Ben-Gurion University of the Negev

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Ben-Gurion University of the Negev má jedinečnou misi, která formovala svůj charakter

Ben-Gurion University of the Negev (BGU) vznikla v roce 1969 a realizovala vizi prvního izraelského premiéra Davida Ben-Guriona, který věřil, že budoucnost Izraele leží v regionu Negev, pouštní oblasti s více než 60% země. Vize přišla s posláním: být katalyzátorem rozvoje Negev.

Dnes, téměř o 50 let později, je BGU světově uznávanou institucí výzkumu a vysokoškolského vzdělávání, která přesahuje hranice akademické obce a vytváří nový model vzdělávání a výzkumu, který ovlivňuje životy lidí v Negevu, v celém Izraeli a po celém světě.

S kampusy v Beer-Sheva, Sede Boqer a Eilat je BGU opravdu oázou inovací, provádí špičkový výzkum v kybernetické a národní bezpečnosti; robotika; velké datové a informační systémy; alternativní energie; pouštní studie; odsolování vody, studium Izraele, kultura a židovské myšlení; lékařské a biologické technologie; globální zdraví a mnohem více.

Být odlišný. Buď ty. BGU.

Jako nejrychleji rostoucí výzkumná univerzita v Izraeli přitahuje BGU vynikající studenty z celého Izraele a po celém světě. Nabízí špičkové vybavení a dynamickou populaci téměř 20 000 studentů, rozmanité fakulty univerzity a 51 oddělení nabízejí spoustu možností. Studenti přijíždějí do BGU jak za mimořádné akademické příležitosti, tak za atmosféru pulsujícího školního areálu.

Na BGU, komplexní univerzita, multidisciplinární výzkum je více pravidlem než výjimka, se studenty a výzkumníky na různých fakultách, odděleních a výzkumných centrech pracují společně, aby našli nejlepší řešení nejnaléhavějších světových problémů. Výzkumní pracovníci a studenti BGU jsou nad touto prací nadšení: není divu, že dosáhli bezprecedentních úspěchů v pokročilých oblastech na hranici vědy a techniky.

BGU mezinárodní

Mezinárodní studenti z více než 40 zemí se mohou těšit na celý kalendář aktivit a akcí a na různé kluby a organizace. Žijí v on-campus bydlení s izraelskými studenty jako spolubydlící, mezinárodní studenti se dožívají zkušenosti izraelské kultury z první ruky tím, že vytváří přátelství a budování vzpomínek. Naše umístění v multikulturním městě Beer-Sheva je ideálním místem pro mezinárodní studenty zažít komunální rozmanitost Izraele.

Beer-Sheva také slouží jako vhodný odrazový mostík pro prozkoumání zbytku Izraele, s různými možnostmi dopravy pro dosažení všech částí země.

Každý kurz s alespoň jedním zapsaným zahraničním studentem bude probíhat v angličtině.

Uskutečnění: Uvědomte si vizi Davida Ben-Guriona.

BGU je jádrem toho, co se nazývalo "oázou inovací", jedinečným ekosystémem, kde se shromažďují vysokoškolské vzdělání, hi-tech, průmysl, obchod, lékařství a vláda, aby vyvinuly průkopnický výzkum a přinesly nové aplikace na trh.

Technologický park Beer-Sheva (ATP), který je vedle hlavního kampusu BGU, je výrazem této synergie, kde sídlí nadnárodní high-tech společnosti, jako jsou Dell-EMC, Oracle, Wix, IBM a Deutsche Telekom. Využívají možnosti výzkumu a vývoje BGU spolu s nově založenými a urychlovači plnými studentů a absolventů BGU.

S plánovaným přesunem technologických jednotek IDF na školní areál, který je vzdálen od areálu ATP a BGU, je Negev uprostřed transformačního období.

Touha dělat rozdíl je zakořeněna v DNA BGU

Od svého založení je jedním z primárních misí univerzity realizovat potenciál regionu Negev a vytvářet spravedlivější společnost pro své rozmanité obyvatele. Dnes BGU uspěla nad očekávání, vybudovala akademickou instituci, která je hluboce zakořeněna v komunitě a mezinárodně uznávaná pro své četné a pestré informační programy.

Studenti BGU a fakulty překlenují mezery od akademické obce k společenským činnostem pravidelně a přispívají svým časem a energií k komunitám kolem nich jako součást svého vzdělání.

Místa

Be'er Sheva

Adresa, 1. řádek
Beersheba, Israel, 1 שד' בן-גוריון
Be'er Sheva, Jižní okres, Izrael

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium