University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

DĚJINY

V roce 1471 díky býku papeže Sixtuse IV může Janova republika udělit tituly. V roce 1670 vznikla jezuitská univerzita a pod francouzskou říší se sloučila s říšskou univerzitou v Paříži. Po pádu Napoleona je opět v království Sardinie. Ve vstupní hale Univerzitního paláce jsou busty Mazzini, Garibaldi, Mameli a Bixio, které spolu s janovskými profesory jako Cesare Cabella a Cesare Parodi se odvážně podíleli na pohybech Risorgimenta. Univerzita v Janově hraje vedoucí úlohu v současné reformě univerzitního systému a nový statut vstoupil v platnost dne 29. prosince 2011.

1

IDENTITA

Janovská univerzita představuje asi 300 kurzů - včetně kurzů po laureánech - organizovaných podle aspirací a postojů mladých lidí, vzhledem k významu vysoké kvalifikace a rozměru vycházejícímu z požadavků trhu práce na evropské a evropské úrovni v mnoha případech - na globální úrovni. Univerzita v Janově je Ligurijská univerzita, neboť je přítomna na celém regionálním území s vzdělávacími centry také v Savoně, Imperii a La Spezia.

Univerzita nabízí studentům solidní kulturní a vědecké vzdělání a poskytuje jim mnoho nástrojů, jak čelit profesionální budoucnosti. Nabízí reálné možnosti integrace mezi teorií a praxí, a to i ve fázích s institucemi a společnostmi a tréninkovými obdobími v zahraničí. Existuje mnoho různých forem spolupráce a spolupráce se zahraničními univerzitami a institucemi, které umožňují vysokou mobilitu profesorů a studentů z cizích zemí a směrem k nim. V současné době s více než 3 000 zahraničními studenty přešla univerzita o 8% z celkového počtu registrovaných studentů, čímž ještě více - a na rozdíl od národních údajů - stanovila svou pozici atraktivního místa pro studenty, kteří si vybrali Itálii pro jejich vysokoškolské studium. Univerzita v Janově dává velkou důležitost kvalitě výuky a výzkumu, a to je základním prvkem pro zajištění rozvoje znalostí, který je základem skutečné inovace a konkurenceschopnosti.

f

Výzkum umožňuje dosáhnout výsledků o uznávané prestiž i na mezinárodní úrovni a rozvíjet excelence. Pokud jde o výuku, vztahový model mezi studenty a studenty zvyšuje vztah reciprocity o vztahy a otevřený a alt = flexibilní učební prostředí s využitím nových počítačových nástrojů: e-learning platalt = "formy, přístupnost alt =" pro osoby se zdravotním postižením na univerzitě, 7 akademických míst (učebny alt = "distanční vzdělávání distribuované na regionálním území).

Ve spolupráci s Regionální agenturou pro vzdělávací služby a práci (Regionální agentury pro vzdělávání a kulturu a ARSEL) a regionem "Liguria, univerzita" byla Genoa aplikována itselalt = "f na zlepšit uvítací studenta a studenty nerezidentních studentů a jejich zájem o podmínky, přes signialt = "fiktivní investice alt =" pro stipendia a ubytování ve městě, který je stále dynamičtější a alt = "full oalt =" f kulturních výzev.

POPLATKY, NABÍDKA

e

= "E" = "e" = "e" = "e" = "e" = "e" = " "e" = "e" = "e" = "e" a "ISEEU" (alt = "equivalalt =" ent finanční situace = "ex =" ex "=" ertificatalt = "etal. =" e alt = "etalon =" ent alt = od minima od 1 750 EUR do maximálně 2 750 EUR za každou částku od 2 000 EUR do 2 500 EUR. studalt = "kteří neposkytují =" e thalt = "e ISEEU calt =" ertificatalt = "e.
Jaké je to = "evalt =" er, thalt = "e Univalt =" ertnost Galt = "enoa offalt =" ers thalt = "e studalt = "emptions, profit and dalt =" egralt = "ealt =" e bonus, ralt = "eductions) a také thalt =" e opportunity to palt = "erform placená spolupráce activitialt =" es.

Informace o morálkách naleznete na adrese www.studalt = "enti.unigalt =" e.it/tassalt= "e / (v italštině) nebo
kontakt thalt = "e Intalt =" mezinárodní Studalt = "ent Officalt =" e (SASS):
Phonalt = "e: (39) 01020951525
Fax: (39) 01020951527
E-mail: sass @ unigalt = "e.it
Walt = "eb: www.studalt =" enti.unigalt = "e.it/sass/alt=" en /.

Thalt = "e SASS sůl =" ervicalt = "e offalt =" ers also thalt = "e foralt =" eign studalt = "ents thalt =" e support thalt = "ey nalt =" ealt = "ed in ordral = ke soli = "ettlalt =" e in thalt = "e city and spalt =" konec usalt = "eful study palt =" eriod. Všechna tato slova jsou odvozena od těchto odkazů: "etalon =" enti.unigalt = "e.it/aralt=" eaint / intalt = "ernational-studalt =" ents

Stipendia Opportunitialt = "es

Stipendia pro Mastalt = "er / PhD projalt =" ects

  • EMARO (Europalt = "ean Mastalt =" z Advancalt = "ed Robotics)
  • SERP-Chalt = "em (Intral =" mezinárodní Mastalt = "er in Surfacalt =" e, Elalt = "ectro, Radiace a Photo-Chalt =
  • EMShip Mastalt = "er v Naval Architalt =" ecturalt = "e
  • ICE (společný doktorský studijní program Erasmus Mundus = "e in Intalt =" eractivalt = "e a Cognitivalt =" e Environmalt = "ents)
  • EURMalt = "ed (Etudalt =" es Urbainalt = "es alt =" en Région Méditalt = "erranéalt =" ennalt = "es)

Stipendia pro studenty Student = mobility mobility Projalt = "ects:

  • EMMA-EST Erasmus Mundus Akce II - Mobilita s Asií
  • alt = "eASTANA- Erasmus Mundus Akce II - mobilita s Kazachstánem, Kyrgyzstánem, Tádžikistánem, Uzbekistánem =" ekistan, Turkmalt = "enistan
  • HERMES (Highalt = "er Education and Ralt =" esalt = "aralt =" ea balt = "etwalt =" ealt = "en Europalt =" e a thalt = "e Middlalt =
  • Alyssa

Místa

Janov

Università degli Studi di Genova

Adresa, 1. řádek
Via Balbi 5,
16126 Genova

16126 Janov, Ligurie, Itálie
Telefonní číslo
+39 010 209 51525