University Of Bergamo

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

The University of Bergamo se nachází v Lombardia, oblasti v severní Itálii s více než 10 miliony obyvatel a jedním z regionů s nejvyšším HDP na obyvatele v Evropě profesionální. S historií starší založením Říma, Bergamo rostl jako hlavní město v středověku a nyní je most mezi západní a východní Evropy: tamní letiště je rozbočovač jižní Evropa pro Ryanair a jiné nízkonákladové letecké společnosti, obrátil přes 9 milionů cestujících v roce 2012.

University of Bergamo je státní univerzita se asi 16,000 studenty (vysokoškoláky a absolventy), a více než 300 doktorandů. Počet studentů roste každým rokem, s tempem růstu 7% ročně mezi roky 2001 a 2011. Zaměstnává 656 členů (331 profesorů a výzkumných pracovníků, kteří pomáhají 95 akademických pracovníků, 230 administrativní a technický personál) poskytuje dynamický vědecké a výukové prostředí otevřeného inovacím.

The 7 Odbory a výzkumnými středisky university v Bergamu jsou přísně vzájemně propojeny v městském životě. Jsou rozděleny do tří školní areály se nacházejí ve třech různých oblastech:

Areál ekonomie a práva

v hlavním městě Bergamo v docházkové vzdálenosti od vlakového nádraží

Campus humanitních věd v obci Horní Středověká Campus inženýrství

v Dalmine, průmyslové předměstí Bergamo uvnitř vědeckého parku "Kilometro Rosso"

Místa

Bergamo

Università degli Studi di Bergamo

Adresa, 1. řádek
Università degli studi di Bergamo
via Salvecchio 19

24129 Bergamo, Lombardie, Itálie

Programy

Manažerské kurzy