University of Johannesburg

Úvod

Read the Official Description

Pulzující, multikulturní a dynamický, se University of Johannesburg (UJ) sdílí tempo a energii kosmopolitní Johannesburgu, město jehož jméno nese. Hrdě South African, univerzita je živý až do své africké kořeny, a dobře připraveni na svou roli v actualising potenciál, že vysokoškolské vzdělání platí pro rozvoj tohoto kontinentu.

Fenomenální úspěch univerzity je ten, který překvapil kritiky a získal skeptiky. Být instituci, která je hrdá na své přístupném dokonalosti, po pouhých 11 letech UJ se etabloval jako instituce globální excelence a světové postavy.

V prvních pěti letech existence, UJ zdvojnásobila akreditovaný výstupy výzkumu a zvýšil počet svých významných jihoafrických výzkumných křesla od žádného na sedm. Tento pozoruhodný úspěch bylo dosaženo dobře dopředu cíle stanoveného pro rok 2015. Výzkum výsledek 2010 byl výsledkem UJ touhy, během počátečního období, založit UJ jako vysoké školy zcela zaměřených na výzkum.

UJ je první a jediný africký univerzita přijat na vysoce respektované konsorcium 28 náročných na výzkum univerzit na světě, Universitas 21 - významný potvrzení rostoucího mezinárodního postavy UJ.

UJ se může pochlubit světové úrovni, mezinárodně uznávané akademické programy založené na osnovách informován o špičkových vývoje jak v pregraduální a postgraduální vzdělávání. Programy uj v rámci svých devíti fakult, jsou navrženy tak, aby připravit studenty na svět práce a globální občanství. Univerzita má čtyři školní areály, a to Auckland Park Bunting Road Campus; Campus Auckland Park Kingsway; Campus Doornfontein; a Soweto Campus.

Ty s APS vstřelí rovný a větší než 40 bodů - - o možnostech UJ v Orange Carpet studentů prvního ročníku na bázi stěžejní programy zahrnují: účetnictví; Elektrické a elektronické / Mechanické / Civil / důlní inženýrství; LLB / BA Právo / BCOM právo; Matematika / Aplikovaná matematika; IT / Počítačové vědy; Fyziologie člověka; Optometrie; Finance; Psychologie; a vzdělávání učitelů.

Aby výuky, výzkumu a inovací cíle UJ je realita, UJ má, v posledních osmi letech investovala více než R2 miliardy do modernizace a rozšíření živých a vzdělávacích zařízení na všech svých areálů a na vytvoření bezpečného a bezpečné, world-class vzdělávání a výzkumné prostředí pro zaměstnance a studenty.

UJ také představil kapesní zařízení (tabletu nebo notebooku), do prvního ročníku tříd v roce 2014, ve snaze spojit tyto mladé lidi se světem e-vědomím, že rostou do, a přeměnit jejich schopnost přispívat a soutěžit.

Absolvent úspěšnost UJ je nyní činí 83,4% a celková roční produkce absolvent je více než 11.400 studentů. První rok zkušenosti program univerzity (FYE), iniciativa nabízí akademických dovedností výztuž s důrazem na studenty poradenských spolužáky, je jedním z podpůrných programů, které pomáhají usnadnit přechod ze školy do univerzity. Téměř 1300 studentů lektoři, vybrané z úrovně třetího ročníku a nahoru, působí jako prostředník mezi studenty a pedagogických pracovníků. UJ také představil akademických poradců v univerzitních kolejích a schválila mimo areál ubytovací zařízení. V rámci akademické kvality programu UJ, 250 studentů poradci slouží 2000 studentů prvního ročníku v 25 sídlech.

Pozoruhodný, také, je to, že UJ, s více než 49.500 studentů; 2300 zahraničních studentů; 6700 doktorandů a proslulý akademických pracovníků, je instituce s obdivuhodným maturitní sazby. UJ je domovem 133 hodnocených výzkumných pracovníků, z nichž šest jsou-hodnocené, a má sedm National Research Foundation židle. Kromě toho, že produkuje největší množství černých účetních všech akreditovaných bytových univerzit v zemi.

Zatímco UJ sleduje globální excelence a postavy, univerzity předpokládá, že na národní úrovni reaguje způsobem, že pouze UJ silách. V tomto ohledu patří v Jihoafrické republice šest předních univerzit, jen UJ úspěšně poskytuje přístup k téměř 2000 studentů prvního ročníku, kteří pocházejí z nejchudších komunit, že jim v případě potřeby s top-up NSFAS financování, stipendia a dvě zdravá jídla denně ,

V příštích deseti letech, UJ stanovila šest strategických cílů, a to:

Global Excellence v oblasti výzkumu a inovací. Global Excellence ve výuce a učení. Mezinárodní Profile Fit for Global Excellence a postavy. Zážitek vynikající student. Active Global Reputation Management, a Instituce a lidé Fit for Global Excellence a postavy.

Vidění

Mezinárodní University of volby, zakotvená v Africe, dynamicky utváření budoucnosti.

Mise

Inspirovat svou komunitu k transformaci a sloužit lidstvu prostřednictvím inovací a spolupráce snahy o znalosti.

hodnoty

FANTAZIE KONVERZACE REGENERACE etický základ

Utváření budoucnosti

myšlení nezávisle Rozvoj kosmopolitní identitu Vystavující ambice a pohon Přijetím podnikatelské přístupy

Učení dohromady z naší rozmanitosti

Tvorba moudrá rozhodnutí kolektivně Zapojení smysluplně navzájem Zobrazení vzájemný respekt přední consultatively

Rozvoj udržitelným způsobem prostřednictvím tvůrčího přínosu

Prozkoumal pro obnovu Inovace pro společné dobro Vytváření pozitivních změn Využívat přehlíženy příležitostí

Treasuring akademické svobody

Hledá rovnováhu ve snaze o poznání Čelí problémům s odvahou a vydělávat důvěře Jednat odpovědně tím, že je spravedlivé, konzistentní a transparentní Účast v pomáhání a společenství (Ubuntu) *
  • Ubuntu je schopnost vyjádřit soucit, spravedlnost, reciprocita, důstojnost, harmonii a lidstvo v zájmu budování, udržování a posilování komunity. Ubuntu hovoří pro naše vzájemného propojení, naší společné lidskosti a zodpovědnosti vůči každému, která vyplývá z našeho připojení.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy » Vidět Advanced Diplomas - OnlineStudies » Vidět Bakalář - OnlineStudies » Vidět Magistr - OnlineStudies » Vidět BAs » Vidět BScs » Vidět Kurzy - HealthcareStudies » Vidět Diplomy - HealthcareStudies » Vidět PhDs » Vidět Magistr - HealthcareStudies » Vidět Bakalář - HealthcareStudies » Vidět Advanced Diplomas - AcademicCourses » Vidět Doktorské diplomy » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Vidět Certifikáty » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Kurzy - Lawstudies » Vidět PhD - Lawstudies » Vidět LLB » Vidět Diplomy - AcademicCourses » Vidět Kurzy - AcademicCourses » Vidět PhD - PhDStudies » Vidět LLM » Vidět Bakalář - Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

MA in Afrikaans (Gedoseer/Verhandeling)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

In die nagraadse programme in Afrikaans (Honneurs, Meestersgraad en Doktorsgraad) word menslike bestaan ondersoek deur te kyk na die simbole, mites, metafore en tekste wat die menslike bestaan medieer. Soos in al die ander geesteswetenskappe is begrip van die menslike bestaan die doel. In die vak Afrikaans is taal en tekste die middel tot hierdie doel. [+]

Gedoseer

In die nagraadse programme in Afrikaans (Honneurs, Meestersgraad en Doktorsgraad) word menslike bestaan ondersoek deur te kyk na die simbole, mites, metafore en tekste wat die menslike bestaan medieer. Soos in al die ander geesteswetenskappe is begrip van die menslike bestaan die doel. In die vak Afrikaans is taal en tekste die middel tot hierdie doel.

Om die mens en die manier waarop die mens die wêreld verstaan, te ondersoek, word die taal wat die mens gebruik om uitdrukking te gee aan hierdie wêreld, om sin te gee aan sigself en aan die wêreld waarin hy/sy leef, bestudeer.

Die meestersgraad behels ‘n skripsie, onder leiding van een van die dosente in die Departement, oor ‘n tema waarop ooreengekom word. Temas kan uit die taal- of letterkunde gekies word.... [-]


Ma Při Posuzování Sociálního Dopadu (celoroční)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Studenti jsou povinni absolvovat kurz SIA metodik, pokročilý sociální výzkum (ASR), stejně jako menší pojednání o schválené, danou problematiku. Získají SPSS dovednosti a kompetence. [+]

Studenti jsou povinni absolvovat kurz SIA metodik, pokročilý sociální výzkum (ASR), stejně jako menší pojednání o schválené, danou problematiku. Získají SPSS dovednosti a kompetence.

Požadavky na přijetí

Honours titul v jednom z následujících témat: sociologie, průmyslové sociologie, geografie, filozofie, historické studie, rozvojových studií, psychologie, průmyslové psychologie, politologie, veřejné správě, sociální práce a ekonomiky.

Pokud student nesplňuje výše uvedené požadavky, může být vstupné uděluje děkan fakulty, na doporučení předsedy oddělení.

Kontaktní údaje

Název: Dr Liela Groenewald Tel: 011 559 2884 / E-mail: lielagr@uj.ac.za... [-]


Ma V Afrických Jazycích (výzkum)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Student píše disertační práci na téma v lingvistiku nebo literární svědčící o schopnosti provádět výzkum. Tento dokument bude dlouhá asi 100 stran. [+]

Student píše disertační práci na téma v lingvistiku nebo literární svědčící o schopnosti provádět výzkum. Tento dokument bude dlouhá asi 100 stran.

Požadavky na přijetí

Studenti, kteří získali BA Honours se značkou nejméně 60% (ale s výhodou vyšší) v severní Sotho (Sesotho sa Lebowa / jazycích sepedi) nebo isiZulu mohou registrovat.

Kontaktní údaje

Název: Dr IK Mndawe Tel: 011 559 4662 / E-mail: ikmndawe@uj.ac.za

[-]

Ma V Angličtině (výzkumu Nebo Celoroční)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Studentů přijatých do tohoto kurzu jsou požadovány pro výzkum, psát a prezentovat plnou disertační práce (cca 120 stran), pod vedením školitele. Oddělení je schopen dohlížet na témata v mnoha oblastech v rámci obecného rámce anglických studií, včetně jihoafrických literárních studií a postkolonialismus; Úpravy textu; Středověká, renesanční a romantické studií; a Contemporary Fiction. [+]

MA v angličtině (Research nebo v kurzu)

Studentů přijatých do tohoto kurzu jsou požadovány pro výzkum, psát a prezentovat plnou disertační práce (cca 120 stran), pod vedením školitele. Oddělení je schopen dohlížet na témata v mnoha oblastech v rámci obecného rámce anglických studií, včetně jihoafrických literárních studií a postkolonialismus; Úpravy textu; Středověká, renesanční a romantické studií; a Contemporary Fiction.

Požadavky na přijetí

Vstupné na magisterský titul musí být schváleny předseda odboru.

Kontaktní údaje

Název: Prof Karen Scherzinger Tel: 011 559 2493 / E-mail: kscherzinger@uj.ac.za

[-]

Ma V Antropologii (výzkum)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Program nabízí MA přes výzkum vedoucí k disertační práci asi 120 stránek. Práce je připraven pro zkoumání pod vedením školitele s odbornými znalostmi ve vašem výběru tématu. [+]

Program nabízí MA přes výzkum vedoucí k disertační práci asi 120 stránek. Práce je připraven pro zkoumání pod vedením školitele s odbornými znalostmi ve vašem výběru tématu.

Požadavky na přijetí

Honours titul v antropologii a Výsledná známka průběh alespoň 65% v daném oboru.

Kontaktní údaje

Název: Prof David Moore Tel: 011 559 2979/2859 / E-mail: dbmoore@uj.ac.za

[-]

Ma V Aplikované Lingvistiky / Ma V Aplikované Lingvistiky (výzkum)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Postgraduální program aplikované lingvistiky a literární teorie, při přípravě na znalostech polí obou svých disciplín, je zaměřen na odborné vzdělávání a odborné přípravy a výzkumné potřeby jazykových praktiky, jako překladatele, tlumočníky, textové editory, jazykové plánovačů, textaři, literární recenzenti a učitelé jazyků. Překlad a tlumočení jsou komplexní jazykové, kognitivní a textové procesy, které, mimo jiné, také za následek socio-kulturní mediace. [+]

MA v aplikované lingvistiky

Postgraduální program aplikované lingvistiky a literární teorie, při přípravě na znalostech polí obou svých disciplín, je zaměřen na odborné vzdělávání a odborné přípravy a výzkumné potřeby jazykových praktiky, jako překladatele, tlumočníky, textové editory, jazykové plánovačů, textaři, literární recenzenti a učitelé jazyků. Překlad a tlumočení jsou komplexní jazykové, kognitivní a textové procesy, které, mimo jiné, také za následek socio-kulturní mediace.

Vzhledem ke složitosti těchto činností a tím i interdisciplinární charakter jazykové praxe, tyto programy nabízejí rovnováhu mezi teoretickou, praktickou a zkušenostní znalosti a dovednosti. ... [-]


Ma V Audiovizuální Komunikaci (výzkum)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Je zapotřebí Disertační práce na téma z audiovizuální sdělení, která vypovídá o kritickém smyslu a výzkumné schopnosti kandidáta. Též je nutná výzkum článek, který je vhodný k uveřejnění. [+]

Je zapotřebí Disertační práce na téma z audiovizuální sdělení, která vypovídá o kritickém smyslu a výzkumné schopnosti kandidáta. Též je nutná výzkum článek, který je vhodný k uveřejnění.

Požadavky na přijetí

Vyznamenání ve sdělení je požadováno, s minimálním průměrem 65%. Obecné nařízení s ohledem na dobu trvání magisterského programu je rovněž použitelná v tomto případě.

Uzávěrka pro podání žádosti o tento stupeň je 31. října předchozího roku za první pololetí a 30. dubna téhož roku pro druhé pololetí.

Kontaktní údaje

Název: Dr Ylva rodný-Gumede Tel: 011 559 4112 / E-mail: yrodny-gumede@uj.ac.za... [-]


Ma V Biblických Studií (výzkum)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Tato oblast zahrnuje výzkum disertační práci na téma ze Starého zákona (OT) nebo Nového zákona (NT) nebo kombinace témat z OT a NT. Magisterský program je svou povahou moderní studie buď v budově OT nebo NT na znalosti v oblastech již získaných na úrovni ctí. Program je disertace napsané na téma ze starého nebo Nového zákona. [+]

Tato oblast zahrnuje výzkum disertační práci na téma ze Starého zákona (OT) nebo Nového zákona (NT) nebo kombinace témat z OT a NT. Magisterský program je svou povahou moderní studie buď v budově OT nebo NT na znalosti v oblastech již získaných na úrovni ctí. Program je disertace napsané na téma ze starého nebo Nového zákona.

Požadavky na přijetí

Biblický Studie vyznamenání nebo ekvivalentní kvalifikace je podmínkou stejně jako obecné požadavky na přijetí na vysokou školu pro magisterském studijním programu. Řek nebo hebrejština až na úroveň druhého roku může být požadováno v závislosti na oboru a výzkumu.

Kontaktní údaje

Název: Prof L Nortjé-Meyer Tel: 011 559 2733 / E-mail: lilynm@uj.ac.za... [-]


Ma V Designu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Účelem programu je vychovávat a cvičit výzkumníky, kteří mohou přispět k rozvoji znalostí na pokročilé úrovni. Magisterskému je vydělal dokončení jednotného pokročilé výzkumný projekt, který vyvrcholil v oblasti výroby a přijetí disertační práce. [+]

Účelem programu je vychovávat a cvičit výzkumníky, kteří mohou přispět k rozvoji znalostí na pokročilé úrovni. Magisterskému je vydělal dokončení jednotného pokročilé výzkumný projekt, který vyvrcholil v oblasti výroby a přijetí disertační práce.

Požadavky na přijetí

Relevantní Bakalářské diplomem. A "profesionální" bakalář nebo postgraduální diplom s dostatečnou přípravou provádět výzkum s doporučeným minimem 60% pro všechny závěrečného ročníku modulů.

Kritéria pro výběr

Kromě minimálních požadavků pro přijetí, jak je uvedeno výše, může být požadováno budoucí studenti předložit portfolio svých prací na desce rozhovoru. Portfolio by být požadována, pokud je zapotřebí další důkazy o připravenosti ustavení studentského vést textové nebo artefactual výzkum. V případě, že textové výzkumu by portfolio jsou uvedeny příklady písemné výzkumu, a v případě artefactual výzkumu by bylo zapotřebí portfolio s designem.... [-]


Ma Ve Filozofii (výzkum / Celoroční)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Pro researchg stupeň studenti napsat disertační práci asi 45.000 slov pod dohledem, na téma zvolené po konzultaci s oddělením. Téma musí být v souladu s odbornými znalostmi dostupných lektorů. MA podle ročníkové osnov se skládá ze šesti povinných modulů. [+]

MA v oboru filosofie (Research)

Za tímto stupněm studenti napsat disertační práci asi 45.000 slov pod dohledem, na téma zvolené po konzultaci s oddělením. Téma musí být v souladu s odbornými znalostmi dostupných lektorů.

Požadavky na přijetí

Chcete-li být přijat do tohoto stupně, studenti musí splňovat požadavky pro přijetí Department (vedle požadavky pro přijetí univerzity) a prokázat své znalosti o metodice výzkumu a historii filozofie. Některé z těchto požadavků jsou [i] nejméně 65% průměru stupně ctí filosofii a [ii] předložení písemného filozofickou práci pro ctí Udělen. může být požadováno doplňkové ústní zkoušky.... [-]


Ma Ve Francouzštině (výzkumu)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Na pokročilejší úrovni (vysokoškolského studia) jsou studenti vedeni ke spolupráci s námi v našich oborů, tedy současného francouzského románu; Autobiografie; Současný francouzský divadelní a frankofonní literatury, s cílem rozvíjet jejich kapacity pro výzkum a kritického myšlení. Francouzského departementu Master je určen pro specializované výzkumníky a hlavně sestávají z práce nebo práce. [+]

Na pokročilejší úrovni (vysokoškolského studia) jsou studenti vedeni ke spolupráci s námi v našich oborů, tedy současného francouzského románu; Autobiografie; Současný francouzský divadelní a frankofonní literatury, s cílem rozvíjet jejich kapacity pro výzkum a kritického myšlení. Francouzského departementu Master je určen pro specializované výzkumníky a hlavně sestávají z práce nebo práce.

Požadavky na přijetí

Podmínkou pro přijetí do magisterský je Honours titul v francouzštině.

Kontaktní údaje

Název: Prof WA Kabwe-Segatti Tel: 011 559 2757 / E-mail: desirew@uj.ac.za

[-]

Ma Ve Strategické Komunikace (celoroční)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Jedná se o pokročilý studijní program, který může být dokončen jako ročníkovou práci založené studijního programu. Tento program je navržen tak, aby usnadnila zvládnutí složité a odbornými znalostmi v oblasti disciplíny strategické komunikace. Vzhledem k rostoucímu sbližování na základě marketingové komunikace, firemní komunikace a public relations program se bude zabývat integraci mezi těmito komunikační disciplíny. [+]

Jedná se o pokročilý studijní program, který může být dokončen jako ročníkovou práci založené studijního programu. Tento program je navržen tak, aby usnadnila zvládnutí složité a odbornými znalostmi v oblasti disciplíny strategické komunikace. Vzhledem k rostoucímu sbližování na základě marketingové komunikace, firemní komunikace a public relations program se bude zabývat integraci mezi těmito komunikační disciplíny.

Požadavky na přijetí

Honours titul v oboru Podniková nebo marketingové komunikaci nebo příbuzném oboru je požadováno, s minimálním průměrem 65%. Uzávěrka pro podání žádosti o tento stupeň je 31. října předchozího roku za první pololetí a 30. dubna téhož roku pro druhé pololetí.... [-]


Ma Ve Veřejné Správě A Vládnutí (cw / Rd)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Tento ročníkovou práci magisterský program obsahuje jednu povinné a tři volitelné moduly, které mají být dokončeny, stejně jako povinný menší práce. Povinné modul je modul Metodologie výzkumu a je doplněna třemi dodatečnými volitelných modulů. Výzkumného Magisterský studijní vyžaduje, aby student, aby předložila disertační práci na příslušné téma v akademické oblasti veřejné správy a vládnutí. Odborný asistent v Ústavu by se choval jako školitele pro studium. [+]

MA ve veřejné řízení a správě (CW)

Tento ročníkovou práci magisterský program obsahuje jednu povinné a tři volitelné moduly, které mají být dokončeny, stejně jako povinný menší práce. Povinné modul je modul Metodologie výzkumu a je doplněna třemi dodatečnými volitelných modulů.

Povinné Disertační práce je ve formě výzkumného projektu.

Celoroční Magisterský studijní struktura umožňuje ustanovení buď pro dva specializované sub-disciplinární ložisek nebo pro obecné PMG zaměřit prostřednictvím náhodného výběru ze tří volitelných z možných devíti dostupných modulů. Jedna specializovaná důraz je kladen na posouzení obecné řízení politiky ve veřejném sektoru a veřejné správy a druhá část se zaměřuje na specializaci v pokročilém hospodaření obcí a veřejné správy.... [-]


Ma V Historických Studií (výzkum)

Online forma Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Účelem této kvalifikace je poskytnout studentům možnost provádět pokročilý výzkum, zaměstnat analytické schopnosti v rámci vymezené oblasti textové vyšetřování, zaznamenávat výsledky výzkumu v přijatelném formátu, a použít tyto dovednosti takovým způsobem, s cílem podpořit jeho / její příležitosti pro intelektuální rozvoj, výdělečné činnosti a smysluplné sociální aktivity. Téma je vybráno po konzultaci s vyučujícím. [+]

Účelem této kvalifikace je poskytnout studentům možnost provádět pokročilý výzkum, zaměstnat analytické schopnosti v rámci vymezené oblasti textové vyšetřování, zaznamenávat výsledky výzkumu v přijatelném formátu, a použít tyto dovednosti takovým způsobem, s cílem podpořit jeho / její příležitosti pro intelektuální rozvoj, výdělečné činnosti a smysluplné sociální aktivity. Téma je vybráno po konzultaci s vyučujícím.

Požadavky na přijetí

Kandidát musí předložit návrh na jasně definované oblasti textové analýzy. Návrh musí odhalit pochopení správného výzkumného postupu, držení příslušné znalosti obsahu předmětu a potřebné teoretické a metodologické dovednosti.... [-]


Ma V Klinické Psychologie (celoroční)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Program (Clinical Psychology) MA vede k registraci jako klinická psycholožka s odbornou radou psychologie rady zdravotnických profesí jižní Afriky (HPCSA). [+]

Program (Clinical Psychology) MA vede k registraci jako klinická psycholožka s odbornou radou psychologie rady zdravotnických profesí jižní Afriky (HPCSA).

Tento plný úvazek program zahrnuje široké spektrum klinické psychologie. Program se skládá z výzkumné složky (dokončení menšího disertační práce), stejně jako se účastní seminářů, kontaktních setkání a praktické práce.

Po úspěšném absolvování dDegree studenti požádat o stáž v klinické psychologie. V souladu s předpisy ze strany ministerstva zdravotnictví, studenti mají také dokončit jeden rok služby Společenství po skončení stáže.

Požadavky na přijetí

Studenti by měli být v držení Honours stupeň nebo rovnocenný titul v oboru psychologie. Studenti jsou přijímáni do programu poté, co byly vyhodnoceny jako vhodné kandidáty oddělením prostřednictvím výběrového řízení, který se koná v srpnu. ... [-]


Ma V Klinické Sociální Práce (celoroční)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Tento ročníkové práce Magisterský studijní pomáhá kvalifikovaných sociálních pracovníků při prosazování své poradenské schopnosti v oblasti klinické praxi sociální práce. Tato kvalifikace umožňuje studentům pracovat jako soukromé nebo praktiky specialisty v daných kontextů práce. [+]

Tento ročníkové práce Magisterský studijní pomáhá kvalifikovaných sociálních pracovníků při prosazování své poradenské schopnosti v oblasti klinické praxi sociální práce. Získáte nich přes sedm modulů, např: Současné teorie; Komplexní Behaviour and Environmental Change; Posouzení, intervence a hodnocení; Duševní zdraví; a vývoj terapeutické Já. Kromě toho budete aplikovat tyto znalosti v průběhu jednoroční stáž se zaměřením na mikro a Messo zásahů. Ve svém druhém roce, můžete provést výzkumný projekt demonstrovat svou výzkumnou kompetenci.

Tato kvalifikace umožňuje studentům pracovat jako soukromé nebo praktiky specialisty v daných kontextů práce.... [-]


Ma V Komunikačních Studií (celoroční / Výzkum)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Účelem tohoto programu je prozkoumat širokou škálu forem lidské komunikace z různých perspektiv, které spojují lokální a globální a mají kořeny v afrických kontextech a zkušeností. [+]

MA v komunikační studia (Ročníková)

Účelem tohoto programu je prozkoumat širokou škálu forem lidské komunikace z různých perspektiv, které spojují lokální a globální a mají kořeny v afrických kontextech a zkušeností. Náš vzdělávací program vyvíjí inovativní účast studií se obecně blíží, který řeší specifické komunikační, kulturní a společenské kontexty, v nichž působíme. Jako ze své podstaty interdisciplinární a flexibilním programem, MA v komunikační studia protíná množinu oborů a oblastí v humanitních a společenských věd a nabízí možnost prozkoumat jejich vzájemného doplňování a propojenost.

První ročník se skládá ze čtyř modulů, jmenovitě komunikační teorie, metodiky výzkumu a dvě Současná komunikace zaměřené moduly. Druhý ročník se zaměřuje především na přípravu a dokončení menšího výzkumné práce.... [-]


Ma V Korporátní Komunikaci (výzkum)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Tento program je navržen tak, aby usnadnila zvládnutí složité a odbornými znalostmi v oblasti disciplíny firemní komunikace. Těžištěm této kvalifikace je na rozvoj koncepčního znalostí a dovedností na vysoce abstraktní úrovni, které by usnadnilo vysoce specializované a pokročilé technické, odborné a výzkumné dovednosti v oblasti firemní komunikace. [+]

Jedná se o pokročilý studijní program, který může být dokončen buď jako ročníkovou práci nebo jako výzkumný založené studijního programu.

Tento program je navržen tak, aby usnadnila zvládnutí složité a odbornými znalostmi v oblasti disciplíny firemní komunikace. Těžištěm této kvalifikace je na rozvoj koncepčního znalostí a dovedností na vysoce abstraktní úrovni, které by usnadnilo vysoce specializované a pokročilé technické, odborné a výzkumné dovednosti v oblasti firemní komunikace.

Požadavky na přijetí

Honours titul v oboru sdělení je požadováno, s minimálním průměrem 65%. Uzávěrka pro podání žádosti o tento stupeň je 31. října předchozího roku za první pololetí a 30. dubna téhož roku pro druhé pololetí.... [-]


Ma V Latinské (ročníkové Práce / Výzkum)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Celoroční MA v latině je v podstatě určen pro studenty, kteří by chtěli dělat kratší disertaci spolu se dvěma zkoumaných moduly. Intenzivní kurz v latinském jazyce je nabízena pro studenty vstoupit do studia s vyznamenáním titul v klasické civilizace. MA v latině si klade za cíl seznámit studenta s pokročilými metodami výzkumu se vztahuje na římských studií, například v historii, literatuře, filozofii, náboženství, mytologie, kultury či umění. [+]

MA v latině (Ročníková)

Celoroční MA v latině je v podstatě určen pro studenty, kteří by chtěli dělat kratší disertaci spolu se dvěma zkoumaných moduly. Intenzivní kurz v latinském jazyce je nabízena pro studenty vstoupit do studia s vyznamenáním titul v klasické civilizace.

Obě zkoumané moduly by se týkala intenzivní studium římské historie, náboženství, literatury, filozofie, kultury nebo umění a architektury.

Požadavky na přijetí

Honours titul v Latinské nebo klasické kultury vede k ročníkovou práci magisterské dDegree.

Kontaktní údaje

Název: Prof JLP Wolmarans Tel: 011 559 2737 / E-mail: hansiew@uj.ac.za

MA v latině (Research) Kontaktní údaje ... [-]

Ma V Marketingové Komunikaci (výzkum)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Je zapotřebí Disertační práce na téma z oblasti marketingové komunikace pro shromáždění důkazů o kritickém smyslu a výzkumné schopnosti kandidáta. Též je nutná výzkum článek, který je vhodný k uveřejnění. [+]

Je zapotřebí Disertační práce na téma z oblasti marketingové komunikace pro shromáždění důkazů o kritickém smyslu a výzkumné schopnosti kandidáta. Též je nutná výzkum článek, který je vhodný k uveřejnění.

Požadavky na přijetí

Honours titul v oboru sdělení je požadováno, s minimálním průměrem 65%. Uzávěrka pro podání žádosti o tento stupeň je 31. října předchozího roku za první pololetí a 30. dubna téhož roku pro druhé pololetí.

Kontaktní údaje

Název: Ms Andrea Crystal Tel: 011 559 2574 / E-mail: acrystal@uj.ac.za

[-]

Ma V Německém (výzkumu)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Disertační práce na téma z německé literatury a lingvistiky, která potvrdí kritické schopnosti a výzkumné kompetence. [+]

Disertační práce na téma z německé literatury a lingvistiky, která potvrdí kritické schopnosti a výzkumné kompetence.

Požadavky na přijetí

Předpoklad: Německá Honours degree s minimálně 65%.

Kontaktní údaje

Název: Dr. Anne Baker Tel: 011 559 2717 / E-mail: abaker@uj.ac.za

[-]

Ma V Politice (výzkum)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

ŘO politika pro výzkum magisterský program zahrnuje otázky v politice a mezinárodních vztahů. Student musí napsat disertační práci na vybrané téma buď z oborů politologie a mezinárodních vztahů, který vykáže kritického přístupu a výzkumné kapacity. Článek připravena ke zveřejnění musí být předloženy spolu s disertační práce. [+]

ŘO politika pro výzkum magisterský program zahrnuje otázky v politice a mezinárodních vztahů. Student musí napsat disertační práci na vybrané téma buď z oborů politologie a mezinárodních vztahů, který vykáže kritického přístupu a výzkumné kapacity. Článek připravena ke zveřejnění musí být předloženy spolu s disertační práce.

Požadavky na přijetí

Studenti potřebují 65% míry průchodu na úrovni ctí.

Kontaktní údaje

Název: Prof Deon Geldenhuys Tel: 011 559 2894 / E-mail: deong@uj.ac.za

[-]

Ma V Poradenské Psychologii (celoroční)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Program (poradenská psychologie) MA vede k registraci jako poradenství psychologem s odbornou radou psychologie rady zdravotnických profesí jižní Afriky (HPCSA). Tento plný úvazek program zahrnuje široké spektrum poradenství psychologie. Program se skládá z výzkumné složky (dokončení minordissertation), stejně jako se účastní seminářů, kontaktních setkání a praktické práce. [+]

Program (poradenská psychologie) MA vede k registraci jako poradenství psychologem s odbornou radou psychologie rady zdravotnických profesí jižní Afriky (HPCSA). Tento plný úvazek program zahrnuje široké spektrum poradenství psychologie. Program se skládá z výzkumné složky (dokončení minordissertation), stejně jako se účastní seminářů, kontaktních setkání a praktické práce.

Po úspěšném dokončení stupně, studenti požádat o stáž v poradenství psychologie.

Požadavky na přijetí

Studenti by měli být v držení Honours vzdělání nebo rovnocennou titul v oboru psychologie. Studenti jsou přijímáni do programu poté, co byly vyhodnoceny jako vhodné kandidáty ze strany oddělení prostřednictvím výběrového řízení. Počet studentů povolit vstup do programu je určena dostupností personálu, dostupnosti stáží a požadavky trhu. Uzávěrka přihlášek a termíny pro výběr jsou určeny každoročně oddělení. Přihlášky a informace je možné získat od oddělení.... [-]


Ma V Průmyslové Psychologie (rd)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Student by měl rozvíjet intelektuální a odborné dovednosti poskytnout důkaz o schopnosti produkovat nezávisle vědeckou práci na přijatelné úrovni. To bude vyžadovat pravomoc při uplatňování souvisejícího metodiky výzkumu, schopnost vést a dokončit schválené výzkumné studie, ústní a písemné kompetence prezentovat výsledky a závěry, a akademické a osobní zralosti kriticky přemýšlet o všech aspektech studie. [+]

Student by měl rozvíjet intelektuální a odborné dovednosti poskytnout důkaz o schopnosti produkovat nezávisle vědeckou práci na přijatelné úrovni. To bude vyžadovat pravomoc při uplatňování souvisejícího metodiky výzkumu, schopnost vést a dokončit schválené výzkumné studie, ústní a písemné kompetence prezentovat výsledky a závěry, a akademické a osobní zralosti kriticky přemýšlet o všech aspektech studie.

Požadavky na přijetí

Vyznamenání kvalifikace v oboru průmyslového psychologie na úroveň VRK 7 nebo 8 s minimálně 65% průměru. Statistické metody nebo analytické techniky musí být zahrnuty do pregraduální osnov. Potenciální studenti musí mít složenou modul v metodice výzkumu na vyznamenání NSK úrovni 8. Rovněž bude hodnocena souvisí zážitek, který je považován za relevantní a dostatečné ministerstvem průmyslové psychologie a řízení lidí. Číslo Student omezení vyžadují výběrové řízení.... [-]


Ma V Průmyslové Sociologii (celoroční / Výzkum)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Kandidát by měl úspěšně dokončit pokročilý kurz v sociální teorie, pokročilý kurz v sociální metodologie výzkumu a kompletní výzkum a napsat menší pojednání o schválené, danou problematiku. Získají SPSS dovednosti a kompetence. Nebo by měl dokončit výzkum a psát disertační práci na schválené, danou problematiku. [+]

MA v oboru průmyslového sociologie (Ročníková)

Kandidát by měl úspěšně dokončit pokročilý kurz v sociální teorie, pokročilý kurz v sociální metodologie výzkumu a kompletní výzkum a napsat menší pojednání o schválené, danou problematiku. Získají SPSS dovednosti a kompetence.

Požadavky na přijetí

Přístup Student bude považována za studenta, který je držitelem univerzitního vyznamenání kvalifikaci v Sociologie / průmyslová sociologie na úroveň VRK 7. Pokud student nesplňuje výše uvedené požadavky, může být vstupné uděluje děkan fakulty, na doporučení předsedy oddělení.

Kontaktní údaje

Název: Dr Liela Groenewald Tel: 011 559 2884 / E-mail: lielagr@uj.ac.za... [-]


Ma V Psychologii (výzkum)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Studenti rozvíjet pokročilé kvantitativní a kvalitativní výzkum dovedností v oblasti psychologie. Tyto dovednosti mohou vést k výzkumu založeného či akademickou kariéru. Aplikace metodiky výzkumu a příslušný sdělování výsledků výzkumu musí být prokázáno; Studenti tedy musí být schopen provádět nezávislý výzkum. bude třeba účast na seminářích a / nebo kontaktních relací. [+]

Studenti rozvíjet pokročilé kvantitativní a kvalitativní výzkum dovedností v oblasti psychologie. Tyto dovednosti mohou vést k výzkumu založeného či akademickou kariéru. Aplikace metodiky výzkumu a příslušný sdělování výsledků výzkumu musí být prokázáno; Studenti tedy musí být schopen provádět nezávislý výzkum. bude třeba účast na seminářích a / nebo kontaktních relací.

Požadavky na přijetí

Minimálním požadavkem je vstupné v Čestný titul v oboru psychologie, které by za normálních okolností byly získány během posledních pěti letech 65%.

Kontaktní údaje

Název: Prof T Guse Tel: 011 559 3248 / E-mail: tguse@uj.ac.za... [-]


Ma V Rozvojové Komunitní Sociální Práci

Campus forma Kombinované 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Cílem této kvalifikace je rozvíjet pokročilé kompetence v zjednodušení procesů, technik a principů trvale udržitelného programů a komunitních projektů založených lidí soustředěné participačních teoretických přístupů k řešení nerovnosti, chudoby a nespravedlnosti v globálním a africkém kontextu. Dále budou studenti schopni usnadnit zakládání a řízení organizací založených komunitních v rámci komunitního ekonomického rozvoje integrující sociální a komunitní rozvoj. [+]

Cílem této kvalifikace je rozvíjet pokročilé kompetence v zjednodušení procesů, technik a principů trvale udržitelného programů a komunitních projektů založených lidí soustředěné participačních teoretických přístupů k řešení nerovnosti, chudoby a nespravedlnosti v globálním a africkém kontextu. Dále budou studenti schopni usnadnit zakládání a řízení organizací založených komunitních v rámci komunitního ekonomického rozvoje integrující sociální a komunitní rozvoj.

Požadavky na přijetí

může být požadována přijímací zkoušky. Je vyžadován čtyřletý bakalářský titul v oboru sociální práce, nebo tříleté studium sociální práce spolu s Honours titul v oboru sociální práce, nebo jiný diplom související s komunitního rozvoje podle názoru předsedy oddělení za vhodné. Je zapotřebí čtvrtý rok (vyznamenání) průměrná známka nejméně 65%.... [-]


Ma V Rozvojových Studií (celoroční / Výzkum)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Pokročilý studijní program podle kurzu, plus menší disertační práce jsou požadovány nebo přes výzkum vedoucí k disertační práci kolem 120 stránek. [+]

MA v rozvojových studií (Ročníková)

Jsou povinni moderní studijní program podle kurzu, a menší disertační práce.

Semestr 1

Modul 1: Důležité pro vývoj teorie Modul 2: Sociální politika Modul 3: Advanced Research Metodologie

Semestr 2

Modul 4: Management Development Modul 5: Minor práce Moduly 1-4 přispívat 50% na konečné známky a modul 5 podílí 50%. Požadavky na přijetí

Honours titul v rozvojových studií a závěrečný značka průběh alespoň 65% v daném oboru. Vzhledem k interdisciplinární povaze rozvojových studií, žadatelé (pro MA) z jiných sociálních věd stupně s obsahem rozvojová studia jsou podporovány a budou zpracovány prostřednictvím univerzity uznávání předchozího vzdělání výboru.... [-]


Ma V Semitských Jazyků A Kultur (celoroční / Výzkum)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Celoroční program MA v semitských jazyků a kultur se skládá z menší práce a dvěma moduly. V režimu výzkumu disertační práce, kde se studenti zaměří na téma z oblasti arabštiny, islámských studií, hebrejštině (včetně židovských studií) nebo příbuzným semitský jazyk zvolené po konzultaci s odborem musí být napsán pod dohledem. [+]

MA v semitských jazyků a kultur (Ročníková)

Program se skládá z menšího práce a oba moduly jsou uvedeny níže. Studenti, ve spolupráci s oddělením, zvolit dva moduly z níže uvedeného seznamu. Moduly jsou nabízeny v průběhu dvou semestrů. Každý modul je zkoumána pomocí zkoušky s váhou 45 kreditů každý. Menší disertační práce má váhu 90 kreditů.

Studenti se zaměří na arabštinu, islámských studií, hebrejštině (včetně židovských studií) nebo příbuzného semitský jazyk. Moduly mají následující generické obsah:

Povinné moduly

Modul 1: Metodologie literární rešerše Modul 2: Obsah analýza vybraného oblasti výzkumu Modul 3: Minor disertace Požadavky na přijetí ... [-]

Ma V Sociologii (celoroční / Výzkum)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

V režimu ročníkovou práci by měl uchazeč úspěšně dokončit pokročilý kurz v sociální teorie, pokročilý kurz v sociální metodologie výzkumu a kompletní výzkum a napsat menší pojednání o schválené, danou problematiku. V režimu výzkumu by mělo kandidát dokončit výzkum a psát disertační práci na schválené, danou problematiku. [+]

MA v oboru sociologie (Ročníková)

Kandidát by měl úspěšně dokončit pokročilý kurz v sociální teorie, pokročilý kurz v sociální metodologie výzkumu a kompletní výzkum a napsat menší pojednání o schválené, danou problematiku.

Požadavky na přijetí

Vstupné bude považována za studenta, který je v držení univerzitní bázi ctí kvalifikaci v oboru sociologie / průmyslová sociologie na úroveň VRK 7. Pokud student nesplňuje výše uvedené požadavky, může být vstupné uděluje děkan fakulty, na doporučení předsedy oddělení.

Kontaktní údaje

Název: Dr Liela Groenewald Tel: 011 559 2884 / E-mail: lielagr@uj.ac.za

MA v oboru sociologie (Research) ... [-]

Ma V Sociální Práci (výzkum)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Magisterské výzkum znamená jen výzkumnou studii - větší, než vedlejší disertační práce z celoroční magisterského, ale ne tak velký jako disertační práce. Princip Účelem pán je výzkum vyvíjí pokročilé kompetence v oblasti výzkumu. Kromě toho budete také rozvíjet odborné znalosti ve svém oboru. o výzkumný program magisterský je ideální pro studenty, kteří mají v první řadě zájem na rozvoji své výzkumné kompetence, nechtějí zúčastnit přednášek či workshopů, jsou vysoce sebemotivovaní, nezávislé a self-řídil a mají soustředěný, specifické oblasti výzkumu zájem , [+]

Magisterské výzkum znamená jen výzkumnou studii - větší, než vedlejší disertační práce z celoroční magisterského, ale ne tak velký jako disertační práce. Princip Účelem pán je výzkum vyvíjí pokročilé kompetence v oblasti výzkumu. Kromě toho budete také rozvíjet odborné znalosti ve svém oboru. o výzkumný program magisterský je ideální pro studenty, kteří mají v první řadě zájem na rozvoji své výzkumné kompetence, nechtějí zúčastnit přednášek či workshopů, jsou vysoce sebemotivovaní, nezávislé a self-řídil a mají soustředěný, specifické oblasti výzkumu zájem ,

Požadavky na přijetí

Kandidáti s příslušnou Čestný titul v oboru sociální práce jsou považovány za vstupné. Je zapotřebí čtvrtý rok (vyznamenání) průměrná známka nejméně 65%.... [-]


Ma V Urbanistických Studií (výzkum)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Za tímto stupněm, kandidát by měl dokončit výzkum a psát disertační práci na schválené, danou problematiku. [+]

Kandidát by měl dokončit výzkum a psát disertační práci na schválené, danou problematiku.

Požadavky na přijetí

Vstupné bude považována za studenta, který je v držení univerzitní bázi ctí kvalifikaci v urbanistických studií na úroveň VRK 7. Pokud student nesplňuje výše uvedené požadavky, může být vstupné uděluje děkan fakulty, na doporučení předsedy oddělení.

Kontaktní údaje

Název: Dr Liela Groenewald Tel: 011 559 2884 / E-mail: lielagr@uj.ac.za

[-]

Ma V Řekovi (celoroční / Výzkum)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Celoroční MA v řečtině je v podstatě určen pro studenty, kteří by chtěli dělat kratší disertaci spolu se dvěma zkoumaných moduly. MA v Řekovi si klade za cíl seznámit studenta s pokročilými metodami výzkumu se vztahuje na řeckých studií, například v historii, literatuře, filozofii, náboženství, mytologie, kultury či umění. [+]

MA v Řekovi (Ročníková)

Celoroční MA v řečtině je v podstatě určen pro studenty, kteří by chtěli dělat kratší disertaci spolu se dvěma zkoumaných moduly. Intenzivní kurz v řeckém jazyce je určen pro studenty vstoupit do studia s vyznamenáním titul v klasické civilizace. Obě zkoumané moduly by se týkala intenzivní studium řecké historie, náboženství, literatury, filozofie, kultury nebo umění a architektury. V krátkodobém disertační práci, studenti mají možnost se soustředit na klasický Řek, Hellenistic Řek (Nový zákon a církevní otcové), byzantské řecké nebo moderní řecké.

Požadavky na přijetí

Vyznamenání v řeckém nebo klasické kultury vede k ročníkové práce magisterský titul.... [-]


Ma V žurnalistice (výzkum)

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Je zapotřebí Disertační práce na téma z žurnalistiky, která poskytuje důkazy o kritickém smyslu a výzkumné schopnosti kandidáta. Též je nutná výzkum článek, který je vhodný k uveřejnění. [+]

Je zapotřebí Disertační práce na téma z žurnalistiky, která poskytuje důkazy o kritickém smyslu a výzkumné schopnosti kandidáta. Též je nutná výzkum článek, který je vhodný k uveřejnění.

Požadavky na přijetí

Honours titul v oboru sdělení je požadováno, s minimálním průměrem 65%. Uzávěrka pro podání žádosti o tento stupeň je 31. října předchozího roku za první pololetí a 30. dubna téhož roku pro druhé pololetí.

Kontaktní údaje

Název: Paní Elna Rossouw Tel: 011 559 3434 / E-mail: erossouw@uj.ac.za

[-]

MSc

MSc Informatika

Campus forma Denní studium 2 semestry February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Primárním účelem tohoto MSc v oboru výpočetní techniky moll-disertační práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru informatiky se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce. [+]

Primárním účelem tohoto MSc v oboru výpočetní techniky moll-disertační práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru informatiky se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce.

Stupeň vyžaduje vysokou úroveň intelektuální a teoretických znalostí a nahlédnutí do problémů spojených s oboru a kritické uvažování, zpracování, analýzu a vyhodnocení konkrétní problém v oboru.... [-]


MSc In Management životního Prostředí

Campus forma Denní studium Kombinované February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Primárním účelem MSc v oboru environmentálního managementu menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru environmentálního managementu se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce. [+]

Primárním účelem MSc v oboru environmentálního managementu menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru environmentálního managementu se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce.

Stupeň vyžaduje vysokou úroveň intelektuální a teoretických znalostí a nahlédnutí do problémů spojených s oboru a kritické uvažování, zpracování, analýzu a vyhodnocení konkrétní problém v oboru.... [-]


MSc Ve Fyzice

Campus forma Denní studium 2 semestry February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Primárním účelem tohoto MSc v oboru fyziky menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru fyziky se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce. [+]

Primárním účelem tohoto MSc v oboru fyziky menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru fyziky se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce.

Stupeň vyžaduje vysokou úroveň intelektuální a teoretických znalostí a nahlédnutí do problémů spojených s oboru a kritické uvažování, zpracování, analýzu a vyhodnocení konkrétní problém v oboru.... [-]


MSc V Geografii

Campus forma Denní studium 2 semestry February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Primární účel MSc geografie menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru geografie se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce. [+]

Primární účel MSc geografie menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru geografie se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce.

Stupeň vyžaduje vysokou úroveň intelektuální a teoretických znalostí a nahlédnutí do problémů spojených s oboru a kritické uvažování, zpracování, analýzu a vyhodnocení konkrétní problém v oboru.... [-]


MSc V Nanovědy

Campus forma Denní studium February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Primárním účelem tohoto MSc v nanovědy menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru nanovědy se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce. [+]

Primárním účelem tohoto MSc v nanovědy menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru nanovědy se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce.

Stupeň vyžaduje vysokou úroveň intelektuální a teoretických znalostí a nahlédnutí do problémů spojených s oboru a kritické uvažování, zpracování, analýzu a vyhodnocení konkrétní problém v oboru.... [-]


MSc V Oblasti Informačních Technologií

Campus forma Denní studium 2 semestry February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Primárním účelem MSc v oboru informačních technologií menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru informačních technologií se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce. [+]

Primárním účelem MSc v oboru informačních technologií menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru informačních technologií se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce.

Stupeň vyžaduje vysokou úroveň intelektuální a teoretických znalostí a nahlédnutí do problémů spojených s oboru a kritické uvažování, zpracování, analýzu a vyhodnocení konkrétní problém v oboru.... [-]


MSc V Oboru Aplikované Matematiky

Campus forma Denní studium 2 semestry February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Primárním účelem tohoto MSc v oboru Aplikovaná matematika menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru aplikované matematiky se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce. [+]

Primárním účelem tohoto MSc v oboru Aplikovaná matematika menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru aplikované matematiky se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce.

Stupeň vyžaduje vysokou úroveň intelektuální a teoretických znalostí a nahlédnutí do problémů spojených s oboru a kritické uvažování, zpracování, analýzu a vyhodnocení konkrétní problém v oboru.... [-]


MSc V Oboru Biochemie

Campus forma Denní studium 2 semestry February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Primárním účelem tohoto MSc v oboru biochemie menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru biochemie se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce. [+]

Primárním účelem tohoto MSc v oboru biochemie menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru biochemie se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce.

Stupeň vyžaduje vysokou úroveň intelektuální a teoretických znalostí a nahlédnutí do problémů spojených s oboru a kritické uvažování, zpracování, analýzu a vyhodnocení konkrétní problém v oboru.... [-]


MSc V Oboru Botaniky

Campus forma Denní studium 2 semestry February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Primárním účelem MSc v oboru botaniky menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru botaniky se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce. [+]

Primárním účelem MSc v oboru botaniky menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru botaniky se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce.

Stupeň vyžaduje vysokou úroveň intelektuální a teoretických znalostí a nahlédnutí do problémů spojených s oboru a kritické uvažování, zpracování, analýzu a vyhodnocení konkrétní problém v oboru.... [-]


MSc V Oboru Geologie

Campus forma Denní studium 2 semestry February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Primárním účelem tohoto MSc v oboru geologie menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru geologie se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce. [+]

Primárním účelem tohoto MSc v oboru geologie menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru geologie se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce.

Stupeň vyžaduje vysokou úroveň intelektuální a teoretických znalostí a nahlédnutí do problémů spojených s oboru a kritické uvažování, zpracování, analýzu a vyhodnocení konkrétní problém v oboru.... [-]


MSc V Oboru Informatiky

Campus forma Denní studium 2 semestry February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Primárním účelem tohoto MSc v oboru informatiky menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru informatiky se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce. [+]

Primárním účelem tohoto MSc v oboru informatiky menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru informatiky se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce.

Stupeň vyžaduje vysokou úroveň intelektuální a teoretických znalostí a nahlédnutí do problémů spojených s oboru a kritické uvažování, zpracování, analýzu a vyhodnocení konkrétní problém v oboru.... [-]


MSc V Oboru Matematické Statistiky

Campus forma Denní studium 2 semestry February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Primárním účelem tohoto MSc v oboru matematické statistiky menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru Matematická statistika se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce. [+]

Primárním účelem tohoto MSc v oboru matematické statistiky menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru Matematická statistika se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce.

Stupeň vyžaduje vysokou úroveň intelektuální a teoretických znalostí a nahlédnutí do problémů spojených s oboru a kritické uvažování, zpracování, analýzu a vyhodnocení konkrétní problém v oboru.... [-]


MSc V Oboru Matematiky

Campus forma Denní studium 2 semestry February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Primárním účelem MSc v oboru matematiky menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru matematiky se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce. [+]

Primárním účelem MSc v oboru matematiky menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru matematiky se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce.

Stupeň vyžaduje vysokou úroveň intelektuální a teoretických znalostí a nahlédnutí do problémů spojených s oboru a kritické uvažování, zpracování, analýzu a vyhodnocení konkrétní problém v oboru.... [-]


MSc V Oboru Zoologie

Campus forma Denní studium Kombinované February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Primárním účelem tohoto MSc v oboru zoologie menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru zoologie se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce. [+]

Primárním účelem tohoto MSc v oboru zoologie menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace , rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MSc v oboru zoologie se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce.

Stupeň vyžaduje vysokou úroveň intelektuální a teoretických znalostí a nahlédnutí do problémů spojených s oboru a kritické uvažování, zpracování, analýzu a vyhodnocení konkrétní problém v oboru.... [-]


Magistr

Magisterský V Oblasti Cestovního Ruchu A Pohostinství řízení (RD)

Campus forma Kombinované 2 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Cílem magisterského cestovního ruchu a Hospitality Management je rozvíjet schopnost studenta pochybovat, analyzovat a interpretovat problematiku cestovního ruchu a Hospitality Management v globálním kontextu se zaměřením na konkrétních průmyslových odvětví. [+]

Cílem magisterského cestovního ruchu a Hospitality Management je rozvíjet schopnost studenta pochybovat, analyzovat a interpretovat problematiku cestovního ruchu a Hospitality Management v globálním kontextu se zaměřením na konkrétních průmyslových odvětví. Tohoto cíle je dosaženo prostřednictvím doručení disertační práce na výzkumu založené na magisterském stupni kde student bude vykazovat známky vědeckého výzkumu a schopnost odrážet v rámci cestovního ruchu a pohostinství řízení.

Program se tedy pomáhá v další profesní rozvoj manažerů a vedoucích pracovníků v oblasti cestovního ruchu a pohostinství řízení.

Požadavky na přijetí ... [-]

Magistr V Chemii (MTECH / MSc)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Primárním účelem Master v chemii je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. [+]

Mtech Chemistry

Primární účel Mtech chemie je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti.

Disertační práce založené na Mtech Chemie se skládá z komplexní studie specializovaného prostoru v oblasti specializace, informoval o a předloženy ve formě disertační práce na konci programu. Stupeň vyžaduje vysokou úroveň intelektuální a teoretických znalostí a nahlédnutí do problémů spojených s oboru a kritické uvažování, zpracování, analýzu a vyhodnocení konkrétní problém v oboru.... [-]


Masters Degree Programmes in Education

Campus forma Denní studium February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

[+]

Curriculum Vyhodnocení údajů (M5CPEQ)

[-]

MCom/MPhil in Industrial Psychology Professional (CW)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Klade student schopen zaregistrovat jako průmyslový psychologem (s jihoafrickým profesionální rady psychologie) pracovat na pokročilé úrovni v oblasti řízení lidských zdrojů a průmyslové psychologie. [+]

Cílem této kvalifikace je rozvíjet aplikovaný kompetence studenta na pokročilé úrovni ve zvládnutí analýzu, interpretaci a pochopení průmyslových psychologických principů a metod. Klade student schopen zaregistrovat jako průmyslový psychologem (s jihoafrickým profesionální rady psychologie) pracovat na pokročilé úrovni v oblasti řízení lidských zdrojů a průmyslové psychologie.

Požadavky na přijetí

Vyznamenání v průmyslové psychologii na úrovni 7 nebo 8 NQF s minimem 65% průměru. Statistické metody nebo analytické techniky musí být zahrnuty do bakalářského učebního plánu.

[-]

MCOM / MPhil V Dopravě Ekonomie (rd)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Tento program je na základě výzkumu s žádnou ročníkovou práci. Studenti a jejich studijní vedoucí rozhodnout o výzkumného tématu, po kterém student následuje dohodnuté výzkumného programu až do dokončení disertační práce. [+]

Tento program je na základě výzkumu s žádnou ročníkovou práci. Studenti a jejich studijní vedoucí rozhodnout o výzkumného tématu, po kterém student následuje dohodnuté výzkumného programu až do dokončení disertační práce. Tyto studie mohou být kvantitativní, kvalitativní charakter, nebo kombinací obou. Studenti jsou také podporovány prostřednictvím vysokých škol statistické podpůrné služby v dotazníku designu a interpretaci dat. Studenti podnik, jehož MCOM stupeň musí mít BCOM (vyznamenání) v oboru, zatímco studenti na MPhil mohou pocházet z jiných oborů, za předpokladu, že mají potřebnou akademickou základ pro obor.

Požadavky na přijetí ... [-]

MCOM / MPhil Ve Vedení Ve Výkonnosti A Změn (CW)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Cílem této kvalifikace je rozvíjet aplikovaný pravomoc student na pokročilé (executive) úrovni v masteringu, analýzu, interpretaci a porozumění výkonu, změny a principů a metod rozvoje organizace. Kvalifikace staví studenta do pozice registrovat jako personální praktika s jihoafrickým radě personální praxe. To také vybavuje studenta pracovat jako manažer lidských zdrojů nebo specialisty organizačním rozvoji na pokročilé úrovni v organizacích. Kvalifikační dále umožní studentům pracovat jako poradci v rámci vlastních podnicích, jakož i poradenství podnikatelských aktivit. [+]

Cílem této kvalifikace je rozvíjet aplikovaný pravomoc student na pokročilé (executive) úrovni v masteringu, analýzu, interpretaci a porozumění výkonu, změny a principů a metod rozvoje organizace. Kvalifikace staví studenta do pozice registrovat jako personální praktika s jihoafrickým radě personální praxe. To také vybavuje studenta pracovat jako manažer lidských zdrojů nebo specialisty organizačním rozvoji na pokročilé úrovni v organizacích. Kvalifikační dále umožní studentům pracovat jako poradci v rámci vlastních podnicích, jakož i poradenství podnikatelských aktivit.

Požadavky na přijetí

Vhodný Honours titul v širší oblasti řízení lidských zdrojů, průmyslové psychologie, rozvoj lidských zdrojů a pracovněprávní vztahy. Studenti by měli dříve rozlišoval sebe jako manažeři nebo správci lidských zdrojů se značnou praxí v organizacích (minimálně 3-5 let). Studenti musí být počítačově gramotní a mají přístup k internetu s modulem vyznamenání ve metodologie výzkumu (NSK Level 8 nebo 9) a v průměru alespoň 65% za ctí Udělen. Modul alespoň bakalářské úrovni nebo vyšší, ve statistických metod a analytických technik. Číslo Student omezení vyžadují výběrové řízení skládající se z jeden den v hodnotícím centru a psychometrických hodnocení.... [-]


MCOM / MPhil V Oblasti řízení Lidských Zdrojů (rd)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Studenti by měli rozvíjet intelektuální a profesní dovednosti, které jim poskytují příležitost ukázat důkazy o nezávislé a původní vědecké práce. Tato kvalifikace bude dále poskytne studentovi příležitost pro zobrazení pravomoc při uplatňování souvisejícího metodiky výzkumu, řádné písemné a / nebo ústní komunikace výzkumného procesu a poznatků, stejně jako k zamyšlení nad výzkumného procesu a nálezy. [+]

Studenti by měli rozvíjet intelektuální a profesní dovednosti, které jim poskytují příležitost ukázat důkazy o nezávislé a původní vědecké práce. Tato kvalifikace bude dále poskytne studentovi příležitost pro zobrazení pravomoc při uplatňování souvisejícího metodiky výzkumu, řádné písemné a / nebo ústní komunikace výzkumného procesu a poznatků, stejně jako k zamyšlení nad výzkumného procesu a nálezy.

Požadavky na přijetí

Vhodný Honours titul v širší oblasti řízení lidských zdrojů, průmyslové psychologie, rozvoj lidských zdrojů a pracovněprávní vztahy. Studenti by měli dříve rozlišoval sebe jako manažeři nebo správci lidských zdrojů se značnou praxí v organizacích (minimálně 3-5 let). Studenti musí být počítačově gramotní a mají přístup k internetu s modulem vyznamenání ve metodologie výzkumu (NSK Level 8 nebo 9) a v průměru alespoň 65% za ctí Udělen. Číslo Student omezení vyžadují výběrové řízení skládající se z jeden den v hodnotícím centru a psychometrických hodnocení.... [-]


MCOM / MPhil V Pracovněprávních Vztazích (rd)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Studenti by měli rozvíjet intelektuální a profesní dovednosti, které jim poskytují příležitost ukázat důkazy o nezávislé a původní vědecké práce. Tato kvalifikace bude dále poskytne studentovi příležitost pro zobrazení pravomoc při uplatňování souvisejícího metodiky výzkumu a výzkumného procesu a nálezy. [+]

Studenti by měli rozvíjet intelektuální a profesní dovednosti, které jim poskytují příležitost ukázat důkazy o nezávislé a původní vědecké práce. Tato kvalifikace bude dále poskytne studentovi příležitost pro zobrazení pravomoc při uplatňování souvisejícího metodiky výzkumu a výzkumného procesu a nálezy.

Požadavky na přijetí

Student, který je držitelem kvalifikace BCOM ctí na úroveň VRK 7 nebo 8 se mohou vztahovat. Děkan Fakulty managementu může odmítnout studentský vstup do magisterského kvalifikaci, je-li toho názoru, Thet akademické zázemí studenta v nedostatečné.

Doba trvání programu Na plný úvazek: minimálně 1 rok, maximálně 2 roky Částečný úvazek: 2 roky minimum, maximum 3 roky Kontaktní údaje ... [-]

MCOM / MPhil V řízení Logistiky (rd)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Tento program je na základě výzkumu s žádnou ročníkovou práci. Studenti a jejich studijní vedoucí rozhodnout o výzkumného tématu, po kterém student následuje dohodnuté výzkumného programu až do dokončení disertační práce. Tyto studie mohou být kvantitativní, kvalitativní charakter, nebo kombinací obou. Studenti jsou také podporovány prostřednictvím vysokých škol statistické podpůrné služby v dotazníku designu a interpretaci dat. [+]

Tento program je na základě výzkumu s žádnou ročníkovou práci. Studenti a jejich studijní vedoucí rozhodnout o výzkumného tématu, po kterém student následuje dohodnuté výzkumného programu až do dokončení disertační práce. Tyto studie mohou být kvantitativní, kvalitativní charakter, nebo kombinací obou. Studenti jsou také podporovány prostřednictvím vysokých škol statistické podpůrné služby v dotazníku designu a interpretaci dat.

Studenti podnik, jehož MCOM stupeň musí mít BCOM (vyznamenání) v oboru, zatímco studenti na MPhil mohou pocházet z jiných oborů, za předpokladu, že mají potřebnou akademickou základ pro obor.

Požadavky na přijetí ... [-]

MCOM / MPhil V řízení Podniku

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

V MCOM in Business Management (CW) by měl student rozvíjet intelektuální schopnosti a praktické dovednosti v masteringu, analýzu, interpretaci a aplikaci základních a pokročilých principů řízení v různých funkčních jednotek obchodní organizace, a musí být schopen uvažovat o jejich manažerský rozhodnutí a aplikací a umožňuje posoudit účinek této smlouvy ve celostního kontextu řízení jako praxe. V MPhil v oboru Business Management (RD) by měl student rozvoji aplikovaného kompetence v masteringu, interpretaci, přemýšlet o ní a uplatňování zásad řízení podniku. [+]

MCOM v oblasti řízení podnikových

Student by měl rozvíjet intelektuální schopnosti a praktické dovednosti v masteringu, analýzu, interpretaci a aplikaci základních a pokročilých principů řízení v různých funkčních jednotek obchodní organizace, a musí být schopen uvažovat o svých manažerských rozhodnutí a žádosti, s cílem posoudit účinek z toho v celostního kontextu řízení jako praxe.

Požadavky na přijetí

Potenciální student měl být držitelem BCOM Hons kvalifikaci nebo ekvivalentní čtyřletého kvalifikace s postavením ctí, (s výjimkou Btech) s minimální úrovní kompetence na úrovni NSK 8. Ti kandidáti, kteří nemají kvalifikaci v managementu jsou zaměřeny na přechodný rok předtím, než bude přijata na programu MCOM (Business Management). Překlenovacího období se skládá ze čtyř modulů: Ekonomika, obchodní management, účetnictví a korporátní právo. Studenti, kteří nedokončí překlenutí rok zachovat kredity získané až do této etapy. Potenciální student by měl mít 60% průměru za ctí Udělen získal. Jednotlivé odborné oblasti mohou mít odlišné požadavky. Potenciální student by měl mít alespoň 2 roky zkušeností v oboru. Studenti musí mít dostatečné znalosti anglického jazyka tím, že podstoupí test gramotnosti.... [-]


MCom in Auditing

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

Student by měl rozvíjet aplikované specializované kompetence v masteringu, interpretaci, porozumění, analýzy a uplatňování zásad auditu v oblasti auditu.

Kandidáti mohou být rovněž povinen úspěšně bránit své výzkumné návrhy na speciálních besedami. [-]

MCom in Computer Auditing

Campus forma Kombinované 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

[+]

Přípravné studium a přijímací zkoušky mohou být požadovány odbor účetnictví. Následovat bude proces výběru.

Kontaktní údaje: Prof Danie Coetsee / 011 559 3859 / dcoetsee@uj.ac.za

[-]

MCom in Econometrics

Campus forma Denní studium Kombinované 2 týdnů February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Tento program bude připravovat studenty, aby uvažovala o svých vlastních ekonomických aplikací pomocí ekonometrických technik buď provádět empirické kontroly konkrétních ekonomických modelech, nebo jako nástroje pro předpovídání a vyhodnocování politiky. [+]

Kandidáti mohou být rovněž povinen úspěšně bránit své výzkumné návrhy na speciálních besedami. [-]

MCom in Financial Management

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

Tento návrh výzkum by měl být předložen do panelu svolané ministerstvem financí a Investment Management pro tento účel.

Kontaktní údaje: Prof Ilse Botha / 011 559 2056 / ilseb@uj.ac.za

[-]

MCom in Local Economic Development

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Účelem Professional MCOM (místní ekonomický rozvoj) je vyvinout pokročilé úrovně znalostí, dovedností a aplikovány kompetence v oblasti místního ekonomického rozvoje (LED). [+]

Účelem Professional MCOM (místní ekonomický rozvoj) je vyvinout pokročilé úrovně znalostí, dovedností a aplikovány kompetence v oblasti místního ekonomického rozvoje (LED).

Studenti, jejichž předchozí stupně nezahrnovala Místní ekonomický rozvoj (LED) bude muset absolvovat překlenovací modul v podobě krátkého výukového programu (SLP) s názvem "Úvod do LED".

Kontaktní údaje: Prof Lorraine GREYLING / 011 559 2057 / lgreyling@uj.ac.za

[-]

MCom in Quantitative Finance

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

Požadavky na přijetí:

Potenciální Student musí být držitelem Kvantitativní Finance orientovaný Bachelor of Commerce vyznamenání kvalifikaci na úrovni New NSK 8 / Starý úroveň VRK 7; nebo Případně by měl student mít žádnou jinou kvalifikaci na úrovni New NSK 8 / Starý úroveň VRK 7 a mají příbuzné kvantitativní finance orientovaný zážitek, který je považován za použitelný ministerstvem financí a investičního managementu; Konečné požadavky pro přijetí budou čas od času stanoví oddělení. [-]

MCom in South African and International Taxation

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

Student by měl rozvíjet aplikované specializované kompetence při zvládání, interpretaci, porozumění, analýzy a uplatňování zásad zdanění v oblasti zdanění. Kvalifikační Student by měl vykazovat známky nezávislé a původní vědecké práce přes magisterské práce.

Požadavky na přijetí: Potenciální Student musí mít účetního nebo finančního řízení orientované bakalářského oboru obchodu ctí kvalifikaci na úrovni New NSK 8 / Old NSK úrovně 7, která je považována za použitelná katedry účetnictví. Dokončení registraci do programu (a / nebo pokračující registraci) je předmětem žadatele splňující oddělení-specifické požadavky. Tyto požadavky obvykle zahrnují přípravné práce vedoucí k návrhu výzkumu, který je schválen oddělení. Možnými příklady přípravných prací jsou pre-čtení, literární recenze, koncepce rozvoje a úspěšné dokončení krátkých kurzů zaměřených na dovednosti a / nebo rozvoj znalostí. Kandidáti mohou být rovněž povinen úspěšně bránit své výzkumné návrhy na speciálních besedami.... [-]


MCOM Průmyslové Psychologie (rd)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Student by měl rozvíjet intelektuální a odborné dovednosti poskytnout důkaz o schopnosti produkovat nezávisle vědeckou práci na přijatelné úrovni. To bude vyžadovat pravomoc při uplatňování souvisejícího metodiky výzkumu, schopnost vést a dokončit schválené výzkumné studie, ústní a písemné kompetence prezentovat výsledky a závěry, a akademické a osobní zralosti kriticky přemýšlet o všech aspektech studie. [+]

Student by měl rozvíjet intelektuální a odborné dovednosti poskytnout důkaz o schopnosti produkovat nezávisle vědeckou práci na přijatelné úrovni. To bude vyžadovat pravomoc při uplatňování souvisejícího metodiky výzkumu, schopnost vést a dokončit schválené výzkumné studie, ústní a písemné kompetence prezentovat výsledky a závěry, a akademické a osobní zralosti kriticky přemýšlet o všech aspektech studie.

Požadavky na přijetí

Vyznamenání kvalifikace v oboru průmyslového psychologie na úroveň VRK 7 nebo 8 s minimálně 65% průměru. Statistické metody nebo analytické techniky musí být zahrnuty do pregraduální osnov. Potenciální studenti musí mít složenou modul v metodice výzkumu na vyznamenání NSK úrovni 8. Rovněž bude hodnocena souvisí zážitek, který je považován za relevantní a dostatečné ministerstvem průmyslové psychologie a řízení lidí. Číslo Student omezení vyžadují výběrové řízení.... [-]


MCOM Strategické řízení (rd)

Online forma Campus forma Kombinované 2 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Student by měl rozvíjet aplikované znalosti a praktické dovednosti při pořízení, interpretaci, pochopení a využití strategických a obecných principů řízení. [+]

Student by měl rozvíjet aplikované znalosti a praktické dovednosti při pořízení, interpretaci, pochopení a využití strategických a obecných principů řízení. Kvalifikace vyvíjí výzkumné a koncepční dovednosti studenta ve strategickém a obecné oblasti managementu. Kvalifikační Student by měl vykazovat známky vědeckého výzkumu a schopnost podat o tom zprávu. Student by měl být schopen reflektovat jeho / její výzkumné rozhodnutí a aplikací, a posoudit jejich účinek v celostním rámci strategického a obecného managementu.

Požadavky na přijetí

Student, který je držitelem kvalifikace BCOM vyznamenání ve strategickém řízení na NSK Level 8, může požádat o přijetí do této kvalifikace. Děkan Fakulty managementu může odmítnout studentský vstup do magisterského kvalifikaci, pokud toho názoru, že student má akademické zázemí je nedostatečné pro navrhovaných studií.... [-]


MCOM Ve Finanční Ekonomii

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

Přípravné studium a přijímací zkoušky mohou být požadovány katedry ekonomie a ekonometrie.

[-]

MCOM V Ekonomii

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

Dokončení registraci do programu (a / nebo pokračující registraci) je předmětem žadatele splňující oddělení-specifické požadavky.

[-]

MCOM V Marketingovém Managementu (rd)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Student by měl rozvíjet aplikované znalosti a praktické dovednosti při akvizici, interpretace přemýšlet o ní a uplatňování zásad marketingového řízení. Student by měl získat cílené kompetence v závislosti na tématu disertační práce. [+]

Student by měl rozvíjet aplikované znalosti a praktické dovednosti při akvizici, interpretace přemýšlet o ní a uplatňování zásad marketingového řízení. Student by měl získat cílené kompetence v závislosti na tématu disertační práce. Student by měl vykazovat známky nezávislé a původní vědecké práce. Studenti budou také zobrazovat kompetence v uplatňování příslušných metodiky výzkumu a řádné písemné komunikace výzkumného procesu a nálezy. Student by měl být schopen uvažovat o jeho / jejích výzkumných rozhodnutí a aplikací, a posoudit jejich účinek v celostním rámci marketingového řízení.

Požadavky na přijetí

Student, který je držitelem kvalifikace BCOM ctí v Marketing Management na úroveň VRK 7 nebo 8, může požádat o přijetí do této kvalifikace. Děkan Fakulty managementu může odmítnout studentský vstup do magisterského kvalifikaci, pokud toho názoru, že student má akademické zázemí je nedostatečné pro navrhovaných studií.... [-]


MCOM V Mezinárodním účetnictví

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Student by měl rozvoji aplikovaného specializovanou způsobilostí v masteringu, interpretace, porozumění, analýzy a aplikace účetních zásad v oblasti účetnictví finančních. Přes omezený rozsah práce, kvalifikační student by měl vykazovat známky nezávislé a původní vědecké práce. [+]

Student by měl rozvoji aplikovaného specializovanou způsobilostí v masteringu, interpretace, porozumění, analýzy a aplikace účetních zásad v oblasti účetnictví finančních. Přes omezený rozsah práce, kvalifikační student by měl vykazovat známky nezávislé a původní vědecké práce.

Požadavky na přijetí: Potenciální student by měl mít k vyznamenání kvalifikaci nebo postgraduální diplom v oboru účetnictví nebo související diplom o finančním řízení hladiny New NSK 8 / Old NSK úrovni 7. Alternativně jakýkoli jiný čtyřletý kvalifikace na úrovni New NSK 8 / Starý úroveň VRK 7 a související účetnictví zkušenost, která je považována za relevantní a dostatečné ministerstvem účetnictví. Přípravné studium a přijímací zkoušky může být požadována odbor účetnictví. Následovat bude výběrové řízení. ... [-]


MCOM V Něm Správu (RD)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Cílem tohoto programu je rozvíjet aplikovaný kompetence studenta na pokročilé (executive) úrovni v masteringu, analýzu, interpretaci a chápání IT principy a metody řízení. [+]

Cílem tohoto programu je rozvíjet aplikovaný kompetence studenta na pokročilé (executive) úrovni v masteringu, analýzu, interpretaci a chápání IT principy a metody řízení. Prostřednictvím magisterského práce, bude student ukazovat důkaz vědeckého výzkumu a schopnost odrážet nich v celostní souvislosti s IT Management. Program bude napomáhat v pokračující profesní rozvoj zkušeností a vyšších manažerů a vedoucích bude posílena jak pro jihoafrické delegátů a ve stále větší míře podporovat rozvoj správy IT dovedností pro studenty a výkonných zástupců v rámci místní i mezinárodním kontextu.

Po ukončení programu budou studenti schopni prokázat způsobilost v:... [-]


MCOM V Oblasti Financí

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Cílem této kvalifikace je pro studenta k rozvoji aplikovaného kompetence v masteringu, výklad, přemýšlet o ní a uplatňování zásad v širším oblasti financí. Přes menší disertační práce, kvalifikační studentka svědčí o vědecký výzkum, aplikace vědeckých výzkumných metod a schopnost odrážet nich v souvislosti s holistickým financí. [+]

Cílem této kvalifikace je pro studenta k rozvoji aplikovaného kompetence v masteringu, výklad, přemýšlet o ní a uplatňování zásad v širším oblasti financí. Přes menší disertační práce, kvalifikační studentka svědčí o vědecký výzkum, aplikace vědeckých výzkumných metod a schopnost odrážet nich v souvislosti s holistickým financí.

Požadavky na přijetí: Potenciální student by měl mít finančně orientované Bachelor of Commerce ctí kvalifikaci na úrovni New NSK 8 / Starý NSK Úroveň 7 s minimálně buď finančního řízení a / nebo Investment Management na úrovni třetího roku. Alternativně student by měl mít jakýkoli jiný čtyřletý kvalifikaci se stavem vyznamenání na úrovni New NSK 8 / Starý NSK úrovně 7 a se týkala finančního řízení a / nebo správu investic finančně orientedexperience, který je považován za relevantní a dostatečné oddělením. ... [-]


MCOM V Oblasti účetnictví

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

Dokončení registraci do programu (a / nebo pokračující registraci) je předmětem žadatele splňující oddělení-specifické požadavky.

[-]

MCOM V Rámci Rozvojové Ekonomiky

Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Cílem této kvalifikace je rozvíjet aplikovaný kompetence studenta na pokročilé úrovni v masteringu, analýzu, interpretaci a chápání ekonomických principů a metod. [+]

Kontaktní údaje:

[-]

MCOM V řízení Investic

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Cílem této kvalifikace je pro studenta k rozvoji aplikovaného kompetence v masteringu, výklad, přemýšlet o ní a uplatňování zásad v širším oblasti financí. [+]

Možnými příklady přípravných prací jsou pre-čtení, literární recenze, koncepce rozvoje a úspěšné dokončení krátkých kurzů zaměřených na dovednosti a / nebo rozvoj znalostí. [-]

Meng / MPhil V Elektrických A Elektronických Inženýrství (výzkum - Umístěný)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Účelem kvalifikace je vyvinout inženýr s pokročilými schopnostmi při uplatňování základních inženýrské vědy a / design a syntéza a související zásady, které mají specifické problémy společnosti jako celku. [+]

Meng v elektrických a elektronických inženýrství (Research - based)

Účelem kvalifikace je vyvinout inženýr s pokročilými schopnostmi při uplatňování základních inženýrské vědy a / design a syntéza a související zásady, které mají specifické problémy společnosti jako celku. Jedním z hlavních cílů tohoto procesu je vyvinout propracovaný schopnost provádět základní technický průzkum v závislosti. To také podporuje přístup celoživotního učení.

výsledky kvalifikace

Výsledky na úrovni Exit: Kvalifikovaná bude student schopen:

Rozpoznávat, posuzovat, formulovat, interpretovat, analyzovat a řešit problémy výzkum / vývojový strojírenství kreativně a inovativně uplatněním příslušných základní znalosti z matematiky, tj Základní přírodovědných a technických věd ve zvoleném oboru výzkumu. Plánovat a řídit inženýrství výzkumné projekty, které prokazují základní znalosti, porozumění a vhled do principů, metodik a konceptů, které tvoří sociálně odpovědné (místní a jiných komunit) výzkum / vývoj ve zvoleném oboru výzkumu praxe. účinně fungovat, jednotlivě nebo spolu s jinými, jako člen týmu, skupinu, organizaci a komunitu nebo v multi-disciplinární prostředí ve zvoleném oboru výzkumu. Organizovat a řídit jej / sebe a jeho / její činnosti zodpovědně, účinně, profesionálně a eticky, přijmout odpovědnost v rámci jeho / jejích mezích pravomocí, a úsudek na základě znalostí a odbornosti, týkající se oblasti výzkumu. Naplánovat a provést příslušné úrovně vyšetřování, výzkumu a / nebo experimenty, použitím příslušných teorií a metodologií, a provést příslušnou analýzu dat a interpretaci. Efektivně komunikovat, ústně i písemně s strojírenství a specificky výzkumu publika a společenství jako celku, v němž jsou ovlivněny výzkumu za použití vhodnou strukturu, styl a grafické podpory. Použití a posoudit příslušné výzkumné metody, dovednosti,... [-]

Meng / MPhil Ve Strojírenství řízení (přednášel Nebo Výzkum Založený)

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Účelem kvalifikace je vyvinout inženýr s pokročilými schopnostmi při uplatňování základních strojírenství řízení vědy a / konstrukci a syntézu a související zásady konkrétních systémů pro správu problémy společnosti jako celku. Jedním z hlavních cílů v tomto procesu je vyvinout propracovaný schopnost provádět základní Systémové inženýrství a výzkum řízení nezávisle na sobě. To také podporuje přístup celoživotního učení. [+]

Meng ve strojírenství Management (přednášel)

Účelem kvalifikace je vyvinout inženýr s pokročilými schopnostmi při uplatňování základních strojírenství řízení vědy a / konstrukci a syntézu a související zásady konkrétních systémů pro správu problémy společnosti jako celku. Jedním z hlavních cílů v tomto procesu je vyvinout propracovaný schopnost provádět základní Systémové inženýrství a výzkum řízení nezávisle na sobě. To také podporuje přístup celoživotního učení.

výsledky kvalifikace

Výsledky na úrovni Exit: Kvalifikovaná bude student schopen:

Rozpoznávat, posuzovat, formulovat, interpretovat, analyzovat a řešit problémy inženýrství oblasti výzkumu a vývoje kreativně a inovativně uplatněním příslušných základní znalosti z matematiky, tj základního výzkumu a / nebo technologie a management věd ve zvoleném oboru výzkumu. Plánovat a řídit výzkumné projekty strojírenství řízení, což dokazuje základní znalosti, porozumění a vhled do principů, metodik a konceptů, které tvoří sociálně odpovědné (místní a jiných komunit) výzkum / vývoj ve zvoleném oboru výzkumu praxe. účinně fungovat, jednotlivě nebo spolu s jinými, jako člen týmu, skupinu, organizaci a komunitu nebo v multi-disciplinární prostředí ve zvoleném oboru výzkumu. Organizovat a řídit jej / sebe a jeho / její činnosti zodpovědně, účinně, profesionálně a eticky, přijmout odpovědnost v rámci jeho / jejích mezích pravomocí, a úsudek na základě znalostí a odbornosti, týkající se oblasti výzkumu. Naplánovat a provést příslušné úrovně vyšetřování, výzkumu a / nebo experimenty, použitím příslušných teorií a metodologií, a provést analýzu dat a interpretaci. Efektivně komunikovat, ústně i písemně s strojírenství a specificky výzkumu publika a společenství jako celku, v němž jsou ovlivněny výzkumu za použití vhodnou strukturu, styl a grafické... [-]

Meng V Inženýrském Stavitelství (přednášel)

Campus forma Denní studium Kombinované 18 - 24 měsíců February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Cílem tohoto programu je rozvíjet inženýra s pokročilými schopnostmi při uplatňování základní strukturální inženýrské vědy, design a syntézu na konkrétní strukturální problémy inženýrství ve společnosti obecně. Jedním z hlavních cílů je vyvinout propracovaný schopnost dělat zásadní strukturální technický průzkum nezávisle na sobě, a přitom podporovat celoživotní učení. [+]

Cílem tohoto programu je rozvíjet inženýra s pokročilými schopnostmi při uplatňování základní strukturální inženýrské vědy, design a syntézu na konkrétní strukturální problémy inženýrství ve společnosti obecně. Jedním z hlavních cílů je vyvinout propracovaný schopnost dělat zásadní strukturální technický průzkum nezávisle na sobě, a přitom podporovat celoživotní učení.

výsledky kvalifikace

Výsledky na úrovni Exit: Kvalifikovaná bude student schopen:

Rozpoznávat, posuzovat, formulovat, interpretovat, analyzovat a řešit strukturální problémy inženýrství oblasti výzkumu a vývoje kreativně a inovativně uplatněním příslušných základní znalosti z matematiky, tj základní vědy a technické vědy ve zvoleném oboru výzkumu. Plánovat a řídit strukturální inženýrské výzkumné projekty, které prokazují základní základní znalosti, porozumění a vhled do principů, metodik a konceptů, které tvoří sociálně odpovědné (místní a jiných komunit) inženýrský výzkum / vývoj ve zvoleném oboru výzkumu praxe. efektivně pracovat samostatně nebo s ostatními jako člen týmu, skupinu, organizace a obce, nebo v multidisciplinárních prostředí ve zvoleném oboru výzkumu Organizovat a řídit ho / sebe a jeho / její činnost odpovědně, efektivně, profesionálně a eticky a převzít odpovědnost v rámci jeho / jejích vlastních mezích pravomocí a používat vlastní úsudek úměrnou znalosti a odbornost, týkající se oblasti výzkumu Naplánovat a provést odpovídající úrovně vyšetřování, výzkumu a / nebo experimenty s použitím vhodných teorie a metodologie a provést analýzu dat a interpretaci Efektivně komunikovat, ústně i písemně s strojírenství a specificky výzkumu publika a pro společnost jako celek, jelikož jsou ovlivněny výzkum pomocí vhodnou strukturu, styl a grafické podpory Použití a posoudit vhodnou strukturální inženýrství výzkumné metody, dovedností, nástrojů, technologií a informačních... [-]

MPhil / MCOM Ve Sportovním Managementu

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Studenti účastnící se magisterského programu budou muset psát a prezentovat výzkum disertační práce. [+]

Studenti účastnící se magisterského programu budou muset psát a prezentovat výzkum disertační práce.

Požadavky na přijetí

Honours titul v oboru managementu sportu.

Kontaktní údaje

Název: Prof Leon Lategan Tel: 011 559 6966 / E-mail: leonl@uj.ac.za

[-]

MPhil in Industrial Policy

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

Následovat bude proces výběru.

