University of Milan, Department of Social & Political Sciences

Úvod

Read the Official Description

O nás

University of Milan je veřejná výuka a výzkum univerzity, Který - s 8 fakult a 2 školy a pedagogičtí pracovníci 2000 profesoři - Se vyznačuje širokou paletou disciplinární polí. Vedoucí ústav v Itálii a Evropě vědecká produktivita, University of Milan je největší univerzita v regionu, s přibližně 64.000 studentů; Je také důležitým zdrojem pro sociálně-ekonomickém kontextu, jehož je součástí.

Milán je, ve skutečnosti, hlavní město Lombardie, jeden z nejdynamičtějších a mezinárodní regiony v Evropské unii, leader v národním hospodářství která stojí v čele italské investic v oblasti výzkumu a vývoje a odhodlání k technologickým inovacím. University of Milan má také pozoruhodný umělecké a kulturní dědictví který zahrnuje významné historické budovy, zděděné a získané sbírky, archivy, botanické zahrady a staré Brera observatoře pověřen Marie Terezie z Rakouska.

Oddělení univerzity jsou umístěny v významných historických staveb v centru Milána a v moderních budovách v oblasti známé jako Città Studi (město studií).

Mezi paláců Ten dům univerzity zařízení jsou staré Ca 'Granda (Velký dům) - monumentální komplex ze 15. století v samém srdci historického centra města - 18. století Palazzo Greppi navrhl Giuseppe Piermarini - který postavil divadla La Scala v Miláně - a 17. století Sant'Alessandro College kterou si rodina Arcimboldi. knižního fondu, Což je jedna z nejbohatších v regionu, je zachována v 52 knihovny, Zatímco APICE Centre shromažďuje vzácné a cenné knihy zásob a archivy. Univerzita má také Pěvecký sbor a vlastní Orchestr, Která se aktivně podílí na kulturním životě města a přijímá mezinárodní ocenění na stále kratších intervalech.

Katedra společenských a politických věd

Odbor sociálních a politických věd (SPS), byla na prvním místě mezi velká oddělení společenských věd při posuzování 2004-2010 výzkumu. SPS provádí a koordinuje výzkumné a výukové programy v oblasti sociální a politické teorie, analýzy veřejné politiky, politiky práce a sociální péče, a studium kultury a sociálních vztahů.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Vedení Msc Lidských Zdrojů A Pracovních Studií

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Milán

Program MLS poskytuje vysoce multidisciplinární základ v oblasti lidských zdrojů a pracovních studií, které vedou silné obchodní a řídící orientaci. [+]

MSc Řízení lidských zdrojů a práce studia MSc Řízení lidských zdrojů a práce studia (MLS), program je inovativní a vysoce náročné dvouleté studium, které poskytuje vysoce multidisciplinární základ v oblasti lidských zdrojů a pracovních studií, které vedou silné obchodní a řídící orientaci. Program nabízí studentům širokou škálu témat s pluralitní pohledu silné mezinárodní a srovnávací orientaci a vytvoření integrovaného rámce mezi obchodních a manažerských rozhodnutí a institucí trhu práce a dynamiky, v pevné víře, že manažeři musejí uznávat, institucionální a politickou dynamiku, a regulační orgány by měly uznat obchodní potřeby a rámce. Program nabízí jedinečnou příležitost ke studiu řízení lidských zdrojů a práce ve studiu v jižní Evropě, aby nebyli vystaveni odlišnou kulturou a jazykem, když navštěvoval přednášky v angličtině. V globálním světě podnikání bohatství této zkušenosti představuje jasnou konkurenční výhodu. Klíčové vlastnosti Dvouletý studijní navržen tak, aby kompletní a pragmatické kompetence napříč různými doménami řízení lidských zdrojů a pracovních studií Multidisciplinární školení, se silnou integraci mezi tématy, a s vyhrazeným, mladých a začínajících na špičkové světové úrovni fakulty s rozsáhlými obchodní zkušenosti Problém zaměřené a problémů na bázi learning by doing přístupu ve výuce Povinné předměty se zaměřují na analýzu dat a statistik, srovnávací a evropského pracovního práva, ekonomie Advanced práce, hospodářská a sociální regulace práce, řízení lidských zdrojů, trh práce, vzdělávání a odborné přípravy Silné kvantitativní a metodické zázemí, a jedinečný orientace na HR metriky Vybraní studenti budou mít možnost strávit semestr na jedné z 12 prvotřídních evropských univerzit sítě v práce studia s cílem dokončit evropské Master... [-]