Nelson Mandela Metropolitan University

Úvod

Read the Official Description

Nelson Mandela Metropolitan University

Jako největší instituce vyššího vzdělání ve východní a jižní Cape, Jižní Afrika, Nelson Mandela Metropolitan University (NMMU) V současné době má 21 848 vysokoškoláka a 3661 postgraduální studenti zapsaní v šesti různých areálech. NMMU se sídlem v Port Elizabeth, která se nachází přibližně 700 km východně od Kapského Města, na jižním pobřeží Jižní Afriky.

Port Elizabeth je ideálním místem zažít jihoafrické pohostinnosti. I když dost velká nabídnout mnoho atrakcí města, to není ohromující, a můžete snadno poznat své okolí, se těší na modré nebe a pláže v letních měsících, nebo mnoho z nejkvalitnějších restaurací a nákupních center v chladnějších měsících.

Přibližně 10% studentů zapsaných na NMMU Skládá se ze zahraničních studentů z různých prostředí mimo Jižní Africe. Nelson Mandela Metropolitan University je skutečně žije až do své jméno jako většina kulturně různorodé univerzity v zemi. Aktuální seznam registrovaných studentů NMMU nabízí jedinečnou kombinaci zahraničních studentů s nejvyšším počtem bytí ze zemí, jako je Botswana, Burundi, Kamerunu, Číny, zemí v Evropě, Spojených státech amerických, Koreje, Kongo, Egypt, Etiopie, Ghana, Indie, Irsko, Pobřeží slonoviny, Keňa, Uganda, Lesotho, Malawi, Mauritius, Mosambik, Namibie, Nigérie, Malawi, Namibie, Uganda, Keňa, USA, Zambie, Kamerun, Seychely, Somálsko, Súdán, Svazijsko a Zimbabwe abychom jmenovali alespoň některé! Přidání této tavící kotel rozmanitosti, v lednu 2014 a lednu 2015 se NMMU přivítal studenty z Mexika, Pákistánu, Saudské Arábie, Kuba, Indie, Brazílie, Česká republika, Írán, Itálie, Portugalsko, Malajsie a Jemenu.

Nelson Mandela Bay je domovem asi jeden milion lidí, kteří pracují v odvětvích zpracovatelského průmyslu, zemědělství, cestovního ruchu a odvětví služeb. Část NMMU'S posláním je poskytovat vysoce kvalifikované lidi pro práci v místním hospodářství. Cílem je uspokojit poptávku po kvalitní vzdělání, které je citlivé na regionu a potřeb v Jižní Africe, a který je také v melodii s globální vesnice.

Jako jeden z předních univerzit v Africe, NMMU je odhodlána poskytovat svým studentům stimulující, živé a kritické vzdělávací zkušenosti. Aby se tomu, Nelson Mandela Metropolitan University Nabízí moderní výukové a vzdělávací zařízení, vytváření řezání-hrana znalosti a dovednosti s využitím světové infrastruktury.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy » Vidět Magistr - HealthcareStudies » Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma V Rozvojových Studií (celoroční)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Port Elizabeth + 1 více

NMMU je jediná univerzita v Jižní Africe, které nabízejí postgraduální studijní programy v skupinová dynamika. Tyto programy jsou akreditovány SA radou poradců pro non-terapeutické intervence, a byly vyvinuty k tomu, aby studentům získat pokročilé znalosti z teorie skupinové dynamiky, jeho uplatňování a specifického vzdělávání dovedností při jednání se skupinami / týmy v rámci velké množství vzdělávací a non-vzdělávací nastavení. [+]

Úvod

Výzkum Disertační práce na schválené téma.

NMMU je jediná univerzita v Jižní Africe, které nabízejí postgraduální studijní programy v skupinová dynamika. Tyto programy jsou akreditovány SA radou poradců pro non-terapeutické intervence, a byly vyvinuty k tomu, aby studentům získat pokročilé znalosti z teorie skupinové dynamiky, jeho uplatňování a specifického vzdělávání dovedností při jednání se skupinami / týmy v rámci velké množství vzdělávací a non-vzdělávací nastavení.

