University of L'Aquila

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Byla založena v roce 1952 a nachází ve městě L'Aquila, správního centra oblasti Abruzzo, naše univerzita je veřejná vyučovací a výzkumné instituce, které nabízejí celou řadu studijních programů včetně biotechnologií, vědy, ekonomie, strojírenství, vzdělání, humanitní vědy, lékařství, psychologie , a sportovních věd. Se sedmi odděleními nabízí univerzita L'Aquila více než 18 000 přihlášených studentů 64 kurzů (rozdělených mezi první a druhé stupně), osm výzkumných doktorských programů, specializačních škol, specializačních magisterských kurzů a odborných kurzů. Mnoho členů jeho význačný fakulty asi 600 profesorů a výzkumných pracovníků získaly mezinárodní uznání a jsou považovány za lídry ve svých oborech výzkumu.

Univerzita L'Aquila stanovila jako jeden ze svých strategických cílů internacionalizaci výuky založenou především na mobilitě učitelů a studentů a na vytvoření mezinárodních studijních programů založených ve spolupráci se zahraničními univerzitami. Tyto kurzy poskytují integrované učební plány a strategie mobility studentů umožňující vzájemné uznávání kreditů získaných v rámci kurzu. Studenti zapsaní do těchto kurzů budou mít zavedené náhradní studijní období v rámci univerzity v L'Aquile a zahraničních univerzitních partnerů.

Mezinárodní studijní programy umožňují studentům získat dvojí, vícečetné nebo společné tituly. Dvojitým a vícenásobným studijním oborům se rozumí, že po absolvování kurzu bude student získávat titul na univerzitě v L'Aquile a titul zahraniční univerzity, ve které absolvoval stanovené studijní obory a získal požadované kredity. Společným diplomem je jednotný diplom vydaný univerzitami, které se oficiálně dohodly a založily společný mezinárodní kurz.

Některé z našich kurzů se konají výhradně v angličtině, zatímco jiné nabízejí některé kurzy v angličtině, pokud jsou zapsáni zahraniční studenti.

Místa

L'Aquila

University of L'Aquila

Adresa, 1. řádek
Via Giovanni di Vincenzo, 16/B
67100 L'Aquila, Abruzzo, Itálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium