Přečtěte si oficiální popis

Oddělení mezinárodních, právních, historických a politických studií

Univerzita v Miláně je veřejná vzdělávací a výzkumná instituce založená v roce 1924. Dnes je vedoucím centrem v Itálii a Evropě pro svou vědeckou produktivitu. Univerzita v Miláně je největší univerzitou v regionu a shromažďuje 10 mezi fakultami a školami a učitelem více než 2000 profesorů.

Katedra mezinárodních, právních, historických a politických studií nabízí vysokoškolským a postgraduálním studentům několik kurzů v různých oborech, jako jsou mezinárodní vztahy, mezinárodní právní studia, mezinárodní dějiny a oblastní studia. Pohodlně se nachází v centru Milána, pouhých 10 minut chůze od katedrály (Duomo di Milano), naše katedrály se nacházejí v Palazzo Resta-Pallavicino, historické budově umístěné v Conservatorio. Slavná hudební konzervatoř "Giuseppe Verdi" a kostel "Santa Maria della Passione" (XV století) jsou jen pár kroků.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Italština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

University of Milan - Department of International, Legal, Historical, and Political Studies

Magisterský program v mezinárodních vztazích (REL) nabízí pokročilé a vysoce kvalifikované vzdělání v politických, právních, ekonomických a historických disciplínách z gl ... [+]

Mistr v mezinárodních vztazích

Magisterský program v mezinárodních vztazích (REL) nabízí pokročilé a vysoce kvalifikované vzdělání v politických, právních, ekonomických a historických disciplínách z globálního hlediska .

Během této dvouleté výukové zkušenosti budete mít příležitost vykonávat širokou škálu kurzů v akademických oborech, jako jsou mezinárodní právo, mezinárodní instituce, ekonomika a předpisy, geopolitika, dějiny mezinárodních vztahů a oblastní studia.

Naše fakulta věnuje zvláštní pozornost vybavení studentů s multidisciplinárními a všestrannými znalostmi, které se ukázaly jako klíčové pro jejich budoucí kariéru. V tomto ohledu oceňujeme schopnost pracovat s různými disciplínami v různých společenských vědách a těžit z nich, aby naši studenti měli přístup k vhodným nástrojům k řešení největších politických otázek naší doby.... [-]

Itálie Milán
Říjen 2019
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Via Festa del Perdono, 7
20122 Milán, Lombardie, Itálie