University of Cagliari

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Byla založena v roce 1606, na University of Cagliari je veřejnou vysokou školou snaží nabízet komplexní a jedinečné státní školství, špičkových výzkumných projektů a multi-ukáznit vzdělávací programy pro studentské komunity.

Tyto tři základní a propletené prvky jsou v základech našeho poslání, které poskytují našim studentům s mentálním vitalitou, která slibuje, že bude největší síla naší univerzity.

To znamená, že University of Cagliari se zavázala k vedení a slouží svému studentskou komunitu tím, že prosazování a podpoře své znalosti, zatímco ve stejnou dobu stavět na a učení se od minulých zkušeností.

Vysoce kvalitní výuka má zásadní význam pro naši univerzitu. Se svými 6 fakult, 39 vysokoškolák, absolvent 40 a 35 postgraduálních programů, University of hlavním posláním Cagliari je poskytovat svým studentům vysoce kvalitní vzdělávací systém, který bude lépe je připravit na stále více globálním společenství.

S přibližně 400 mezinárodních dohod, naší univerzity, spolu s jeho vysokoškolských studentů a absolventů, aktivně se podílí na vzdělávacím procesu, který spojuje naše místní kulturu s Evropou a zbytkem světa.

Výzkumné a stipendijní programy jsou důležité v rámci Univerzity v Cagliari vzdělávacího systému a na rozšíření nebo naše chápání světa. Naše univerzita aktivně vítá a podporuje prohloubení intelektuálního myšlení a podporuje naše fakulty a studenty v podporování znalostí a hledání nových myšlenek.

Univerzita Cagliari se zavazuje sdílet výsledky svého výzkumu a vývoje ve znalostech a ke zlepšení sociální, ekonomickou, kulturní a intelektuální život Cagliari a oblast Sardinie.

Díky výjimečné studentů, fakult, zaměstnanci a správci, naše univerzita je schopna úspěšně plnit své akademické poslání. Je otevřena pro nadané lidi ze všech prostředí a hodnot, a to stanovuje být instittution založený na zásluhách, který podporuje otevřený šetření, a linky spravedlnosti, péče a dokonalosti ve všech snažení.

Univerzita Cagliari a jeho současná struktura

V současné době je University of Cagliari má na těchto fakultách:

Fakulta biologie a farmacie Fakulta inženýrství a architektury Lékařská fakulta a chirurgie Přírodovědecká fakulta Fakulta ekonomických věd, práva a politické vědy Fakulta humanitních studií

Univerzita Caglari je veřejná státní univerzita, a má asi 31.102 přijatých studentů, více než 1000 pedagogických pracovníků a více než 1000 odborníků na technicko-administrativní personál.

Kromě toho, že ročně asi 200 visting profesoři přijít na Cagliari University.

V současné době je University of Cagliari je jedním z největších podniků v regionu Sardinie, a to díky své mezinárodní politiky, studií a jeho četné smluv s prestižními univerzitami v Evropě a na celém světě. Výhody studia na univerzitě v Cagliari jsou její akademické kvality, jeho inovační programy, jeho výměnné příležitosti, jeho zázemí (včetně všech úrovní a typů sportovních zařízení) jeho umístění na krásné pobřeží Sardinie a nízké náklady na bydlení.

Místa

Cagliari

University of Cagliari

Adresa, 1. řádek
Via Università, 40,
09124 Cagliari, Sardinie, Itálie
Telefonní číslo
+39 070 6751