Přečtěte si oficiální popis

Univerzita v Padově je jedním z nejstarších a nejprestižnějších evropských sídel učení; to je multi-disciplinární vysokou školou, která si klade za cíl poskytovat svým studentům jak s odbornou přípravu a pevné kulturní zázemí. Kvalifikace z univerzity v Padově je symbolem, kteří dosáhli ambiciózní cíl, ten, který je uznávaný a vyhledávaný jak pro studenty i zaměstnavatelé.

Předměty na univerzitě v Padově jsou neustále aktualizovány tak, aby byly splněny stále se měnící potřeby trhu práce. Jeho zdravotnictví stupňů, například, zahrnují širokou škálu nových kurzů, jako jsou dětské ošetřovatelství (Medical School), nebo Neuroscience a neuropsychologické rehabilitace (psychologie). Studijní programy Inženýrská jsou k dispozici v oblasti občanského, architektonické, ekologické, průmyslové a informační inženýrství.

Univerzita v Padově stupňů také odrážejí dnešní potřeby chránit jak prostředí s kurzy environmentálních věd a techniky (Agriculture Sciences) a spotřebitelů se bezpečnosti a hygieny potravinových výrobků (veterinární medicíny). Výzkum léčiv je také pokryta Farmaceutické biotechnologie (farmacie), jak je výzkum na hi-tech výrobků s kurzu v materiálových věd (Sciences). Velký důraz je také kladen na humanitních věd, jako je historie a zachování uměleckého a kulturního dědictví (umění a filozofie) a na vzdělávání učitelů s kursem primárního vzdělávání (vzdělávání) .v univerzity tradiční kurzy pro profesionály v oblasti práva, ekonomie, a Business Management probíhají souběžně kurzů, které analyzují složité sociální systémy, jako jsou sociologických věd (politologie) a statistiky, počtu obyvatel a společnosti (statistický Sciences).

Kromě toho se mohou vztahovat i vysoce motivovaní univerzitní studenti pro přijetí do galilejské vysoké školy. Po náročném výběrovém řízení, každý rok 30 studentů jsou vybrány k účasti na vysoké úrovni školy je in-house kurzy a využít své speciální služby.

historie

Univerzita v Padově byla založena v roce 1222, poté, co se skupina studentů a učitelů rozhodl přijít sem z Bologni. Oni zřídila bezplatnou tělo učenců, kteří byli do skupin podle místa jejich původu do Nationes, ve kterých studenti schválených stanov, zvolila rettore (rektor, nebo kancléře), a vybrali své učitele, kteří byly vyplaceny s penězi studenty shromážděny. Obrana svobody myšlení ve studiu a výuce se stal charakteristický rys, který dnes žije v Univerzitním motto: Universa Universis Patavina Libertas.

Zavedení empirických a experimentálních metod společně s výukou teorie znamenal úsvit zlatého věku. V 16. a 17. století, Padova stala dílna nápadů a domov pro osobnosti, které změnil kulturní a vědecké historii lidstva. Jsou součástí Andrea Vesalio, který založil moderní anatomii, stejně jako astronom Koperník, a Galileo, který pozoroval oblohu sem.

Padova také vaunts světově první univerzitní botanickou zahradu a stálou anatomické divadlo, který byl postaven Girolamo Fabrici d'Acquapendente. William Harvey, který se proslavil pro popis krevní oběh, studoval v Padově, a roku 1678 Elena Lucrezia Cornaro Piscopia se stala první ženou na světě, která má být zadána vysokoškolské vzdělání.

Pád Serenissima republiky Benátkách v roce 1797 ohlašoval začátek temna. Padova spadal pod pravidlo prvních francouzských a následně Rakušany, procházející Itálie bouřlivé Risorgimento, která také postihla University.

Mezi pozdní 19th a brzy 20. století, univerzita rozšířila o fakultách inženýrství, farmacie a politických věd spolu se svými tradičními právnických fakult, medicíny, umění a filozofie, a vědy.

