University of Campania "Luigi Vanvitelli"

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

1

Představení

The University of Kampánie "Luigi Vanvitelli" byla založena v roce 1991 (vyhláška MURST 25. března) s cílem zmírnit přeplněných podmínkách hlavní neapolské univerzity známý jako "Federico II". Na oficiálním datem 1. listopadu 1991, University of Kampánie začal fungovat autonomně s devatenácti tisíc studujících a osm fakult umístěných v pěti různých územních oblastech Caserta a Neapolí. V současné době existuje třicet tisíc studentů přijde University v 19 odděleních. Univerzitní multicampus struktura má dvě pobočky pro její rektor: jeden v Neapoli a jeden v královského paláce v Caserta.

3

Univerzitní Místa

Slavné historické budovy jsou doma k univerzitě školách, oddělení, centra a správních úřadů. Mnohé z těchto budov jsou také archeologické lokality, jako je například Katedry humanitních a kulturního dědictví v Santa Maria Capua Vetere, která stojí na tom, co kdysi byl římský Cryptoporticus a Schools of Medicine, která se nachází ve starém centru Neapole.

Architektura a průmyslový design "Luigi Vanvitelli"

Aversa - San Lorenzo ad Septimum budovy a klášter.

Lékařství a chirurgie

School of Medicine nabízí jeden pracovní cyklus lékařské tituly ve dvou ze svých fakultních nemocnic: kampus Neapol se nachází v univerzitní fakultní nemocnice známý jako "Vecchio Policlinico"; kampus Caserta se nachází v "San Benedetto prostoru".

Všechna klinická výuka jsou také drženy na "Vecchio Policlinico" v Neapoli a na Caserta civilní nemocnici Caserta. Studijního oboru ortodoncie se koná v Naples Campus.

Neapolská fakultní nemocnice zaměstnává dvě hlavní lokality: komplex Sant'Andrea delle Dame a "Santa Patrizia Ambit".

Místa

Caserta

University of Campania "Luigi Vanvitelli"

Adresa, 1. řádek
Viale Abramo Lincoln,5
81100 Caserta, Kampánie, Itálie
Telefonní číslo
+39 0823 274803

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium