University of Bologna

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Alma Mater Studiorum - Università di Bologna

Alma Mater Studiorum - Università di Bologna, nejstarší univerzita v západním světě, připravuje cestu pro inovace prostřednictvím stále bohatšího katalogu programů, špičkového výzkumu, stálé a stále širší mezinárodní perspektivy a silné třetí mise.

Od svého založení v roce 1088 se Alma Mater Studiorum zaměřuje na studenty a hostí významné osobnosti vědeckých a uměleckých komunit. S pěti kampusy (Bologna, Cesena, Forlì, Ravenna, Rimini) a pobočkou v Buenos Aires nabízí diverzifikovaný katalog kurzů přizpůsobený potřebám současné společnosti: přes 200 studijních programů mezi 32 katedrami a 5 školami jsou nabízeny více než 82 000 studentům. 3 600 absolventů se zapisuje do PhD a dalších programů 3. cyklu.

Alma Mater se umístila mezi 200 nejvýznamnějšími mezinárodními univerzitními žebříčky, považovanými za přední univerzitu v Evropě pro mobilitu studentů (Erasmus +), a investuje do udržitelného rozvoje a přispívá k dosažení 17 cílů udržitelného rozvoje navržených jako součást Program 2030 přijatý Valným shromážděním OSN. Jako komplexní výzkumná univerzita investuje do multidisciplinárního, mezikulturního přístupu a do neoddělitelné souvislosti mezi výzkumem a výukou. University of Bologna jedna z nejaktivnějších z hlediska vedení a účasti na projektech evropského výzkumu a akademické spolupráce, vytvořila aliance s průmyslem a veřejnými / soukromými organizacemi. Je také střediskem mezinárodních sítí: mimo její úzké evropské vazby má více spojení s Amerikou, Afrikou, Asií a Austrálií.

Zjistěte, co nejlépe navrhla opatření navržená University of Bologna pro zahájení dalšího akademického roku.

Místa

Bologna

Adresa, 1. řádek
Via Zamboni, 33
40126 Bologna, Emilia-Romagna, Itálie

Cesena

Adresa, 1. řádek
Piazza Aldo Moro, 90
Cesena, Emilia-Romagna, Itálie

Forli

Adresa, 1. řádek
Piazzale Sante Solieri,1
47121 Forli, Emilia-Romagna, Itálie

Ravenna

Adresa, 1. řádek
Ravenna, Emilia-Romagna, Itálie

Rimini

Adresa, 1. řádek
Rimini, Emilia-Romagna, Itálie

Buenos Aires

Adresa, 1. řádek
Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

MSc
Magistr