Kontaktní údaje: Prof Danie Coetsee / 011 559 3859 / dcoetsee@uj.ac.za

[-]

MPhil V Energetických Studií

Campus forma Denní studium 2 semestry February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Primární účel MPhil v energetice studií menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MPhil v oblasti energetiky studia se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce. [+]

Primární účel MPhil v energetice studií menší-práce s kurzu je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. Menší-Disertační práce se ročníkové práce MPhil v oblasti energetiky studia se skládá z minimálně 120 kreditů výzkumu na úrovni 8 v podobě výzkumného projektu, psaný jako menší-práce.

Stupeň vyžaduje vysokou úroveň intelektuální a teoretických znalostí a nahlédnutí do problémů spojených s oboru a kritické uvažování, zpracování, analýzu a vyhodnocení konkrétní problém v oboru.... [-]


MPhil Ve Vedení Koučování (cw)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Vyvinout na pokročilé úrovni aplikované kompetence studenta v poskytování profesionálních vedení koučování zásahy. To bude prováděno prostřednictvím rozvoje kompetencí uzavírání smluv, vyhodnocování potřeb, budování rozvojových plánů a poskytuje individuální a týmové koučování a vyhodnocení dopadu různých trenérských zásahů prostřednictvím celé řady modulů. [+]

Vyvinout na pokročilé úrovni aplikované kompetence studenta v poskytování profesionálních vedení koučování zásahy. To bude prováděno prostřednictvím rozvoje kompetencí uzavírání smluv, vyhodnocování potřeb, budování rozvojových plánů a poskytuje individuální a týmové koučování a vyhodnocení dopadu různých trenérských zásahů prostřednictvím celé řady modulů. Prostřednictvím mini disertace se student ukazovat důkaz vědeckého výzkumu a schopnost přemýšlet o celostního kontextu vedení koučování. Program bude poskytovat zkušenosti s vývojem pro psychology, psychometrists, manažery lidských zdrojů, jakož i vedoucích, jakož i další postgraduální studenty stát kompetentní a profesionální vedení trenéry v Jižní Africe.... [-]


MPhil V Oblasti Rozvoje Lidských Zdrojů (rd)

Campus forma Kombinované 2 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Student by měl rozvíjet aplikované znalosti a praktické dovednosti v oblasti nabývání, interpretaci a reflexi o vztazích mezi propojenými metodiky výzkumu a řádné písemné a / nebo ústní komunikace výzkumného procesu a nálezy. Cílem je také zajistit, že student je schopen zvukové úvah o výzkumu. Student by měl vykazovat známky nezávislé a původní vědecké práce. [+]

Student by měl rozvíjet aplikované znalosti a praktické dovednosti v oblasti nabývání, interpretaci a reflexi o vztazích mezi propojenými metodiky výzkumu a řádné písemné a / nebo ústní komunikace výzkumného procesu a nálezy. Cílem je také zajistit, že student je schopen zvukové úvah o výzkumu. Student by měl vykazovat známky nezávislé a původní vědecké práce.

Požadavky na přijetí

Vhodný Honours titul v širší oblasti řízení lidských zdrojů, průmyslové psychologie, rozvoj lidských zdrojů nebo pracovněprávní vztahy v průměru alespoň 65% za ctí Udělen. Modul vyznamenání v metodologie výzkumu (NSK Level 7) .Student číslo omezení vyžadují výběrové řízení skládající se z jeden den v hodnotícím centru a psychometrických hodnocení.... [-]


MPhil V Oblasti Správy Informací (rd)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Disertační práce bude představovat rozhodl přispět ke znalosti a vhled do, předmět disciplíny, jakož i na poli výzkumu. Kvalifikační studenti by také zobrazovat pravomoc při uplatňování souvisejícího metodiky výzkumu a řádné písemné a / nebo ústní komunikace výzkumného procesu a nálezy. [+]

Disertační práce bude představovat rozhodl přispět ke znalosti a vhled do, předmět disciplíny, jakož i na poli výzkumu. Kvalifikační studenti by také zobrazovat pravomoc při uplatňování souvisejícího metodiky výzkumu a řádné písemné a / nebo ústní komunikace výzkumného procesu a nálezy. Studenti by měli být schopni reflektovat své výzkumné rozhodnutí a aplikací s cílem posoudit účinek této smlouvy ve celostního kontextu informačního průmyslu.

Požadavky na přijetí

Jakékoli relevantní Vyznamenání stupeň na úroveň VRK 7 nebo 8 s průměrem 65% za ctí Udělen. Děkan Fakulty managementu může odmítnout studentský vstup do vysokoškolského vzdělání v případě toho názoru, že student má akademické zázemí je nedostatečné pro navrhovaných studií.... [-]


MPhil V Oblasti řízení: Vedoucí Postavení V Rozvíjejících Se Zemích (cw)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Vyvinout na pokročilé úrovni uplatňovanou kompetenci studenta v analýze, interpretace a chápání vedení v rámci vznikajícího kontextu země s diferencovaným zaměřením na konkrétních odvětví, v těchto zemích. Kvalifikace umožní vysoce postavených manažerů a vedoucích ke zvládnutí kritické vůdčí schopnosti požadované podle konkrétních odvětví, v nichž mají řídit a vést v rozvíjejících se zemích. [+]

Vyvinout na pokročilé úrovni uplatňovanou kompetenci studenta v analýze, interpretace a chápání vedení v rámci vznikajícího kontextu země s diferencovaným zaměřením na konkrétních odvětví, v těchto zemích. Kvalifikace umožní vysoce postavených manažerů a vedoucích ke zvládnutí kritické vůdčí schopnosti požadované podle konkrétních odvětví, v nichž mají řídit a vést v rozvíjejících se zemích.

Požadavky na přijetí

Případný Student musí mít k dispozici příslušné Čestný titul v oboru některého z následujících oblastí: veřejné správy, politické vědy, právní a ústavní studií, vzdělávání, ekologické studie, strojírenství, zdravotnictví a tvůrčích / grafický věd. Student musí získat minimálně 65% průměru o napříč všemi jeho / jejích subjektů v ctí stupeň nebo jakoukoli jinou rovnocennou kvalifikaci je třeba zvážit pro přijetí. ... [-]


MPhil V Osobním A Profesionálním Vedením (cw)

Campus forma Kombinované 2 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Po úspěšném absolvování všech požadavků na této Udělen bude student nabýt prakticky orientované a osobně obohacující magisterské kvalifikaci do dvou let, trénovat dovednosti a nové pracovní příležitosti jako osobního a profesního vedoucí, manažer nebo PPL prostředníka. [+]

Po úspěšném absolvování všech požadavků na této Udělen bude student nabýt prakticky orientované a osobně obohacující magisterské kvalifikaci do dvou let, trénovat dovednosti a nové pracovní příležitosti jako osobního a profesního vedoucí, manažer nebo PPL prostředníka.

Požadavky na přijetí

Vhodný Úspěchy stupeň nebo jeho ekvivalent s průměrem nejméně 65% pro ctí Udělen. Počítačová gramotnost a přístup k internetu, stejně jako nejméně tříleté praxe. Modul na výzkum a technologický na úrovni Úspěchy stupně je zásadní. Předpokládá se, že student složit zkoušku uznávanou gramotnosti.

Vezměte prosím na vědomí: Číslo Student omezení vyžadují výběrové řízení.... [-]


MTECH / Meng / MPhil Ve Strojírenství (výzkum - Umístěný)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 týdnů February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Tato kvalifikace je určena pro studenty, kteří přispěje prostřednictvím výzkumu, k pochopení aplikace a vyhodnocení stávajících znalostí ve specializovaném oblasti techniky. Budou rovněž schopni prokázat vysokou úroveň celkové znalosti v této oblasti, a to od základní až po pokročilé teoretické a aplikované znalosti. [+]

Mtech ve strojírenství (Výzkum - umístěný)

Tato kvalifikace je určena pro studenty, kteří přispěje prostřednictvím výzkumu, k pochopení aplikace a vyhodnocení stávajících znalostí ve specializovaném oblasti techniky. Budou rovněž schopni prokázat vysokou úroveň celkové znalosti v této oblasti, a to od základní až po pokročilé teoretické a aplikované znalosti.

Výsledky kvalifikační a hodnotící kritéria

úspěšně dokončit výzkum v technických procesů, výrobků a systémů

Požadavky na přijetí a výběrová kritéria

Baccalaureus Technologiae: Engineering: Mechanical, nebo ekvivalent kvalifikace s rovnocennou normou.

Udělení stupně ... [-]

MTECH / Meng / MPhil V Inženýrském Stavitelství (výzkum - Umístěný)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Student, které získaly toto kvalifikace bude schopen provádět výzkum s minimálním vedením a přispívat k vytváření znalostí ve strojírenském prostředí s úspěchem. [+]

Mtech v pozemním stavitelství (Research - based)

Student, které získaly toto kvalifikace bude schopen provádět výzkum s minimálním vedením a přispívat k vytváření znalostí ve strojírenském prostředí s úspěchem.

výsledky kvalifikace

Prokázat svou schopnost identifikovat problém, nebo potřebujete v průmyslu, a aplikovat výzkumné metody řešit potřebu nebo problém.

Požadavky na přijetí a výběrová kritéria

Baccalaureus Technologiae: Engineering: Civil, nebo ekvivalentní kvalifikace s rovnocennou normou.

Udělení stupně

Mtech: Inženýrství: Civilní bude udělena na studenty, kteří úspěšně absolvovali disertační práce.

... [-]

MTECH Do Stavebního řízení (výzkum - Umístěný)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Tato kvalifikace má za cíl umožnit absolventům uplatnit integrované technické znalosti / dovednosti a pokročilou analýzu a řešení problémů na konkrétní specializaci v oblasti řízení výstavby, majetku a příbuzných oborech, a to prostřednictvím zapojení do projektu aplikovaného výzkumu. [+]

Tato kvalifikace má za cíl umožnit absolventům uplatnit integrované technické znalosti / dovednosti a pokročilou analýzu a řešení problémů na konkrétní specializaci v oblasti řízení výstavby, majetku a příbuzných oborech, a to prostřednictvím zapojení do projektu aplikovaného výzkumu.

výsledky kvalifikace

Provádět výzkum a vývoj v oblasti specializovaného a zapojit se do transferu technologií v oblasti stavebního řízení a developmentu.

Požadavky na přijetí a výběrová kritéria

Btech: Stavební management, nebo ekvivalent kvalifikace rovnocenné úrovni NEBO Národní vysokoškolský diplom: vytyčování staveb nebo stavební dozor, Plus schválený pracovní zkušenosti a další post-diplomové studium. Studenti jsou vybíráni na akademických zásluhách a schválila obor.... [-]


MTECH V Architektonické Technologii

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Kteří získali tuto kvalifikaci, budou studenti příslušné architektonické technologové / praktičtí lékaři, kteří jsou schopni provádět nezávislý výzkum a nezávisle vykonávat profesionální architektonické služby v oblasti technologií, designu a managementu ve veřejném a / nebo soukromých (formální nebo neformální) odvětví nebo specializovaných oborů v uživatelské zastavěného prostředí. [+]

Kteří získali tuto kvalifikaci, budou studenti příslušné architektonické technologové / praktičtí lékaři, kteří jsou schopni provádět nezávislý výzkum a nezávisle vykonávat profesionální architektonické služby v oblasti technologií, designu a managementu ve veřejném a / nebo soukromých (formální nebo neformální) odvětví nebo specializovaných oborů v uživatelské zastavěného prostředí.

Požadavky na přijetí

Baccalaureus Technologiae: Architectural technologie s průměrnou známkou alespoň 65% nebo rovnocennou kvalifikaci na stejné úrovni, jak doporučuje stavovým výborem a schváleného fakultní radou.

Kritéria pro výběr

Výběr je založen na akademických zásluhách a předběžné výzkumného záměru, jak byly schváleny Resortní výboru.... [-]


MTECH V Biotechnologii

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 týdnů February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Primární účel Mtech Biotechnologie je seznámit studenty se specializovanými dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. [+]

Primární účel Mtech Biotechnologie je seznámit studenty se specializovanými dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti.

Disertační práce založené na Mtech Biotechnologie se skládá z komplexní studie specializovaného prostoru v oblasti specializace, informoval o a předloženy ve formě disertační práce na konci programu. Stupeň vyžaduje vysokou úroveň intelektuální a teoretických znalostí a nahlédnutí do problémů spojených s oboru a kritické uvažování, zpracování, analýzu a vyhodnocení konkrétní problém v oboru.... [-]


MTECH V Chemickém Inženýrství (výzkum - Umístěný)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Tato kvalifikace je určena pro chemické inženýry či technologové, kteří pracují v odvětvích procesních účely. Studenti, kteří získali tuto kvalifikaci bude schopen provádět nezávislý výzkum v oblasti chemického inženýrství, a významně přispívají k vytváření znalostí skrze pochopení, uplatňování a vyhodnocení stávajících poznatků. [+]

Tato kvalifikace je určena pro chemické inženýry či technologové, kteří pracují v odvětvích procesních účely. Studenti, kteří získali tuto kvalifikaci bude schopen provádět nezávislý výzkum v oblasti chemického inženýrství, a významně přispívají k vytváření znalostí skrze pochopení, uplatňování a vyhodnocení stávajících poznatků. Problém výzkum, jeho zdůvodnění, proces a výsledek je hlášen v disertační práci, která je v souladu s obecně uznávanými normami na této úrovni.

výsledky kvalifikace

Kvalifikační Student bude mít schopnost:

Shromáždit a uspořádat informace ve vybrané terénní / oblasti výzkumu. Použít výzkumných metod a technik odpovídajícím způsobem a pravdivě. Významně přispět doporučil zlepšení stávajících Chemical Engineering Science and Technology polí. Požadavky na přijetí a výběrová kritéria ... [-]

MTECH V Elektrotechnice (výzkum - Umístěný)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Kvalifikační Student bude schopen provádět nezávislý výzkum, s minimálním vedením, ve zvoleném oboru elektrotechniky a přispívat k vytváření znalostí v této oblasti. [+]

Kvalifikační Student bude schopen provádět nezávislý výzkum, s minimálním vedením, ve zvoleném oboru elektrotechniky a přispívat k vytváření znalostí v této oblasti.

výsledky kvalifikace Prokazují znalosti a porozumění pole / oblasti vyšetřování. Použít výzkumných metod a technik odpovídajícím způsobem a pravdivě. Požadavky na přijetí a výběrová kritéria

Baccalaureus Technologiae: Inženýrské obory: Elektrické, nebo ekvivalent kvalifikace s rovnocennou normou.

Udělení stupně

Mtech: Inženýrské obory: Elektrické bude udělena na studenty, kteří úspěšně absolvovali disertační práce.

[-]

MTECH Ve Výtvarném Umění

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Kteří získali tuto kvalifikaci, budou studenti schopni provádět pokročilé nezávislý výzkum v určité oblasti vizuálního umění, které prokazují komplexní analytické a praktické dovednosti a znalosti při psaní disertační práci a tam, kde je to vhodné, výstava původního díla nebo artefakty vhodné k výzkumu režim. [+]

Kteří získali tuto kvalifikaci, budou studenti schopni provádět pokročilé nezávislý výzkum v určité oblasti vizuálního umění, které prokazují komplexní analytické a praktické dovednosti a znalosti při psaní disertační práci a tam, kde je to vhodné, výstava původního díla nebo artefakty vhodné k výzkumu režim.

Požadavky na přijetí

Baccalaureus Technologiae: Fine Art, s průměrnou známkou alespoň 65% nebo rovnocennou kvalifikaci na stejné úrovni, jak doporučuje stavovým výborem a schváleného fakultní radou.

Kritéria pro výběr

Výběr je založen na akademických zásluhách a předběžné výzkumného záměru, jak byly schváleny Resortní výboru.... [-]


MTECH V Extrakční Metalurgii (výzkum - Umístěný)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Na této úrovni kvalifikační bude student je kompetentní v používání odborné znalosti a metodiku výzkumu v metalurgickém prostředí, a tím přispět k potřebám výzkumu a vývoje z hutního průmyslu a hornictví. Kvalifikovaná Student bude schopen zaregistrovat se ECSA jako profesionální technolog. [+]

Na této úrovni kvalifikační bude student je kompetentní v používání odborné znalosti a metodiku výzkumu v metalurgickém prostředí, a tím přispět k potřebám výzkumu a vývoje z hutního průmyslu a hornictví. Kvalifikovaná Student bude schopen zaregistrovat se ECSA jako profesionální technolog.

výsledky kvalifikace

Kvalifikační Student by měl mít schopnost:

Iniciovat a provádět aplikovaný výzkum v rozmezí metalurgických činností do úplného dokončení. Funkce při střední a vyšší úrovni řízení v metalurgickém prostředí. Požadavky na přijetí a výběrová kritéria

Baccalaureus Technologiae: Extraction metalurgie, nebo ekvivalent kvalifikace s rovnocennou normou.... [-]


MTECH V Hutnictví Strojírenství (výzkum - Umístěný)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Na této úrovni kvalifikační bude student kompetentní v používání odborné znalosti a metodiku výzkumu v metalurgickém prostředí, a tím přispět k potřebám výzkumu a vývoje v hutnictví a hornictví. Kvalifikovaná Student bude schopen zaregistrovat se ECSA jako profesionální technolog. [+]

Na této úrovni kvalifikační bude student kompetentní v používání odborné znalosti a metodiku výzkumu v metalurgickém prostředí, a tím přispět k potřebám výzkumu a vývoje v hutnictví a hornictví. Kvalifikovaná Student bude schopen zaregistrovat se ECSA jako profesionální technolog.

Výsledky kvalifikační a hodnotící kritéria

Kvalifikační Student by měl mít schopnost:

Iniciovat a provádět aplikovaný výzkum v rozmezí metalurgických činností do úplného dokončení. Funkce při střední a vyšší úrovni řízení v metalurgickém prostředí. Požadavky na přijetí a výběrová kritéria

Baccalaureus Technologiae: Engineering: Hutnictví, nebo ekvivalent kvalifikace s rovnocennou normou.... [-]


MTECH V Interiérovém Designu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Kteří získali tuto kvalifikaci, budou studenti schopni učinit významný výzkumný přínos a vyhodnocení stávajících znalostí ve specializovaném oboru interiérového designu a prokázat vysokou úroveň všeobecných znalostí ve specializované oblasti, a to od základních pojmů až po pokročilé teoretické a aplikované znalosti , [+]

Kteří získali tuto kvalifikaci, budou studenti schopni učinit významný výzkumný přínos a vyhodnocení stávajících znalostí ve specializovaném oboru interiérového designu a prokázat vysokou úroveň všeobecných znalostí ve specializované oblasti, a to od základních pojmů až po pokročilé teoretické a aplikované znalosti ,

Požadavky na přijetí

Baccalaureus Technologiae: Design interiéru, s průměrnou známkou alespoň 65% nebo rovnocennou kvalifikaci na stejné úrovni, jak doporučuje stavovým výborem a schváleného fakultní radou.

Kritéria pro výběr

Výběr je založen na akademických zásluhách a předběžné výzkumného záměru, jak byly schváleny Resortní výboru.... [-]


MTECH V Množství Mapování (výzkum - Umístěný)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Tato kvalifikace má za cíl umožnit absolventům uplatnit integrované technické znalosti / dovednosti a pokročilou analýzu a řešení problémů na určitou specializací na stavební dozor, developerských a dalších příbuzných oborů, a to prostřednictvím účasti v projektu aplikovaného výzkumu. [+]

Tato kvalifikace má za cíl umožnit absolventům uplatnit integrované technické znalosti / dovednosti a pokročilou analýzu a řešení problémů na určitou specializací na stavební dozor, developerských a dalších příbuzných oborů, a to prostřednictvím účasti v projektu aplikovaného výzkumu.

Výsledky kvalifikační a hodnotící kritéria

Provádět výzkum a vývoj v oblasti specializovaného a zapojit se do transferu technologií v oblasti stavební dozor a developmentu.

Požadavky na přijetí a výběrová kritéria

Btech: stavební dozor, nebo ekvivalentní kvalifikace rovnocenné úrovni NEBO Národní vysokoškolský diplom: Stavební Geodézie Plus schválený pracovní zkušenosti a další post-diplomových kvalifikace. Studenti jsou vybíráni na akademických zásluhách a schválila obor.... [-]


MTECH V Módě

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Kteří získali tuto kvalifikaci, budou studenti schopni provádět nezávislý výzkum ve specializované oblasti oblečení či módy a přispívat k vytváření znalostí ve vybrané oblasti. Problém výzkum, jeho zdůvodnění, proces a výsledek jsou uvedeny v disertační práce, která je v souladu s obecně uznávanými normami na této úrovni. [+]

Kteří získali tuto kvalifikaci, budou studenti schopni provádět nezávislý výzkum ve specializované oblasti oblečení či módy a přispívat k vytváření znalostí ve vybrané oblasti. Problém výzkum, jeho zdůvodnění, proces a výsledek jsou uvedeny v disertační práce, která je v souladu s obecně uznávanými normami na této úrovni.

Požadavky na přijetí

Baccalaureus Technologiae: Móda s průměrnou známkou alespoň 65% nebo rovnocennou kvalifikaci na stejné úrovni, jak doporučuje stavovým výborem a schváleného fakultní radou.

Kritéria pro výběr

Výběr je založen na akademických zásluhách a předběžné výzkumného záměru, jak byly schváleny Resortní výboru.... [-]


MTECH V Oblasti Zdraví životního Prostředí

Campus forma Kombinované 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Poskytnout studentům dovednosti, aby provedla nezávislý výzkum pomocí pokročilých řešení problémů kvalifikací a používání kritického a reflexní myšlení v oblasti hygieny životního prostředí. [+]

Poskytnout studentům dovednosti, aby provedla nezávislý výzkum pomocí pokročilých řešení problémů kvalifikací a používání kritického a reflexní myšlení v oblasti hygieny životního prostředí.

Požadavky na přijetí

Btech Environmental Health. V průměru 65% je zapotřebí v rámci programu Btech.

Kontaktní údaje

Název: Paní Marta Chadyiwa Tel: 011 559 6239 / E-mail: mchadyiwa@uj.ac.za

[-]

MTECH V Oděvním řízení

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Kteří získali tuto kvalifikaci, budou studenti schopni provádět pokročilé nezávislý výzkum ve vysoce specializované oblasti oblečení, a demonstrovat složité analytické a hodnotící schopnosti, s cílem rozšířit nebo změnit stávající znalosti, které budou přispívat k rozvoji v oděvním průmyslu. [+]

Kteří získali tuto kvalifikaci, budou studenti schopni provádět pokročilé nezávislý výzkum ve vysoce specializované oblasti oblečení, a demonstrovat složité analytické a hodnotící schopnosti, s cílem rozšířit nebo změnit stávající znalosti, které budou přispívat k rozvoji v oděvním průmyslu.

Požadavky na přijetí

Baccalaureus Technologiae: Oděv řízení s průměrnou známkou alespoň 65%, nebo rovnocenný kvalifikace na rovnocenné úrovni, jak doporučuje stavovým výbor a schvaluje Fakultní rada.

Kritéria pro výběr

Výběr je založen na akademických zásluhách a předběžné výzkumného záměru, jak byly schváleny Resortní výboru.... [-]


MTECH V Potravinářské Technologie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Primární účel Mtech technologie potravin je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti. [+]

Primární účel Mtech technologie potravin je poskytnout studentům specializovaného dalšího vzdělávání a odborné přípravy při splnění požadavků konkrétního výzkumné složky, takže studenti mohou osvojit potřebné experimentální a technické dovednosti a nezbytné šetření v terénu kompetence, jako je inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační schopnosti.

Mtech Food Technology disertační práce na bázi skládá z komplexní studie specializovaného prostoru v oblasti specializace, informoval o a předloženy ve formě disertační práce na konci programu. Stupeň vyžaduje vysokou úroveň intelektuální a teoretických znalostí a nahlédnutí do problémů spojených s oboru a kritické uvažování, zpracování, analýzu a vyhodnocení konkrétní problém v oboru.... [-]


MTECH V Průmyslové Inženýrství (výzkum - Umístěný)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Tato kvalifikace má umožnit absolventům uplatnit integrovaný provoz techniky, spolu s pokročilou analýzu a řešení problémů, na určitou specializaci v oblasti průmyslového inženýrství / Operations Management, prostřednictvím účasti v projektu aplikovaného výzkumu. [+]

Tato kvalifikace má umožnit absolventům uplatnit integrovaný provoz techniky, spolu s pokročilou analýzu a řešení problémů, na určitou specializaci v oblasti průmyslového inženýrství / Operations Management, prostřednictvím účasti v projektu aplikovaného výzkumu.

Výsledky kvalifikační a hodnotící kritéria

Provádět výzkum a vývoj v oblasti specializovaného a zapojit se do transferu technologií v oblasti průmyslového inženýrství a řízení provozu.

Požadavky na přijetí a výběrová kritéria

Baccalaureus Technologiae: Industrial Engineering, nebo ekvivalent kvalifikace s rovnocennou normou.

Udělení stupně

Mtech: Inženýrství: Průmyslový bude udělena na studenty, kteří úspěšně absolvovali disertační práce.... [-]


MTECH V Průmyslovém Designu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Kteří získali tuto kvalifikaci, budou studenti schopni provádět nezávislý výzkum s minimálním vedením v průmyslovém poli designu souvisejících, a přispívat k vytváření znalostí v této oblasti. Problém výzkum, jeho zdůvodnění, postup a výsledky jsou uvedeny v disertační práci a dalších výzkumných zpráv, které jsou v souladu s obecně uznávanými normami pro výzkum na této úrovni. [+]

Kteří získali tuto kvalifikaci, budou studenti schopni provádět nezávislý výzkum s minimálním vedením v průmyslovém poli designu souvisejících, a přispívat k vytváření znalostí v této oblasti. Problém výzkum, jeho zdůvodnění, postup a výsledky jsou uvedeny v disertační práci a dalších výzkumných zpráv, které jsou v souladu s obecně uznávanými normami pro výzkum na této úrovni.

Požadavky na přijetí

Baccalaureus Technologiae: Průmyslový design, s průměrnou známkou alespoň 65% nebo rovnocennou kvalifikaci na stejné úrovni, jak doporučuje stavovým výborem a schváleného fakultní radou.

Kritéria pro výběr

Výběr je založen na akademických zásluhách a předběžné výzkumného záměru, jak byly schváleny Resortní výboru.... [-]


MTECH V řízení Provozu (výzkum - Umístěný)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Kvalifikace si klade za cíl rozvíjet intelektuální a profesní dovednosti, a poskytuje studentovi příležitost ukázat důkazy o nezávislé a původní vědecké práce. [+]

Kvalifikace si klade za cíl rozvíjet intelektuální a profesní dovednosti, a poskytuje studentovi příležitost ukázat důkazy o nezávislé a původní vědecké práce. Tato kvalifikace bude dále poskytne studentovi příležitost pro zobrazení pravomoc při uplatňování příslušných výzkumných metodiky a správné písemné a / nebo ústní komunikace procesu výzkumu a poznatků a reflektovat výzkumného procesu a nálezy.

Výsledky kvalifikační a hodnotící kritéria

Provádět výzkum a vývoj v oblasti specializovaného a zapojit se do transferu technologií v oblasti stavební dozor a developmentu.

Požadavky na přijetí a výběrová kritéria

Žadatel musí být držitelem Btech: Operations Management nebo rovnocennou kvalifikaci na úroveň VRK 7, jak je určena Status výbor. Pro přijetí do programu Mtech, budou všechny žádosti budou přezkoumány, pokud jde o studijní výsledky a předchozí kvalifikace, a pokud je to nutné, žadatelé budou dotazováni zjistit, mimo jiné zájem o postgraduální studium a schopnost oddělení je, aby se přizpůsobila výzkumný zájem ,... [-]


Videos

UJ Corporate video 2016

UJ generations of accomplishment

Contact
Adresa destinace
University of Johannesburg
PO Box 524

Johannesburg, Gauteng, 2006 ZA
Social Media