: 011 559 2574 / E-mail: acrystal@uj.ac.za

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Magisterský výzkum zahrnuje pouze výzkumnou studii - větší než menší disertační práce magisterské práce, ale ne tak velkou jako disertační práce. Hlavním cílem magistersk ... [+]

Magisterský výzkum zahrnuje pouze výzkumnou studii - větší než menší disertační práce magisterské práce, ale ne tak velkou jako disertační práce. Hlavním účelem magisterského studia je rozvoj pokročilých kompetencí ve výzkumu. Kromě toho budete také rozvíjet odborné znalosti ve svém oboru. Magisterský program magisterského studia je ideální pro studenty, kteří se primárně zajímají o rozvoj své výzkumné kompetence, nechtějí se účastnit přednášek nebo workshopů, jsou vysoce motivovaní, nezávislí a orientovaní na sebe a mají cílenou, specifickou oblast výzkumu .

Požadavky na přijetí

Uchazeči s příslušným titulem v oboru sociální práce jsou považováni za přijímací. Vyžaduje se průměrná známka za čtvrtý rok (vyznamenání) alespoň 65%.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Jedná se o pokročilý studijní program, který lze dokončit jako studijní program založený na kurzu. Tento program je navržen tak, aby usnadnil zvládnutí složité a speciali ... [+]

Jedná se o pokročilý studijní program, který lze dokončit jako studijní program založený na kurzu. Tento program je navržen tak, aby usnadnil zvládnutí složité a specializované oblasti znalostí v rámci disciplíny strategické komunikace. V důsledku rostoucí konvergence marketingových komunikací, podnikových komunikací a public relations bude program řešit integraci této komunikační disciplíny.

Požadavky na přijetí

Vyžaduje se titul s vyznamenáním v oblasti podnikové nebo marketingové komunikace nebo související oblasti s minimálním průměrem 65%. Uzávěrka přihlášek pro tento titul je 31. října předchozího roku pro první semestr a 30. dubna téhož roku pro druhý semestr.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Magisterský program MA Politics Research se zabývá problematikou politiky a mezinárodních vztahů. Student musí napsat disertační práci na vybrané téma buď z oblasti polit ... [+]

Magisterský program MA Politics Research se zabývá problematikou politiky a mezinárodních vztahů. Student musí napsat disertační práci na vybrané téma buď z oblasti politologie nebo mezinárodních vztahů, dokládající kritický přístup a schopnost výzkumu. Spolu s dizertační prací musí být předložen článek připravený k publikaci.

Požadavky na přijetí

Studenti potřebují 65% úspěšnost na úrovni Honours.

Kontaktní údaje

Název: Prof Deon Geldenhuys Tel: 011 559 2894 / E-mail: deong@uj.ac.za

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Program MA (Counseling Psychology) vede k registraci jako psycholog poradny v Profesní radě psychologie Rady zdravotnických profesí Jihoafrické republiky (HPCSA). Tento p ... [+]

Program MA (Counseling Psychology) vede k registraci jako psycholog poradny v Profesní radě psychologie Rady zdravotnických profesí Jihoafrické republiky (HPCSA). Tento program na plný úvazek zahrnuje široké spektrum psychologie poradenství. Program se skládá z výzkumné složky (dokončení menší disertační práce), jakož i z účasti na seminářích, kontaktních sezeních a praktické práci.

Po úspěšném ukončení titulu se studenti ucházejí o stáž v poradenské psychologii.

Požadavky na přijetí

Studenti by měli být držiteli titulu Honors nebo rovnocenného titulu Psychologie. Studenti jsou přijímáni do programu poté, co byli katedrou vybráni jako vhodní kandidáti prostřednictvím výběrového řízení. Počet studentů povolených do programu závisí na dostupnosti personálu, dostupnosti stáží a požadavcích trhu. Termín uzávěrky přihlášek a termínů pro výběr určuje každoročně ministerstvo. Formuláře žádosti a informace lze získat na oddělení.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Student by si měl rozvinout intelektuální a profesní dovednosti, aby prokázal schopnost samostatně produkovat vědeckou práci na přijatelné úrovni. To bude vyžadovat způso ... [+]

Student by si měl rozvinout intelektuální a profesní dovednosti, aby prokázal schopnost samostatně produkovat vědeckou práci na přijatelné úrovni. To bude vyžadovat způsobilost k uplatňování související metodologie výzkumu, schopnost provádět a dokončit schválenou výzkumnou studii, ústní a písemnou způsobilost k prezentaci výsledků a zjištění a akademickou a osobní zralost, aby se kriticky promítly všechny aspekty studie.

Požadavky na přijetí

Kvalifikace Honour v oboru průmyslová psychologie na úrovni 7 nebo 8 NQF s průměrem minimálně 65%. Statistické metody nebo analytické techniky musí být zahrnuty do vysokoškolských studijních programů. Potenciální studenti musí absolvovat modul v metodologii výzkumu na úrovni 8 Honors NQF. Budou také posouzeny související zkušenosti, které považuje Katedra průmyslové psychologie a managementu lidí za relevantní a dostatečné. Omezení počtu studentů vyžadují výběrový proces.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Kandidát by měl úspěšně dokončit pokročilý kurz sociální teorie, pokročilý kurz metodologie sociálního výzkumu a dokončit výzkum a napsat malou disertační práci na schvál ... [+]

Ma V Průmyslové Sociologii (Kurz)

Kandidát by měl úspěšně dokončit pokročilý kurz sociální teorie, pokročilý kurz metodologie sociálního výzkumu a dokončit výzkum a napsat malou disertační práci na schválené, relevantní téma. Studenti získají také dovednosti a kompetence SPSS.

Požadavky na přijetí

Studentský přístup bude považován za studenta, který má vysokoškolskou kvalifikaci v oboru sociologie / průmyslová sociologie na úrovni NQF 7. Pokud student nesplňuje výše uvedené požadavky, může přijetí povolit děkan Fakulta, na doporučení předsedy katedry.

Kontaktní údaje

Jméno: Dr. Liela Groenewald Tel: 011 559 2884 / E-mail: lielagr@uj.ac.za... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Studenti rozvíjejí pokročilé kvantitativní a kvalitativní výzkumné dovednosti v psychologii. Tyto dovednosti mohou vést k vědecké nebo akademické kariéře. Musí být prokáz ... [+]

Studenti rozvíjejí pokročilé kvantitativní a kvalitativní výzkumné dovednosti v psychologii. Tyto dovednosti mohou vést k vědecké nebo akademické kariéře. Musí být prokázána aplikace metodologie výzkumu a kompetentní komunikace výsledků výzkumu; studenti tedy musí být schopni provádět nezávislý výzkum. Bude vyžadována účast na seminářích a / nebo kontaktech.

Požadavky na přijetí

Minimální požadavek na přijetí je 65% na Honours of Psychology, který by za normálních okolností měl být získán během předchozích pěti let.

Kontaktní údaje

Název: Prof T Guse Tel: 011 559 3248 / E-mail: tguse@uj.ac.za

Datum registrace a zahájení... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Vyžaduje se pokročilý studijní program v rámci kurzu plus malá disertační práce nebo prostřednictvím výzkumu vedoucího k disertační práci asi 120 stran. ... [+]

Ma V Rozvojových Studiích (Kurz)

Vyžaduje se pokročilý studijní program v průběhu kurzu plus malá disertační práce.

Semestr 1

Modul 1: Kritické vývojové teorieModul 2: Sociální politikaModul 3: Metodologie pokročilého výzkumu

Semestr 2

Modul 4: Řízení rozvojeModul 5: Dizertační práceModuly 1 až 4 přispívají 50% ke konečné značce a modul 5 přispívá 50%.Požadavky na přijetí

Titul vyznamenání v rozvojových studiích a známka alespoň 65% v dané disciplíně. Vzhledem k interdisciplinární povaze rozvojových studií jsou uchazeči (pro magisterské studium) z jiných sociálních věd o úroveň vzdělání s obsahem studijních studií podporováni a budou zpracováni prostřednictvím výboru pro uznávání předchozího vzdělávání na univerzitě.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Program výuky v magisterském studiu semitských jazyků a kultur se skládá z menší disertační práce a dvou modulů. Ve výzkumném režimu musí být disertační práce, ve které s ... [+]

Ma V Semitic Jazyky A Kultury (Kurz)

Program se skládá z menší disertační práce a dvou níže uvedených modulů. Studenti si ve spolupráci s katedrou vyberou ze seznamu níže dva moduly. Moduly jsou nabízeny ve dvou semestrech. Každý modul je zkoumán pomocí zkoušky s váhou 45 kreditů každý. Dizertační práce má váhu 90 kreditů.

Studenti se zaměřují na arabština, islámská studia, hebrejština (včetně židovských studií) nebo příbuzný semitský jazyk. Moduly mají následující obecný obsah:

Povinné moduly

Modul 1: Metodologie literárního výzkumuModul 2: Obsahová analýza vybrané oblasti výzkumuModul 3: Dizertační prácePožadavky na přijetí... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

V režimu výuky by měl kandidát úspěšně dokončit pokročilý kurz sociální teorie, pokročilý kurz metodologie sociálního výzkumu a dokončit výzkum a napsat malou disertační ... [+]

Ma V Sociologii (Kurz)

Kandidát by měl úspěšně dokončit pokročilý kurz sociální teorie, pokročilý kurz metodologie sociálního výzkumu a dokončit výzkum a napsat malou disertační práci na schválené, relevantní téma.

Požadavky na přijetí

Přijímací řízení bude považováno za studenta, který je držitelem vysokoškolské kvalifikace v oboru sociologie / průmyslová sociologie na úrovni NQF 7. Pokud student nesplňuje výše uvedené požadavky, může přijetí povolit děkan fakulty. , na doporučení předsedy katedry.

Kontaktní údaje

Jméno: Dr. Liela Groenewald Tel: 011 559 2884 / E-mail: lielagr@uj.ac.za

Ma V Sociologii (Výzkum)

Kandidát by měl dokončit výzkum a napsat disertační práci na schválené, relevantní téma.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Je vyžadována disertační práce na téma z žurnalistiky, která poskytuje důkaz o kritickém smyslu a výzkumné schopnosti kandidáta. Vyžaduje se také výzkumný článek, který j ... [+]

Je vyžadována disertační práce na téma z žurnalistiky, která poskytuje důkaz o kritickém smyslu a výzkumné schopnosti kandidáta. Vyžaduje se také výzkumný článek, který je vhodný k publikaci.

Požadavky na přijetí

Vyžaduje se titul Honors in Communication s minimálním průměrem 65%. Uzávěrka přihlášek pro tento titul je 31. října předchozího roku pro první semestr a 30. dubna téhož roku pro druhý semestr.

