University of Tor Vergata

Úvod

Read the Official Description

TorVergata101

The University of Rome Tor Vergata byla založena v roce 1982: je proto relativně mladá univerzita. Byla navržena po vzoru anglosaských kampusech: to se rozkládá na 600 hektarech a hostitelé významných výzkumných institucí, jako je CNR a Italian Space Agency - ASI.

Mnoho dalších center se nachází v blízkosti této univerzity, např ENEA ESA ESRIN, Národní institut astrofyziky, Monte Porzio Catone observatoř a Národní institut jaderné fyziky. Hned od začátku jejich přítomnost přispěla k odbočce "Tor Vergata" do dynamického výzkumného pólu.

Kromě toho Campus hostí jeden z nejmodernějších nemocnic v Itálii, tj Fakultní nemocnice Tor Vergata, je péče a výzkumné centrum, které je referenčním bodem pro celý region Lazio a kde náš Medical School působí stejně.

Univerzita se nachází v blízkosti sjezdu 19-20 z římské Grande Raccordo Anulare, to je dobře propojené a snadno dosažitelné. Kromě dopravním spojením (metro, autobusy), bezplatnou kyvadlovou dopravu na nádraží Tor Vergata byl zřízen taky.

TorVergata102

University of Rome Tor Vergata v krátkosti

  • The University of Rome Tor Vergata je rozdělena do 6 škol (ekonomika, právo, inženýrství, humanitní a filozofie, Lékařství a chirurgie, matematiky, fyziky a přírodních vědách), které jsou uspořádány v 18 departementech.
  • Pro akademický rok 2016-2017 Tor Vergata nabízí své současné 39000 studia a post lauream studenty 108 studijní obory (bakalář, magistr a stupně jeden pracovní cyklus) a 31 PhD kurzy.
  • Kromě toho Tor Vergata výuka zahrnuje 150 po lauream kurzy (pokročilá školení, první a druhý LevelVocational master) a 50 specializace škol.
  • Nabízený školení pokrývá více než 200 profesionálních údaje a případné profesní příležitosti
TorVergata103

Poslání a vize

Mise

Posláním University of Rome Tor Vergata je přispět ke vzdělávání a odborné přípravy lidí, aby vědecký výzkum a technologické, organizační a sociální inovace potřebné k dosažení skutečně udržitelného rozvoje v Itálii, Evropě i na celém světě poskytují na základě trvale udržitelnému rozvoji cílů schválených Organizací spojených národů v září 2015. Jako provádění opatření nezbytných k dosažení takového ambiciózního cíle vyžaduje vysokou kvalifikaci a řízení složitých procesů, je nejen University of Rome Tor Vergata pevně rozhodnuta vynikající vzdělání a vědeckého výzkumu, ale také úzce spolupracuje se soukromým sektorem, veřejné instituce a neziskové organizace na národní a mezinárodní úrovni. To si klade za cíl zvýhodnit přijetí politik a chování zaměřených na udržitelnost a to jak z hlediska pohody pro lidi a ekosystémových podmínkách.

Vidění

The University of Rome Tor Vergata si klade za cíl hrát vedoucí úlohu ve výzkumu a vzdělávání, jakož i technologické, ekonomické, organizační a sociální rozvoj, aby se stal nejen "udržitelný University", ale také jeden z nejlepších evropských univerzit do roku 2025 ,

The University of Rome Tor Vergata se zavázala, že otevřený prostor k rozvoji vyspělé a vysoce kvalitní znalosti, celoživotní vzdělávání a školení pro mládež a dospělé, aby vytvořily a experimentovat inovativní řešení, tedy dosažení udržitelného rozvoje. Kromě toho si vysoce cení profesionality a integrity zobrazen na fakultě stejně jako administrativního, technického a zaměstnanci knihovny, poskytovat vhodné pracovní podmínky a minimalizovat její dopad na životní prostředí.

The University of Rome Tor Vergata spolupracuje jak s podobnými národními a mezinárodními orgány a s veřejnými i soukromými výzkumnými ústavy, propagaci internacionalizace výuky a výzkumu, investice do celoživotního vzdělávání pro vyučující a administrativní personál, další rozvíjení stávajících zdrojů, které mají být využívány v nejefektivnějším způsobem. To lze provést i díky neustálému hodnocení dosažených výsledků (měřeno pomocí výkonnostních ukazatelů na základě nejlepší mezinárodní praxe) a přijetí průlomové organizačních struktur a technologické vybavení.

The University of Rome Tor Vergata se zavazuje prokázal svou hodnotu ve vztahu k její pověst mezi italských občanů a potenciálních zahraničních studentů, národní a mezinárodní akademické obce, jakož i zisku a neziskových institucí a firem. The University of Rome Tor Vergata věnuje zvláštní pozornost jeho vztah s městem Římem a jeho území, s cílem přispět ke zlepšení kvality života občanů a budoucích perspektivách firem a institucí žijících a působících tam.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Biotechnologii

Campus forma Denní studium October 2017 Itálie Řím

The University of Rome Tor Vergata poskytuje vzrušující M.Sc v oblasti biotechnologie program, který kombinuje biochemie, molekulární biologie, genetiky, farmakologie a mikrobiologie se základy podnikání a ekologii - základní zázemí a hloubku rozhraní biotechnologický průmysl je mezi výzkumem a vývojem, řízení podniku a etické výrobní. [+]

Master of Science in Biotechnology The University of Rome Tor Vergata poskytuje vzrušující M.Sc in Biotechnology Program, který kombinuje biochemie, molekulární biologie, genetiky, farmakologie a mikrobiologie se základy podnikání a ekologie - základní zázemí a hloubka rozhraní biotechnologický průmysl je mezi výzkumem a vývojem, obchodní management a etické výroby. M.Sc v biotechnologiích programu na Tor Vergata: Sloučí základními prvky oblasti vědy, techniky a obchodu připravit absolventy druhé úrovně pro celou řadu pracovních míst v biotechnologickém průmyslu. Nabízí základní postgraduální kurzy vedené výzkumného ústavu, vedle volitelných předmětů vyučovaných předními odborníky ve svých oborech, ve všech oblastech biotechnologie (bílé, červené, zelené, šedé a modré). Zahrnuje požadavek stáží, který dává studentům možnost získat cenné praktické zkušenosti a příležitosti k vybudování osobních a profesních sítí, které jim dobrou pozici pro získání trvalého zaměstnání po ukončení studia. Má nízký poměr studenta instruktor, s podporou mentorství a profesního rozvoje. Těží z jedinečné poloze na okraji jedné z nejkrásnějších, historie bohatých měst na světě. Program Cíle Prostřednictvím tohoto programu budou studenti schopni vyvinout hluboké znalosti z teorie a základů biotechnologie a rozvíjet biotechnologie laboratorní dovednosti, s pochopením biotechnologického podnikání v reálném světě. Absolventi získají kompetence potřebné pro práci v oboru: Výzkum v genové manipulace a výroby proteinů Tvorba a sledování geneticky modifikovaných organismů (GMO) farmakologie Potravinářský průmysl a kontrola potravin Průmyslová a kontrola kvality životního prostředí Molekulární diagnostika Výuka (v Itálii, třída 60 / A - vysoké školy) Oni také získat přístup k Ph.D. programy a na ostatních středních školách specializace. Titul Požadavky Aby tento program, musejí... [-]

Magistr V Oblasti Financí A Bankovnictví

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Itálie Řím

Master of Science v oblasti financí a bankovnictví (LM-16) je dvouletý program, jehož cílem poskytnout teoretické i praktické dovednosti potřebné pro úspěšnou kariéru v oblasti financí. The School of Economics z University of Rome "Tor Vergata" je zařazen v top 10% ve světovém žebříčku ekonomického úseku od RePEc / Ideas (leden 2016). [+]

