University of Siena

Úvod

Read the Official Description

The University of Siena Ocenění první cyklus, druhý cyklus a samostatné stupňů dlouhého cyklu v následujících oblastech: Ekonomika, farmacie, právo, inženýrství, Umění a humanitní vědy, Umění a humanitní Arezzo, medicínu a chirurgii, matematické, fyzikální a přírodních věd a politologie, stejně jako několik mezifakultního stupňů. Mezi těchto stupňů, jeden bakalářský a devět mistr jsou vyučovány výhradně v angličtině.

Výukové aktivity University of Siena's kurzy první a druhé úrovně jsou obecně provádí v jednom z patnáct ústavů. Postgraduální vzdělávání na University of Siena se provádí v postgraduálních školách, magisterských programů, školení, dalšího vzdělávání a doškolování a letních škol, zatímco postgraduální výzkum se provádí v doktorském školách.

Studium na univerzitě v Sieně

Studenti v Siena může být součástí skutečného společenství lidí motivovaných žízeň po vědění a učení, s pozornou a přístupně akademických pracovníků a řadu inovativních služeb, které mají k dispozici.

Pečlivé organizace výuky, kvalita výuky (která je pravidelně sledován), služby pro usnadnění studia, jako je efektivní a dobře organizované knihoven a laboratoří, stejně jako příjemný, orientace a kontinuální doučování, podpora pro zdravotně postižené studenty a lidem v nouzi jsou jen některé z University of Siena je silné.

University of Siena provozuje 38 prvních studijních programů cyklu, 1 jednolůžkový stupeň cyklus programu, 4 jednolůžkové cyklus studijních programů v oblasti medicíny a farmacie na něž se vztahuje směrnice Evropské unie a 29 sekund studijních programů cyklu.

Studenti si mohou vybrat ze široké nabídky postgraduálních kurzů, včetně doktorských studijních programů, zaměření školy a magisterských programech, přičemž se tyto navržen tak, aby nabízet zvláštní odbornou přípravu v nejinovativnějších odvětví.

Mezinárodní rozměr

  • 315 evropských univerzit mají dohod o spolupráci v oblasti v rámci programu LLP / Erasmus projektu
  • 300 Erasmus zahraniční studijní stipendia a přibližně 30 v rámci programu Erasmus umístění stipendia se udělují každý rok
  • 239 Univerzity v Evropě, Africe, Latinské Americe, Kanadě, Ruské federace, Japonska, na Blízkém východě, dohod o instrukční vědecko-USAand Vietnamhave spolupráce
  • 72 zahraničních vysokých škol mají dohod o spolupráci na mezinárodní doktorátů
  • 20 zahraničních vysokých škol mají dohod o spolupráci na stupních mezinárodní studia
  • 40 stipendia pro zahraniční studium a výzkum pro vysokoškoláky, absolventy, výzkumných pracovníků a doktorandů na univerzitách v Austrálii, Brazílii, Kanadě, Chile, Ruské federace, Německu, Japonsku, Mexiku, Peru, Velké Britainand USAare uděluje každý rok

Deset důvodů, proč studovat na univerzitě v Sieně

1. nejprve mezi italských univerzitách

The University of Siena se datuje do roku 1240. Jeden z nejstarších univerzit v Itálii, to je také jeden z nejprestižnějších. Univerzita Siena má silnou znalostní související tradici a závazek k výzkumu a inovacím. Podle 2012 klasifikaci novinách "Repubblica" (Censis průvodce), Siena se pyšní nejlepší univerzitu v Itálii pro stavby, služby, studijních grantů, webové stránky a internacionalizace. To je také pátý State University a třetí obecný univerzita v závislosti na rok 2012 klasifikaci italských univerzit zveřejněných v novinách "Il Sole 24 Ore". Siena nabízí širokou škálu kurzů v 15 odděleních týkajících se oblasti experimentální vědy, biomedicínské a lékařské vědy, literatury, historie, filozofie a umění, ekonomie, práva a politických věd. První, druhé, jeden dlouhý cyklus a postgraduální kurzy jsou vyučovány buď v italštině nebo angličtině. Tam jsou také letních škol a specializační kurzy pro přípravu odborníků v různých oborech souvisejících s italské kultuře a společnosti.

2. STUDIE GRANT A UBYTOVÁNÍ Zahraniční studenti mohou žádat o studijních grantů a ubytování ve vysokoškolských kolejích. Studijní granty zprostit studenti od placení školného, ​​ubytování, stravování ve vysokoškolské menze a poskytuje peněžní příspěvek na životní náklady. Žádosti lze provést on-line. Studijní granty a ubytování nejsou přidělovány samotným univerzity, ale DSU Toscana, Regionální agentury pro práva na vysokoškolské studium.

3. Podpora pro studium italského jazyka a kultury Studenti, kteří přijíždějí z jiných zemí jsou vítáni s řadou setkání, aby je aklimatizovat na italskou kulturu a jazyk. Tato setkání jsou zdarma a konají na začátku prvního semestru. Zaměřují se na základní komunikaci v italštině a poskytují praktické informace o bydlení ve městě Siena (kultura, hudba, muzea, povolení k pobytu, banky, pošta) a univerzitě sám.

4. Podpora z mezinárodních studentských Lektoři Na myšlence, že "studenti pomáhají studentům", na univerzitě v Sieně mladých lektorů z různých částí světa pomoci a poskytnout vodítko pro zahraniční studenty, pokud jde o služby, 2 univerzity a italských univerzitách obecně základě. Zahraniční studenti také poskytovat podporu s cílem usnadnit kulturní integraci nových studentů v Sienese akademické obce.

5. pracovní zkušenosti v italských firem Univerzita v Sieně staví zahraniční studenty v kontaktu s místními podniky (jako Novartis a banky Monte dei Paschi di Siena) a předpisy členských států, podle svých specifických zájmů. Pracovní zkušenost je součástí mnoha studijních oborů a poskytuje profesionální zkušenosti v italské firmy nebo veřejné správy, které mohou být užitečné jak pro učení jazyka a vidět kreativitu a produktivitu italských firem z první ruky.

6. EVROPSKÉ MOBILITY Během svých studií na univerzitě v Sieně mohou zahraniční studenti strávit období 3 až 12 měsíců v jiné evropské zemi, prostřednictvím programu LLP / Erasmus. To jim umožní získat důkladné znalosti evropské kultury a naučit se další evropský jazyk. Studenti mohou studovat na evropských univerzitách, s níž je University of Siena má dvoustranné dohody. Studenti jsou pomáhal při volbě města, ubytování a studijním plánem. Zkoušky přijatá v jiných evropských univerzitách jsou uznány s úvěry, které přispívají ke studiu studentů na univerzitě v Sieně.

7. italský jazyk CERTIFIKACE Studenti mohou využít jazykové vzdělávacích služeb dostupných v Centro Linguistico di Ateneo. Středisko nabízí bezplatné kurzy v angličtině, francouzštině, španělštině, němčině, portugalštině, ruštině, stejně jako self-přístup laboratoře, on-line kurzů a možnost, aby se anglické jazykové zkoušky na úrovni B1 a B2. Studenti si mohou také posedět k mezinárodně uznávaným jazykovým zkouškám z angličtiny tady, pořádané University of Cambridge (PET, FCE, CAE, CPE) a British Council (IELTS).

8. 360 ° stupňů SPORT Zahraniční studenti mohou podílet na průběhu gymnastika, tenis, tanec, fotbal (muži i ženy), sebeobranu, lukostřelba, plavání, jóga, ping pong. Italská University Sports Centre (CUSI), také nabízí možnost vyzkoušet různé sporty, od juda na basketbal, volejbal (muži i ženy), rugby a oplocení. Studenti mají přístup k sportovních zařízení za zvýhodněné ceny.

9. hudební a divadelní Mladí hudebníci mají zájem o jazz a jiné hudby mohou navštěvovat kurzy prestižního Fondazione Siena Jazz, národní jazzové akademie, která nabízí řadu úvodních a mistrovských tříd v jazzu a soudobé hudby, jako jsou fúze, funky, latinské hudby, blues , jazz-rock, atd .. Studenti mají také mnoho příležitostí k účasti na akcích v Siena a Toskánsko, díky spolupráci s DSU Toscana - Regionální agentury pro práva na vysokoškolské studium.

10. SOCIÁLNÍ A mimoškolních aktivit Zahraniční studenti mohou podílet na prohlídky s průvodcem, prohlídky v toskánském venkově a na nejznámějších míst v Itálii, návštěva Muzea vědy a těch, které souvisejí s módou (jako je například muzeum Gucci), sport, výměn konverzace a všech společenských aktivit organizovaných v Spolupráce se skupinou ESN Siena (GES), člen IESN (Mezinárodní Erasmus Student Network). Skupina ESN Siena podporuje kulturní výměny mezi lidmi různých národností.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc Jazykový Kurz A Mysl: Lingvistika A Kognitivní Studie

Campus forma Denní studium 2 let October 2017 Itálie Siena

Magisterský studijní program je členěna do dvou učebních osnov: lingvistika a poznání; Filozofie a poznání. Dvě změny jsou zavedeny na předchozí MA aktivované ve stejné třídě. První úprava si klade za cíl upozornit na již velmi mezinárodní charakter hlavního programu, aby byl podporován přístup zahraničních studentů a interakci mezi italskými a cizinců studentů; možnost přístupu k mezinárodní ... [+]

Kulturního dědictví, VZDĚLÁVÁNÍ, jazyků, historie a filozofie AREA od 11:00 do 11:40 hod představení hlavního studijních oborů podle studijního oboru prezidentů a ze strany odborné poradenské a konzultační služby oddělení sněmovny - archeologie - historie umění - Historie a filozofie od 11:40 hod do 12:20 hod představení hlavního studijních oborů podle studijního oboru prezidentů a ze strany odborné poradenské a konzultační služby oddělení sněmovny: - Classics - moderní literatury od 12:20 do 01:00 hod Prezentace magisterského studia podle studijního oboru prezidentů a ze strany odborné poradenské a konzultační služby oddělení sněmovny: - historie a filozofie vědy - školství a pedagogické poradenství v organizacích Jazyk: English Specializace: lingvistika a poznání, filozofie a poznání Numerus clausus: Ne Double degree: Université Paris 1 - Panthéon Sorbonne Magisterský studijní program je členěna do dvou učebních osnov: lingvistika a poznání; Filozofie a poznání. Dvě změny jsou zavedeny na základě předcházejícího MA aktivovaného ve stejné třídě. První úprava si klade za cíl upozornit na již velmi mezinárodní charakter hlavního programu, aby byl podporován přístup zahraničních studentů a interakci mezi italskými a cizinců studentů; možnost přístupu k mezinárodní doktorské programy; kapacita studentů se aktivně účastní mezinárodních konferencí a seminářů; možnost přístupu k pracovní příležitosti v zahraničí. Druhá změna - také s ohledem na migraci některých předmětů předchozího hlavního programu, jehož je přítomen jeden je modifikací do jiné MA - si klade za cíl vytvořit formace, která je současně soudržné a diverzifikované, ve kterém převládající jsou přítomny v prvním roce programu řada společných kurzů a druhým rokem se... [-]

MSc Kurz V Elektronice A Inženýrství Komunikací

Campus forma Denní studium 2 let October 2017 Itálie Siena

Magisterský titul v Electronics a komunikace inženýrství si klade za cíl vytvořit absolventům pokročilé dovednosti v systémech zpracování a předávání informací, přenosu a poskytnout konkrétnější znalosti v konstrukci přístrojů a elektronických systémů. Poskytuje schopnosti a metodologické nástroje potřebné pro návrh a vývoj systémů pro zpracování signálů a obrazů, antén, mikrovlnných systémů a zařízení, analogové a digitální elektronické konstrukce s aplikacemi v oblasti elektroniky, telekomunikací. [+]

Fyzika, strojírenství, MATEMATIKA AREA od 05:00 do 07:00 hod představení hlavního studijních oborů podle vedoucího odboru informačních technologií a matematické vědy Prof Andrea Garulli, a naváděcí náměstek odborné, prof Domenico Prattichizzo a Prof Luca Chiantini: - Počítačové a automatizační technika - Elektronika a komunikace inženýrství - inženýrství managementu - Aplikovaná matematika Jazyk: (požadovaná úroveň B1) English Numerus clausus: Ne Double degree: Universidad Carlos III - Madrid (Spagna) Magisterský titul v Electronics a komunikace inženýrství si klade za cíl vytvořit absolventům pokročilé dovednosti v systémech zpracování a předávání informací, přenosu a poskytnout konkrétnější znalosti v konstrukci přístrojů a elektronických systémů. Poskytuje schopnosti a metodologické nástroje potřebné pro návrh a vývoj systémů pro zpracování signálů a obrazů, antén, mikrovlnných systémů a zařízení, analogové a digitální elektronické konstrukce s aplikacemi v oblasti elektroniky, telekomunikací. Program poskytuje metodiky pokročilé matematické logiky, zejména funkční a komplexní analýzy, s cílem zavést nezbytné nástroje pro modelování a formalizovat řešení komplexního informačního inženýrských problémů. Studijní plán 2015/16 První rok Pokročilý digitální zpracování obrazu 9 ECTF Spolehlivost a design pro bezpečnost 6 ECTF Analog obvodů 6 ECTF Mikrovlnná trouba a optických inženýrství 9 ECTF Sítě 6 ECTF Matematické metody pro strojírenství 6 ECTF Statistické zpracování signálu 6 ECTF Antény a šíření 9 ECTF Altre Attività za ulteriori conoscenze linguistiche (Ceco livello B2) 3 ECTF druhý rok Digitální komunikace 9 ECTF Teorie informace 6 ECTF Tirocinio 9 ECTF Prova Finale (TESI) 18 ECTF Tre Insegnamenti scelta dal seguente Gruppo (per un totale di 18 ECTF): Design aplikací a služeb 6,... [-]

MSc Kurz V Oblasti řízení A Správy

Campus forma Denní studium 2 let October 2017 Itálie Siena

MSc v oboru řízení a správy, vzdělávacího programu v oboru účetnictví a řízení bude poskytovat znalosti ve čtyřech hlavních oblastech - obchodních studií, ekonomie, práva, statistiky a matematiky. [+]

ECONOMY, práva, politologie, společenských věd AREA od 09:00 do 09:40 hod představení hlavního studijních oborů ze strany vedoucích katedry politické ekonomie a statistiky, Prof. M. Vasta a ministerstvem obchodu a právních studií prof R. Di Pietra, nebo jejich zástupců: - finance - Ekonomika - Ekonomika a řízení finančních zprostředkovatelů - řízení a správa - Statistika pro výběrová šetření - absolvent Vysoké školy ekonomie a managementu bude sdílet jeho / její zkušenosti z 09: 40 až 10:20 představení hlavního studijních oborů podle vedoucího katedry politických a mezinárodních věd, prof Stefano Maggi, jakož i profesního poradenství náměstek, prof Fabio Casini - mezinárodní vědy - politických a správních věd od 10 : 20 do 11:00 hod představení hlavního studijních oborů podle studijního oboru prezidentů a ze strany odborné poradenské a konzultační služby oddělení sněmovny: - veřejné a kultura al Diplomacie - Jazyk a mysl: lingvistiky a kognitivní studie - komunikační strategie a techniky - antropologie a obrazové jazyky Jazyk: (požadovaná úroveň B2) English Numerus clausus: Ne Double degree: European Business School International University Schloss Reichartshausen Rheingau / Wiesbaden (Germania) a Lobachevsky státní univerzita Nizhni Novgorod (Rusko) Přehled MSc v řízení a správě, učební plán v oboru účetnictví a řízení bude poskytovat znalosti ve čtyřech hlavních oblastech, jako je následující: Obchodní studie: kurzy v této oblasti se však týkají hlavně témata týkající se řízení, kontroly a měření výkonnosti soukromých i veřejných podniků. Kromě toho, několik kurzů mají za cíl poskytnout studentům znalosti a kompetence k pochopení mezinárodní ekonomické jevy a naplánovat a vypracovat strategie... [-]

MSC Mezinárodní Studie

Campus forma Denní studium 2 let October 2017 Itálie Siena

Master of Science v oboru mezinárodní vztahy si klade za cíl poskytnout znalosti metodiky a obsahu kulturního, vědeckého a odborného vzdělávání v těchto oblastech vzdělávání: historické, ekonomické, právní, politické vědy, lingvistiky. [+]

ECONOMY, práva, politologie, společenských věd AREA od 09:00 do 09:40 hod představení hlavního studijních oborů ze strany vedoucích katedry politické ekonomie a statistiky, Prof. M. Vasta a ministerstvem obchodu a právních studií prof R. Di Pietra, nebo jejich zástupců: - finance - Ekonomika - Ekonomika a řízení finančních zprostředkovatelů - řízení a správa - Statistika pro výběrová šetření - absolvent Vysoké školy ekonomie a managementu bude sdílet jeho / její zkušenosti z 09: 40 až 10:20 představení hlavního studijních oborů podle vedoucího katedry politických a mezinárodních věd, prof Stefano Maggi, jakož i profesního poradenství náměstek, prof Fabio Casini - mezinárodní vědy - politických a správních věd od 10 : 20 do 11:00 hod představení hlavního studijních oborů podle studijního oboru prezidentů a ze strany odborné poradenské a konzultační služby oddělení sněmovny: - veřejné a kultura al Diplomacie - Jazyk a mysl: lingvistiky a kognitivní studie - komunikační strategie a techniky - antropologie a obrazové jazyky Jazyk: italština nebo angličtina (vyžadováno English na úrovni B2) Specializace: Vývoj a mezinárodní spolupráce (učil v italštině), mezinárodní a diplomatické vědy (učil v italštině), evropská studia (v angličtině) double degree: Jagellonské univerzity - Krakow (Polonia) Roky: 2 Numerus clausus: Ne Master of Science v oboru mezinárodní vztahy si klade za cíl poskytnout znalosti metodiky a obsahu kulturního, vědeckého a odborného vzdělávání v těchto oblastech vzdělávání: historické, ekonomické, právní, politické vědy, lingvistiky. Tyto dovednosti jsou navrženy tak, aby pomoci studentům rozvíjet schopnost pochopit a analyzovat otázky týkající se mezinárodní rozměr politických, hospodářských a sociálních jevů. Specifické... [-]

MSc V Oboru Ekonomie

Campus forma Denní studium 2 let October 2017 Itálie Siena

MSc v oboru ekonomie je absolventem zadat dvě rok, který si klade za cíl poskytnout pokročilou úroveň vzdělání v oboru ekonomie. [+]

ECONOMY, práva, politologie, společenských věd AREA od 09:00 do 09:40 hod představení hlavního studijních oborů ze strany vedoucích katedry politické ekonomie a statistiky, Prof. M. Vasta a ministerstvem obchodu a právních studií prof R. Di Pietra, nebo jejich zástupců: - finance - Ekonomika - Ekonomika a řízení finančních zprostředkovatelů - řízení a správa - Statistika pro výběrová šetření - absolvent Vysoké školy ekonomie a managementu bude sdílet jeho / její zkušenosti z 09: 40 až 10:20 představení hlavního studijních oborů podle vedoucího katedry politických a mezinárodních věd, prof Stefano Maggi, jakož i profesního poradenství náměstek, prof Fabio Casini - mezinárodní vědy - politických a správních věd od 10 : 20 do 11:00 hod představení hlavního studijních oborů podle studijního oboru prezidentů a ze strany odborné poradenské a konzultační služby oddělení sněmovny: - veřejné a kultura al Diplomacie - Jazyk a mysl: lingvistiky a kognitivní studie - komunikační strategie a techniky - antropologie a obrazové jazyky Jazyk: (požadovaná úroveň B2), italštinu nebo angličtinu Specializace: Ekonomie pro životní prostředí a rozvoj (vyučované v italštině), Ekonomika (v angličtině); double degree: Univerzita v Lublani (Slovinsko), nebo University Uppsala (Švédsko) Roky: 2 Numerus clausus: Ne MSc v oboru ekonomie je absolventem zadat dvě rok, který si klade za cíl poskytnout pokročilou úroveň vzdělání v oboru ekonomie. Program je postaven na čtyřech základních kurzů - matematika, mikroekonomie, makroekonomie a ekonometrie - K tomu, aby studentům získat pokročilé nástroje pro ekonomickou analýzu, a nabízí širokou škálu specializovaných témat, ve většině oblastí moderní ekonomie. Program je navržen tak,... [-]

MSc V Oboru Finance

Campus forma Denní studium 2 let October 2017 Itálie Siena

MSc v oboru Finance bude poskytovat znalosti ve třech hlavních oblastech: Kvantitativní Area. Studenti studují v hlubokých metod používaných na finančních trzích na cenovou finanční cenné papíry: [+]

MSc v oboru Finance bude poskytovat znalosti ve třech hlavních oblastech: Kvantitativní Area. Studenti studují v hlubokém metody používané na finančních trzích na cenovou finanční záruky: základní principy stochastické kalkulu, bez arbitráž princip a rizika neutrální (martingale) cen, deriváty cen, úrokových derivátů, stochastické modely volatility, finanční ekonometrie. Hospodářského prostoru. Studenti jsou vystaveny do teoretického rámce moderního finančního hospodářství: mikroekonomických modelů pro obchod a finance, modely s asymetrických informací a rozhodování za nejistoty, peněžní ekonomie a centrální bankovní přístupy; Oblast řízení. Naše základní kurzy budou poskytovat znalosti, aby mohli studovat finanční chování finančních a nefinančních podniků a finančních trhů. Podmínkou pro přijetí do MSc v oboru financí, by uchazeči mají solidní akademické zázemí v následujících oblastech studia: Ekonomika, manažerských a obchodních, matematika, statistika. Znalosti musí zahrnovat ekonomiku finančních trhů a zásad finanční matematiky. Žadatelé musí mít základní počítačové dovednosti, které jsou přinejmenším rovnocenné, aby ECDL jádra. Normálně, studenti přijati držet tříleté vysokoškolské vzdělání (bakalář). Požadavky na přijetí závisí na první úrovně stupně získané studentem: Titul v podnikání nebo ekonomii: nejméně 12 ECTS (nebo ekvivalent) z matematiky pro hospodářství a finance a nejméně 8 ECTS (nebo ekvivalent) v oblasti financí a podnikové finance. Titul ve vědě (včetně matematika), nebo inženýrství: nejméně 18 ECTS (nebo ekvivalent) v matematických metod a alespoň 8 ECTS (nebo ekvivalent) v oblasti financí nebo podnikových financí, nebo alternativně, alespoň 8 ECTS (nebo ekvivalent) v matematickém finančního modelování. Ostatní tituly: nejméně 30 ECST (nebo ekvivalent) v oblasti ekonomie, nejméně 8 ECTS v oblasti financí a podnikové finance, a to... [-]

Magistr

Magistr Výpočetní A Automatizační Technika

Campus forma Denní studium 2 let October 2017 Itálie Siena

MSC v počítači a automatizační techniky se zaměřuje na poskytování vysoké úrovni kompetence pro navrhování, řízení, vývoj a inovace v oblasti vyspělých hardwarových a softwarových architektur a řídících systémů a robotiky. Zejména, program je zaměřen na interakci mezi člověkem a strojem v širokém slova smyslu, klenout témata, jako je umělá inteligence, strojového učení, vysoký výkon zpracování masivního data ... [+]

Fyzika, strojírenství, MATEMATIKA AREA od 05:00 do 07:00 hod představení hlavního studijních oborů podle vedoucího odboru informačních technologií a matematické vědy Prof Andrea Garulli, a naváděcí náměstek odborné, prof Domenico Prattichizzo a Prof Luca Chiantini: - Počítačové a automatizační technika - Elektronika a komunikace inženýrství - inženýrství managementu - Aplikovaná matematika Mistr Výpočetní a automatizační technika LM-32 - 120 kreditů · Jazyk: (požadovaná úroveň B1) English · Specializace: Informační systémy, robotika a automatizace · Roky: 2 · Numerus clausus: Ne MSC v počítači a automatizační techniky se zaměřuje na poskytování vysoké úrovni kompetence pro navrhování, řízení, vývoj a inovace v oblasti vyspělých hardwarových a softwarových architektur, a kontrolních systémů a robotiky. Zejména program je zaměřen na humanmachine interakci v širokém slova smyslu, klenout se nad tématy, jako je umělé inteligence, strojového učení, vysoký výkon zpracování masivních sběru údajů, lidské-robotů rozhraní a systémy pro automatizaci výroby. Program poskytuje pokročilé kompetence v oblasti výpočetní a automatizační techniky. Chcete-li získat přístup v tomto průběhu studia studenti musí mít: zázemí v matematiky, statistiky a fyziky, což odpovídá dosahuje v první úrovně (BA), technických stupňů; základních principů informatiky, řízení, elektroniky a telekomunikací; Základní znalosti programování. Studijní plán 2015/16 Specializace Informační systémy vyučován v anglickém jazyce prvním roce · Automaty a systémů hromadné obsluhy 6 ECTF · Pokročilý digitální zpracování obrazu 9 ECTF · Vysoký výkon počítače architektura 9 ECTF · Strojové učení 6 ECTF · Pokročilé databázové systémy 6 ECTF · Umělá inteligence 9 ECTF · Modely a jazyky pro bioinformatiky 6 ECTF · Network... [-]

MSc Kurz V Chemii

Campus forma Denní studium 2 let October 2017 Itálie Siena

Magisterského studia připravuje studenty s pokročilou znalostí a dovedností v nejdůležitějších oblastí chemie (fyzikální, anorganické, organické a biochemie). Tyto studie se připravit studenta pro široké spektrum odborných činností, jakož i další doktorského studia. Lekce jsou doplněny konkrétními přednášky na témata týkající se chemie pro biologické vědy a udržitelného rozvoje. [+]

Magisterského studia připravuje studenty s pokročilou znalostí a dovedností v nejdůležitějších oblastí chemie (fyzikální, anorganické, organické a biochemie). Tyto studie se připravit studenta pro široké spektrum odborných činností, jakož i další doktorského studia. Lekce jsou doplněny konkrétními přednášky na témata týkající se chemie pro biologické vědy a udržitelného rozvoje. Druhý ročník činnost zahrnuje 300 hodin praxe v podnicích pracují ve všech oborech chemie. Studenti dokončí studium účastí v projektu na vysoké úrovni výzkumu (6-8 měsíců) v rámci mezinárodních výzkumných skupin na univerzitě v Sieně nebo jiných veřejných nebo soukromých institucí. Studenti mají možnost požádat o mezinárodní dvojnásobného titulu. Studijní plán 2015/16 První rok Pokročilá fyzikální chemie (I e II mod.) 12 ECTF Pokročilá anorganická chemie (I e II mod.) 12 ECTF Advanced Organic Chemistry (I e II mod.) 12 ECTF Pokročilá analytická chemie 6 ECTF Advanced Biological Chemistry 6 ECTF Due Insegnamenti (per un tot di 12 ECTF) da scegliere all'interno del Gruppo 1 o del Gruppo 2: Gruppo 1 (Chemie pro život): Bioorganic Chemistry 6; Metabolomika 6, Protein krystalografie 6, chemii povrchu a nanomateriálů 6, ​​prvky výpočetní organické spektroskopie 6 Gruppo 2 (chemie pro udržitelný rozvoj): Neutraceutical a potravinářské chemie 6; Průmyslová biotechnologie 6; Environmentální spektroskopie 6 druhý rok Attività scelta dello studente 12 ECTF Un insegnamento da scegliere all'interno del Gruppo 1 o del Gruppo 2: Gruppo 1 (Chemie pro život): Metal-založené drogy 6, Informatika pro chemii a biologii 6, Biofyzikální chemie 6 Gruppo 2 (Chemie pro udržitelný rozvoj): Udržitelná a účinná energie 6, Green Chemistry and Catalysis... [-]

Videos

Università di Siena. Meet your life, build your future.

Contact

Università di Siena - Palazzo del Rettorato

Adresa, 1. řádek Università degli Studi di Siena - Rettorato, via Banchi di Sotto 55
53100 Siena, Itálie
Telefonní číslo +39 0577 232111