Nástup fašismu omezena hodnoty univerzity je volné myšlení a kulturní nezávislosti. Jeho profesoři přísahal věrnost režimu, po kterém schválení italských rasových zákonů a vyhoštění židovských profesorů otevřela jednu z nejtemnějších období v historii univerzity. Rektor Concetto Marchesi otřásl University z jeho spánku a, ve výšce německá okupace udělal odvážný odvolání studentům k boji za svobodu Itálie. Pro své oběti ve jménu osvobození, univerzita Padova získal zlatou medaili za vojenskou chrabrost, jediná univerzita na takovou čest.

V poválečném období, univerzita otevřela pedagogických fakultách, zemědělské vědy a psychologie a, v roce 1990, fakulty veterinární medicíny a ekonomie a Business Administration. V 20. století, Univerzita v Padově produkoval velké literární postavy, jako jsou Diego Valeri a Concetto Marchesi; inženýři postavy Giuseppe Colombo, "hlavní nebeské mechaniky"; matematici, jako Tullio Levi Civita; právníci Alfredo Rocco a Livio Paladin; filozofové Luigi Stefanini a Enrico Opocher; a lékaři, jako Vincenzo Gallucci, který provedl první transplantaci srdce v Itálii. Nové tisíciletí otevřela s několika důležitými novými objevy, a to zejména v medicíně, biomedicíny, strojírenství a letecké techniky.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

University of Padova

Program MA v "Lidských právech a víceúrovňové správě" je příspěvkem k rozvoji univerzální kultury lidských práv, jak doporučuje Unesco a Organizace spojených národů. Prot ... [+]

Program MA v "Lidských právech a víceúrovňové správě" je příspěvkem k rozvoji univerzální kultury lidských práv, jak doporučuje Unesco a Organizace spojených národů. Proto má silný přístup orientovaný na politiku a činnost. Tento magisterský titul je v plné kontinuitě s předchozími postgraduálními programy v oblasti lidských práv, které University of Padova dodává od roku 1988.

Cílem magisterského studijního programu je rozvíjet znalosti a dovednosti na podporu a plnění lidských práv v širším kontextu právních a politických procesů a víceúrovňových politik. Zákony o lidských právech, rámec víceúrovňové správy a koncepce "udržitelného lidského rozvoje" a "bezpečnost člověka" jsou referenčními paradigmaty v celém průběhu kurzu.... [-]

Itálie Padova
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

University of Padova

Magisterský studijní program Astrophysics a Cosmology má za cíl poskytnout studentům komplexní a aktuální pohled na hlavní oblasti moderní astrofyziky, včetně astronomick ... [+]

Magisterský studijní program Astrophysics a Cosmology má za cíl poskytnout studentům komplexní a aktuální pohled na hlavní oblasti moderní astrofyziky, včetně astronomických detektorů a technik, černých děr a neutronových hvězd, kosmologie, gravitační fyziky, planet, hvězd a galaxie. Zvláštní důraz je kladen na pevné pozadí ve fyzice a na rostoucí vazbě mezi astrofyzikou a různými odvětvími fyziky (teoretická a experimentální fyzika částic, detektorová fyzika, jaderná fyzika) v nadcházející éře multi-messenger pozorování.

Absolventi magisterského oboru Astrofyzika a kosmologie získají podrobnou pracovní znalost astrofyziky jak na teoretické, tak na pozorovací straně. Závěrečná práce (42 ECTS, přibližně šest měsíců na plný úvazek) uvede studenta do přímého kontaktu s pokročilým výzkumným tématem, zvyšující jeho schopnost samostatné práce. To bude klíčové pro úspěšné pokračování v doktorském studiu v oblasti astrofyziky nebo fyziky nebo na pracovní místo v průmyslu nebo odvětví služeb založené na nových technologiích.... [-]

Itálie Padova
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Padova

MSc v biotechnologiích pro potravinářské vědy zkoumá, jak vyrábět zdravější a bezpečnější potraviny, a to v návaznosti na průřezový, farmářský / přírodovědný přístup. Zam ... [+]

Studijní obor kurzu v anglickém jazyce o kursu druhého cyklu Biotecnologie per l'alimentazione ( Biotechnologie pro potravinářskou vědu )

Interdisciplinární a výzkumně orientovaný MSc týkající se využití pokročilých biotechnologií v oblasti výroby a bezpečnosti potravin.

Popis předmětu

MSc v biotechnologiích pro potravinářské vědy zkoumá, jak vyrábět zdravější a bezpečnější potraviny, a to v návaznosti na průřezový, farmářský / přírodovědný přístup. Zaměřuje se na uplatňování pokročilých biotechnologických metodologie v oblasti výroby a bezpečnosti potravin a je ideálním znakem mezi požadavky spotřebitelů a výrobců v zemědělsko-potravinářském odvětví a výzkumem aplikovaným na výrobu a bezpečnost potravin. Kurz tedy má silnou složku na špičkových disciplínách jako je genomika, bioinformatika, proteomika, metabolomika a nanotechnologie, a to vše v kontextu živočišné a rostlinné výroby, jakož i kvality a bezpečnosti potravin. Teoretické poznatky jsou smíšeny s poměrně vysokým počtem praktických školení, včetně ECTS (23) věnovaných práci, která pokrývá celý druhý semestr druhého roku.... [-]

Itálie Padova
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Padova

Matematika, statistika, informatika a technika spolupracují v tomto programu, jehož cílem je poskytnout nástroje pro získávání znalostí z dat pocházejících z několika apl ... [+]

Popis předmětu

Program zamýšlí vybudovat vědce v oblasti informací, jejichž solidní technické zázemí je doplněno multidisciplinární přípravou v různých oblastech, ve kterých se objevují velké údaje. Požadavky průmyslu, konzultačních společností a veřejných institucí, vědci v oblasti dat navrhují a provádějí analýzu velkých dat a poskytují manažerům a zúčastněným stranám jasný přehled o jejich výsledcích. Absolventi budou schopni zvládnout nástroje z oblasti inženýrství, počítačových věd, statistiky a matematiky pro shromažďování, správu a analýzu velkých dat a překládání jejich práce do velmi cenných informací.... [-]

Itálie Padova
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Padova

Nástup velkých dat vedl k výbuchu datových souborů s mnohem složitější strukturou a mimo standardní fyziku. V tomto programu poskytneme nové teoretické a výpočetní nástro ... [+]

Nástup velkých dat vedl k výbuchu datových souborů s mnohem složitější strukturou a mimo standardní fyziku. V tomto programu poskytneme nové teoretické a výpočetní nástroje k řešení této výzvy v rámci myšlení fyziky.

Popis předmětu

Program má v úmyslu vybudovat akademickou a odbornou osobnost, která kombinuje pokročilé poznatky z oblasti fyziky s vysokoškolským vzděláváním v oblasti věd o informatice.

Modelování a teoretická interpretace složitých přírodních jevů z velkého množství dat jsou jádrem výzkumu fyziky. Revoluce Big Data představuje v tomto smyslu výzvy a příležitosti pro dnešní fyzik. Vedle údajů společnosti Data Scientist, která se zaměřuje výhradně na analýzu velkého množství údajů, je stále více zřejmé, že je třeba také vycvičit údaje, které by mohly vyvinout metody a techniky, které jsou pro tuto analýzu zásadní - v tomto smyslu jsme jmenovali program fyziky dat.... [-]

Itálie Padova
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Padova

Evropská a globální studia jsou magisterské studium absolvované v angličtině, které vyučuje budoucí vedoucí třídu, která bude pracovat v evropské a globální politice, spr ... [+]

Chcete rozvíjet dovednosti v oblasti vedení, které řeší některé z nejnaléhavějších otázek, které se v současné době účastní vlád, evropských a mezinárodních organizací, stejně jako podniků a společenských hnutí?

Chcete se zapojit do příští generace tvůrčích a vyhlížejících rozhodčích ve společnosti?

Chcete zvládnout svou schopnost pracovat v mezikulturním prostředí?

Vyberte si nový Master v evropských a globálních studiích na University of Padova .

Popis předmětuEGoS je magisterský titul zcela vyučovaný v angličtině zaměřený na budoucí vedoucí odborníky, kteří budou pracovat v evropské a globální politice, administrativě a komunikaci. Během kurzu studenti získají znalosti, kompetence, metody a analytické nástroje pro pochopení politických, sociálních a kulturních procesů, pro rozvoj a řízení projektů na evropské i mezinárodní úrovni. Studenti se také naučí efektivně zasahovat do víceúčelového a víceúrovňového prostředí prostřednictvím inovativních, kritických a interdisciplinárních přístupů a vzájemného obohacování myšlenek a postupů. Studenti také rozvíjejí globální pohledy na politické a institucionální scénáře, komunikační a technologický vývoj spolu s pevnými kořeny v analýze politických, historických, sociálních a ekonomických souvislostí v několika kontextech a zemích a rozvíjejí dovednosti zaměřené na plánování konkrétních strategií pro intervenci. Studenti mají prospěch z mezinárodního studijního prostředí v Padově, ale i v zahraničí využívající sítě více než 40 vysokoškolských partnerů pro program Erasmus, dvoustranné dohody a další strukturovaná partnerství. Dvojitý titul s univerzitou Kraków; s jinými univerzitami.Struktura kurzu... [-]
Itálie Padova
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Padova

Lesní inženýrství připravuje vysokoškolské absolventy s holistickou, inovativní a mezinárodní vize o správě a ochraně lesů a přírodních zdrojů. ... [+]

Popis předmětu

Lesní věda nabízí dvě různé učební osnovy.

Lesní a pozemní management tvoří odborníky na udržitelné hospodaření, ochranu a integrovanou valorizaci lesů a přírodních zdrojů a je charakterizován interdisciplinárním přístupem k lesnictví. Přednášky obsahují aplikovanou ekologii a fungování přirozených ekosystémů, management divoké zvěře a hmyzu, biotické a abiotické poruchy a související nástroje zmírňování, aplikované lesnické a lesnické operace, patologie lesa, bio-ekonomika a valorizace zdrojů, hydrologie, fluviomorfologie, integrovaný management eroze na strmých svazích horských oblastí. Studenti získají povědomí a porozumění o organizaci lesních a horských ekosystémů a dovednostech pro udržitelné hospodaření s lesy a venkovskou krajinou, zejména v alpském a středomořském prostředí.... [-]

Itálie Padova
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Padova

Inženýrský inženýr v oblasti informačních a komunikačních technologií, zaměřený na zařízení, sítě, signály a interdisciplinární záležitosti (velké údaje, fotonika, vědy o ... [+]

Popis předmětu

Magisterský titul v oboru "ICT pro internet a multimédia", který nabízí University of Padova , zachycuje vývoj profesionálních inženýrských postav a představuje moderní výukovou nabídku, která spojuje jak pevné základní znalosti, tak pokročilé technologické kompetence. Z tohoto důvodu program obsahuje jak silné teoretické kurzy, tak výuku zaměřenou na aplikovaný výzkum směrem k pokročilým technologiím pro budoucí společnost. Absolventem oboru "ICT pro internet a multimédia" je schopen ovládat složité systémy, spravovat data, plánovat strategie a provádět inovativní aktivity v široké oblasti informačních a komunikačních technologií se zvláštním zaměřením na komunikační sítě a zpracování signálů, ale také základní informovanost fyzická skutečnost, která umožňuje takovým systémům pracovat a komunikovat.... [-]

Itálie Padova
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Padova

Tento kurz je zaměřen na porozumění, řízení, propagaci a ochranu vysoce kvalitních italských zemědělsko-potravinářských produktů, včetně vína. ... [+]

Popis předmětu

Tento stupeň MSc se zaměří na porozumění, řízení, propagaci a ochranu vysoce hodnotných potravinových produktů včetně vína.

Mezinárodně uznávaný systém produkce potravin v Itálii bude analyzován jako model pro definování a charakterizaci jednotlivých prvků, které přispívají k jedinečné hodnotě potravinářských produktů, které jsou neoddělitelně spojeny s místem (terroir) prostřednictvím historických, sociálních a kulturních vazeb. Mezi tyto prvky patří také nejnovější vývoj v oblasti technologie, výživy, bezpečnosti potravin, stravování a zdraví a senzorických věd, které jsou jádrem rostoucí mezinárodní poptávky po potravinách s vysokou hodnotou terroir. Specifickým výsledkem výuky pro absolventy tohoto programu bude hluboké porozumění vícerozměrným charakteristikám, které tyto potraviny odlišují od ostatních na trhu a které lze využít v rámci valorizace výrobků a informačních strategií pro spotřebitele.... [-]

Itálie Padova
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Padova

Magisterský studijní program v oblasti kognitivní neurovědy a klinické neuropsychologie Vám nabídne nejnovější poznatky z oblasti neurovědeckého výzkumu, jejích klinickýc ... [+]

Popis předmětu

Program dvouletého MSc je navržen tak, aby nabízel výcvik ve specializované oblasti psychologie a má za cíl být uznán jako vysokoškolská kvalifikace pro akademické a profesní účely na mezinárodní úrovni.

Předměty se rozšiřují v rámci psychologie, neurologie a psychiatrie a jejich klinické aplikace (ve spolupráci s odděleními neurověd a medicíny).

Celý stupeň je silně zaměřen na laboratoře - vybavené nástroji, jako jsou TMS, tDCS, software GEODESIC - které umožňují teoretické učení našich studentů integrovat s využitím této technologie za účelem posílení jejich praktických dovedností.... [-]

Itálie Padova
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Padova

Studium specializované na vzdělávání vysokoškolských odborníků v oblasti modelování přírodních jevů a finančních problémů; interdisciplinární činnost mezi inženýrstvím a ... [+]

Popis předmětu

Stále rostoucí význam ve všech strojírenských oborech modelovacích nástrojů, tj. Virtuálních prototypů, které simulují složité fyzické a společenské jevy, vyžaduje novou generaci odborníků schopných plně využít potenciál současných simulačních zdrojů, které mají zásadně odlišné a inovativní pracovní dovednosti.

Odbornost inženýrů v oblasti modelování se nemůže omezit na klasická zařízení, nástroje a přístrojové vybavení, ale vyžaduje hlubší a systematičtější znalost základních pojmů matematického a numerického modelování se širším pohledem na důvěrný vztah dat, fyzických procesů, a výpočetních metod.... [-]

Itálie Padova
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Padova

Cílem tohoto magisterského stupně je vytvořit odborné molekulární biology s pokročilými teoretickými znalostmi, výzkumnými schopnostmi a praktickými dovednostmi. ... [+]

Popis předmětu

Magisterský titul v molekulární biologii je určen pro studenty s bakalářem v oboru molekulární biologie nebo podobných titulů. Cílem tohoto magisterského stupně je utváření molekulárních biologů s dobrými teoretickými znalostmi a praktickými znalostmi v laboratorních postupech, instrumentálních operacích a analytických metodikách, které se podílejí na získávání a analýze dat. Kurz uděluje důkladnou znalost vědeckého výzkumného procesu a poskytuje absolventům kompetence samostatně pracovat a přebírat organizaci a odpovědnost za projekty.

Během prvního ročníku tvoří učební osnovy základní kurzy, které tvoří klíčové kulturní prvky potřebné pro hluboké pochopení moderní molekulární biologie. Ve druhém roce se přibližně dvě třetiny aktivity studentů věnují přípravě experimentální práce, která zahrnuje experimentální práci v laboratoři. Tato zkušenost poskytne základní kulturní zdroj, schopnost provádět kritické analýzy a schopnost převzít odpovědnost za vědecké projekty.... [-]

Itálie Padova
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Padova

Program místního rozvoje trénuje odborníky, aby mohli pomáhat soukromým a veřejným organizacím, podnikům, místním komunitám a hnutím občanské společnosti působícím na úze ... [+]

Popis předmětu

Tento studijní obor se koná výhradně v angličtině a poskytuje důkladné porozumění specifických forem a sociálních, ekonomických, regionálních a institucionálních trendech, které charakterizují procesy místního rozvoje v různých kontextech a na různých úrovních vývoje, a znalosti zaměřené na podporu provádění procesu udržitelnosti (politiky, provozní postupy). Cílem tohoto kurzu je zejména poskytnout důkladnou aplikaci různých metodik používaných pro formulování, implementaci, monitorování a hodnocení programů a projektů pro místní rozvoj.

Tento studijní obor zahrnuje činnosti určené k získání pokročilých znalostí v oblasti politické, hospodářské, regionální a sociální organizace, statistiky pro měření místní a trvale udržitelného rozvoje, mezikulturních learnings, designu a vývoji skupinové dynamiky.... [-]

Itálie Padova
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Padova

Absolventi obchodní správy se naučí pracovat v organizacích, které potřebují rychle změnit na neočekávané změny, a proto vyžadují interakci různých funkcí. ... [+]

Absolventi obchodní správy se naučí pracovat v organizacích, které potřebují rychle změnit na neočekávané změny, a proto vyžadují interakci různých funkcí.

Popis předmětu

Kurz absolventa pomáhá studentům získat kompetence pro práci v manažerských rolích ve středních / velkých výrobních firmách nebo obchodních společnostech, poradenských firmách, zprostředkovatelských finančních firmách a nakonec ve vládních a veřejných společnostech. Kurz připravuje studenty k rozvoji a implementaci strategií konzistentních v konkurenčním prostředí, ve kterém firmy působí. Studenti získají znalosti o obchodních procesech a postupech, které inspirují a řídí manažerské rozhodování.... [-]

Itálie Padova
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Padova

Stupeň MS v Udržitelné zemědělství na University of Padova má za cíl poskytnout pokročilé znalosti v oblasti zemědělských systémů, stejně jako dovednosti pro rozvoj a říz ... [+]

Popis předmětu

Stupeň MS v Udržitelné zemědělství na University of Padova má za cíl poskytnout pokročilé znalosti v oblasti zemědělských systémů, stejně jako dovednosti pro rozvoj a řízení udržitelných výrobních systémů. Kontext je mezinárodní, který má jako hlavní oblast vyšetřování teplé a mírné prostředí na globální úrovni.

Normální doba trvání kurzu je dva roky a vyžaduje 120 univerzitních kreditů (nebo CFU). Magisterský titul v udržitelném zemědělství bude udělen po dokončení kurzu. S cílem posílit tento globální přístup k udržitelnosti byl studijní program zařazen do projektu internacionalizace ve spolupráci s University of Georgia v USA, který umožňuje studentům dosáhnout dvojitého stupně v oblasti "udržitelné zemědělství" (Itálie) a "Crop a půdní věda "(USA). Tento kurz je rovněž součástí magisterských studijních programů Erasmus Mundus v oblasti zdraví rostlin v udržitelných systémech, program Erasmus klíčová akce 1 (http://planthealth.upv.es), který pořádá konsorcium šesti univerzit ze čtyř evropských zemí ( Itálie, Španělsko, Francie a Německo).... [-]

Itálie Padova
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

University of Padova

Předmět představuje přirozené ukončení prvního stupně inženýrství životního prostředí s cílem připravit absolventa, který prostřednictvím multidisciplinárního přístupu, k ... [+]

Charakteristika a cíle

Předmět představuje přirozené ukončení prvního stupně inženýrství životního prostředí s cílem připravit absolventa, který prostřednictvím multidisciplinárního přístupu, který se zabývá různými aspekty, tj. Právními, chemickými a fyzikálními, geologickými a geotechnickými, hydraulickými a hydrologickými, je schopen navrhnout a spravovat technické řešení s minimálním dopadem na sociální a fyzické prostředí.

Konečným cílem je vyškolení inženýrů s pokročilými odbornými a vědeckými poznatky o vzájemných vztazích mezi různými fyzikálními, biologickými a chemickými procesy zapojenými do ekologických systémů nebo systémů, které interagují s prostředím; absolventi budou schopni efektivně navrhnout práce zaměřené na zpracování a likvidaci odpadů (kapalných, pevných a plynných) a ty, které mají za cíl obranu a ochranu půdy před extrémními událostmi; budou schopni předcházet situacím degradace a ohrožení životního prostředí, posoudit a sledovat ochranu území a kvalitu životního prostředí v jeho různých formách, zajistit ochranu přírodních zdrojů a obnovit kontaminovaná prostředí, včetně rozvoj výzkumných strategií a / nebo přenosu technologií.... [-]

Itálie Padova
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Padova

Program prohlubuje znalosti základních prvků moderní fyziky (atomová a molekulová fyzika, fyzika pevných látek, fyzika jader a částic) a teoretické fyziky (analytická mec ... [+]

Popis předmětu

Program prohlubuje znalosti základních prvků moderní fyziky (atomová a molekulová fyzika, fyzika pevných látek, fyzika jader a částic) a teoretické fyziky (analytická mechanika, kvantová mechanika, matematické a numerické metody). Je možné posílit znalosti konkrétních oborů, jako je biofyzika, nanověda, kvantová informace, fyzika kondenzovaných látek, fyzika jader a částic, fyzika základních interakcí. Konečně program poskytuje přímé zkušenosti s laboratorními technikami a výpočetními technikami a analýzou dat.

Absolventi fyziky budou vědět a rozumět nejvýznamnějším jevům fyzického světa v různých měřítkách, od makroskopického světa po atomovou fyziku, fyziky kondenzované hmoty, jaderné a subjaderné fyziky. Porozumění fyzickému světu bude založeno na experimentálních důkazech a správném použití teoretického modelování a jeho matematických nástrojích, včetně numerických technik.... [-]

Itálie Padova
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Padova

Naše dvouleté magisterské studium v oblasti ekonomie a financí má za cíl rozvíjet schopnosti pochopit ekonomické a finanční jevy, odborné technické znalosti pro interpret ... [+]

Naše dvouleté magisterské studium v oblasti ekonomie a financí má za cíl rozvíjet schopnosti pochopit ekonomické a finanční jevy, odborné technické znalosti pro interpretaci a správu komplexních finančních otázek a pro rozvoj a hodnocení veřejných politik.

Popis předmětu

Tento kurz umožňuje studentům získat pokročilé schopnosti analyzovat ekonomické a finanční jevy. Kurz připravuje studenty k tomu, aby vykonávali činnosti specializované povahy ve výzkumu a ve výkonných vedoucích pozicích ve finančních institucích, firmách a národních a mezinárodních vládních institucích.

Struktura kurzu... [-]
Itálie Padova
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Padova

Tento absolventský program vycvičí budoucí podnikatele s podnikatelskou myslí a otevřeným přístupem prostřednictvím získání znalostí, kompetencí a rámců užitečných pro po ... [+]

Tento absolventský program připravuje budoucí podnikatele s podnikatelským smyslem a otevřeným přístupem prostřednictvím získání znalostí, kompetencí a rámců užitečných pro podporu růstu a růstu firem působících v současném digitálním scénáři a pracujících v globálním prostředí.

Popis předmětu

Kurz umožňuje účastníkům zvládat procesy rozvoje podnikání - v podobě rostoucích trajektorií stávajících firem nebo nových začínajících podnikatelů - z několika hledisek.

Na jedné straně kurz poskytuje hluboké pochopení obchodních modelů a procesů vytváření hodnot spojených s dynamickým globálním konkurenčním scénářem, řízením různých trhů a příležitostí nabízených digitálními technologiemi.... [-]

Itálie Padova
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

NOI SIAMO - WE BELONG University of Padova

Universa- a day at the University of Padova

University of Padova
Adresa, 1. řádek
Via 8 Febbraio, 2 35122 Padova
35122 Padova, Veneto, Itálie
Website
Telefonní číslo
+39 049 827 5111