Kontaktní údaje

Jméno: paní Elna Rossouwová Tel: 011 559 3434 / E-mail: erossouw@uj.ac.za

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Kurz MA v řečtině je v zásadě zaměřen na studenty, kteří by rádi dělali kratší disertační práci společně se dvěma zkoumanými moduly. MA v řečtině si klade za cíl seznámit ... [+]

Ma Řeka (Kurz)

Kurz MA v řečtině je v zásadě zaměřen na studenty, kteří by rádi dělali kratší disertační práci společně se dvěma zkoumanými moduly. Studentům je nabízen intenzivní kurz řeckého jazyka s titulem Honors in Classical Civilization. Dva zkoumané moduly by zahrnovaly intenzivní studium řeckých dějin, náboženství, literatury, filozofie, kultury nebo umění a architektury. V krátké disertační práci mají studenti možnost soustředit se na klasickou řečtinu, helénistickou řečtinu (novozákonní a církevní otce), byzantskou řečtinu nebo novořečtinu.

Požadavky na přijetí

Vyznamenání v řecké nebo klasické kultuře vede k získání magisterského titulu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

University of Johannesburg

Primárním účelem magisterské dizertační práce v oboru Aplikovaná matematika s kurzem je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění pož ... [+]

Primárním účelem magisterské dizertační práce v oboru Aplikovaná matematika s kurzem je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konkrétní výzkumné složky tak, aby studenti mohli ovládat požadované experimentální a technologické dovednosti a potřebné terénní kompetence, jako jsou inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti. Dizertační práce s bakalářskou prací v oboru Aplikovaná matematika se skládá z minimálně 120 kreditů za výzkum na úrovni 8 ve formě výzkumného projektu, zapsaného jako disertační práce.

Titul vyžaduje vysokou úroveň intelektuálních a teoretických znalostí a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a kritického zdůvodnění, formulace, analýzy a hodnocení konkrétního problému v oboru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Primárním účelem magisterské dizertační práce v oboru biochemie s bakalářskou prací je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění poža ... [+]

Primárním účelem magisterské dizertační práce v oboru biochemie s bakalářskou prací je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konkrétní výzkumné složky tak, aby studenti mohli ovládat požadované experimentální a technologické dovednosti a potřebné kompetence v terénu, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti. Dizertační práce s titulem MSc z biochemie se skládá z minimálně 120 kreditů za výzkum na úrovni 8 ve formě výzkumného projektu, zapsaného jako dizertační práce.

Titul vyžaduje vysokou úroveň intelektuálních a teoretických znalostí a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a kritického zdůvodnění, formulace, analýzy a hodnocení konkrétního problému v oboru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Primárním účelem magisterské dizertační práce v oboru botanika je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konkrétní výzku ... [+]

Primárním účelem magisterské dizertační práce v oboru botanika je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konkrétní výzkumné složky, aby studenti mohli ovládat požadované experimentální a technologické dovednosti a potřebné kompetence v terénu, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti. Dizertační práce s titulem MSc v botanice se skládá z minimálně 120 kreditů za výzkum na úrovni 8 ve formě výzkumného projektu, zapsaného jako dizertační práce.

Titul vyžaduje vysokou úroveň intelektuálních a teoretických znalostí a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a kritického zdůvodnění, formulace, analýzy a hodnocení konkrétního problému v oboru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Primárním účelem magisterské dizertační práce v oboru Informační technologie s kurzem je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění po ... [+]

Primárním účelem magisterské dizertační práce v oboru Informační technologie s kurzem je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konkrétní výzkumné složky tak, aby studenti mohli ovládat požadované experimentální a technologické dovednosti a potřebné terénní kompetence, jako jsou inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti. Dizertační práce s bakalářskou prací v oboru Informační technologie se skládá z minimálně 120 kreditů za výzkum na úrovni 8 ve formě výzkumného projektu, zapsaného jako dizertační práce.

Titul vyžaduje vysokou úroveň intelektuálních a teoretických znalostí a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a kritického zdůvodnění, formulace, analýzy a hodnocení konkrétního problému v oboru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Primárním účelem magisterské dizertační práce v oboru informatika s kurzem je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při splnění požadavků ko ... [+]

Primárním účelem magisterské dizertační práce v oboru informatika s kurzem je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při splnění požadavků konkrétní výzkumné složky tak, aby studenti mohli ovládat požadované experimentální a technologické dovednosti a potřebné terénní kompetence, jako je inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti. Magisterská disertační práce s bakalářskou prací v oboru informatiky se skládá z minimálně 120 kreditů za výzkum na úrovni 8 ve formě výzkumného projektu, zapsaného jako disertační práce.

Titul vyžaduje vysokou úroveň intelektuálních a teoretických znalostí a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a kritického zdůvodnění, formulace, analýzy a hodnocení konkrétního problému v oboru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Primárním účelem magisterské dizertační práce MSc v oboru geografie je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konkrétní ... [+]

Primárním účelem magisterské dizertační práce MSc v oboru geografie je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konkrétní výzkumné složky, aby studenti mohli ovládat požadované experimentální a technologické dovednosti a potřebné terénní kompetence, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti. Dizertační práce s magisterským studijním programem Geografie se skládá z minimálně 120 kreditů za výzkum na úrovni 8 ve formě výzkumného projektu, zapsaného jako disertační práce.

Titul vyžaduje vysokou úroveň intelektuálních a teoretických znalostí a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a kritického zdůvodnění, formulace, analýzy a hodnocení konkrétního problému v oboru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Primárním účelem magisterské dizertační práce v oboru environmentálního managementu s bakalářskou prací je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a příp ... [+]

Primárním účelem magisterské dizertační práce v oboru environmentálního managementu s bakalářskou prací je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konkrétní výzkumné složky, aby studenti mohli ovládat požadované experimentální a technologické dovednosti a potřebné terénní kompetence, jako je inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti. Dizertační práce s bakalářskou prací v environmentálním managementu se skládá z minimálně 120 kreditů za výzkum na úrovni 8 ve formě výzkumného projektu, zapsaného jako dizertační práce.

Titul vyžaduje vysokou úroveň intelektuálních a teoretických znalostí a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a kritického zdůvodnění, formulace, analýzy a hodnocení konkrétního problému v oboru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Primárním účelem magisterské dizertační práce z fyziky s kurzem je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konkrétní výzk ... [+]

Primárním účelem magisterské dizertační práce z fyziky s kurzem je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konkrétní výzkumné složky tak, aby studenti mohli ovládat požadované experimentální a technologické dovednosti a potřebné kompetence v terénu, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti. Mizerná disertační práce s bakalářskou prací ve fyzice se skládá z minimálně 120 kreditů za výzkum na úrovni 8 ve formě výzkumného projektu, zapsaného jako disertační práce.

Titul vyžaduje vysokou úroveň intelektuálních a teoretických znalostí a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a kritického zdůvodnění, formulace, analýzy a hodnocení konkrétního problému v oboru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Primárním účelem magisterské dizertační práce v oboru informatika s kurzem je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků kon ... [+]

Primárním účelem magisterské dizertační práce v oboru informatika s kurzem je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konkrétní výzkumné složky tak, aby studenti mohli ovládat požadované experimentální a technologické dovednosti a potřebné kompetence v terénu, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti. Dizertační práce s bakalářskou prací v oboru Informatika se skládá z minimálně 120 kreditů za výzkum na úrovni 8 ve formě výzkumného projektu, zapsaného jako dizertační práce.

Titul vyžaduje vysokou úroveň intelektuálních a teoretických znalostí a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a kritického zdůvodnění, formulace, analýzy a hodnocení konkrétního problému v oboru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Primárním účelem magisterské dizertační práce v oboru matematická statistika s kurzem je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění po ... [+]

Primárním účelem magisterské dizertační práce v oboru matematická statistika s kurzem je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konkrétní výzkumné složky, aby studenti mohli ovládat požadované experimentální a technologické dovednosti a potřebné terénní kompetence, jako je inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti. Dizertační práce s bakalářskou prací v oboru matematická statistika se skládá z minimálně 120 kreditů za výzkum na úrovni 8 ve formě výzkumného projektu, zapsaného jako disertační práce.

Titul vyžaduje vysokou úroveň intelektuálních a teoretických znalostí a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a kritického zdůvodnění, formulace, analýzy a hodnocení konkrétního problému v oboru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Primárním účelem magisterské dizertační práce v oboru matematika s kurzem je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konk ... [+]

Primárním účelem magisterské dizertační práce v oboru matematika s kurzem je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konkrétní výzkumné složky tak, aby studenti mohli ovládat požadované experimentální a technologické dovednosti a potřebné kompetence v terénu, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti. Dizertační práce s bakalářskou prací v oboru matematika se skládá z minimálně 120 kreditů za výzkum na úrovni 8 ve formě výzkumného projektu, zapsaného jako disertační práce.

Titul vyžaduje vysokou úroveň intelektuálních a teoretických znalostí a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a kritického zdůvodnění, formulace, analýzy a hodnocení konkrétního problému v oboru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Primárním účelem magisterské diplomové práce v oboru nanověda s bakalářskou prací je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požada ... [+]

Primárním účelem magisterské diplomové práce v oboru nanověda s bakalářskou prací je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konkrétní výzkumné složky, aby studenti mohli ovládat požadované experimentální a technologické dovednosti a potřebné kompetence v terénu, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti. Dizertační práce s titulem MSc v oboru nanověda se skládá z minimálně 120 kreditů za výzkum na úrovni 8 ve formě výzkumného projektu, zapsaného jako disertační práce.

Titul vyžaduje vysokou úroveň intelektuálních a teoretických znalostí a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a kritického zdůvodnění, formulace, analýzy a hodnocení konkrétního problému v oboru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Primárním účelem magisterské dizertační práce v oboru geologie s kurzem je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a odbornou přípravu při plnění požadav ... [+]

Primárním účelem magisterské dizertační práce v oboru geologie s kurzem je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a odbornou přípravu při plnění požadavků konkrétní výzkumné složky tak, aby studenti mohli ovládat požadované experimentální a technologické dovednosti a potřebné kompetence v terénu, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti. Dizertační práce s magisterskou prací v oboru geologie se skládá z minimálně 120 kreditů za výzkum na úrovni 8 ve formě výzkumného projektu, zapsaného jako disertační práce.

Titul vyžaduje vysokou úroveň intelektuálních a teoretických znalostí a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a kritického zdůvodnění, formulace, analýzy a hodnocení konkrétního problému v oboru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Primárním účelem magisterské dizertační práce MS v zoologii s kurzem je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konkrétní ... [+]

Primárním účelem magisterské dizertační práce MS v zoologii s kurzem je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konkrétní výzkumné složky tak, aby studenti mohli ovládat požadované experimentální a technologické dovednosti a potřebné terénní kompetence, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti. Dizertační práce s titulem MSc v zoologii se skládá z minimálně 120 kreditů za výzkum na úrovni 8 ve formě výzkumného projektu, zapsaného jako dizertační práce.

Titul vyžaduje vysokou úroveň intelektuálních a teoretických znalostí a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a kritického zdůvodnění, formulace, analýzy a hodnocení konkrétního problému v oboru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

University of Johannesburg

Magisterské studijní programy se skládají z úplné disertační práce nebo kurzové práce a vedlejší disertační práce. ... [+]

Magisterský titul (MEd)Požadavky na přijetíPotenciální kandidáti získají BEd (Hons).Vhodný čtyřletý profesní bakalářský titul plus učitelský diplom / pedagogická kvalifikace a pracovní zkušenosti v navrhovaném oboru.Diplom učitele / kvalifikace učitele, plus odpovídající diplom a pracovní zkušenosti v navrhované oblasti specializace. Vzdělávací znalosti těchto uchazečů budou posouzeny vedoucím katedry a odborníkem na předmět v navrhované oblasti specializace a před registrací může být předepsán program čtení.Další výběrová kritéria

Akademický výkon: studenti musí dosáhnout minimálně 65% v předchozím stupni. Pokud nebylo dosaženo 65%, lze vzít v úvahu předchozí vzdělání a zkušenosti v oboru a studenti by měli mít možnost se zaregistrovat na základě předběžného návrhu výzkumu, který je přijat akademickým oddělením, na kterém se student bude registrovat.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Hlavním účelem magisterského studia chemie je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a odbornou přípravu při splnění požadavků konkrétní výzkumné složky ... [+]

MTech Chemistry

Primárním účelem MTech Chemistry je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konkrétní výzkumné složky tak, aby studenti mohli ovládat požadované experimentální a technologické dovednosti a potřebné kompetence v terénu, jako jsou inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti.

Disertační MTech Chemistry se skládá z komplexního studia specializované oblasti v oboru specializace, hlášené a předložené formou disertační práce na konci programu. Titul vyžaduje vysokou úroveň intelektuálních a teoretických znalostí a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a kritického zdůvodnění, formulace, analýzy a hodnocení konkrétního problému v oboru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem magisterského studia cestovního ruchu a pohostinství je rozvíjet schopnost studenta klást otázky, analyzovat a interpretovat problémy cestovního ruchu a pohostinst ... [+]

Účelem magisterského studia cestovního ruchu a pohostinství je rozvíjet schopnost studenta klást otázky, analyzovat a interpretovat problémy cestovního ruchu a pohostinství v globálním kontextu se zaměřením na průmyslově specifická odvětví. Tohoto cíle je dosaženo poskytnutím výzkumné disertační práce na magisterské úrovni, kde student prokáže vědecký výzkum a schopnost se promítnout do kontextu cestovního ruchu a managementu pohostinství.

Program proto pomáhá při dalším profesním rozvoji manažerů a vedoucích pracovníků v oblasti cestovního ruchu a pohostinství.

Požadavky na přijetí

Minimálním požadavkem na přijetí je BTech (Management cestovního ruchu) nebo BTech (Správa pohostinství) nebo rovnocenná kvalifikace na stejné úrovni v oblasti cestovního ruchu a pohostinství. Výběr studentů magisterského studia bude proveden v souladu s pravidly a předpisy Výboru vyšších stupňů University of Johannesburg jak je stanoveno pro interdisciplinární programy. Výzkumný výbor STH může předepsat modul nebo moduly na úrovni 8 nebo 9 NQF jako podpůrné opatření pro úspěšné dokončení kvalifikace. To platí, když výzkumný výbor STH dospěje k závěru, že studentovy znalosti výzkumu je třeba aktualizovat nebo když se téma výzkumu rozšíří na problémy nedostatečně pokryté na úrovni absolventů.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Tento program je založen na výzkumu bez práce v kurzu. Studenti a vedoucí studijních programů rozhodují o výzkumném tématu, po kterém student absolvuje dohodnutý výzkumný ... [+]

Tento program je založen na výzkumu bez práce v kurzu. Studenti a vedoucí studijních programů rozhodují o výzkumném tématu, po kterém student absolvuje dohodnutý výzkumný program až do ukončení disertační práce. Studie mohou být buď kvantitativní nebo kvalitativní povahy, nebo kombinace obou. Studenti jsou také podporováni prostřednictvím univerzitních statistických podpůrných služeb při tvorbě dotazníků a interpretaci dat. Studenti, kteří vykonávají titul MCom, musí mít v oboru studia BCom (vyznamenání), zatímco studenti na MPhil mohou pocházet z jiných oborů, pokud mají požadovaný akademický základ pro studijní obor.

Požadavky na přijetí... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Cílem kvalifikace je rozvíjet aplikované kompetence studenta na pokročilé (výkonné) úrovni v oblasti zvládnutí, analýzy, interpretace a porozumění principům a metodám výk ... [+]

Cílem kvalifikace je rozvíjet aplikované kompetence studenta na pokročilé (výkonné) úrovni v oblasti zvládnutí, analýzy, interpretace a porozumění principům a metodám výkonu, změn a organizačního rozvoje. Tato kvalifikace dává studentovi možnost registrovat se jako praktický pracovník u Jihoafrické rady pro personální praxi. Vybavuje také studenta, aby pracoval jako manažer lidských zdrojů nebo specialista na organizační rozvoj na pokročilé úrovni v organizacích. Tato kvalifikace dále umožní studentům pracovat jako konzultanti ve vlastních podnicích a konzultovat obchodní podniky.

Požadavky na přijetí

Vhodný diplom s vyznamenáním v širší oblasti řízení lidských zdrojů, průmyslové psychologie, rozvoje lidských zdrojů nebo vztahů se zaměstnáním. Studenti by se dříve měli odlišovat jako manažeři nebo manažeři lidských zdrojů se značnými pracovními zkušenostmi v organizacích (minimálně 3-5 let). Studenti musí být počítačově gramotní a musí mít přístup k internetu pomocí modulu Honours v metodologii výzkumu (NQF úroveň 8 nebo 9) a průměrně alespoň 65% pro titul Honors. Modul alespoň na bakalářské nebo vyšší úrovni, ve statistických metodách nebo analytických technikách. Omezení počtu studentů vyžadují výběrový proces sestávající z celodenního hodnotícího centra a psychometrických hodnocení.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Studenti by si měli rozvinout intelektuální a profesní dovednosti, které jim poskytují příležitost prokázat nezávislou a originální vědeckou práci. Tato kvalifikace dále ... [+]

Studenti by si měli rozvinout intelektuální a profesní dovednosti, které jim poskytují příležitost prokázat nezávislou a originální vědeckou práci. Tato kvalifikace dále studentovi poskytne příležitost prokázat schopnost aplikovat související výzkumnou metodologii, řádnou písemnou a / nebo ústní komunikaci výzkumného procesu a zjištění, jakož i reflexi výzkumného procesu a zjištění.

Požadavky na přijetí

Vhodný diplom s vyznamenáním v širší oblasti řízení lidských zdrojů, průmyslové psychologie, rozvoje lidských zdrojů nebo vztahů se zaměstnáním. Studenti by se dříve měli odlišovat jako manažeři nebo manažeři lidských zdrojů se značnými pracovními zkušenostmi v organizacích (minimálně 3-5 let). Studenti musí být počítačově gramotní a musí mít přístup k internetu pomocí modulu Honours v metodologii výzkumu (NQF úroveň 8 nebo 9) a průměrně alespoň 65% pro titul Honors. Omezení počtu studentů vyžadují výběrový proces sestávající z celodenního hodnotícího centra a psychometrických hodnocení.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Cílem kvalifikace je rozvíjet aplikované kompetence studenta na pokročilé úrovni v masteringové analýze, interpretaci a porozumění průmyslových psychologických principů a ... [+]

Cílem kvalifikace je rozvíjet aplikované kompetence studenta na pokročilé úrovni v masteringové analýze, interpretaci a porozumění průmyslových psychologických principů a metod. Umožňuje studentovi zaregistrovat se jako průmyslový psycholog (u Jihoafrického profesního výboru psychologie) a pracovat na pokročilé úrovni v oborech řízení lidských zdrojů a průmyslové psychologie.

Požadavky na přijetí

Kvalifikace Honour v oboru průmyslová psychologie na úrovni 7 nebo 8 NQF s průměrem minimálně 65%. Statistické metody nebo analytické techniky musí být zahrnuty do vysokoškolských studijních programů. Potenciální studenti musí absolvovat modul v metodologii výzkumu na úrovni Honors NQF 7. Rovněž budou posouzeny související zkušenosti, které považuje Katedra průmyslové psychologie a managementu lidí za relevantní a dostatečné. Omezení počtu studentů vyžadují výběrový proces.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Studenti by si měli rozvinout intelektuální a profesní dovednosti, které jim poskytují příležitost prokázat nezávislou a originální vědeckou práci. Tato kvalifikace dále ... [+]

Studenti by si měli rozvinout intelektuální a profesní dovednosti, které jim poskytují příležitost prokázat nezávislou a originální vědeckou práci. Tato kvalifikace dále poskytne studentovi příležitost ukázat kompetence v aplikaci související výzkumné metodiky a výzkumného procesu a zjištění.

Požadavky na přijetí

Student, který vlastní kvalifikaci BCom Honors na úrovni 7 nebo 8 NQF, se může přihlásit. Děkan Fakulty managementu může odmítnout přijetí studenta k magisterské kvalifikaci, je-li toho názoru, že jeho akademické vzdělání je nedostatečné.

Trvání programuDenní úvazek: minimálně 1 rok, maximálně 2 rokyČástečný úvazek: minimálně 2 roky, maximálně 3 rokyKontaktní údaje... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Tento program je založen na výzkumu bez práce v kurzu. Studenti a vedoucí studijních programů rozhodují o výzkumném tématu, po kterém student absolvuje dohodnutý výzkumný ... [+]

Tento program je založen na výzkumu bez práce v kurzu. Studenti a vedoucí studijních programů rozhodují o výzkumném tématu, po kterém student absolvuje dohodnutý výzkumný program až do ukončení disertační práce. Studie mohou být buď kvantitativní nebo kvalitativní povahy, nebo kombinace obou. Studenti jsou také podporováni prostřednictvím univerzitních statistických podpůrných služeb při tvorbě dotazníků a interpretaci dat.

Studenti, kteří vykonávají titul MCom, musí mít v oboru studia BCom (vyznamenání), zatímco studenti na MPhil mohou pocházet z jiných oborů, pokud mají požadovaný akademický základ pro studijní obor.

Požadavky na přijetí... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

V MCom in Business Management (CW) by student měl rozvíjet intelektuální kompetence a praktické dovednosti při zvládnutí, analýze, interpretaci a aplikaci základních a po ... [+]

MCom v řízení podniku

Student by měl rozvíjet intelektuální kompetence a praktické dovednosti při zvládnutí, analýze, interpretaci a aplikaci základních a pokročilých principů řízení v různých funkčních jednotkách obchodní organizace a měl by být schopen reflektovat jejich manažerská rozhodnutí a aplikace a posoudit účinek v holistickém kontextu řízení jako praxe.

Požadavky na přijetí

Potenciální student by měl mít kvalifikaci BCom Hons nebo rovnocennou čtyřletou kvalifikaci se statusem vyznamenání (s výjimkou BTech) s minimální úrovní kompetence na úrovni 8 NQF. Kandidáti, kteří nemají kvalifikaci v řízení, jsou zaměřeno na překlenovací rok před přijetím do programu MCom (Business Management). Překlenovací rok se skládá ze čtyř modulů: ekonomie, řízení podniku, účetnictví a právo obchodních společností. Studenti, kteří nedokončí překlenovací rok, si ponechají kredity získané do této fáze. Potenciální student by měl mít 60% průměr za získání titulu Honors. Jednotlivé specializované oblasti mohou mít odlišné požadavky. Potenciální student by měl mít nejméně 2 roky praxe v oboru. Studenti musí mít odpovídající znalosti anglického jazyka absolvováním testu gramotnosti.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Cílem této kvalifikace je, aby student rozvíjel aplikované kompetence v masteringu, interpretaci, reflexi a aplikaci principů v širší oblasti financí. Prostřednictvím men ... [+]

Cílem této kvalifikace je, aby student rozvíjel aplikované kompetence v masteringu, interpretaci, reflexi a aplikaci principů v širší oblasti financí. Prostřednictvím menší dizertační práce prokáže kvalifikující student doklady o vědeckém výzkumu, aplikaci metodik vědeckého výzkumu a schopnost se na ně promítnout v holistickém kontextu financí.

Požadavky na přijetí: Potenciální student by měl mít finančně orientovanou bakalářskou obchodní Honourovu kvalifikaci na úrovni NQF 8 / Starý NQF na úrovni 7 s alespoň finančním řízením a / nebo správou investic na úrovni třetího roku. Alternativně by student měl mít jakoukoli jinou čtyřletou kvalifikaci se statusem vyznamenání na úrovni New NQF 8 / Old NQF level 7 a měl by mít související finanční řízení a / nebo řízení investic finančně orientované zkušenosti, které ministerstvo považuje za relevantní a dostatečné.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Student by měl rozvíjet aplikované specializované kompetence v oblasti zvládnutí, interpretace, porozumění, analýzy a aplikace auditorských principů v oblasti auditu. Kva ... [+]

Student by měl rozvíjet aplikované specializované kompetence v oblasti zvládnutí, interpretace, porozumění, analýzy a aplikace auditorských principů v oblasti auditu. Kvalifikovaný student by měl prokázat nezávislou a originální vědeckou práci prostřednictvím disertační práce.

Požadavky na přijetí: Potenciální student musí být držitelem bakalářského titulu Bakalář obchodu zaměřeného na účetnictví na úrovni NQF 8 / Starý NQF 7, což je považováno za použitelné ministerstvem účetnictví. Dokončení registrace do programu (a / nebo pokračující registrace) je podmíněno tím, že žadatelé splňují požadavky specifické pro dané oddělení. Tyto požadavky obvykle zahrnují přípravné práce vedoucí k návrhu výzkumu, který je schválen ministerstvem. Možnými příklady přípravných prací jsou předčítání, recenze literatury, vývoj koncepce a úspěšné absolvování krátkých kurzů zaměřených na rozvoj dovedností a / nebo znalostí. Od uchazečů se rovněž může požadovat, aby úspěšně obhájili své výzkumné návrhy na zvláštních diskusních sezeních.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Student by si měl rozvinout intelektuální kompetence a praktické dovednosti při zvládnutí, analýze, interpretaci a aplikaci pokročilých finančních principů v kontextu mez ... [+]

Student by si měl rozvinout intelektuální kompetence a praktické dovednosti při zvládnutí, analýze, interpretaci a aplikaci pokročilých finančních principů v kontextu mezinárodní ekonomiky a měl by být schopen prostřednictvím kvantitativní analýzy a kvantitativně analyzovat související manažerská rozhodnutí a posoudit jejich účinek v holistickém finančním kontextu.

Kvalifikace poskytne kvalifikačním studentům možnost dalšího studia na úrovni 10 nových NQF / starých 8 NQF na doktorském studijním programu ekonomie.

Požadavky na přijetí: Potenciální student by měl mít kvalifikaci s vyznamenáním v oboru ekonomie, ekonometrie, statistiky a / nebo matematiky na úrovni nového NQF 8 / starého NQF 7. Alternativně jakákoli jiná čtyřletá kvalifikace se statusem vyznamenání na Novém stupni NQF 8 / starý NQF úroveň 7 a související matematické a / nebo statistické a aplikované ekonometrické zkušenosti, které ministerstvo hospodářství a ekonometrie považuje za relevantní a dostatečné.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Cílem této kvalifikace je, aby student rozvíjel aplikované kompetence v masteringu, interpretaci, reflexi a aplikaci principů v širší oblasti financí. Kvalifikační studen ... [+]

Cílem této kvalifikace je, aby student rozvíjel aplikované kompetence v masteringu, interpretaci, reflexi a aplikaci principů v širší oblasti financí. Kvalifikační student prokáže prostřednictvím magisterské disertační práce důkazy vědeckého výzkumu, aplikace metodik vědeckého výzkumu a schopnost se na ně promítnout v holistickém kontextu financí.

Požadavky na přijetí: Potenciální student musí být držitelem finančně orientované bakalářské obchodní Honourovy kvalifikace nebo ekvivalentu na úrovni NQF 8 / NQF na úrovni 7 / NQF, s alespoň finančním řízením a / nebo správou investic na úrovni třetího roku. Alternativně by student měl mít jakoukoli jinou čtyřletou kvalifikaci se statusem vyznamenání na úrovni New NQF 8 / Old NQF level 7 a měl by mít související finanční zkušenost, kterou ministerstvo financí a řízení investic považuje za použitelné. Dokončení registrace do programu (a / nebo pokračující registrace) je podmíněno tím, že žadatelé splňují požadavky specifické pro dané oddělení. Tyto požadavky obvykle zahrnují přípravné práce vedoucí k návrhu výzkumu, který je schválen ministerstvem. Možnými příklady přípravných prací jsou předčítání, recenze literatury, vývoj koncepce a úspěšné absolvování krátkých kurzů zaměřených na rozvoj dovedností a / nebo znalostí. Od uchazečů se rovněž může požadovat, aby úspěšně obhájili své výzkumné návrhy na zvláštních diskusních sezeních. Návrh výzkumu by měl být předložen komisi svolané ministerstvem financí a řízení investic za tímto účelem.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Cílem kvalifikace je rozvíjet aplikované kompetence studenta na pokročilé úrovni v zvládnutí, analýze, interpretaci a porozumění ekonometrických metod. Tento program přip ... [+]

Cílem kvalifikace je rozvíjet aplikované kompetence studenta na pokročilé úrovni v zvládnutí, analýze, interpretaci a porozumění ekonometrických metod. Tento program připraví studenty, aby uvažovali o svých vlastních ekonomických aplikacích pomocí ekonometrických technik, a to buď k provádění empirických kontrol konkrétních ekonomických modelů, nebo jako nástroje pro předpovídání a hodnocení politiky. Kvalifikovaný student by měl prokázat nezávislou a originální práci.

Požadavky na přijetí: Potenciální student musí být držitelem bakalářské obchodní Honourovy kvalifikace na úrovni nového NQF 8 / starého NQF 7, což je považováno za použitelné ministerstvem ekonomiky a ekonometrie. Dokončení registrace do programu (a / nebo pokračující registrace) je podmíněno tím, že žadatelé splňují požadavky specifické pro dané oddělení. Tyto požadavky obvykle zahrnují přípravné práce vedoucí k návrhu výzkumu, který je schválen ministerstvem. Možnými příklady přípravných prací jsou předčítání, recenze literatury, vývoj koncepce a úspěšné absolvování krátkých kurzů zaměřených na rozvoj dovedností a / nebo znalostí. Od uchazečů se rovněž může požadovat, aby úspěšně obhájili své výzkumné návrhy na zvláštních diskusních sezeních.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Cílem kvalifikace je rozvíjet aplikované kompetence studenta na pokročilé úrovni v zvládnutí, analýze, interpretaci a porozumění ekonomických principů a metod. ... [+]

Cílem kvalifikace je rozvíjet aplikované kompetence studenta na pokročilé úrovni v zvládnutí, analýze, interpretaci a porozumění ekonomických principů a metod. Tento program připraví studenty k zamyšlení nad jejich vlastními ekonomickými aplikacemi k posouzení jejich dopadu v holistickém kontextu ekonomiky jako sociální vědy. Kvalifikovaný student by měl prokázat nezávislou a originální práci.

Požadavky na přijetí: Potenciální student by měl mít vyznamenání v oboru ekonomie nebo ekonometrie na úrovni NQF 8 (nový) / NQF 7 (starý) s průměrnou známkou 65%. Případně jakákoli jiná čtyřletá kvalifikace s vyznamenáním na úrovni NQF 8 (nová) / NQF na úrovni 7 (stará) s průměrnou známkou získanou ministerstvem a souvisejícími zkušenostmi z mikro a makroekonomie a aplikované ekonometrie, která je považována za relevantní a dostatečná podle Katedra ekonomiky a ekonometrie. Účast na povinném orientačním kurzu může vyžadovat Katedra hospodářské a ekonometrické.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Cílem kvalifikace je rozvíjet aplikované kompetence studenta na pokročilé úrovni v zvládnutí, analýze, interpretaci a porozumění ekonomických principů a metod. ... [+]

Cílem kvalifikace je rozvíjet aplikované kompetence studenta na pokročilé úrovni v zvládnutí, analýze, interpretaci a porozumění ekonomických principů a metod. Tento program připraví studenty k zamyšlení nad jejich vlastními ekonomickými aplikacemi k posouzení jejich dopadu v holistickém kontextu ekonomiky jako sociální vědy. Kvalifikovaný student by měl prokázat nezávislou a originální práci.

Podmínky pro přijetí: Potenciální student musí být držitelem kvalifikace na úrovni nového NQF 8 / starého NQF 7, což je považováno za použitelné ministerstvem ekonomiky a ekonometrie. Dokončení registrace do programu (a / nebo pokračující registrace) je podmíněno tím, že žadatelé splňují požadavky specifické pro dané oddělení. Tyto požadavky obvykle zahrnují přípravné práce vedoucí k návrhu výzkumu, který je schválen ministerstvem. Možnými příklady přípravných prací jsou předčítání, recenze literatury, vývoj koncepce a úspěšné absolvování krátkých kurzů zaměřených na rozvoj dovedností a / nebo znalostí. Od uchazečů se rovněž může požadovat, aby úspěšně obhájili své výzkumné návrhy na zvláštních diskusních sezeních.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Student by měl rozvíjet aplikované kompetence a praktické dovednosti při získávání, interpretaci, porozumění a aplikaci strategických a obecných zásad řízení. ... [+]

Student by měl rozvíjet aplikované kompetence a praktické dovednosti při získávání, interpretaci, porozumění a aplikaci strategických a obecných zásad řízení. Tato kvalifikace rozvíjí výzkumné a koncepční dovednosti studenta v oblasti strategického a obecného řízení. Kvalifikovaný student by měl prokázat vědecký výzkum a schopnost o něm podat zprávu. Student by měl být schopen reflektovat svá výzkumná rozhodnutí a aplikace a posoudit jejich dopad v holistickém kontextu strategického a obecného řízení.

Požadavky na přijetí

Student, který je držitelem kvalifikace BCom Honors v oboru Strategický management na úrovni NQF úrovně 8, může požádat o přijetí k této kvalifikaci. Děkan Fakulty managementu může odmítnout přijetí studenta k magisterské kvalifikaci, je-li toho názoru, že jeho akademické zázemí není pro navrhované studium dostatečné.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
2 - 3 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Cílem této kvalifikace je, aby student rozvíjel aplikované kompetence v masteringu, interpretaci, reflexi a aplikaci principů v širší oblasti financí. Kvalifikační studen ... [+]

Cílem této kvalifikace je, aby student rozvíjel aplikované kompetence v masteringu, interpretaci, reflexi a aplikaci principů v širší oblasti financí. Kvalifikační student prokáže prostřednictvím magisterské disertační práce důkazy vědeckého výzkumu, aplikace metodik vědeckého výzkumu a schopnost se na ně promítnout v holistickém kontextu financí.

Požadavky na přijetí: Potenciální student musí být držitelem kvalifikace Bakalář obchodu Commerce Honours na úrovni New NQF 8 / Old NQF 7. Alternativně by student měl mít jakoukoli jinou čtyřletou kvalifikaci se statusem vyznamenání na úrovni New NQF. 8 / Staré NKR úrovně 7 a mají související zkušenosti s řízením investic, které ministerstvo financí a řízení investic považuje za použitelné. Dokončení registrace do programu (a / nebo pokračující registrace) je podmíněno tím, že žadatelé splňují požadavky specifické pro dané oddělení. Tyto požadavky obvykle zahrnují přípravné práce vedoucí k návrhu výzkumu, který je schválen ministerstvem. Možnými příklady přípravných prací jsou předčítání, recenze literatury, vývoj koncepce a úspěšné absolvování krátkých kurzů zaměřených na rozvoj dovedností a / nebo znalostí. Od uchazečů se rovněž může požadovat, aby úspěšně obhájili své výzkumné návrhy na zvláštních diskusních sezeních. Návrh výzkumu by měl být předložen komisi svolané ministerstvem financí a řízení investic za tímto účelem.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem programu je rozvíjet aplikované kompetence studenta na pokročilé (výkonné) úrovni v oblasti zvládnutí, analýzy, interpretace a porozumění principům a metodám řízen ... [+]

Účelem programu je rozvíjet aplikované kompetence studenta na pokročilé (výkonné) úrovni v oblasti zvládnutí, analýzy, interpretace a porozumění principům a metodám řízení IT. Prostřednictvím magisterské práce student prokáže vědecký výzkum a schopnost se na něj promítnout v holistickém kontextu IT managementu. Program bude pomáhat při pokračujícím profesním rozvoji zkušeností a vyšší manažeři a vůdci budou posíleni jak pro jihoafrické delegáty, tak stále více podporují rozvoj dovedností v oblasti správy IT pro studenty a výkonné delegáty v místním i mezinárodním kontextu.

Po ukončení programu budou studenti schopni prokázat způsobilost v:... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Student by měl rozvíjet aplikované specializované kompetence v oblasti zvládnutí, interpretace, porozumění, analýzy a aplikace daňových principů v daňové oblasti. ... [+]

MCom v jihoafrickém a mezinárodním zdanění (podle kurzu)

Student by měl rozvíjet aplikované specializované kompetence v oblasti zvládnutí, interpretace, porozumění, analýzy a aplikace daňových principů v daňové oblasti. Kvalifikovaný student by měl prostřednictvím disertační práce v omezeném rozsahu prokázat nezávislou a originální vědeckou práci.

Požadavky na přijetí: Potenciální student by měl mít kvalifikaci s vyznamenáním nebo postgraduální diplom v oboru účetnictví nebo diplom s vyznamenáním na úrovni New NQF 8 / Old NQF 7. Případně jakákoli jiná čtyřletá kvalifikace se statusem vyznamenání na New NQF level 8 / Staré NQF úrovně 7 a související daňové zkušenosti, které ministerstvo účetnictví považuje za relevantní a dostatečné. Oddělení účetnictví může vyžadovat přípravné studium a přijímací zkoušku. Bude následován proces výběru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem tohoto programu je, aby student rozvíjel aplikované kompetence v interpretaci, reflexi a aplikaci principů v širší oblasti kvantitativního financování. Prostřednic ... [+]

Účelem tohoto programu je, aby student rozvíjel aplikované kompetence v interpretaci, reflexi a aplikaci principů v širší oblasti kvantitativního financování. Prostřednictvím magisterské disertační práce prokáže kvalifikující student doklady o vědeckém výzkumu, aplikaci metodik vědeckého výzkumu a schopnost se na ně promítnout v holistickém kontextu kvantitativního financování.

Požadavky na přijetí:

Potenciální student musí být držitelem aKvalitativní finančně orientovaná bakalářská práce Vyznamenání na nové úrovni NQF 8 / Staré NQF úrovni 7; neboAlternativně by student měl mít jakoukoli jinou kvalifikaci na úrovni Nového NQF 8 / Nového NQF na úrovni 7 a mít související kvantitativní finanční orientované zkušenosti, které ministerstvo financí a řízení investic považuje za použitelné;Výběr do magisterského výzkumného programu je podmíněn úspěšnou obhajobou výzkumného návrhu. Návrh výzkumu by měl být předložen komisi svolané ministerstvem financí a řízení investic za tímto účelem. Před registrací uchazeče musí Ministerstvo financí a řízení investic specificky schválit studijní obor, téma výzkumu, metodiku a prohlášení o problémech;Výběr je založen na akademických vlastnostech a dostupnosti míst, a proto může vyžadovat použití dalších kritérií / požadavků; aPožadavky na konečné přijetí budou čas od času stanoveny katedrou.... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Student by měl rozvíjet aplikované kompetence a praktické dovednosti při získávání, interpretaci odrážející a aplikaci principů marketingového managementu. Student by měl ... [+]

Student by měl rozvíjet aplikované kompetence a praktické dovednosti při získávání, interpretaci odrážející a aplikaci principů marketingového managementu. Student by měl získat zaměřenou kompetenci v závislosti na tématu disertační práce. Student by měl prokázat nezávislou a originální vědeckou práci. Studenti budou také prokazovat kompetence v aplikaci relevantní metodologie výzkumu a správné písemné komunikaci výzkumného procesu a zjištění. Student by měl být schopen přemýšlet o svých výzkumných rozhodnutích a aplikacích a posoudit jejich dopad v holistickém kontextu marketingového řízení.

Požadavky na přijetí

Student, který je držitelem kvalifikace BCom Honors v oboru Marketingový management na úrovni 7 nebo 8 NQF, může požádat o přijetí k této kvalifikaci. Děkan Fakulty managementu může odmítnout přijetí studenta k magisterské kvalifikaci, je-li toho názoru, že jeho akademické zázemí není pro navrhované studium dostatečné.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Student by měl rozvíjet aplikovanou specializovanou kompetenci v masteringu, interpretaci, porozumění, analýze a aplikaci účetních principů v oblasti finančního účetnictv ... [+]

Student by měl rozvíjet aplikovanou specializovanou kompetenci v masteringu, interpretaci, porozumění, analýze a aplikaci účetních principů v oblasti finančního účetnictví. Kvalifikovaný student by měl prostřednictvím disertační práce v omezeném rozsahu prokázat nezávislou a originální vědeckou práci.

Požadavky na přijetí: Potenciální student by měl mít kvalifikaci s vyznamenáním nebo postgraduální diplom v oboru účetnictví nebo titul s vyznamenáním související s finančním řízením na úrovni NQF 8 / Starý NQF 7. Alternativně jakoukoli jinou čtyřletou kvalifikaci na NQF 8 / Starý NQF. úroveň 7 a související účetní zkušenosti, které ministerstvo účetnictví považuje za relevantní a dostatečné. Oddělení účetnictví může vyžadovat přípravné studium a přijímací zkoušku. Bude následován proces výběru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem profesionálního MCom (Local Economic Development) je rozvoj pokročilé úrovně znalostí, dovedností a aplikovaných kompetencí v oblasti Local Economic Development (L ... [+]

Účelem profesionálního MCom (Local Economic Development) je rozvoj pokročilé úrovně znalostí, dovedností a aplikovaných kompetencí v oblasti Local Economic Development (LED). Program je speciálně navržen tak, aby splňoval požadavky profese LED a je zaměřen na studenty, kteří se chtějí kvalifikovat jako certifikovaní profesionálové LED. Tento profesní magisterský titul připraví studenty k reflexi praxe profesionálů LED. Prostřednictvím výzkumné složky budou studenti přispívat k rozvoji znalostí na pokročilé úrovni a připravovat je na specializované profesionální zaměstnání.

Požadavky na přijetí: Minimálním požadavkem na přijetí je příbuzný bakalářský titul nebo postgraduální diplom. Případně jakákoli jiná čtyřletá kvalifikace se statusem vyznamenání na úrovni nového NQF 8 / starého NQF na úrovni 7 a souvisejících mikro- a makroekonomií nebo souvisejících zkušeností, které ministerstvo hospodářství a ekonometrie považuje za relevantní a dostatečné. Oddělení ekonomie a ekonometrie UJ může vyžadovat přípravné studium a přijímací zkoušku. Studenti, jejichž předchozí tituly nezahrnují místní ekonomický rozvoj (LED), budou muset dokončit přemosťovací modul ve formě krátkého vzdělávacího programu (SLP) nazvaného „Úvod do LED“.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Student by měl rozvíjet aplikované specializované kompetence v oblasti masteringu, interpretace, porozumění, analýzy a aplikace principů počítačového auditu v oblasti poč ... [+]

Student by měl rozvíjet aplikované specializované kompetence v oblasti masteringu, interpretace, porozumění, analýzy a aplikace principů počítačového auditu v oblasti počítačového auditu. Kvalifikovaný student by měl prokázat nezávislou a originální vědeckou práci prostřednictvím dizertační práce s omezeným rozsahem.

Požadavky na přijetí: Potenciální student by měl mít kvalifikaci s vyznamenáním nebo postgraduální diplom v související oblasti počítačového auditu na nové úrovni NQF 8 / staré úrovni NQF 7. Případně jakákoli jiná čtyřletá kvalifikace na úrovni nové NQF 8 / staré NQF 7 a související praktické auditorské zkušenosti, které ministerstvo účetnictví považuje za relevantní a dostatečné. Oddělení účetnictví může vyžadovat přípravné studium a přijímací zkoušku. Bude následován proces výběru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Student by si měl rozvinout intelektuální a profesní dovednosti, aby prokázal schopnost samostatně produkovat vědeckou práci na přijatelné úrovni. To bude vyžadovat způso ... [+]

Student by si měl rozvinout intelektuální a profesní dovednosti, aby prokázal schopnost samostatně produkovat vědeckou práci na přijatelné úrovni. To bude vyžadovat způsobilost k uplatňování související metodologie výzkumu, schopnost provádět a dokončit schválenou výzkumnou studii, ústní a písemnou způsobilost k prezentaci výsledků a zjištění a akademickou a osobní zralost, aby se kriticky promítly všechny aspekty studie.

