The Da Vinci Institute

Úvod

Read the Official Description

VÍTEJTE NA da Vinci ÚSTAVU

The Da Vinci technologický institut Management je School of Management přispívá k socio-ekonomického rozvoje a transformace. Ústavu cílem je rozvíjet manažerské vůdců skrze základních principů podnikání poháněný činnostní učení tím, že nabízí studentům osobní cestu sebeobjevování a spoluvytváření.

Ústav byl založen v roce 2004 jako důsledek rozhodnutí Warwick University opětovné ukončení vzdělání krajinu v Jižní Africe, protože pak revidovaných regulatorní požadavky na zámořských univerzitách v zemi. S podporou pana Nelsona Mandely a Dr. Ben Ngubane, rodina Marcus rozhodla pokračovat s prací začal Warwick a jako výsledek usazen, co je nyní známá jako The Da Vinci Institute for Management Technology. Ústav byl předběžně registrovány u Ministerstva pro vysoké školství v roce 2004. První generální ředitel, profesor Benjamin Anderson, se připojil k Institute v průběhu roku 2005. Pod jeho vedením se ústav získal plný stav registrace a akreditaci od ministerstva vysokého školství a odborné přípravy a Rady o vysokých školách v průběhu roku 2006. První Institutional Audit byl proveden v roce 2006 Výborem pro kvalitu vysokého školství (HEQC).

Jelikož se jedná o vzdělávací instituce Mode 2, Institut se zaměřuje na vytváření znalostí, které jsou trans-disciplinární v přírodě, společensky relevantní a jehož smyslem je řešit praktické problémy a přispět k odbornému rozvoji zúčastněných osob. Právě v této souvislosti uvádí, že institut usnadňuje cestu sebeobjevování pro potenciální vedoucích pracovníků a podnikatelů.

Ústav odvozuje své nadšení z rozvojových podnikatelů a budoucích vedoucích představitelů, kteří přispějí k usnadnění udržitelného a sociálně-ekonomické transformované společnosti. Institut nabízí celé spektrum učení řešení, včetně aspektů týkajících se mimo jiné podnikání, řízení inovací, systémového myšlení a manažerského vedení. Tím, že nabízí studentům možnost podílet se na mezinárodní ponoření mohly získat skutečně globální pohled na manažerské vedení vývoje, jak to prezentuje v různých částech světa. Studenti jsou schopni podílet v malých třídách, poskytující jim příležitost zamyslet se nad své vlastní učení a integrovat tak, že se z lidí, kteří zastupují širokou škálu kulturního prostředí a organizační realitu.

Institut, který se nachází v klidné a tiché okrajové části Modderfontein, nabízí vysvědčení, diplom, bakalářské, magisterské a doktorát kvalifikaci v řízení technologie, inovace, lidí, systémů (TIPS ™) a Business Management.

DaVinci institut

Integrace Špičky ™ rámec, Ústav je schopen zapojit, srovnejte a stát agilní ve společně vytvářet nové pracoviště skutečnostem se studenty a sponzory. Tento rámec umožňuje, aby institut nabídnout skutečně přizpůsobené služby pro splnění stále se měnící organizační potřeby výkonu svého klienta.

Ústav je registrován jako Private vysokých školách v rámci vysokého školství Zákon 1997, registrační číslo 2004 / HE07 / 003. kvalifikace Institutu jsou akreditovány Radou vysokých školách a nahrával s jihoafrickým kvalifikací úřadu.

DA VINCI účel, DREAM, ZÁSADY A příslib značky

DaVinci institut
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc - Magistr » Vidět PhD - OnlineStudies » Vidět Certifikáty - OnlineStudies » Vidět Bakalář - OnlineStudies » Vidět MSc - OnlineStudies » Vidět Certifikáty - AcademicCourses » Vidět PhD - PhDStudies » Vidět Bakalář - Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc V Oboru řízení Technologie A Inovace

Distance learning February 2018 Jihoafrická republika Lethabong

Tento Master of Science (MSc) kvalifikace v řízení technologie a inovace je zaměřen na vyššího a vrcholového managementu. Program je založen na kurz práce a hlavní výzkumné téma. [+]

MSc kvalifikace, je založen jak na modulárním práce a disertační práce. Kandidáti se očekává, že využívají své nově nabyté znalosti a dovednosti týkající se řízení technologie, inovace, osob a systémů řešit výzvu pracovní účely. POPTÁVKA Kvalifikace je speciálně navržen tak, aby více vysoce postavených členů organizace realizovat svůj skutečný potenciál: Rozvoj je vést multidisciplinární týmy, jejichž úkolem by bylo usnadnit zlepšení podnikatelského a sociálně-ekonomické transformace; Získání pravomoc vést systém (zdrojů) a rozvíjet technologie a inovace související činnosti, aby byly splněny jejich obchodní cíle; a Poskytnutí osobních možnosti rozvoje pro ně významně přispět k rozvoji bohatství v rámci hospodářství Jihoafrické republiky. ÚČEL Lidé, kteří splní požadavky této kvalifikaci by měl být schopen: Iniciovat organizační změny; Integrovat systémových zásad při řešení organizačních problémů; Začlenit řízení technologie, řízení inovací a správu zásad lidí do podnikání plánovacích procesů; a Transformace komunity tím, že zahájí iniciativy pro udržitelný rozvoj. LEVEL DESKRIPTORY Institut poskytuje kontextové vzdělávací prostředí, ve kterém studenti rozvíjet schopnost: Pracovat v proměnlivých a neznámé vzdělávacích kontextech, které vyžadují odpovědnost a iniciativu; Přesně vyhodnotit, identifikovat a řešit své vlastní potřeby vzdělávání; a účinně komunikovat v rámci skupiny učení. Studenti jsou povinni překládat své teoretické znalosti příslušného předmětu materiálu nabízeného na magisterské úrovni, do prokazatelného uplatnění na pracovišti a jsou schopni provést následující, pokud jde o: Rozsah znalostí, u nichž by měl student schopen prokázat znalost a angažovanost v oblasti, v čele s oblasti, oboru nebo praxe; seznámení se s teorií, výzkumných metodik, metod a technik, které se týkají oblasti, oboru nebo praxe; a pochopení... [-]

Videos

Academic Opening 2016

Graduation 8 September 2016

Presidents Dinner

Inaugural Lecture

Contact

The Da Vinci Institute

Adresa, 1. řádek The Da Vinci Institute 16 Park Avenue
1609 Lethabong, Jihoafrická republika
Website http://www.davinci.ac.za/
Telefonní číslo +27 11 608 1331