University of Florence

Úvod

Read the Official Description

The University of Florence je důležitý a vlivný centrum pro výzkum a vyšší vzdělávání v oblasti Itálies 1800 lektorů a vnitřní vědečtí pracovníci, 1600 technický a administrativní personál, A více než 1600 výzkumných asistenti a doktorandi, Nabízí Široké spektrum studijních programů na různých úrovních a ve všech oblastech poznání.

126 studijních oborů (První a druhý cyklus, což odpovídá bakalářských a magisterských programech) organizovaných v S populací asi , Jedna čtvrtina z nich pochází z vnějšku Toskánska. Existují více než 9000 stupňů udělované každoročně ve Florencii. Podle údajů Alumni, procento studentů, kteří jsou v pracovním procesu jeden rok po jejich prvním stupni hladina nad celostátním průměrem.

The University of Florence má přirozený mezinárodní povolání a rozvoj internacionalizace je jedním ze svých strategických priorit. Jedná se o jednu z největších a nejproduktivnějších veřejných výzkumných systémů Itálie. Tento výsledek je dosaženo díky počtu trvalých a dočasných výzkumníků pracujících v širokém rozsahu disciplinárních a vědních oborů, a četné junior vědci v tréninku. Je to i díky intenzivní účast na výzkumných programech národního a mezinárodního významu a významných vědeckých výsledků dosažených. Externí fondy podporovat činnosti v oblasti výzkumu a předávání znalostí. Tato kombinace faktorů kvalifikuje instituci florentské jako moderní výzkumné univerzity a účty pro svou vynikající pozici v národním i světovém žebříčku. Výzkumníci z University of Florence působit v rámci 24 různá oddělení a mají k dispozici přibližně 40 výzkumné struktury zahrnující meziresortní a meziuniverzitní center, stejně jako specializovaný výzkum, předávání znalostí a pokročilé školicí střediska.

V posledních letech University of Florence stále více upevnila své podniky v oblasti předávání znalostí: od podání patentů ke zřízení společných seminářů s podniky, prostřednictvím účasti na spin-off firem.

Činnosti předávání znalostí jsou koordinovány CSAVRI (Centro di Servizi di Ateneo per la Valorizzazione della Ricerca e la gestione dell'Incubatore universitario), centrum pro zlepšování výzkumu a řízení inkubátoru univerzity.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Návrhu Udržitelných Systémů Cestovního Ruchu

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Florence

Dva roky Hlavní program má za cíl poskytnout důkladnou znalost technik organizace a řízení turistických destinací. Master Program se vyznačuje interisciplinary programu ... [+]

Dva roky Hlavní program má za cíl poskytnout důkladnou znalost technik organizace a řízení turistických destinací. Master Program se vyznačuje interisciplinary programem.

Absolventi budou mít základní kompetence v oblasti lidských a společenských věd je dobrá znalost informačních technologií a statistických technik nezbytných pro správnou interpretaci trendů v oblasti cestovního ruchu a chuťových změn turistického populace. Master Program poskytuje právní, historické a zeměpisné znalosti užitečné pro zvýšení hodnoty zdrojů a kulturního dědictví území. Kromě toho znalost druhého cizího jazyka se liší od angličtiny je zajištěno.

... [-]

Magistr V Oblasti Financí A řízení Rizik

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Florence

MSc v oboru Finance a řízení rizik (CLM firma) nabízí svým potenciálním studentům pokročilé vzdělání v oblasti financí a řízení kvantitativního rizik. Kurz je kombinací ekonomické teorie pro finance s matematickými metodami (teorie pravděpodobnosti, statistiky, numerická analýza) pro finančnictví a pojišťovnictví. Absolventi by měli být schopni pracovat jako specialisté z kvantitativního orientovaných oblastech čísel ... [+]

MSc v oboru Finance a řízení rizik (CLM firma) nabízí svým potenciálním studentům pokročilé vzdělání v oblasti financí a řízení kvantitativního rizik. Kurz je kombinací ekonomické teorie pro finance s matematickými metodami (teorie pravděpodobnosti, statistiky, numerická analýza) pro finančnictví a pojišťovnictví.

Absolventi by měli být schopni pracovat jako specialisté z kvantitativního orientovaných oblastí odvětví finančních služeb, jako je například obchodování, riziko nebo správy aktiv, nebo pracovat ve specializovaných oblastech pojišťovny.

MSc v oboru Finance a řízení rizik si klade za cíl připravit studenty na kariéru vysoké úrovni jako rizikové a majetku manažerů, pojistní matematici, obchodních specialistů, kvantitativní analytiky v pojišťovnách a konzultačních firem.... [-]


Magistr V Oboru Ekonomie A Vývoje

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Florence

Dva roky Master of Sciences programu si klade za cíl poskytnout studentům těchto dovedností a klíčových kompetencí: schopnost provádět teoretický a aplikovaný výzkum v oblasti ekonomického rozvoje, analýzy chudoby a mezinárodní spolupráce a integrace; a obecněji na místní, národní i globální rozvojové politiky; schopnost rozvíjet a řídit složité programy spolupráce v rámci národních a ... [+]

Dva roky Master of Sciences programu si klade za cíl poskytnout studentům těchto dovedností a klíčových kompetencí:

Kapacita provádět teoretický a aplikovaný výzkum v oblasti ekonomického rozvoje, analýzy chudoby a mezinárodní spolupráce a integrace; a obecněji na místní, národní i globální rozvojové politiky; Schopnost rozvíjet a řídit složité programy spolupráce v rámci národních a mezinárodních organizací, včetně nevládních organizací (NGO) a společnostem v soukromém sektoru s zájmů v rozvojových zemích; Schopnost hodnotit a formulovat globální a odvětvové ekonomické politiky. Výstupy a příležitosti kariéry učení ... [-]

Videos

University of Florence: a two minutes experience