Požadavky na přijetí

Kvalifikace Honour v oboru průmyslová psychologie na úrovni 7 nebo 8 NQF s průměrem minimálně 65%. Statistické metody nebo analytické techniky musí být zahrnuty do vysokoškolských studijních programů. Potenciální studenti musí absolvovat modul v metodologii výzkumu na úrovni 8 Honors NQF. Budou také posouzeny související zkušenosti, které považuje Katedra průmyslové psychologie a managementu lidí za relevantní a dostatečné. Omezení počtu studentů vyžadují výběrový proces.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Student by měl rozvíjet aplikované specializované kompetence v oblasti zvládnutí, interpretace, porozumění, analýzy a aplikace účetních principů v oblasti finančního účet ... [+]

Student by měl rozvíjet aplikované specializované kompetence v oblasti zvládnutí, interpretace, porozumění, analýzy a aplikace účetních principů v oblasti finančního účetnictví. Kvalifikovaný student by měl prokázat nezávislou a originální vědeckou práci prostřednictvím disertační práce.

Požadavky na přijetí: Potenciální student musí být držitelem titulu Bakalář obchodu zaměřeného na účetnictví na úrovni NQF 8 / Starý NQF na úrovni 7, což je považováno za použitelné ministerstvem účetnictví. Dokončení registrace do programu (a / nebo pokračující registrace) je podmíněno tím, že žadatelé splňují požadavky specifické pro dané oddělení. Tyto požadavky obvykle zahrnují přípravné práce vedoucí k návrhu výzkumu, který je schválen ministerstvem. Možnými příklady přípravných prací jsou předčítání, recenze literatury, vývoj koncepce a úspěšné absolvování krátkých kurzů zaměřených na rozvoj dovedností a / nebo znalostí. Od uchazečů se rovněž může požadovat, aby úspěšně obhájili své výzkumné návrhy na zvláštních diskusních sezeních.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem kvalifikace je vyvinout inženýra s pokročilými schopnostmi aplikovat základní inženýrské vědy a / design a syntézu a související principy na specifické problémy sp ... [+]

MEng in Electrical and Electronic Engineering (Research-based)

Účelem kvalifikace je vyvinout inženýra s pokročilými schopnostmi aplikovat základní inženýrské vědy a / design a syntézu a související principy na specifické problémy společnosti jako celku. Jedním z hlavních cílů tohoto procesu je vyvinout pokročilou schopnost samostatně provádět základní technický výzkum. Podporuje také přístup k celoživotnímu učení.

Výsledky kvalifikace

Výstupy na úrovni výstupu:

Kvalifikovaný student bude schopen:

Identifikovat, posoudit, formulovat, interpretovat, analyzovat a řešit problémy technického výzkumu / vývoje kreativně a inovativně pomocí relevantních základních znalostí, tj. Matematiky, základních věd a inženýrských věd ve vybrané oblasti výzkumu.Plánovat a řídit projekty technického výzkumu, demonstrovat základní znalosti, porozumění a vhled do principů, metodik a konceptů, které představují výzkum / vývoj ve společensky odpovědné (místní a jiné komunitě) ve vybrané oblasti výzkumné praxe.Pracujte efektivně, jednotlivě nebo s ostatními, jako člen týmu, skupiny, organizace a komunity nebo v multidisciplinárním prostředí ve vybrané oblasti výzkumu.Organizovat a řídit sebe a své činnosti zodpovědně, efektivně, profesionálně a eticky, přijímat odpovědnost v rámci svých kompetencí a provádět úsudky založené na znalostech a odborných znalostech týkajících se oblasti výzkumu.Plánujte a provádějte použitelné úrovně vyšetřování, výzkumu a / nebo experimentů pomocí vhodných teorií a metodik a provádějte příslušnou analýzu a interpretaci dat.Komunikujte efektivně, ústně i písemně, s technickým a konkrétně výzkumným publikem a komunitou obecně, pokud jsou ovlivněny výzkumem, za použití vhodné struktury, stylu a grafické podpory.Účinně a kriticky používat a hodnotit vhodné výzkumné metody, dovednosti, nástroje a informační technologie v inženýrsko-výzkumné / vývojové praxi a prokázat porozumění a ochotu přijmout odpovědnost za dopad interdisciplinárních výzkumných / vývojových... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem kvalifikace je vyvinout inženýra s pokročilými schopnostmi aplikovat základní vědy o inženýrském managementu a / design a syntézu a související zásady na specifick ... [+]

MEng in Engineering Management (Přednáška)

Účelem kvalifikace je vyvinout inženýra s pokročilými schopnostmi aplikovat základní vědy o inženýrském managementu a / design a syntézu a související zásady na specifické problémy systémů řízení společnosti obecně. Jedním z hlavních cílů tohoto procesu je vyvinout pokročilou schopnost samostatně provádět základní inženýrství a výzkum systémů. Podporuje také přístup k celoživotnímu učení.

Výsledky kvalifikace

Výstupy na úrovni výstupu:

Kvalifikovaný student bude schopen:

Identifikovat, posoudit, formulovat, interpretovat, analyzovat a řešit problémy technického výzkumu a vývoje kreativně a inovativně pomocí relevantních základních znalostí, tj. Matematiky, základních věd a / nebo inženýrských a manažerských věd ve vybrané oblasti výzkumu.Plánovat a řídit výzkumné projekty v oblasti inženýrského řízení, demonstrovat základní znalosti, porozumění a vhled do zásad, metodik a konceptů, které představují výzkum / vývoj ve společensky odpovědné (místní a jiné komunitě) ve vybrané oblasti výzkumné praxe.Pracujte efektivně, jednotlivě nebo s ostatními, jako člen týmu, skupiny, organizace a komunity nebo v multidisciplinárním prostředí ve vybrané oblasti výzkumu.Organizovat a řídit sebe a své činnosti zodpovědně, efektivně, profesionálně a eticky, přijímat odpovědnost v rámci svých kompetencí a provádět úsudky založené na znalostech a odborných znalostech týkajících se oblasti výzkumu.Plánujte a provádějte použitelné úrovně vyšetřování, výzkumu a / nebo experimentů pomocí vhodných teorií a metodik a provádějte analýzu a interpretaci dat.Komunikujte efektivně, ústně i písemně, s technickým a konkrétně výzkumným publikem a komunitou obecně, pokud jsou ovlivněny výzkumem, za použití vhodné struktury, stylu a grafické podpory.Využívat a hodnotit vhodné metody výzkumu, dovednosti, nástroje a informační technologie v oblasti technického řízení efektivně a kriticky v praxi technického / vývojového... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem tohoto programu je vyvinout inženýra s pokročilými schopnostmi aplikovat základní vědy o konstrukčním inženýrství, návrh a syntézu na specifické problémy strukturá ... [+]

Účelem tohoto programu je vyvinout inženýra s pokročilými schopnostmi aplikovat základní vědy o konstrukčním inženýrství, návrh a syntézu na specifické problémy strukturálního inženýrství ve společnosti jako celku. Jedním z hlavních cílů je vyvinout pokročilou schopnost samostatně provádět základní výzkum v oblasti strukturálního inženýrství, a tím podporovat celoživotní učení.

Výsledky kvalifikace

Výstupy na úrovni výstupu:

Kvalifikovaný student bude schopen:

Identifikovat, posoudit, formulovat, interpretovat, analyzovat a řešit problémy strukturálního inženýrského výzkumu a vývoje kreativně a inovativně pomocí příslušných základních znalostí, tj. Matematiky, základních věd a inženýrských věd ve vybrané oblasti výzkumu.Plánovat a řídit výzkumné projekty strukturálního inženýrství, které prokazují základní znalosti, porozumění a vhled do zásad, metodik a konceptů, které představují společensky odpovědný (vůči místním a jiným komunitám) inženýrský výzkum / vývoj ve vybrané oblasti výzkumné praxe.Pracujte efektivně jednotlivě nebo s ostatními jako člen týmu, skupiny, organizace a komunity nebo v multidisciplinárním prostředí ve vybrané oblasti výzkumuOrganizovat a řídit sebe a své činnosti zodpovědně, efektivně, profesionálně a eticky a převzít odpovědnost v rámci svých vlastních kompetencí a vykonávat úsudek odpovídající znalostem a odborným znalostem, vztahujícím se k oblasti výzkumuPlánujte a provádějte použitelnou úroveň vyšetřování, výzkumu a / nebo experimentů pomocí vhodných teorií a metodik a provádějte analýzu a interpretaci datKomunikujte efektivně, ústně i písemně, s technickým a konkrétně výzkumným publikem a komunitou obecně, pokud jsou výzkumem ovlivněni pomocí vhodné struktury, stylu a grafické podporyEfektivně a kriticky používat a hodnotit vhodné metody, dovednosti, nástroje, technologie a informační technologie v oblasti strukturálního inženýrství v praxi v oblasti technického výzkumu / vývoje a prokázat porozumění a ochotu přijmout odpovědnost... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
18 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Studenti účastnící se magisterského programu budou muset napsat a předložit výzkumnou disertační práci. ... [+]

Studenti účastnící se magisterského programu budou muset napsat a předložit výzkumnou disertační práci.

Požadavky na přijetí

Vyznamenání v oboru Sport Management.

Kontaktní údaje

Název: Prof Leon Lategan Tel: 011 559 6966 / E-mail: leonl@uj.ac.za

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.

Datum ukončení: Akademie začíná v lednu a končí v prosinci. Termín programu je určen dobou trvání programu.

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Disertační práce bude představovat rozhodující příspěvek k poznání a vhledu do předmětové disciplíny a oblasti výzkumu. Kvalifikující studenti by také projevili kompetenc ... [+]

Disertační práce bude představovat rozhodující příspěvek k poznání a vhledu do předmětové disciplíny a oblasti výzkumu. Kvalifikující studenti by také projevili kompetence v aplikaci související metodologie výzkumu a správné písemné a / nebo ústní komunikaci výzkumného procesu a zjištění. Studenti by měli být schopni uvažovat o svých výzkumných rozhodnutích a aplikacích a posoudit jejich dopad v holistickém kontextu informačního průmyslu.

Požadavky na přijetí

Jakýkoli relevantní titul s vyznamenáním na úrovni 7 nebo 8 NQF s průměrem 65% pro titul s vyznamenáním. Děkan Fakulty managementu může odmítnout přijetí studenta k magisterské kvalifikaci, je-li toho názoru, že jeho akademické vzdělání je pro navrhované studium nedostatečné.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Na pokročilé úrovni rozvíjet aplikované kompetence studenta při poskytování zásahů koučování profesionálního vedení. Toho bude dosaženo rozvojem kompetencí uzavírání smlu ... [+]

Na pokročilé úrovni rozvíjet aplikované kompetence studenta při poskytování zásahů koučování profesionálního vedení. Toho bude dosaženo rozvojem kompetencí uzavírání smluv, posuzováním potřeb, sestavováním plánů rozvoje, realizací individuálních a týmových koučovacích relací a hodnocením dopadu různých intervenčních koučovacích zásahů prostřednictvím řady modulů. Prostřednictvím mini-disertační práce student prokáže vědecký výzkum a schopnost reflektovat holistický kontext koučování vedení. Program poskytne zkušenost s vývojem psychologům, psychometristům, manažerům lidských zdrojů a manažerům i dalším postgraduálním studentům, kteří se stanou kompetentními a profesionálními trenéry v Jižní Africe.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Na pokročilé úrovni rozvíjet aplikované kompetence studenta v oblasti analýzy, interpretace a porozumění vůdcovství v kontextu rozvíjejících se zemí s diferencovaným zamě ... [+]

Na pokročilé úrovni rozvíjet aplikované kompetence studenta v oblasti analýzy, interpretace a porozumění vůdcovství v kontextu rozvíjejících se zemí s diferencovaným zaměřením na specifická odvětví v těchto zemích. Tato kvalifikace umožní vrcholovým manažerům a vůdcům osvojit si klíčové dovednosti vedení, které vyžadují specifické sektory, v nichž musí řídit a vést v rozvíjejících se zemích.

Požadavky na přijetí

Budoucí student musí být držitelem příslušného titulu Honors v některém z následujících oborů: veřejná správa, politické vědy, právní a ústavní studia, vzdělávání, environmentální studia, strojírenství, zdraví a tvůrčí / grafické vědy. Student musí dosáhnout alespoň 65% průměru všech svých předmětů v titulu Honors nebo jakoukoli jinou rovnocennou kvalifikaci, která bude považována za přijímací.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Primárním účelem magisterské dizertační práce MPhil v energetických studiích je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků k ... [+]

Primárním účelem magisterské dizertační práce MPhil v energetických studiích je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konkrétní výzkumné složky, aby studenti mohli ovládat požadované experimentální a technologické dovednosti a potřebné terénní kompetence, jako je inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti. Dizertační práce MPhil v energetických studiích se skládá z minimálně 120 kreditů za výzkum na úrovni 8 ve formě výzkumného projektu, zapsaného jako dizertační práce.

Titul vyžaduje vysokou úroveň intelektuálních a teoretických znalostí a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a kritického zdůvodnění, formulace, analýzy a hodnocení konkrétního problému v oboru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Student by měl rozvíjet aplikované kompetence a praktické dovednosti při získávání, interpretaci a reflexi související metodologie výzkumu a správné písemné a / nebo ústn ... [+]

Student by měl rozvíjet aplikované kompetence a praktické dovednosti při získávání, interpretaci a reflexi související metodologie výzkumu a správné písemné a / nebo ústní komunikaci výzkumného procesu a zjištění. Cílem je také zajistit, aby student byl schopen důkladné reflexe výsledků výzkumu. Student by měl prokázat nezávislou a originální vědeckou práci.

Požadavky na přijetí

Vhodný titul s vyznamenáním v širším oboru řízení lidských zdrojů, průmyslová psychologie, rozvoj lidských zdrojů nebo zaměstnanecké vztahy s průměrem nejméně 65% pro titul Honors. Honourův modul v metodologii výzkumu (úroveň 7 NQF). Omezení počtu studentů vyžaduje výběrový proces sestávající z celodenního střediska hodnocení a psychometrických hodnocení.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Po úspěšném splnění všech požadavků na tento titul získá student do dvou let prakticky orientované a osobně obohacující magisterské vzdělání, koučovací dovednosti a nové ... [+]

Po úspěšném splnění všech požadavků na tento titul získá student do dvou let prakticky orientované a osobně obohacující magisterské vzdělání, koučovací dovednosti a nové kariérní příležitosti jako osobní a profesionální vedoucí, vedoucí nebo zprostředkovatel PPL.

Požadavky na přijetí

Vhodný titul s vyznamenáním nebo jeho ekvivalent s průměrem nejméně 65% pro titul s vyznamenáním. Počítačová gramotnost a přístup k internetu, jakož i minimální tříletá pracovní zkušenost. Zásadní je modul ve výzkumné technologii na úrovni vyznamenání. Očekává se, že student složí uznávaný test gramotnosti.

Poznámka: Omezení počtu studentů vyžadují výběrový proces.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem mistra filozofie v průmyslové politice je rozvíjet intelektuální kompetence studentů, intelektuální nezávislost a praktické dovednosti při získávání, analýze, inte ... [+]

Účelem mistra filozofie v průmyslové politice je rozvíjet intelektuální kompetence studentů, intelektuální nezávislost a praktické dovednosti při získávání, analýze, interpretaci a uplatňování vhodných průmyslových politik na podporu strukturální transformace ekonomik kontinentu. Program se skládá z klíčových modulů nabízejících hloubkové pokrytí celé řady otázek týkajících se politik, strategií a řízení průmyslového rozvoje v Africe a umožňující studentům otestovat praktické uplatňování získaných znalostí, podílet se na analýze případových studií, provádění návštěvy v terénu a přípravu individuálních technických zpráv o různých tématech.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Student, který získal tuto kvalifikaci, bude způsobilý provádět výzkum s minimálním vedením a s úspěchem přispívat k tvorbě znalostí v inženýrském prostředí. ... [+]

MTech ve stavebnictví (na základě výzkumu)

Student, který získal tuto kvalifikaci, bude způsobilý provádět výzkum s minimálním vedením a s úspěchem přispívat k tvorbě znalostí v inženýrském prostředí.

Výsledky kvalifikace

Prokázat schopnost identifikovat problém nebo potřebu v oboru a aplikovat výzkumné metodiky k řešení potřeby nebo problému.

Vstupní požadavky a kritéria výběru

A Baccalaureus Technologiae: Engineering: Civilní, nebo rovnocenná kvalifikace rovnocenné normy.

Udělení titulu

MTech: Engineering: Civil bude udělen studentům, kteří úspěšně dokončili dizertační práci.

MEng ve stavebnictví (na základě výzkumu)... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Tato kvalifikace je určena studentům, kteří prostřednictvím výzkumu přispějí k pochopení aplikace a hodnocení stávajících znalostí ve specializované technologické oblasti ... [+]

MTech ve strojírenství (založené na výzkumu)

Tato kvalifikace je určena studentům, kteří prostřednictvím výzkumu přispějí k pochopení aplikace a hodnocení stávajících znalostí ve specializované technologické oblasti. Budou také schopni prokázat vysokou úroveň celkových znalostí v této oblasti, od základních až po pokročilé teoretické nebo aplikované znalosti.

Výstupy kvalifikace a kritéria hodnocení

Dokončete výzkum v oblasti technických procesů, produktů nebo systémů

Vstupní požadavky a kritéria výběru

Baccalaureus Technologiae: Engineering: Mechanical, nebo rovnocenná kvalifikace rovnocenné normy.

Udělení titulu

MTech: Engineering: Mechanical bude udělen studentům, kteří úspěšně dokončili dizertační práci.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Po získání této kvalifikace budou studenti kompetentními architektonickými technology / odborníky, kteří mohou provádět nezávislý výzkum a samostatně vykonávat profesioná ... [+]

Po získání této kvalifikace budou studenti kompetentními architektonickými technology / odborníky, kteří jsou schopni provádět nezávislý výzkum a samostatně vykonávat profesionální architektonické služby v oblasti technologií, designu a managementu ve veřejném a / nebo soukromém (formálním nebo neformálním) sektoru nebo specializovaných oborech v postavené prostředí.

Požadavky na přijetí

Baccalaureus Technologiae: Architektonická technologie s průměrnou známkou nejméně 65% nebo ekvivalentní kvalifikací na rovnocenné úrovni, doporučeno Statutární komisí a schváleno Radou fakulty.

Kritéria výběru

Výběr je založen na akademických zásluhách a předběžném návrhu výzkumu, schváleném oborovou komisí.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Primárním účelem MTech Biotechnologie je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a školení při plnění požadavků konkrétní výzkumné složky tak, aby studen ... [+]

Primárním účelem MTech Biotechnologie je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a školení při plnění požadavků konkrétní výzkumné složky tak, aby studenti mohli ovládat požadované experimentální a technologické dovednosti a potřebné terénní kompetence, jako jsou inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti.

Disertační MTech Biotechnologie spočívá v komplexní studii specializované oblasti v oboru specializace, která je hlášena a odevzdána formou disertační práce na konci programu. Titul vyžaduje vysokou úroveň intelektuálních a teoretických znalostí a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a kritického zdůvodnění, formulace, analýzy a hodnocení konkrétního problému v oboru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Tato kvalifikace je určena pro chemické inženýry nebo technology pracující v průmyslových procesech. Studenti, kteří získali tuto kvalifikaci, budou způsobilí provádět ne ... [+]

Tato kvalifikace je určena pro chemické inženýry nebo technology pracující v průmyslových procesech. Studenti, kteří získali tuto kvalifikaci, budou způsobilí provádět nezávislý výzkum v chemickém inženýrství a významně přispět k produkci znalostí prostřednictvím porozumění, aplikace a hodnocení stávajících znalostí. Výzkumný problém, jeho zdůvodnění, proces a výsledek jsou popsány v disertační práci, která je v souladu s obecně uznávanými normami na této úrovni.

Výsledky kvalifikace

Kvalifikovaný student bude mít schopnost:

Shromažďujte a organizujte informace ve vybrané oblasti / oblasti výzkumu.Aplikujte výzkumné metody a techniky náležitě a správně.Významným způsobem přispějte doporučením vylepšení stávajících oborů vědy a technologie chemického inženýrství.Vstupní požadavky a kritéria výběru... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Po získání této kvalifikace budou studenti schopni významně přispět k výzkumu a hodnocení existujících znalostí v specializované oblasti interiérového designu a prokázat ... [+]

Po získání této kvalifikace budou studenti schopni významně přispět k výzkumu a hodnocení existujících znalostí v specializované oblasti interiérového designu a prokázat vysokou úroveň obecných znalostí v specializované oblasti, od základních konceptů po pokročilé teoretické nebo aplikované znalosti .

Požadavky na přijetí

Baccalaureus Technologiae: Interiérový design, s průměrnou známkou nejméně 65% nebo ekvivalentní kvalifikací na rovnocenné úrovni, podle doporučení Statutární komise a schváleného Radou fakulty.

Kritéria výběru

Výběr je založen na akademických zásluhách a předběžném návrhu výzkumu, schváleném oborovou komisí.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Kvalifikovaný student bude schopen provádět nezávislý výzkum s minimálním vedením ve vybrané oblasti elektrotechniky a přispívat k produkci znalostí v tomto oboru. ... [+]

Kvalifikovaný student bude schopen provádět nezávislý výzkum s minimálním vedením ve vybrané oblasti elektrotechniky a přispívat k produkci znalostí v tomto oboru.

Výsledky kvalifikaceProkázat znalosti a porozumění oboru / oblasti vyšetřování.Aplikujte výzkumné metody a techniky náležitě a správně.Vstupní požadavky a kritéria výběru

Baccalaureus Technologiae: Engineering: Electrical nebo rovnocenná kvalifikace rovnocenné normy.

Udělení titulu

MTech: Engineering: Electrical bude udělen studentům, kteří úspěšně dokončili disertační práci.

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Cílem této kvalifikace je umožnit absolventům aplikovat integrované technické znalosti / dovednosti a pokročilé analýzy a řešení problémů na konkrétní specializaci v obla ... [+]

Cílem této kvalifikace je umožnit absolventům aplikovat integrované technické znalosti / dovednosti a pokročilé analýzy a řešení problémů na konkrétní specializaci v oblasti správy staveb, majetku a souvisejících oborů, a to zapojením do projektu aplikovaného výzkumu.

