The Da Vinci Institute

Úvod

Read the Official Description

VÍTEJTE THE DA VINCI INSTITUTE

Institut byl založen v roce 2004 v důsledku rozhodnutí Warwick University ukončit vzdělávací krajinu v Jižní Africe z důvodu revidovaných regulačních požadavků na zámořské univerzity v zemi. S podporou panů Nelsona Mandelu a dr. Ben Ngubane se rodina Marcus rozhodla pokračovat v práci, kterou zahájil Warwick a v důsledku toho zřídil to, co je nyní známé jako The Da Vinci Institute pro řízení technologií. Ústav byl předběžně registrován na oddělení vysokého školství v roce 2004. První generální ředitel, profesor Benjamin Anderson, se připojil k Institutu v roce 2005. Pod jeho vedením získal Ústav plný registrační a akreditační status z odboru vysokoškolského vzdělávání a odborné přípravy a Rada pro vysokoškolské vzdělávání v roce 2006. První institucionální audit byl v průběhu roku 2006 uskutečněn Výborem pro vysokoškolské vzdělávání (HEQC).

Jako vzdělávací instituce módu 2 se Ústav zaměřuje na vytváření znalostí, které jsou transdisciplinární povahy, které jsou společensky relevantní a jejichž záměrem je vyřešit problémy založené na práci a přispět k profesnímu rozvoji zúčastněných osob. Právě v tomto kontextu institut usnadňuje cestu sebepoznání potenciálních vedoucích pracovníků a podnikatelů.

Ústav získává svou vášeň od rozvíjení podnikatelů a budoucích vedoucích představitelů, kteří přispějí k usnadnění udržitelné a sociálně ekonomické transformované společnosti. Společně se svými jihoafrickými a mezinárodními sdruženími nabízí Institut spektrum učebních řešení včetně aspektů týkajících se mimo jiné podnikání, řízení inovací, systémového myšlení a vedoucího vedení. Poskytnutím možnosti studentům se zapojit do mezinárodního ponoření by získali skutečně globální perspektivu rozvoje manažerského vedení, jak se prezentuje v různých částech světa. Studenti se mohou účastnit malých tříd, což jim dává možnost uvažovat o svém vlastním učení a integrovat je s lidmi, kteří představují širokou škálu kulturního prostředí a organizační reality.

Ústav, který se nachází na klidném a klidném předměstí Modderfontein, nabízí diplomy, diplomy, bakalářské, magisterské a doktorské kvalifikace v oblasti managementu technologií, inovací, lidí, systémů (TIPS ™) a podnikového managementu (B).

Integrací rámce TIPS ™ (B) je Institut schopen zapojit, sladit a stát se agilerem při společném vytváření nových skutečností na pracovišti se studenty i sponzory. Tento kooperativní rámec umožňuje Inštitútu nabízet skutečně reagující službu, aby uspokojila své studentské neustále se měnící organizační potřeby.

Institut je registrován jako soukromá vysokoškolská instituce podle zákona o vysokých školách z roku 1997, č. 2004 / HE07 / 003. Kvalifikace ústavu je akreditována Radou pro vysokoškolské vzdělávání a zaznamenána u Jihoafrického úřadu pro kvalifikace.

TIPS Framework

DA VINCI ÚČEL, SLOVO, ZÁSADY A PODPORA ZNAČKY

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc - Magistr » Vidět PhD - OnlineStudies » Vidět Certifikáty - OnlineStudies » Vidět Bakalář - OnlineStudies » Vidět MSc - OnlineStudies » Vidět Certifikáty - AcademicCourses » Vidět PhD - PhDStudies » Vidět Bakalář - Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Master Of Management V Oblasti Technologií A Inovací

Campus forma February 2019 Jihoafrická republika Edenvale

Master of Management kvalifikace je založen jak na modulární práci a disertační práce. Od uchazečů se očekává, že využijí své nově získané znalosti a dovednosti související s řízením technologií, inovací, lidí a systémů s cílem vyřešit problém související s prací. [+]

POPTÁVKA

Kvalifikace je speciálně navržena tak, aby umožnila vyšším členům organizace realizovat svůj skutečný potenciál tím, že:

Rozvíjet je vedoucí multidisciplinárních týmů, jejichž úkolem je usnadnit podnikatelské zlepšování a sociálně-ekonomickou transformaciZískání schopnosti řídit systém (zdroje) a rozvíjet činnosti související s technologií a inovacemi tak, aby splňovaly své podnikatelské cílePoskytování příležitostí pro osobní rozvoj, které významně přispívají k rozvoji bohatství v rámci jihoafrické ekonomikyÚČEL

Lidé, kteří tuto kvalifikaci dosáhnou, by měli být schopni:

Zahájit organizační změnyIntegrace systémových zásad při řešení organizačních problémůZahrnout řízení technologií, řízení inovací a principy řízení lidí do procesů podnikového plánováníTransformace komunit iniciováním iniciativ udržitelného rozvojeÚROVEŇ DESCRIPTORS... [-]

Videos

Graduation 8 September 2016

Presidents Dinner

Academic Opening 2017

Inaugural Lecture - Prof Ben Anderson

Contact

The Da Vinci Institute

Adresa, 1. řádek The Da Vinci Institute 16 Park Avenue
1609 Edenvale, Gauteng, Jihoafrická republika
Website http://www.davinci.ac.za/
Telefonní číslo +27 11 608 1331