University of Bologna School of Sciences

Úvod

Read the Official Description

Vědět školu

The School of Science se vyznačuje velkou složitostí vytvořeného sloučením do jedné organizační struktury četných vzdělávací a vědecké realitě vztahující se k základní vědy.

Tato složitost je poskytnutí výcviku School of Sciences velmi široká a pestrá. Pohybuje se od počítačové vědy k matematice a fyzice a astronomii, chemii a průmyslové chemie, biologie, geologie, environmentálních věd a přirozené technologií pro zachování a obnovy kulturního dědictví. Všechny tyto disciplíny, i když zdánlivě velmi vzdálené od sebe, jsou spojeny stejným přísného a systematického přístupu použitého řešit výzkum ve svých oborech, a který je založen na formulaci modelů a jejich experimentální potvrzení. Ve sbližování s evropskými normami, tříleté studijní obory v School of Science plnit prioritní úkol poskytovat základní výcvik, i když je ponecháno na Master of Science odborné přípravy aktualizovaný v otázkách velkého vědeckého významu a důležitosti. Charakteristika školy vědy je úzká souvislost mezi vzdělávacích aktivit vedených učiteli a výzkumu, které vyvinuté v rámci orgánů, kteří pracují ve škole. Tato činnost je charakterizována v mnoha případech vynikající úrovně a z tohoto důvodu nalezených výsledků a jsou velmi rozšířené a uznání na národní i mezinárodní úrovni. Díky intenzivní vědecké činnosti vykonávané v rámci útvarů, student během výcviku (zejména v souvislosti s Master of Science) má možnost zúčastnit se semináře a podílet se na nich přímo do výzkumu prováděného s použitím stejného nástroje k dispozici pedagogičtí pracovníci. Student má také možnost dokončit své vzdělání účastí na "jevišti" v cizím firmám. Dále jen "internacionalizace je rozměr inherentní všem vzdělávací nabídky školy na: student si může vybrat ze studijních programů nabízených ve spolupráci s dalšími vysokými školami (společných programů a dvoulůžkových stupňů), studijní programy nabízené výhradně v angličtině a má příležitost podílet v programů mezinárodní mobility v Evropě i v jiných zemích po dobu studia, zaškolení a výzkumu.

Kurzy

Organizace studia na vysokých školách je rozdělen do tří cyklů: studijních programů prvního cyklu a single-cyklu (bakalářské, magisterské jednoho cyklu), Kursy druhého cyklu (MSc) studijní programy třetího cyklu (doktoráty v oblasti výzkumu a vysokých škol ). Jsou také aktivní profesní kurzy, jako je Master of prvního a druhého stupně, Vyšší kurzy vzdělávání, odborná příprava trvalé a intenzivní kurzy, letní i zimní školu.

Master of Science

Studijní program, který lze přistupovat s vysokou maturitu, trvá po dobu tří let, na jejímž konci, kterou absolvoval, a získali titul doktora.

Mistr hřiště, které mohou být zpřístupněny pouze s mírou, trvá dva roky, na jehož konci, který následuje Master a získat titul doktora věd.

Učení

Pro každý kurz poskytuje informace o vzdělávacích cílů, učební plán, učební a organizaci textů posoudila veškeré učení školy lze vyhledávat učitele, typ kurzu, studium a AA

PhD

PhD je nejvyšší úroveň vzdělání poskytované v italském akademických a je zaměřen na získání dovedností potřebných k provádění vysoce kvalifikované výzkumné aktivity na univerzitách, veřejných a soukromých subjektů.

zaměření školy

Školy specializačních kurzů jsou postgraduální odborné a specializovat, zásadní pro provádění určitých profesních činností.

Studium na univerzitě vysokoškolského vzdělávání a dalšího vzdělávání

Univerzitních kurzů vysokoškolského vzdělávání a dalšího vzdělávání kurzů nabízených univerzitou jsou zaměřeny na pracovníky, kteří si chtějí prohloubit své znalosti a aktuální informace o tématech souvisejících s jejich prací.

mistr

Tituly Univerzitní mistři jsou postgraduální vědecké specializace a vysokou trvalé a opakovací výcvik, po získání prvního stupně nebo stupně. Magisterský titul je ideální absolvování kurzu studia a je vstup do světa práce.

Letní a zimní škola

Letní a zimní škola je program intenzivních kurzů výuky nabídku rozmanitý, který byl navržen pro splnění nových požadavků kulturních studií a interdisciplinární.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Italština

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Chemickém Inovací A Regulace

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Itálie Bologna

Erasmus Mundus mistrovské hřiště v Chemical inovace a nařízení (EMMC CHIR) je magisterský studijní Společné vyvinutý konsorciem univerzit. Jedná se o University of Algarve, University of Barcelona, ​​University of Bologna a Heriot Watt University. [+]

The Erasmus Mundus mistrovské hřiště v chemické inovace a nařízení (EMMC Chir) je Společné Mistr kurz vyvinutý konsorciem univerzit. Ty jsou University of Algarve, University of Barcelona, ​​Univerzita v Bologni a Heriot Watt University.

Univerzity v konsorciu se dohodli na následující politice jakosti, pokud jde o EMMC Chir:

Mise z EMMC Chir je poskytnout svým studentům se všemi nástroji a znalostí z vědecké, regulační a ekonomického hlediska nezbytných pro řízení rizik chemických látek a zodpovědně plnit povinnosti přes chemické legislativy po celém světě. Zúčastněné strany Chir jsou jakékoli instituce nebo jednotlivec zabývá riziky chemických látek nad člověka a životní prostředí, zejména Evropské agentury pro chemické látky, vnitrostátních regulačních orgánů, chemikálie, chemický průmysl firmy, a veřejnost obecně. Chir bude průběžně aktualizovat své osnovy a struktury při pohledu směrem k naplnění očekávání svých zúčastněných stran tím, že připravuje odborníky vysoce kompetentní vypořádat se s výzvami chemické inovace a bezpečnou regulaci chemických látek. ... [-]


Contact
Adresa destinace
University of Bologna - Via Zamboni,
Bologna, Emilia-Romagna, 33-40126 IT