Oblasti výzkumu zahrnují mnoho dnešních nejdůležitějších výzev. Ty se pohybují od globalizace, námořního rozvoje, rozmanitosti a identitě, zmírňování chudoby, sociální kapitál, lidské bezpečnosti, mír a rozvoj, boj proti obchodu a průmyslového rozvoje, HIV / AIDS a cross-kulturního managementu.... [-]


MPhil V Oblasti Financování Rozvoje (celoroční)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4  February 2019 Jihoafrická republika Port Elizabeth + 1 více

MPhil v Development Finance (Celoroční) [+]

Tento program byl schválen, pokud jde o nové vysokých škol rámce kvalifikací (HEQF).

Požadavky na přijetí

Čtyřletý bakalářský nebo Honours degree v oboru ekonomie, obchodu, účetnictví, finance, či dalších stupních financování související či postgraduální diplomy na úroveň VRK 8, s celkovým obchvatu 60%. Vstupné je předmětem oddělení kritérií výběru, jak je stanoveno řídícím výborem fakulty. Přednost bude dána těm uchazečům, kteří s prokázanou praxí ve finanční oddělení rozvojové bankovnictví a nebankovních finančních institucí, vládních-spojený rozvoj finanční oddělení či jiných institucí, jako jsou obce a nevládních organizací.... [-]


MSc

MSc V Botanice (celoroční)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Port Elizabeth + 1 více

MSc z botaniky (Celoroční) [+]

Na postgraduální úrovni, naším cílem zahrnuje zachování vysoké úrovně vědecké excelence v botanického výzkumu se zvláštním důrazem na úlohu závodů ve struktuře a fungování pozemních a mořských (včetně ústí řek), společenstev a ekosystémů.

Kurikulum se skládá z práce ve zvoleném oboru, který byl schválen ministerstvem.

Uchazeči musí také předložit alespoň jeden seminář na schválené téma, jakož i jeden článek pro zveřejnění v uznávaném časopise.

Oddělení může předepsat další kurzy v botaniky, nebo v jakémkoli jiném subjektu, jak je požadováno.

Přidělování konečných značka pro výzkumný projekt ... [-]

MSc V Oboru Fyziky (celoroční)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2  February 2019 Jihoafrická republika Port Elizabeth + 1 více

MSc fyziky (Celoroční) [+]

Absolventi jsou nabízeny výzkumných příležitostí v:

Optické vlákno Charakteristika Elektronová mikroskopie Fotovoltaika Vývoj Mid-IR materiály Materiály Charaterization

Stupeň je dosaženo prostřednictvím práce a seminářů, které jsou nedílnou součástí programu MSc.

Uchazeči mohou být požadováno, aby souběžně zaregistrovat na jeden z následujících modulů pro non-studijních účely:

Fyzika polovodičů Elektronová difrakce a teorie obrazu-Contrast Modul na témata ve fyzice, jak je předepsáno oddělení Přidělování konečných značka pro výzkumný projekt

Značka pro magisterské pojednání / disertační práce se vypočte takto: značka (y) externího examinátor (ů) počet nejméně 50% směrem k výsledné známky. Pokud existuje více než jeden externí zkoušející, průměr známek přidělených nich tvoří vnější ochrannou známku. Totéž platí i pro vnitřní zkoušejícím (y). Tam, kde jsou všechny zkoušející projít kandidáta, ale tam je významný rozdíl mezi značkami přidělených na externích a interních zkoušejících, Fakulta výzkum, technologie a inovace Výbor má uvážení připojit větší váhu značku (y) externího zkoušející (y).... [-]


MSc V Oboru Stavebnictví Ekonomii (celoroční)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Port Elizabeth + 1 více

MSc v Stavební ekonomie (Celoroční) [+]

Požadavky na přijetí

Uchazeči budou přijati ke studiu pro kvalifikaci Master of Science v Stavební ekonomie, pouze pokud jsou držiteli kvalifikaci Bachelor of Science Vyznamenání v Množství vědecká nebo kvalifikaci se domníval Senátu, být rovnocenný.

PLATNÁ PRAVIDLA

Získání kvalifikace kvalifikace se uděluje osobě, která byla kandidáta pro kvalifikaci na dobu nejméně jednoho roku a která splnila disertaci na schválené téma, a kteří již složili:

ústní zkouška na předepsaném téma v oblasti Množství geodetické v případě, kdy výzkum pro disertační práce bylo provedeno nezávisle; nebo písemná zkouška na modulu disertační práce a / nebo jiným předepsaným téma v poli Množství geodetické v případě, kdy výzkum pro disertaci sestával z stavebního projektu nebo stavební-systému připraveného kandidáta jako vůdce týmu příbuzné specialisté. DOBA ... [-]

MSc V Oboru Výpočetní Techniky A Informačních Systémů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Port Elizabeth + 1 více

Magisterský titul se uděluje bude určena té míry, že student získané na úrovni vyznamenáním v jednom z fakulty umění, vědy, ekonomické vědy a vědy zdraví. [+]

MSc v oboru počítačových věd a informačních systémů

Stupeň lze získat pomocí jednoho z následujících způsobů:

Disertační práce na schválené téma; Pojednání na schválené téma s kreditní hodnotou 84-102 a schválených modulů s celkovou kreditní hodnotu alespoň 36 z témat uvedených v osnovách Úspěchy CAL nebo Pojednání na schválené téma s kreditní hodnotou 60 a schválených modulů s celkovou kreditní hodnotu nejméně 60 vybrané z témat uvedených v osnovách Úspěchy CAL.

Oddělení podílí se plánovat disertační práce / pojednání a moduly mají být přijata. Magisterský stupeň, které mají být uděleny bude stanovena podle stupně, že student získané na úrovni vyznamenáním v jedné z fakult umění, vědy, ekonomii či Health Sciences.... [-]


MSc V Zastavěném Prostředí (project Management) Celoroční

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Port Elizabeth + 1 více

Program je nabízen společně odborů budovy & kusů zeměměřictví a stavebního řízení. Program je navržen tak, aby předem kariéry odborníků ve stavebnictví a nemovitostí průmyslu. [+]

Program je nabízen společně odborů budovy & kusů zeměměřictví a stavebního řízení.

Program je navržen tak, aby předem kariéry odborníků ve stavebnictví a nemovitostí průmyslu. Specializace jsou nabízeny v:

Projektové řízení Facilities Management Stavební management Stavebnictví Zdraví a bezpečnost Nemovitosti: Ekonomika a oceňování.

(Osvědčení stupeň musí být opatřen poznámkou, znamenat obor)

Poznámka: Uchazeči, kteří nesplnili s výzkumnou složkou, může být udělena postgraduální diplom v Built Environment, obsahovat konkrétní obor.

VSTUPNÉ POŽADAVKYS Pokud Senát nerozhodne jinak, musí kandidáti být držitelem jednoho z těchto minimálních kvalifikací, aby se nárok na přijetí: Bachelor of Science vyznamenání kvalifikace v množství zeměměřictví a stavebního řízení; Master of Architecture (Professional) kvalifikace; čtyřletý bakalářský kvalifikace v budově disciplíně; Bachelor of Technology kvalifikace v kvantitě zeměměřictví, Stavební management nebo architektura získat z Technikon nebo technické univerzity, spolu s nejméně pěti let příslušné pracovní zkušenosti; Profesionální diplom v Množství Topografie (RQS nebo ARICS), Stavební management nebo architektura, spolu s minimem příslušné pracovní zkušenosti sedm let. ... [-]

MSc V Zastavěném Prostředí (správa Stavebnictví) Celoroční

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2  February 2019 Jihoafrická republika Port Elizabeth + 1 více

MSc v zastavěném prostředí (stavební řízení) ročníkové práce [+]

Program je nabízen společně odborů budovy & kusů zeměměřictví a stavebního řízení.

Program je navržen tak, aby předem kariéry odborníků ve stavebnictví a nemovitostí průmyslu. Specializace jsou nabízeny v:

Projektové řízení Facilities Management Stavební management Stavebnictví Zdraví a bezpečnost Nemovitosti: Ekonomika a oceňování.

(Osvědčení stupeň musí být opatřen poznámkou, znamenat obor)

Poznámka: Uchazeči, kteří nesplnili s výzkumnou složkou, může být udělena postgraduální diplom v Built Environment, obsahovat konkrétní obor.

Požadavky na přijetí

Není-li Senát nerozhodne jinak, musí kandidáti být držitelem jednoho z těchto minimálních kvalifikací, aby se nárok na přijetí:... [-]


MSc V Zoologii (celoroční)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Port Elizabeth + 1 více

MSc v zoologie (Celoroční) [+]

Zoologie oddělení poskytuje výzkumných příležitostí v následujících oblastech:

Řízení pobřežních zón zdrojů Posouzení kvality vody Water Chemistry Ústí řek ekologie Marine biologie Fyziologie životního prostředí Ekotoxikologie Akvakultura Modelování a analýza ekosystému; a Terrestrial Ekologie.

Stupeň je dosaženo prostřednictvím práce na schválené téma.

Přidělování konečných značka pro výzkumný projekt

Značka pro magisterské pojednání / disertační práce se vypočte takto: značka (y) externího examinátor (ů) počet nejméně 50% směrem k výsledné známky. Pokud existuje více než jeden externí zkoušející, průměr známek přidělených nich tvoří vnější ochrannou známku. Totéž platí i pro vnitřní zkoušejícím (y).... [-]


Magistr

Master Of Veřejné Správy

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let February 2019 Jihoafrická republika Port Elizabeth + 1 více

Tento mezinárodně akreditovaný profesionální postgraduální program je navržen tak, aby zlepšit znalosti a dovednosti veřejných manažerů. [+]

Master of veřejné správy

Tento mezinárodně akreditovaný profesionální postgraduální program je navržen tak, aby zlepšit znalosti a dovednosti veřejných manažerů. Program lze studovat buď v semi-distančního vzdělávání nebo formátu na částečný úvazek.

Filozofická fakulta

VIZE A MISE

Vizí naší fakultě je synonymem pro nejvyšší profesionální standardy v oblasti umění školství, uznávaných mezinárodním společenstvím, které jsme sloužit jak pro naše akademické i kulturního vedení. Studenti jsou vedeni k usilovat o dokonalost ve všech disciplínách.

Fakulta nabízí mnoho akademických kvalifikací s více odborné a / nebo odborné důraz. Všechny kvalifikace jsou pod vedením kvalifikovaných a zkušených pracovníků, z nichž mnozí mají národní pověst v jejich zvolené oblasti. Výzkum pokyny pro postgraduální studijních programech vedoucích k doktorské úrovni se účastní špičkoví lektoři a studijních vůdců.... [-]


MCOM V Ekonomice (celoroční)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Port Elizabeth + 1 více

MCOM v ekonomii (Celoroční) [+]

GENERAL

S výjimkou jak je uvedeno níže stanoveno jinak, míra Master of Commerce: Ekonomika se udělují v souladu s obecnými pravidly pro Degrees magisterských jak byla zveřejněna v generálním prospektu a postgraduální výzkumné politiky.

Požadavky na přijetí

Honours degree v oboru ekonomie, nebo jeho ekvivalent, s celkovým obchvatu 60%.

RE-pravidla přijímání

Magisterský kandidát musí být povoleno opakovat selhal modul jednou. V případě výzkumného pojednání byla zamítnuta úplně od zkoušejících, bude existovat žádná další příležitost znovu předložit vylepšenou verzi, která nebo jiné výzkumné pojednání (viz Pravidlo G4.8.5).... [-]


MCOM V řízení Podniku (celoroční)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Port Elizabeth + 1 více

MCOM v Business Management (Celoroční) [+]

Požadavky na přijetí

Není-li Senát nerozhodne jinak, musí kandidáti být přijati ke studiu na titul Master of Commerce: Business Management pouze v případě, že mají titul Honours v oboru Business Management. Všichni kandidáti však podléhá výběru.

Poznámka: Potenciální kandidáti na pracovní program modulu musí platit včas a prezentovat se na pohovor do konce září.

GENERAL

S výjimkou jak je uvedeno níže stanoveno jinak, míra Master of Commerce: Business Management se udělují v souladu s obecnými pravidly pro Degrees magisterských jak byla zveřejněna v generálním prospektu a postgraduální výzkumné politiky.

DOBA

Na plný úvazek studie se rozšíří po minimální dobu jednoho akademického roku, a na částečný úvazek program, po dobu minimálně dvou po sobě následujících akademických let.... [-]


Meng V Mechatroniky

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let February 2019 Jihoafrická republika Port Elizabeth + 1 více

Naší vizí je být preferovaným poskytovatelem odborného a profesního orientovaného vzdělávání a výzkumu v oblasti strojírenství, zastavěného prostředí a informační technologie. [+]

Meng v mechatroniky

Uchazeči budou přijati ke studiu pro kvalifikaci Master of Engineering v mechatroniky pouze v případě, že mají kvalifikaci Bachelor inženýrství nebo kvalifikaci, které považovala Senát rovnocenný k němu, nebo v případě, že jinak nárok na přijetí na stanovisko Senátu. Všichni kandidáti musí být předmětem výběrových kritérií, jak je stanoveno v oddělení.

Fakulta strojní, zastavěného prostředí a informační technologie

VIZE A MISE

FAKULTA VISION

Naší vizí je být preferovaným poskytovatelem odborného a profesního orientovaného vzdělávání a výzkumu v oblasti strojírenství, zastavěného prostředí a informační technologie. ... [-]


MPhil V Konfliktu, Transformace A řízení (celoroční)

Campus forma Denní studium Kombinované February 2019 Jihoafrická republika Port Elizabeth + 1 více

Program byl navržen tak, aby prospěch státních úředníků, střední a nejvyšší úrovně řízení, vůdce komunity, vývoj specialisté, cizí servisní personál, sociální praktiky, učitelů a školství, policistů a všechny ty, kteří zvládat konflikty jako součást jejich každodenní rutiny. Program vychází z rozsáhlých zkušeností z řady špičkových jihoafrických a mezinárodních odborníků v této oblasti. [+]

Program byl navržen tak, aby prospěch státních úředníků, střední a nejvyšší úrovně řízení, vůdce komunity, vývoj specialisté, cizí servisní personál, sociální praktiky, učitelů a školství, policistů a všechny ty, kteří zvládat konflikty jako součást jejich každodenní rutiny. Program vychází z rozsáhlých zkušeností z řady špičkových jihoafrických a mezinárodních odborníků v této oblasti.

Hloubka programu je jeho základní moduly ve přístupy ke studiu konfliktu, konfliktních procesů a řešení konfliktů a manažerských technik. Rozmanitost a specializace jsou postaveny v prostřednictvím interdisciplinárních volitelných modulů v oblastech, jako je rozvoj a konflikt, světového konfliktu, konfliktu a regionální integrace a konfliktů na pracovišti.... [-]


MPhil V řízení Cestovního Ruchu (výzkum)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let February 2019 Jihoafrická republika Port Elizabeth + 1 více

MPhil v cestovním ruchu Management (výzkum) [+]

Požadavky na přijetí

Relevantní Honours degree, nebo postgraduální diplom v cestovním ruchu a / nebo pohostinství řízení nebo jeho ekvivalent na úrovni NSK 8 s celkovým obchvatu 60%.

RE-VSTUPNÉ

V případě, že disertační práce byla zamítnuta úplně od zkoušejících nebude žádná další příležitost znovu předložit vylepšenou verzi, která nebo jiné výzkumné práce (viz Pravidlo G4.8.5).

DOBA

Kvalifikace bude probíhat po dobu nejméně jednoho roku a nejvýše po dobu čtyř let studia.

[-]

Videos

Port Elizabeth