Přečtěte si oficiální popis

Historie institutu se datuje do raných časů na univerzitě západních indiánů s vytvořením Institutu sociálního a ekonomického výzkumu (ISER) v roce 1948. ISER byl založen před fakultou sociálních věd za účelem vybudování pevný základ empirických údajů o karibském regionu a působil obdivuhodně v této funkci po dobu padesáti let. V roce 2000 se ISER spojil se školou Graduate School of Social Sciences (CGSS), což byla nová, patnáctá, celoživotní iniciativa zaměřená na vzdělávání absolventů s interdisciplinární perspektivou. Společnost SALISES usiluje o sloučení nejlepších výzkumných tradic ISER s vysoce kvalitní výukou absolventů a supervizí, která byla charakteristickým znakem CGSS.

Společnost SALISES má pobočky ve třech areálech univerzity západních indiánů:

  • Cave Hill, Barbados
  • Mona, Jamajka
  • St.Augustine, Trinidad a Tobago

Každá pobočka je vedena ředitelem.

S jedinečnou asimilací postgraduální výuky a výzkumu, SALISES nabízí dva vynikající programy na MSc a MPhil / Ph.D. úrovně. Kurzy jsou převážně poskytovány výzkumnými pracovníky se silnou historií výzkumu a vynikající výukou.

Prohlášení o víře

Být mezinárodně uznávanou institucí pro vzdělávání absolventů a řešení založená na výzkumu ve vývoji.

Prohlášení o poslání

Ovlivnit akademické, veřejné a politické debaty; prostřednictvím výzkumu a výuky absolventů z karibské perspektivy v rámci multidisciplinárního, malého a srovnávacího kontextu.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

The University of the West Indies, Sir Arthur Lewis Institute of Social and Economic Studies

MSc ve vývojových studiích skutečně naplňuje strategickou vizi UWI zaměřenou na vytvoření ideálního absolventa s potřebným vedením vedení a interdisciplinárním pochopením ... [+]

MSc rozvoj studií je nový a vzrušující jednoroční (dvouletý částečný úvazek) program pocházející z Sir Arthur Lewis institut sociálních a ekonomických studií (SALISES). Nahrazuje předcházející úroveň v oblasti řízení a veřejné politiky, politiky hospodářského rozvoje a sociální politiky. MSc ve vývojových studiích skutečně splňuje strategickou vizi UWI zaměřenou na vytvoření ideálního absolventa s potřebným vedením a interdisciplinárním uchopením společenských věd.

Vedle pevného zakotvení v současných společenských, politických a ekonomických záležitostech je v něm uveden nový vedoucí seminář, praktický přístup k metodologii výzkumu a velmi užitečný technický seminář. Významný prostor je k dispozici pro výběr volitelných předmětů z celého UWI, takže potenciální kandidáti mohou s pomocí fakulty SALISES navrhnout svůj vlastní stupeň, který by vyhovoval stávajícím nebo budoucím požadavkům na práci.... [-]

Jamajka Kingston
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině