University of Siena

Úvod

Read the Official Description

The University of Siena Ocenění první cyklus, druhý cyklus a samostatné stupňů dlouhého cyklu v následujících oblastech: Ekonomika, farmacie, právo, inženýrství, Umění a humanitní vědy, Umění a humanitní Arezzo, medicínu a chirurgii, matematické, fyzikální a přírodních věd a politologie, stejně jako několik mezifakultního stupňů. Mezi těchto stupňů, jeden bakalářský a devět mistr jsou vyučovány výhradně v angličtině.

Výukové aktivity University of Siena's kurzy první a druhé úrovně jsou obecně provádí v jednom z patnáct ústavů. Postgraduální vzdělávání na University of Siena se provádí v postgraduálních školách, magisterských programů, školení, dalšího vzdělávání a doškolování a letních škol, zatímco postgraduální výzkum se provádí v doktorském školách.

Studium na univerzitě v Sieně

Studenti v Siena může být součástí skutečného společenství lidí motivovaných žízeň po vědění a učení, s pozornou a přístupně akademických pracovníků a řadu inovativních služeb, které mají k dispozici.

Pečlivé organizace výuky, kvalita výuky (která je pravidelně sledován), služby pro usnadnění studia, jako je efektivní a dobře organizované knihoven a laboratoří, stejně jako příjemný, orientace a kontinuální doučování, podpora pro zdravotně postižené studenty a lidem v nouzi jsou jen některé z University of Siena je silné.

University of Siena provozuje 38 prvních studijních programů cyklu, 1 jednolůžkový stupeň cyklus programu, 4 jednolůžkové cyklus studijních programů v oblasti medicíny a farmacie na něž se vztahuje směrnice Evropské unie a 29 sekund studijních programů cyklu.

Studenti si mohou vybrat ze široké nabídky postgraduálních kurzů, včetně doktorských studijních programů, zaměření školy a magisterských programech, přičemž se tyto navržen tak, aby nabízet zvláštní odbornou přípravu v nejinovativnějších odvětví.

Mezinárodní rozměr

  • 315 evropských univerzit mají dohod o spolupráci v oblasti v rámci programu LLP / Erasmus projektu
  • 300 Erasmus zahraniční studijní stipendia a přibližně 30 v rámci programu Erasmus umístění stipendia se udělují každý rok
  • 239 Univerzity v Evropě, Africe, Latinské Americe, Kanadě, Ruské federace, Japonska, na Blízkém východě, dohod o instrukční vědecko-USAand Vietnamhave spolupráce
  • 72 zahraničních vysokých škol mají dohod o spolupráci na mezinárodní doktorátů
  • 20 zahraničních vysokých škol mají dohod o spolupráci na stupních mezinárodní studia
  • 40 stipendia pro zahraniční studium a výzkum pro vysokoškoláky, absolventy, výzkumných pracovníků a doktorandů na univerzitách v Austrálii, Brazílii, Kanadě, Chile, Ruské federace, Německu, Japonsku, Mexiku, Peru, Velké Britainand USAare uděluje každý rok

Deset důvodů, proč studovat na univerzitě v Sieně

1. nejprve mezi italských univerzitách

The University of Siena se datuje do roku 1240. Jeden z nejstarších univerzit v Itálii, to je také jeden z nejprestižnějších. Univerzita Siena má silnou znalostní související tradici a závazek k výzkumu a inovacím. Podle 2012 klasifikaci novinách "Repubblica" (Censis průvodce), Siena se pyšní nejlepší univerzitu v Itálii pro stavby, služby, studijních grantů, webové stránky a internacionalizace. To je také pátý State University a třetí obecný univerzita v závislosti na rok 2012 klasifikaci italských univerzit zveřejněných v novinách "Il Sole 24 Ore". Siena nabízí širokou škálu kurzů v 15 odděleních týkajících se oblasti experimentální vědy, biomedicínské a lékařské vědy, literatury, historie, filozofie a umění, ekonomie, práva a politických věd. První, druhé, jeden dlouhý cyklus a postgraduální kurzy jsou vyučovány buď v italštině nebo angličtině. Tam jsou také letních škol a specializační kurzy pro přípravu odborníků v různých oborech souvisejících s italské kultuře a společnosti.

2. STUDIE GRANT A UBYTOVÁNÍ Zahraniční studenti mohou žádat o studijních grantů a ubytování ve vysokoškolských kolejích. Studijní granty zprostit studenti od placení školného, ​​ubytování, stravování ve vysokoškolské menze a poskytuje peněžní příspěvek na životní náklady. Žádosti lze provést on-line. Studijní granty a ubytování nejsou přidělovány samotným univerzity, ale DSU Toscana, Regionální agentury pro práva na vysokoškolské studium.

3. Podpora pro studium italského jazyka a kultury Studenti, kteří přijíždějí z jiných zemí jsou vítáni s řadou setkání, aby je aklimatizovat na italskou kulturu a jazyk. Tato setkání jsou zdarma a konají na začátku prvního semestru. Zaměřují se na základní komunikaci v italštině a poskytují praktické informace o bydlení ve městě Siena (kultura, hudba, muzea, povolení k pobytu, banky, pošta) a univerzitě sám.

4. Podpora z mezinárodních studentských Lektoři Na myšlence, že "studenti pomáhají studentům", na univerzitě v Sieně mladých lektorů z různých částí světa pomoci a poskytnout vodítko pro zahraniční studenty, pokud jde o služby, 2 univerzity a italských univerzitách obecně základě. Zahraniční studenti také poskytovat podporu s cílem usnadnit kulturní integraci nových studentů v Sienese akademické obce.

5. pracovní zkušenosti v italských firem Univerzita v Sieně staví zahraniční studenty v kontaktu s místními podniky (jako Novartis a banky Monte dei Paschi di Siena) a předpisy členských států, podle svých specifických zájmů. Pracovní zkušenost je součástí mnoha studijních oborů a poskytuje profesionální zkušenosti v italské firmy nebo veřejné správy, které mohou být užitečné jak pro učení jazyka a vidět kreativitu a produktivitu italských firem z první ruky.

6. EVROPSKÉ MOBILITY Během svých studií na univerzitě v Sieně mohou zahraniční studenti strávit období 3 až 12 měsíců v jiné evropské zemi, prostřednictvím programu LLP / Erasmus. To jim umožní získat důkladné znalosti evropské kultury a naučit se další evropský jazyk. Studenti mohou studovat na evropských univerzitách, s níž je University of Siena má dvoustranné dohody. Studenti jsou pomáhal při volbě města, ubytování a studijním plánem. Zkoušky přijatá v jiných evropských univerzitách jsou uznány s úvěry, které přispívají ke studiu studentů na univerzitě v Sieně.

7. italský jazyk CERTIFIKACE Studenti mohou využít jazykové vzdělávacích služeb dostupných v Centro Linguistico di Ateneo. Středisko nabízí bezplatné kurzy v angličtině, francouzštině, španělštině, němčině, portugalštině, ruštině, stejně jako self-přístup laboratoře, on-line kurzů a možnost, aby se anglické jazykové zkoušky na úrovni B1 a B2. Studenti si mohou také posedět k mezinárodně uznávaným jazykovým zkouškám z angličtiny tady, pořádané University of Cambridge (PET, FCE, CAE, CPE) a British Council (IELTS).

8. 360 ° stupňů SPORT Zahraniční studenti mohou podílet na průběhu gymnastika, tenis, tanec, fotbal (muži i ženy), sebeobranu, lukostřelba, plavání, jóga, ping pong. Italská University Sports Centre (CUSI), také nabízí možnost vyzkoušet různé sporty, od juda na basketbal, volejbal (muži i ženy), rugby a oplocení. Studenti mají přístup k sportovních zařízení za zvýhodněné ceny.

9. hudební a divadelní Mladí hudebníci mají zájem o jazz a jiné hudby mohou navštěvovat kurzy prestižního Fondazione Siena Jazz, národní jazzové akademie, která nabízí řadu úvodních a mistrovských tříd v jazzu a soudobé hudby, jako jsou fúze, funky, latinské hudby, blues , jazz-rock, atd .. Studenti mají také mnoho příležitostí k účasti na akcích v Siena a Toskánsko, díky spolupráci s DSU Toscana - Regionální agentury pro práva na vysokoškolské studium.

10. SOCIÁLNÍ A mimoškolních aktivit Zahraniční studenti mohou podílet na prohlídky s průvodcem, prohlídky v toskánském venkově a na nejznámějších míst v Itálii, návštěva Muzea vědy a těch, které souvisejí s módou (jako je například muzeum Gucci), sport, výměn konverzace a všech společenských aktivit organizovaných v Spolupráce se skupinou ESN Siena (GES), člen IESN (Mezinárodní Erasmus Student Network). Skupina ESN Siena podporuje kulturní výměny mezi lidmi různých národností.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc - Magistr » Zobrazit magisterské programy » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět Magistr - HealthcareStudies » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Magistr V Jazyce A Mysli: Lingvistika A Kognitivní Studia

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Siena

Master program v jazyce a mysli. Jazykověda a kognitivní studia "je formulována ve dvou kurikulách: Jazykověda a poznání; Filozofie a poznání. Program se zaměřuje v obou učebních osnovách na studium jazyka z hlediska kognitivních studií a filozofie jazyka a mysli. [+]

Jazyk a mysl: Jazykověda a kognitivní studia (specializace lingvistika a poznání, specializace filozofie a poznání)

Master program v jazyce a mysli. Jazykověda a kognitivní studia "je formulována ve dvou studijních programech:

Lingvistika a poznání Filozofie a poznání

Program se zaměřuje v obou učebních osnovách na studium jazyka z hlediska kognitivních studií a filozofie jazyka a mysli. Zaměřuje se především na studenty, kteří se zajímají o:

hlubší popis lidských jazyků v různých odrůdách včetně různých dialektů; studium jazyka jako kognitivní schopnosti a jeho význam v oblasti získávání prvního a druhého jazyka a jazykové patologie; studium filozofických, psychologických, biologických a sociálních základů jazyka a poznání; studium významu analýzy lidského jazyka pro filozofické studie. ... [-]

MSc

Magister V Aplikované Matematice

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Siena

Jedná se o dvouletý program absolventa, který se výhradně vyučuje v angličtině a je nabízen jak národním, tak zahraničním studentům. [+]

Aplikovaná matematika

Jedná se o dvouletý program absolventa, který se výhradně vyučuje v angličtině a je nabízen jak národním, tak zahraničním studentům.

MSc v aplikované matematice se zaměřuje na poskytování vysokoškolských kompetencí pro formalizaci a následnou matematickou analýzu problémů z aplikovaných věd a technologií se zvláštním zaměřením na analýzu velkých datových systémů a složitých systémů.

Program poskytuje kurzy, které doplní základní matematické kompetence, pokrývající všechny hlavní oblasti matematiky (matematická logika, algebra, geometrie, matematická analýza, matematická fyzika, statistika, numerická analýza, optimalizace, základy matematiky). Student má pak možnost výběru kurzů zaměřených na oblasti, kde podpora pokročilých matematických metod je zásadní v posledních vědeckých výzkumech a vývojových technologiích. Tyto kurzy zahrnují témata jako teorie formálních jazyků, diskrétní metody v matematice, aplikace analýzy dat, bioinformatika a informační systémy pro pochopení struktur ve velkých datových systémech a sítích, techniky pro modelování, analýzu a simulaci komplexních dynamických systémů, diskrétní systémy událostí a nelineární řídicí systémy. Student je vyškolen k interakci s odborníky pracujícími ve vědeckých a technologických oblastech, kde je potřeba podpora pokročilých matematických nástrojů. Získané dovednosti zahrnují schopnost získávání metodických informací z pokročilé matematické literatury. Studenti se zájmem o vzdělávání mohou program dokončit s kurzy zaměřenými na základní a vzdělávací aspekty matematiky.... [-]


Magistr V Biologii - Biologická Rozmanitost Učebních Osnov A Zdraví životního Prostředí

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Siena

Magisterský studijní program v oblasti biologie zajišťuje vysoce specializovaný vzdělávací kurz pro přístup k pokročilým úrovním výcviku (PhD) a provádí vědecký výzkum na univerzitách nebo ve veřejných nebo soukromých výzkumných laboratořích, projektových aktivitách v biotechnologických, farmaceutických a agro-potravinářských společnostech a veřejných a soukromých organizací a pracovních příležitostí v oblasti dopadu na životní prostředí, biologické rozmanitosti a zdraví. [+]

Biologie (specializace Biodiverzita a životní prostředí)

Magisterský studijní program v oblasti biologie poskytuje vysoce specializovaný vzdělávací kurz pro přístup k pokročilým úrovním výcviku (PhD) a vedecký výzkum na univerzitách nebo ve veřejných nebo soukromých výzkumných laboratořích, projektové činnosti v biotechnologických, farmaceutických a zemědělsko-potravinářských společnostech a veřejnosti a soukromých organizací a pracovních příležitostí v oblasti dopadů na životní prostředí, biologické rozmanitosti a zdraví.

Vstup do kurzu s bakalářským studiem v oboru biologie, biotechnologie a věda a technologie pro životní prostředí a přírodu.... [-]


Magistr Výpočetní A Automatizační Technika

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Siena

MSc v oboru výpočetní a automatizační inženýrství se zaměřuje na poskytování vysoce kvalifikovaných kompetencí pro návrh, řízení, vývoj a inovace v oblasti pokročilé hardwarové a softwarové architektury a řídicích systémů a robotiky. [+]

Počítačové a automatizační inženýrství (specializační informační systémy, specializace robotika a automatizace)

MSc v oboru výpočetní a automatizační inženýrství se zaměřuje na poskytování vysokých kompetencí pro návrh, řízení, vývoj a inovace v oblasti pokročilé hardwarové a softwarové architektury a řídicích systémů a robotiky. Zejména, program je zaměřen na interakci mezi člověkem a strojem v širokém slova smyslu, klenout témata, jako je umělá inteligence, strojového učení, vysoký výkon zpracování masivního shromažďování údajů, člověk-rozhraní robotů, a systémy pro automatizaci výroby.

Cíle

Jedná se o dvouletý program absolventa, který se výhradně vyučuje v angličtině a je nabízen jak národním, tak zahraničním studentům. MSc v oboru výpočetní a automatizační inženýrství se zaměřuje na poskytování vysoce kvalifikovaných kompetencí pro návrh, řízení, vývoj a inovace v oblasti pokročilé hardwarové a softwarové architektury a řídicích systémů a robotiky. Zejména, program je zaměřen na interakci mezi člověkem a strojem v širokém slova smyslu, klenout témata, jako je umělá inteligence, strojového učení, vysoký výkon zpracování masivního shromažďování údajů, člověk-rozhraní robotů, a systémy pro automatizaci výroby. ... [-]


Magistr V řízení A řízení - účetnictví A řízení Kurikula

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Siena

Cílem tohoto programu je poskytnout studentům pochopení hlavních teoretických a aplikovaných konceptů účetnictví a řízení na pokročilé úrovni. [+]

Řízení a řízení (specializace v oblasti účetnictví a managementu)

Cílem tohoto programu je poskytnout studentům pochopení hlavních teoretických a aplikovaných konceptů účetnictví a řízení na pokročilé úrovni.

Studenti jsou seznámeni s moderními ekonomickými a manažerskými teoriemi, koncepty, technikami a jejich aplikacemi. Důležitými cíli je poskytnout studentům pokročilé nástroje potřebné k prozkoumání ekonomických, sociálních, právních, kulturních a technologických otázek, které jim umožní aplikovat své teoretické znalosti pro analýzu a řešení konkrétních výzkumných otázek.

Kurz nabízí školení pro rozvoj vysoce kvalifikované odborníky pro správu, které jsou schopny přijmout účinná opatření v dynamickém globálním prostředí. Zvláštní pozornost je věnována na poslední vývoj a velkých změn v pracovním prostředí firem s cílem poskytnout studentům odpovídajících kompetencí vztahujících se k vládě, manažerské a organizačních procesů v různých typech firem, které působí v různých podnicích (veřejného a soukromého sektoru ), a to jak na národní i mezinárodní úrovni.... [-]


Msc V Elektronice A Komunikačním Inženýrství

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Siena

MSc v elektronickém komunikačním inženýrství má za cíl vytvořit absolventa s pokročilými znalostmi o současných telekomunikačních a elektronických systémech a s nejnovějšími dovednostmi pro jejich návrh, vývoj a údržbu. Program poskytuje studie v klíčových technických oblastech, jako jsou techniky digitální komunikace, teorie informací, elektronický design a vysokofrekvenční techniky. [+]

Elektronika a komunikační inženýrství

MSc v elektronickém komunikačním inženýrství má za cíl vytvořit absolventa s pokročilými znalostmi o současných telekomunikačních a elektronických systémech a s nejnovějšími dovednostmi pro jejich návrh, vývoj a údržbu. Program poskytuje studie v klíčových technických oblastech, jako jsou techniky digitální komunikace, teorie informací, elektronický design a vysokofrekvenční techniky. Vedle solidní matematické vědecké / inženýrské výuky může student zdokonalit své dovednosti přizpůsobením kurzu jeho požadavkům tím, že si vybere z řady doplňkových modulů v aplikačních oblastech, jako je bezpečnost, bezpečnost, energie a životní prostředí.... [-]


Magistr

Magister V Mezinárodních Studiích - Evropské Studijní Programy Kurikula

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Siena

Program druhého cyklu (Laurea Magistrale) v mezinárodních studiích (LM-52) poskytuje studentům interdisciplinární znalosti v oblasti práva, ekonomie, politologie, sociologie, historie a jazyků. [+]

Mezinárodní studia (specializace evropské studia)

Program druhého cyklu (Laurea Magistrale) v mezinárodních studiích (LM-52) poskytuje studentům interdisciplinární znalosti v oblasti práva, ekonomie, politologie, sociologie, historie a jazyků. Získané kompetence umožňují absolventům analyzovat politické, ekonomické a sociální jevy v mezinárodním měřítku a přemýšlet o složitosti současného světa. Absolventi jsou vhodní pro vysoké pozice v národních i mezinárodních společnostech, agenturách, organizacích a institucích, a to jak veřejných, tak soukromých.

Absolventi mají kompetence potřebné k kritickému řešení mnoha politických, ekonomických a právních otázek současného světa se zaměřením na historické kořeny a globální dosah jednotlivých jevů; jsou schopny rozvíjet a monitorovat složité projekty a strategie v oblasti mezinárodních vztahů, rozvojové spolupráce a evropských politik.... [-]


Magistr V Chemii

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Siena

Chemistry Masters je vysokoškolský kurz s předními profesory z celého světa. Poskytuje jedinečnou vzdělávací příležitost v mezinárodním studentském prostředí. [+]

chemie

Chemistry Masters je vysokoškolský kurz s předními profesory z celého světa. Poskytuje jedinečnou vzdělávací příležitost v mezinárodním studentském prostředí.

Základní a volitelné kurzy, které jsou součástí programu, umožňují celou řadu vzdělávacích a vzdělávacích příležitostí, které umožňují širokou škálu pracovních a výzkumných příležitostí, které vznikly z úzkých vazeb s místními a mezinárodními průmyslovými partnery.

[-]

Magistr V Ekonomii - Ekonomika Kurikula

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Siena

MSc v oboru ekonomie, je absolventem zadat dvě rok, který si klade za cíl poskytnout pokročilé úrovně vzdělání v oboru ekonomie. Program je postaven na čtyřech základních kurzů - matematika, mikroekonomie, makroekonomie a ekonometrie - aby pro studenty k získání pokročilých nástrojů pro ekonomickou analýzu, a nabízí širokou škálu specializovaných témat, ve většině oblastí moderní ekonomie. Program se koná výhradně v angličtině. [+]

Ekonomika (specializace ekonomie) MSc v ekonomii je dvouletý absolventský program, jehož cílem je poskytnout pokročilé vzdělání v ekonomii. Program je postaven na čtyřech základních kurzů - matematika, mikroekonomie, makroekonomie a ekonometrie - aby pro studenty k získání pokročilých nástrojů pro ekonomickou analýzu, a nabízí širokou škálu specializovaných témat, ve většině oblastí moderní ekonomie. Program se koná výhradně v angličtině.

Program MSc profituje z mezinárodního výzkumného prostředí, které tradičně charakterizuje naše oddělení. Oddělení podporuje několik výměnných programů s významnými mezinárodními institucemi, které pravidelně navštěvují oddělení jak odborníci, tak výzkumní pracovníci. Mezi dnešními hosty jsme byli hostitelkami Nobelových laureátů Robertem Solowem a Kenem Arrowem, stejně jako O. Williamsonem, P. Diamondem a dalšími jako Fulbrightoví profesoři. Mezi členy fakulty patří významní badatelé jako Richard Goodwin a Frank Hahn a v současné době také Sam Bowles. Katedra ekonomie navíc vede od roku 1980 doktorský studijní program v oboru ekonomie. Zkušenosti získané prostřednictvím našeho doktorského studijního programu, který je vyučován v angličtině a vždy přitahoval studenty z celého světa, má zásadní význam pro vytváření schopností potřebných pro řízení mezinárodního MSc kurzu.... [-]


Magistr Ve Strojírenství řízení

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Siena

MSc in Engineering Management poskytuje vysokou úroveň kompetencí pro modelování, optimalizaci, rozhodování a řízení organizací. Studijní program je zaměřen na průmyslovou ekonomiku a marketing, plánování inovačních procesů a řízení projektů. [+]

Engineering řízení

MSc ve strojírenském managementu poskytuje kompetence na vysoké úrovni pro modelování, optimalizaci, rozhodování a řízení organizací. Studijní program je zaměřen na průmyslovou ekonomiku a marketing, plánování inovačních procesů a řízení projektů. Předmět také poskytuje základy matematického modelování, analýzy dat a rozhodnutí a optimalizace komplexních systémů.

Cíle

Jedná se o dvouletý program absolventa, který se výhradně vyučuje v angličtině a je nabízen jak národním, tak zahraničním studentům.

MSC in Engineering Management poskytuje kompetence na vysoké úrovni pro modelování, optimalizaci, rozhodování a řízení organizací. Studijní program je zaměřen na průmyslovou ekonomiku a marketing, plánování inovačních procesů a řízení projektů. Předmět také poskytuje základy matematického modelování, analýzy dat a rozhodnutí a optimalizace komplexních systémů.... [-]


Magistr Ve Veřejné A Kulturní Diplomacii

Campus forma Denní studium October 2018 Itálie Siena

Na základě zkušeností různých členů fakulty, kteří byli zapojeni a činní v kulturní diplomacii a vědeckých projektech, je magisterský program Veřejná a kulturní diplomacie složen ze studentů s různorodým zázemím, od společenských věd až po humanitní obory, a snaží se zlepšit znalosti studentů o v oblasti nových mezinárodních vztahů a spolupráce. Středem programu jsou dvě témata: role mezikulturních jednání a budování institucí a kulturní politiky na mezinárodní úrovni. [+]

Veřejná a kulturní diplomacie (specializace veřejné diplomacie, specializace kulturní diplomacie)

Na základě zkušeností různých členů fakulty, kteří byli zapojeni a činní v kulturní diplomacii a vědeckých projektech, je magisterský program Veřejná a kulturní diplomacie složen ze studentů s různorodým zázemím, od společenských věd až po humanitní obory, a snaží se zlepšit znalosti studentů o v oblasti nových mezinárodních vztahů a spolupráce. Středem programu jsou dvě témata: role mezikulturních jednání a budování institucí a kulturní politiky na mezinárodní úrovni.

Hlavními obory jsou historie, politická věda, kulturní dědictví v některých oblastech, jako je Středomoří, geografie, hospodářský rozvoj a mezinárodní právo. Tyto doplňkové disciplíny podporují rozmanité vzdělávací zkušenosti: na jedné straně znalosti a dovednosti odborníků z oblasti veřejné diplomacie a řešení konfliktů, na druhé straně odborná příprava v kulturních institucích na mezinárodní úrovni.... [-]


Magistr V Oblasti Financí

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Siena

Program MSc v oblasti financí je dvouletý kurz dodávaný výhradně v angličtině o finančních aplikacích, modelech a řešeních z podnikové, ekonomické a kvantitativní perspektivy. Program pokrývá nejdůležitější technické a kvantitativní aspekty financování při běžném používání ve finančních institucích. [+]

finance

Program MSc v oblasti financí je dvouletý kurz dodávaný výhradně v angličtině o finančních aplikacích, modelech a řešeních z podnikové, ekonomické a kvantitativní perspektivy. Program pokrývá nejdůležitější technické a kvantitativní aspekty financování při běžném používání ve finančních institucích.

MSc in Finance program je určen k přípravě studentů pro širokou škálu kariér v rámci i mimo finanční sektor, včetně pokročilých firemních financí, finančního inženýrství a řízení rizik, kvantitativní správy aktiv, makroekonomické a finanční prognózy, kvantitativní obchodování a aplikovaný výzkum .

Tento program je určen studentům, kteří mají první stupeň (nebo ekvivalent) v ekonomii nebo v předmětech, které poskytují kvantitativní a finanční dovednosti.... [-]


Videos

Università di Siena. Meet your life, build your future.