Pearson Institute of Higher Education

Úvod

Read the Official Description

Jak Pearson instituce vyššího vzděláníJsme hrdí na naší minulosti a těšíme se na naši budoucnost.

Máme dostatek historii být vysoce ceněné akademicky, ale my jsme bez omezení, že tradice často ukládají. To znamená, že se můžeme zaměřit na pracovišti budoucnosti a to, co opravdu potřebuje. Od té doby MGI byla založena, jsme byli průkopníky v prostoru vysokého školství Jižní Afrika. Jsme známí pro naše inovativní a společnému přístupu k výuce a učení a pro rozvoj zaměstnatelnosti absolventů. Také jsme založili naši důvěryhodnost tím, že nabídne kvalifikace, které jsou místně akreditované a mezinárodně uznávané.

Historie příslušného kontextu svou přítomnost a svou budoucnost az tohoto důvodu se domníváme, měli byste vědět, odkud přicházíme. Midrand Graduate Institute (MGI) byla založena v roce 1989 jako soukromá, univerzitní úrovni, studia udělující instituce v Jižní Africe. To rychle vyvinul reputaci pro nabízejí akreditované a profesní zaměřené na kvalifikace, které připravují absolventy pro vysoce konkurenčním trhu práce. Od svých počátků, to nabídlo relevantních a průmysl zarovnán tituly s důrazem na interaktivní, praktická a prožitkových metod výuky a učení.

V roce 2013, Pearson stal jediným vlastníkem MGI, Akvizice byla součástí strategického zaměření společnosti, aby investovaly do a mají pozitivní a významný dopad na vzdělávání v jižní Afrika, v roce 2016 MGI byl přejmenován Pearson Institute of vysokého školství.

Naše budoucnost, vaše budoucnost

PI vám dává možnost utvářet svou vlastní budoucnost. Nabízíme vám řadu kvalifikací a programů, vedl o nejnovějších průmyslových objevy a trendy, které vás připraví na vstup do světa work.Our vyučovacích metod zajistí, že získáte oborové dovednosti, s prací vhodné chování a důvěru ve využívání technologie daného ,

Nabízíme 16 vysokoškoláka a čtyři postgraduální tituly, stejně jako podporu tutor pro Unisa je Bakalář práv (LLB) míra, v našich třech fakultách humanitních a obchodní právo a aplikovaných věd. Dále nabízíme specializované vyšší certifikáty a krátké výukové programy. Máme 12 vzdělávací místa doručení, což vám dává flexibilitu ke studiu na místě, které vám nejlépe vyhovuje, a náš kampus Midrandu nabízí jedinečný obytného prostředí.

Řídíme se učící, trendy a zaměstnavateli a naší vizí pro naši budoucnost a vy, je to, že budeme i nadále usilovat o dokonalost ve všem, co děláme. Budeme i nadále hledat nové způsoby, jak dělat věci, dát více studentů dovednosti na zaměstnanost zaměřené a připravit vás rychle se měnícímu se světu práce.

Proč Pearson Institute

Zažijte svět učení Pearson ústavu

Pearson ústavu vyšších studií naší trvalou prioritou je naše studenty. S touto filozofií v srdci všeho, co děláme, zde jsou jen některé z důvodů, proč byste měli studovat u nás:

Silný globální dědictví: my se opírají o předního světového učící se společnosti Kampusy v celé Jižní Africe: 13 míst dodání vzdělávání Kvalifikace akademické kvality: jsme místně registrovaných a akreditované a mezinárodně uznávané Průmysl-vedl učební plán: jsme reagovat na potřeby trhu práce, abychom zajistili, že naše materiály, obsah a akademické služby jsou relevantní a aktuální. Kariéra zaměřené vysokoškolské kvalifikace a programy: máte na výběr z více než 34 akademických a non-formálních programů přes tři fakulty, to vše vám vybaví dovednostmi, které potřebujete pro svět práce. Blended přístup k výuce a učení: jsme použili tradiční a nové metody učení, jakož i praktickou aplikaci, aby vás připraví na rychle se měnící a technologie poháněný svět práce. Kvalifikovaní a zkušení akademičtí pracovníci: Náš tým má jak akademické a reálný svět zkušenosti, takže se naučíte od lektorů, kteří jsou vysoce kvalifikovaní a odhodlána k vašemu úspěchu Menší počet žáků ve třídě: Zde bude v užším kontaktu s našimi lektory, což dovoluje lepší porozumění a propaguje nezávislé myšlení. Diverse Student základna: Máme studenty z více než 18 zemí. Tato rozmanitost Vás připravuje mezinárodní i globalizované povahy na pracovišti.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BScs » Vidět Rok založení » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Vidět BBA programy » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět LLB » Vidět Bakalář »