Výsledky kvalifikace

Provést výzkum a vývoj ve specializované oblasti a zapojit se do přenosu technologií v oblasti správy staveb a rozvoje nemovitostí.

Vstupní požadavky a kritéria výběru

BTech: Řízení stavby nebo rovnocenná kvalifikace rovnocenné normy NEBO Národní vyšší diplom: Stavební dozor nebo stavební dozor, plus schválené pracovní zkušenosti a další postgraduální studia. Studenti jsou vybíráni na základě akademických zásluh a schváleného studijního oboru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Po získání této kvalifikace budou studenti schopni provádět pokročilý nezávislý výzkum v určité oblasti vizuálního umění, prokazovat složité analytické a praktické dovedn ... [+]

Po získání této kvalifikace budou studenti schopni provádět pokročilý nezávislý výzkum v určité oblasti vizuálního umění, prokazovat složité analytické a praktické dovednosti a znalosti při psaní disertační práce a případně výstavu originálního díla nebo artefaktů vhodných pro výzkum. režim.

Požadavky na přijetí

Baccalaureus Technologiae: Fine Art, s průměrnou známkou nejméně 65% nebo ekvivalentní kvalifikací na rovnocenné úrovni, podle doporučení Statutární komise a schváleného Radou fakulty.

Kritéria výběru

Výběr je založen na akademických zásluhách a předběžném návrhu výzkumu, schváleném oborovou komisí.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Cílem této kvalifikace je umožnit absolventům aplikovat integrované technické znalosti / dovednosti a pokročilé analýzy a řešení problémů na konkrétní specializaci v kvan ... [+]

Cílem této kvalifikace je umožnit absolventům aplikovat integrované technické znalosti / dovednosti a pokročilé analýzy a řešení problémů na konkrétní specializaci v kvantitativním průzkumu, rozvoji nemovitostí a dalších souvisejících oborech, a to zapojením do projektu aplikovaného výzkumu.

Výstupy kvalifikace a kritéria hodnocení

Provádět výzkum a vývoj ve specializované oblasti a zapojovat se do přenosu technologií v oblasti kvantitativního průzkumu a rozvoje nemovitostí.

Vstupní požadavky a kritéria výběru

BTech: Průzkum množství nebo rovnocenná kvalifikace rovnocenné normy NEBO Národní vyšší diplom: Stavební průzkum plus schválené pracovní zkušenosti a další postgraduální kvalifikace. Studenti jsou vybíráni na základě akademických zásluh a schváleného studijního oboru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Na této úrovni bude kvalifikující student schopen aplikovat specializované znalosti a metodologii výzkumu v metalurgickém prostředí, čímž přispěje k potřebám výzkumu a vý ... [+]

Na této úrovni bude kvalifikující student schopen aplikovat specializované znalosti a metodologii výzkumu v metalurgickém prostředí, čímž přispěje k potřebám výzkumu a vývoje hutního průmyslu a hornické komunity. Kvalifikovaný student se bude moci zaregistrovat u ECSA jako profesionální technolog.

Výstupy kvalifikace a kritéria hodnocení

Kvalifikující student by měl mít schopnost:

Zahájit a provádět aplikovaný výzkum v celé řadě hutních činností až do úplného dokončení.Fungují na úrovni střední až vyšší úrovně řízení v metalurgickém prostředí.Vstupní požadavky a kritéria výběru

Baccalaureus Technologiae: Engineering: Metalurgie nebo rovnocenná kvalifikace rovnocenného standardu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Na této úrovni bude kvalifikovaný student schopen aplikovat specializované znalosti a metodologii výzkumu v metalurgickém prostředí, a tak přispívat k potřebám výzkumu a ... [+]

Na této úrovni bude kvalifikovaný student schopen aplikovat specializované znalosti a metodologii výzkumu v metalurgickém prostředí, a tak přispívat k potřebám výzkumu a vývoje hutního průmyslu a hornické komunity. Kvalifikovaný student se bude moci zaregistrovat u ECSA jako profesionální technolog.

Výsledky kvalifikace

Kvalifikující student by měl mít schopnost:

Zahájit a provádět aplikovaný výzkum v celé řadě hutních činností až do úplného dokončení.Fungují na úrovni střední až vyšší úrovně řízení v metalurgickém prostředí.Vstupní požadavky a kritéria výběru

Baccalaureus Technologiae: Extrakční metalurgie nebo rovnocenná kvalifikace rovnocenného standardu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Po získání této kvalifikace budou studenti schopni provádět nezávislý výzkum ve specializované oblasti oblečení nebo módy a přispívat k produkci znalostí ve vybrané oblas ... [+]

Po získání této kvalifikace budou studenti schopni provádět nezávislý výzkum ve specializované oblasti oblečení nebo módy a přispívat k produkci znalostí ve vybrané oblasti. Výzkumný problém, jeho zdůvodnění, proces a výsledek jsou popsány v disertační práci, která je v souladu s obecně uznávanými normami na této úrovni.

Požadavky na přijetí

Baccalaureus Technologiae: Móda s průměrnou známkou nejméně 65% nebo rovnocennou kvalifikací na rovnocenném standardu podle doporučení Statutární komise a schváleného Radou fakulty.

Kritéria výběru

Výběr je založen na akademických zásluhách a předběžném návrhu výzkumu, schváleném oborovou komisí.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Poskytnout studentům dovednosti provádět nezávislý výzkum prostřednictvím pokročilých dovedností pro řešení problémů a aplikace kritického a reflexního myšlení v oblasti ... [+]

Poskytnout studentům dovednosti provádět nezávislý výzkum prostřednictvím pokročilých dovedností pro řešení problémů a aplikace kritického a reflexního myšlení v oblasti životního prostředí.

Požadavky na přijetí

BTech Environmental Health. V programu BTech je vyžadováno průměrně 65%.

Kontaktní údaje

Jméno: paní Martha Chadyiwa Tel: 011 559 6239 / E-mail: mchadyiwa@uj.ac.za

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.

Datum ukončení: Akademie začíná v lednu a končí v prosinci. Termín programu je určen dobou trvání programu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Po získání této kvalifikace budou studenti schopni provádět pokročilý nezávislý výzkum ve vysoce specializované oblasti oděvů a prokázat složité analytické a hodnotící do ... [+]

Po získání této kvalifikace budou studenti schopni provádět pokročilý nezávislý výzkum ve vysoce specializované oblasti oděvů a prokázat složité analytické a hodnotící dovednosti, aby rozšířili nebo znovu definovali stávající znalosti, které přispějí k rozvoji oděvního průmyslu.

Požadavky na přijetí

Baccalaureus Technologiae: Management oděvů s průměrnou známkou nejméně 65% nebo ekvivalentní kvalifikací na rovnocenném standardu, doporučeno Statutární komisí a schváleno Radou fakulty.

Kritéria výběru

Výběr je založen na akademických zásluhách a předběžném návrhu výzkumu, schváleném oborovou komisí.

Osnovy

MODUL... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Hlavním účelem potravinářské technologie MTech je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konkrétní výzkumné složky, aby ... [+]

Hlavním účelem potravinářské technologie MTech je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konkrétní výzkumné složky, aby studenti mohli ovládat požadované experimentální a technologické dovednosti a potřebné kompetence v terénu, jako jsou inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti.

Technologie MTech Food Technology založená na disertační práci se skládá z komplexní studie specializované oblasti v oboru specializace, která je na konci programu hlášena a předložena formou disertační práce. Titul vyžaduje vysokou úroveň intelektuálních a teoretických znalostí a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a kritického zdůvodnění, formulace, analýzy a hodnocení konkrétního problému v oboru.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Po získání této kvalifikace budou studenti schopni provádět nezávislý výzkum s minimálním vedením v oblasti související s průmyslovým designem a přispívat k produkci znal ... [+]

Po získání této kvalifikace budou studenti schopni provádět nezávislý výzkum s minimálním vedením v oblasti související s průmyslovým designem a přispívat k produkci znalostí v tomto oboru. Výzkumný problém, jeho zdůvodnění, proces a výsledek jsou uvedeny v disertační práci a dalších výzkumných zprávách, které splňují obecně přijímané normy pro výzkum na této úrovni.

Požadavky na přijetí

Baccalaureus Technologiae: Průmyslový design, s průměrnou známkou nejméně 65% nebo ekvivalentní kvalifikací na rovnocenné úrovni, podle doporučení Statutární komise a schváleného Radou fakulty.

Kritéria výběru

Výběr je založen na akademických zásluhách a předběžném návrhu výzkumu, schváleném oborovou komisí.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem této kvalifikace je umožnit absolventům aplikovat integrované provozní techniky spolu s pokročilými analýzami a řešením problémů na konkrétní specializaci v oblast ... [+]

Účelem této kvalifikace je umožnit absolventům aplikovat integrované provozní techniky spolu s pokročilými analýzami a řešením problémů na konkrétní specializaci v oblasti průmyslového inženýrství / řízení provozu prostřednictvím zapojení do projektu aplikovaného výzkumu.

Výstupy kvalifikace a kritéria hodnocení

Provést výzkum a vývoj ve specializované oblasti a zapojit se do přenosu technologií v oblasti průmyslového inženýrství nebo řízení provozu.

Vstupní požadavky a kritéria výběru

Baccalaureus Technologiae: Průmyslové inženýrství nebo rovnocenná kvalifikace rovnocenné normy.

Udělení titulu

MTech: Engineering: Industrial bude udělen studentům, kteří úspěšně dokončili dizertační práci.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Cílem kvalifikace je rozvíjet intelektuální a profesní dovednosti a poskytuje studentům příležitost prokázat nezávislou a originální vědeckou práci. ... [+]

Cílem kvalifikace je rozvíjet intelektuální a profesní dovednosti a poskytuje studentům příležitost prokázat nezávislou a originální vědeckou práci. Tato kvalifikace dále studentovi poskytne příležitost prokázat schopnost aplikovat relevantní výzkumnou metodologii a řádnou písemnou a / nebo ústní komunikaci výzkumného procesu a zjištění a uvažovat o výzkumném procesu a zjištěních.

Výstupy kvalifikace a kritéria hodnocení

Provádět výzkum a vývoj ve specializované oblasti a zapojovat se do přenosu technologií v oblasti kvantitativního průzkumu a rozvoje nemovitostí.

Vstupní požadavky a kritéria výběru

Žadatel musí být držitelem BTech: Operations Management nebo rovnocenné kvalifikace na úrovni NQF 7, jak stanoví Výbor pro status. Pro přijetí do programu MTech budou všechny žádosti přezkoumány z hlediska akademického výkonu a předchozí kvalifikace, a v případě potřeby budou uchazeči dotazováni, aby se mimo jiné zjistil zájem o postgraduální studium a schopnost katedry vyhovět zájmu o výzkum .... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

UJ Corporate video 2016

UJ generations of accomplishment

Adresa destinace
University of Johannesburg
PO Box 524

Johannesburg, Gauteng, 2006 ZA
Sociální média