Master of Science v oblasti financí a bankovnictví The Master of Science v oblasti financí a bankovnictví (LM-16) je dvouletý program, jehož cílem poskytnout teoretické i praktické dovednosti potřebné pro úspěšnou kariéru v oblasti financí. The School of Economics z University of Rome "Tor Vergata" je zařazen v top 10% ve světovém žebříčku ekonomického úseku od RePEc / Ideas (leden 2016). Integrovat teorii a praxi, děláme rozsáhlé užití MATLAB (výpočetní jazyk na vysoké úrovni vyvinutý MathWorks), budeme analyzovat zprávy a údaje o trhu s Thomson Reuters Datastream a EIKON a porovnat investiční fondy s Morningstar rozsáhlé databáze. Většina našich studentů dokončit své studium na čas a dostat své první zaměstnání v bankách, obchodních domech, pojišťovny, agentur a institucí. Některé z nich pokračovat ve studiu kvalifikovanou Ph.D. Programy (navštivte stránku absolventů pro více informací). Specializovaný kancelářský takto naše studenty před a po jejich dokončení studia a setkání s finanční profesionály jsou pravidelně organizovány tak, aby poskytovat našim studentům s užitečnými constacts a rady pro přístup na trh práce. Programy Erasmus Plus a Erasmus Mundus umožní našemu studentovi strávit jeden nebo dva semestry v zahraničí v našich partnerských institucích po celém světě. Je také možné získat dvojí titul vydaný School of Business, ekonomie a práva na univerzitě v Göteborgu. Vyhrazený Student kancelář pomáhá studentům k otázkám byrokracie žádostí o přátelství, ubytování a italské jazykové kurzy. Struktura kurzu v Fall Term (Září-leden) prvních ročníků přijmout předběžné kurzy matematiky a statistiky a základní kurzy v ekonometrie, derivátů a statistické výpočty. v JARNÍ TERM (Únor-červen)... [-]

Magistr V Oboru Business Administration

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Itálie Řím

Master of Science v oboru Business Administration (Laurea Magistrale- LM 77) je dvouletý program vyučován výhradně v angličtině, byl mezinárodně otevřený, prakticky orientované a pracovní trh řízený. Zajišťuje pevné řízení pozadí a umožňuje studentům vybrat ze sedmi různých oblastí specializace rozdělených do oblasti odbornosti, silně kvalifikační studenty na kariéru jsou cílení. [+]

Master of Science in Business Administration The Master of Science in Business Administration (Laurea Magistrale- LM 77) je dvouletý program vyučován výhradně v angličtině, byl mezinárodně otevřený, prakticky orientované a pracovní trh řízený. Zajišťuje pevné řízení pozadí a umožňuje studentům vybrat ze sedmi různých oblastí specializace rozdělených do oblasti odbornosti, silně kvalifikační studenty na kariéru jsou cílení. Některé kurzy jsou společně vyvinuté společně s podniků a sdružení hostování podnikatelů a manažerů z předních poradenstvím v oblasti řízení firem a mezinárodních společností. Dále studenti mají možnost získat profesionální certifikace, jako je SAP a Vedení ISIPM-Project. Silný důraz na mezinárodním trhu poskytuje potřeby i nástroje k pochopení a čelit globální dynamické konkurenční trhy dnes. Náš program, v rámci dynamického učebního prostředí, pomáhá studentům při budování silného a mezinárodně otevřenou profesní dráhu. Vstupné Výběr je založen na akademické postavení, životopis, motivační dopis, referenční dopis, úrovně znalostí anglického jazyka. Italské žadatelé si mohou vybrat nepředložit doporučující dopis. Kritéria způsobilosti Bakalářský titul v oblasti podnikové ekonomiky a managementu, ekonomie, financí, inženýrství, matematiky, fyziky, politologie, statistiky, právo (se stupněm nad 70% pro mezinárodní mír; stupeň výše 90/110 pro italské stupňů); B2 Společný evropský referenční rámec (CEF) Certificate of English která má být předložena do 30. září 2017 Celý článek ... Požadované dokumenty Studenti budou hodnoceny přijímací rady pouze tehdy, když budou mít vyplnění formuláře žádosti on-line a nahrál všechny požadované dokumenty uvedené níže: Přepisy Student Record * (v angličtině), včetně seznamu vykonaných zkouškách a značek v bakalářský titul, stejně jako jakýkoli jiný postgraduální program. Prosím, obsahují... [-]

Magistr V Oboru Ekonomie

Campus forma Denní studium October 2017 Itálie Řím

Master of Science in Economics (LM-56) je dvouletý program, zcela vyučován v anglickém jazyce. Je určen pro studenty, kteří chtějí trénovat jako profesionální ekonomové a kariéru v oblasti ekonomického výzkumu nebo ve veřejné politice v národních i mezinárodních institucí, vysokých škol a poradenských firem. [+]

Master of Science v oboru ekonomie Master of Science in Economics (LM-56) je dvouletý program, zcela vyučován v Angličtina, Je určen pro studenty, kteří chtějí trénovat profesionální ekonomové a usilovat kariéra ekonomického výzkumu nebo ve veřejné politice v národních a mezinárodních institucí, vysokých škol a poradenských firem. MSc v oboru ekonomie má vynikající pověst v zapsat studenty Ph.D. pořady ve špičkových evropských a amerických univerzit, a nabízí celou řadu nový kurzy a příležitosti Pro zájemce také ve více aplikované veřejného pořádku. Program samozřejmě zahrnuje aplikován kurzy v rámci rozvojové ekonomiky, ekonomiky zdravotnictví, ekonomiky práce, zakázek a regulace, práva a ekonomie, veřejné ekonomie a veřejné volby, mimo základních kurzů mikroekonomie, teorie her a pobídky, makroekonomie a hospodářského cyklu, ekonometrie, Stata, MATLAB a časové řady. Master of Science v oboru ekonomie je program vědecké excelence. Jeho učitelé jsou badatelé s dlouhou historií publikací v mezinárodních časopisech v ekonomii, matematiky a statistiky, a dobře zavedené mezinárodní pověst (viz jednotlivé webové stránky). Podle oficiálního 2013 Research Vyhodnocení (VQR), katedry ekonomie a financí řad 1. v oboru ekonomie (Více než 52). Ekonomové chtějí učinit svět lepším místem. Vstupné Italská žadatelé musí mít tříletý bakalářský titul do 31. prosince 2016 (v souladu s novým nařízením o univerzita) nebo postgraduálního titulu (Vecchio ordinamento - před DM 509/99). Preference bude dána studentům s titulem v oboru ekonomie, obchodu, matematiky, fyziky, statistiky, a inženýrství, ale další zázemí bude také brát v úvahu, většinou založenou na motivaci studenta. Mezinárodní žadatelé musí mít tříletý bakalářský titul. Preference bude dána studentům s... [-]

Magistr

Magisterský Titul V Oblasti ICT A Internet Engineering

Campus forma Denní studium October 2017 Itálie Řím

Spojili jsme silné základům inženýrství na sérii nových témat týkajících se aktuálních a požadovaných témat ve světě práce a jako nadhodnoty, předměty magisterského studijního jsou kompletně vyučován v anglickém jazyce. Náš nově vyztužený programu Studijní a zavedení anglického jazyka jsou odpovědí na světě, který se mění. [+]

Magisterský titul v oboru informačních a komunikačních technologií a Internet Engineering Z vášně ... Do profese V roce 2020 se očekává, že více než 20 miliard terminálů, které mají být připojeny k Internetu Internet změnil náš způsob práce a konfrontace, když si uvědomil největší revoluci v našem věku. Internet je inteligentní infrastruktura, která umožňuje elektřiny, budov a měst Smart (Inteligentní síť, inteligentní budovy, inteligentní město). Propojovací stroje a lidé revoluci každý sektor života. Internet Engineering studuje techniky, které umožňují dělat věci, které měly být nemožné, jen před několika lety. Studia v prohlížeči Internet Engineering poskytuje technické know-how, aby byl aktivní součástí této změny. V jakém světě vás čeká po Udělen? Existuje jen jedna cesta: Vaše cesta Rozvoj vědy a techniky podniká směrem k rostoucí potřebě pro profesionály. To je důvod, proč jsme zavedli větší volnost ve výběru vám předměty: je to na vás vybrat si svůj kurz s 41% volitelných kreditů v magisterské a kompletně vyučovaný v angličtině! Spojili jsme silné základům inženýrství na sérii nových témat týkajících se aktuálních a požadovaných témat ve světě práce a jako nadhodnoty, předměty magisterského studijního jsou kompletně vyučován v anglickém jazyce. Náš nově vyztužený programu Studijní a zavedení anglického jazyka jsou odpovědí na světě, který se mění. Master of Science v oblasti ICT (informačních a komunikačních technologií) a Internet Engineering poskytuje dovednosti, metodiky a technické know-how potřebné ke zvládnutí a využít mnoho příležitostí, které přinesla digitální éře a vznik "inteligentních" síťových infrastruktur v mnohé aplikační domény (energetika, doprava, společnost, bezpečnost, atd). Studenti se... [-]