Università Cattolica del Sacro Cuore (UCSC)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Katolická univerzita Nejsvětějšího Srdce je největší soukromá univerzita v Evropě, který se může pochlubit více než 41 000 studentů ve 12 školách.

Cattolica odlišuje svou multidisciplinární osnov, průmyslové vazby a silným mezinárodním zaměřením. Kromě našich více než 200 italských programů, nabízíme bakalářských, magisterských, v létě a semestru programů v angličtině, Se zaměřením na ekonomiku, medicíny a chirurgie, obchod, management, mezinárodních vztahů a marketingu. Nabízíme také částečné, zásluh-založené stipendií zahraničním studentům.

Milan je domovem Cattolica největší školní areál, Se nachází v úžasně krásné středověké budově v centru města. Tím, žije a studuje v Miláně, s jeho nepřetržitý tok mezinárodních podniků a investic, naši studenti jsou ideální pozici uvést do praxe poznatky získané při studiu, zatímco použití jejich vlastní jazykové a kulturní kompetence.

Ohromující město Řím je domovem Cattolica mezinárodně oceňovaný lékařská fakulta a chirurgie. Čtyřicet tři členové fakulty jsou uvedeny mezi Top italských vědců. Škola je spojen s Policlinico Gemelli fakultní nemocnice, umístila na prvním místě v počtu národních neziskových klinických studiích a třetí pro neziskové drogových experimentů prováděných. Je to také první italský onkologická nemocnice v počtu léčených pacientů.

Výborná příprava vedlo k Vynikající Absolventi v soukromém i veřejném sektoru. K dnešnímu dni, můžeme počítat tři premiérů, ministrů v několika různých úřadů, stejně jako generální ředitelé předních společností, jako jsou ENI, Trussardi a Louis Vuitton.

Studium na Cattolica je ke studiu na vysoké škole, kde je bohatství akademických programů a robustnost akademické standardy, je porovnána s velkolepostí našich budov a stejně působivých místech.

Cattolica je místo, kde velké mozky připojit. Tam, kde se setká nadšení inovace. Tam, kde věnování vytváří výsledky.

international.inquiry@unicatt.it

Místa

Milán

Catholic University of the Sacred Heart

Adresa, 1. řádek
20123 Milán, Lombardie, Itálie
Telefonní číslo
+39 02 72341

Milán

Catholic University of the Sacred Heart

Adresa, 1. řádek
20123 Milán, Lombardie, Itálie
Telefonní číslo
+39 02 72341

Řím

Università Cattolica del Sacro Cuore - Facoltà di Medicina e Chirurgia

Adresa, 1. řádek
Largo Francesco Vito, 1, Roma, Italy Řím, Lazio, Itálie
Telefonní číslo
+39 06 30151