University of Bologna School of Sciences

Úvod

Read the Official Description

Vědět školu

The School of Science se vyznačuje velkou složitostí vytvořeného sloučením do jedné organizační struktury četných vzdělávací a vědecké realitě vztahující se k základní vědy.

Tato složitost je poskytnutí výcviku School of Sciences velmi široká a pestrá. Pohybuje se od počítačové vědy k matematice a fyzice a astronomii, chemii a průmyslové chemie, biologie, geologie, environmentálních věd a přirozené technologií pro zachování a obnovy kulturního dědictví. Všechny tyto disciplíny, i když zdánlivě velmi vzdálené od sebe, jsou spojeny stejným přísného a systematického přístupu použitého řešit výzkum ve svých oborech, a který je založen na formulaci modelů a jejich experimentální potvrzení. Ve sbližování s evropskými normami, tříleté studijní obory v School of Science plnit prioritní úkol poskytovat základní výcvik, i když je ponecháno na Master of Science odborné přípravy aktualizovaný v otázkách velkého vědeckého významu a důležitosti. Charakteristika školy vědy je úzká souvislost mezi vzdělávacích aktivit vedených učiteli a výzkumu, které vyvinuté v rámci orgánů, kteří pracují ve škole. Tato činnost je charakterizována v mnoha případech vynikající úrovně a z tohoto důvodu nalezených výsledků a jsou velmi rozšířené a uznání na národní i mezinárodní úrovni. Díky intenzivní vědecké činnosti vykonávané v rámci útvarů, student během výcviku (zejména v souvislosti s Master of Science) má možnost zúčastnit se semináře a podílet se na nich přímo do výzkumu prováděného s použitím stejného nástroje k dispozici pedagogičtí pracovníci. Student má také možnost dokončit své vzdělání účastí na "jevišti" v cizím firmám. Dále jen "internacionalizace je rozměr inherentní všem vzdělávací nabídky školy na: student si může vybrat ze studijních programů nabízených ve spolupráci s dalšími vysokými školami (společných programů a dvoulůžkových stupňů), studijní programy nabízené výhradně v angličtině a má příležitost podílet v programů mezinárodní mobility v Evropě i v jiných zemích po dobu studia, zaškolení a výzkumu.

Kurzy

Organizace studia na vysokých školách je rozdělen do tří cyklů: studijních programů prvního cyklu a single-cyklu (bakalářské, magisterské jednoho cyklu), Kursy druhého cyklu (MSc) studijní programy třetího cyklu (doktoráty v oblasti výzkumu a vysokých škol ). Jsou také aktivní profesní kurzy, jako je Master of prvního a druhého stupně, Vyšší kurzy vzdělávání, odborná příprava trvalé a intenzivní kurzy, letní i zimní školu.

Master of Science

Studijní program, který lze přistupovat s vysokou maturitu, trvá po dobu tří let, na jejímž konci, kterou absolvoval, a získali titul doktora.

Mistr hřiště, které mohou být zpřístupněny pouze s mírou, trvá dva roky, na jehož konci, který následuje Master a získat titul doktora věd.

Učení

Pro každý kurz poskytuje informace o vzdělávacích cílů, učební plán, učební a organizaci textů posoudila veškeré učení školy lze vyhledávat učitele, typ kurzu, studium a AA

PhD

PhD je nejvyšší úroveň vzdělání poskytované v italském akademických a je zaměřen na získání dovedností potřebných k provádění vysoce kvalifikované výzkumné aktivity na univerzitách, veřejných a soukromých subjektů.

zaměření školy

Školy specializačních kurzů jsou postgraduální odborné a specializovat, zásadní pro provádění určitých profesních činností.

Studium na univerzitě vysokoškolského vzdělávání a dalšího vzdělávání

Univerzitních kurzů vysokoškolského vzdělávání a dalšího vzdělávání kurzů nabízených univerzitou jsou zaměřeny na pracovníky, kteří si chtějí prohloubit své znalosti a aktuální informace o tématech souvisejících s jejich prací.

mistr

Tituly Univerzitní mistři jsou postgraduální vědecké specializace a vysokou trvalé a opakovací výcvik, po získání prvního stupně nebo stupně. Magisterský titul je ideální absolvování kurzu studia a je vstup do světa práce.

Letní a zimní škola

Letní a zimní škola je program intenzivních kurzů výuky nabídku rozmanitý, který byl navržen pro splnění nových požadavků kulturních studií a interdisciplinární.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Italština

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Chemickém Inovací A Regulace

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Itálie Bologna

Erasmus Mundus mistrovské hřiště v Chemical inovace a nařízení (EMMC CHIR) je magisterský studijní Společné vyvinutý konsorciem univerzit. Jedná se o University of Algarve, University of Barcelona, ​​University of Bologna a Heriot Watt University. [+]

The Erasmus Mundus mistrovské hřiště v chemické inovace a nařízení (EMMC Chir) je Společné Mistr kurz vyvinutý konsorciem univerzit. Ty jsou University of Algarve, University of Barcelona, ​​Univerzita v Bologni a Heriot Watt University. Univerzity v konsorciu se dohodli na následující politice jakosti, pokud jde o EMMC Chir: Mise z EMMC Chir je poskytnout svým studentům se všemi nástroji a znalostí z vědecké, regulační a ekonomického hlediska nezbytných pro řízení rizik chemických látek a zodpovědně plnit povinnosti přes chemické legislativy po celém světě. Zúčastněné strany Chir jsou jakékoli instituce nebo jednotlivec zabývá riziky chemických látek nad člověka a životní prostředí, zejména Evropské agentury pro chemické látky, vnitrostátních regulačních orgánů, chemikálie, chemický průmysl firmy, a veřejnost obecně. Chir bude průběžně aktualizovat své osnovy a struktury při pohledu směrem k naplnění očekávání svých zúčastněných stran tím, že připravuje odborníky vysoce kompetentní vypořádat se s výzvami chemické inovace a bezpečnou regulaci chemických látek. Vize EMMC Chir je, aby se stal referenčním ve vysokoškolském vzdělávání pro regulaci chemických látek. EMMC Chir chce být modelem úspěšné evropské spolupráce, podporovat vědecký výzkum na podporu předpisů o nových chemických látek. EMMC Chir přispěje ke konkurenceschopnosti evropských i mimoevropských společnostem souladu s mezinárodními předpisy o používání chemických látek a prostřednictvím rozvoje nových bezpečnějších alternativ. Univerzit konsorcia budou implementovat systém řízení kvality pro EMMC Chir za účelem výkonu této vize a neustále zvyšovat kvalitu společného mistrovské hřiště a byly stanoveny následující jakostní cíle: • zavést vhodné mechanismy vnitřního zajišťování kvality na třech různých Úrovně: přednáška moduly, programu a hostitelských... [-]

Contact
Adresa destinace
University of Bologna - Via Zamboni,
Bologna, 33-40126 IT