Přečtěte si oficiální popis

Umístění

University of Technology, Jamaica (Utech), dříve škola umění, věda a technologie se nachází v širším Kingston metropolitního regionu ve farnosti svatého Ondřeje a zabírá přibližně 18,2 ha. Nachází se na východ od Hope botanické zahrady v rámci obchodních center Papine-Liguanea. Školní areál je podáván několika autobusových linek a je v docházkové vzdálenosti od Mony kampusu regionální univerzity v Západní Indie a fakultní nemocnice.

historie

Univerzita byla založena v roce 1958, původně pod názvem Jamajka Institute of Technology. V roce 1959, byl název změněn na Vysoké škole uměleckoprůmyslové, vědy a techniky, a stal se součástí pod Vysoké škole uměleckoprůmyslové, vědy a technologie (část) Schéma 1959. To byla ověřena věcí parlamentu v roce 1964. V roce 1986, Scheme CAST byl revidován, aby College míra udělovat instituci. CAST Systém rovněž legálně zmocnit instituci řídit své záležitosti do dvou správních orgánů, a to Radě a akademické rady.

Instituce byla oficiálně přiznán status univerzitní 1. září 1995 pod názvem, University of Technology, Jamajka, a stal se plně pronajala 29. června 1999.

Historie instituce je úzce spojen se sociální a hospodářský rozvoj Jamajky. Z téměř 50 studentů a 4 programy v roce 1958, instituce rozrostla, aby se stal hlavní národní institucí s studentské populace více než 11.000 a nabízí více než 100 různých programů na vysvědčení, diplom a studijních úrovních.

Jeho akademické nabídky a vývoj byly modelovány v anglickém polytechnického systému s důrazem na flexibilitu přístupu, pracovního vzdělávání a profesní vazby. Flexibilita ve svých akademických nabídky se odráží v různých režimech kontaktní údaje, které zahrnují na plný úvazek a částečný úvazek (den vydání, večerní) a programy založené kooperativní práce. Kromě toho, některé programy jsou franšízy v řadě Společenství škol a většina programů jsou spojeny s národních a mezinárodních profesních organizací.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

University of Technology, Jamaica (UTech)

M. Sc. Finance Studium se skládá z 12 modulů, složená z 8 základních kurzů, 4 volitelných ve dvou oblastech specializací. ... [+]

Master of Science v oblasti financí (MSc. Finance) Program design

M. Sc. Finance Studium se skládá z 12 modulů, složená z 8 základních kurzů, 4 volitelných ve dvou oblastech specializací. Koncentrační oblasti jsou mezinárodní bankovní a investiční. Osoby, které jsou potřebné k výkonu nápravných kurzů bude dělat je kromě kurzů MSc Finance. Moduly budou vyučovány ve večerních hodinách, o víkendech a ve dvou blocích po čtyřech až pěti dnech v létě. State-of-the-art, moderní den obchodování strategie budou začleněny do programu na podporu schopnosti finančního absolventa.

FILOZOFIE

Filozofií Master of Science v oblasti financí průběhu studia je poskytnout vynikající vzdělání ve všech oblastech finančního řízení rozvíjení kritických, vědecké a odborné znalosti ve všech hlavních oblastech financí pro studenty, kteří usilují mít kariéru ve finančním sektoru , zisk a neziskových institucí. Tento kurz studia umožní účastníkům získat pokročilé analytické schopnosti a zároveň rozvíjet sociální úsudek v oblasti finančního řízení, aby byli schopni postoupit na vysoké pozice na úrovni ve finančním odvětví.... [-]

Jamajka Kingston Montego Bay
Září 2020
Kombinované
18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Technology, Jamaica (UTech)

Aplikace bude k dispozici na vysoké škole přijímací kanceláři, GC Foster Vysoké škole tělesné výchovy a sportu webové stránky. ... [+]

Master of Science v tělesné výchovy a sportu

Program Code: PMSPHESFTF1

Vstupní požadavky

Požadavky na přijetí jsou následující kritéria:

Bakalářský titul, nejlépe v tělesné výchově, nebo kineziologie, nebo jeho ekvivalent, s stupeň průměr bodu (GPA) 2,7 uznaného akreditované instituce. Žadatelé, které nemají titul v tělesné výchově nebo kineziologie, může být požadováno, aby úspěšně dokončit některé vysokoškolák podmiňující předměty před přijetím. Profesionální životopis (všechny zkušenosti v oblasti tělesné výchovy a sportu) Písemné osobní prohlášení popisující profesní cíle a zdůvodnění se zapsal do M.Sc. Program (limit 500 slov) Vyplněnou žádost o přijetí zaslána M.Sc. / tělesné výchovy a sportu. Aplikace bude k dispozici na vysoké škole přijímací kanceláři, GC Foster Vysoké škole tělesné výchovy a sportu webové stránky. Detailní Struktura programu ... [-]
Jamajka Kingston Montego Bay
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině