Přečtěte si oficiální popis

BEAUTY TO CHALLENGE WORLD. VĚŘÍŠ TOMU?

O nás

Unikátní koncept školy vychází z kombinace akademických přednášek v kurzech a práce na autentických projektech s odborníky a dodavateli. Všichni věří, že každý den každou hodinu vyvracejí svět.

- inspekce na místě a zkušenosti na místě - spolu s návštěvami workshopů, laboratoří, továren a obchodů. Kurzy zohledňují výsledky nejdůležitějšího mezinárodního akademického výzkumu se svědectvím světoznámých designérů a architektů. Téměř všechny nové nápady jsou inspirovány uměleckými díly a umělci. Kromě vědeckých a praktických aktivit čteme spolu a diskutujeme o textech o filozofii, umělcích, aktuálních událostech a nejnovějších tendencích v designu a architektuře.

Naše firma je architektonické a designové studio umístěné ve Florencii. Vybrali jsme toto velké město z mnoha důvodů.

Zaprvé, protože centrální poloha Florencie nám umožňuje navštívit, studovat a pracovat v mnoha dalších městech, jako je Milán, Řím a Benátky, kde jsme vyvinuli intenzivní pracovní vztahy. Ve skutečnosti geografická poloha Florencie poskytuje rychlý a snadný přístup do všech částí Itálie.

Zadruhé, protože tu vznikl italský mezinárodní design, kde se nejzajímavější historický kontext setkal s vizí budoucnosti.

Za třetí, protože je to nej emocionálnější město v Itálii.

Naše místo je navíc v "Via degli Artisti", velkém uměleckém obvodu města známém svou historií umělecké tvorby.

Specifika našich kurzů spočívá v tom, že kombinují výuku a mezinárodní pracovní zkušenosti s teoretickými přednáškami.

Prostřednictvím praktického pracovního přístupu a návštěv města s designem na místě naši profesoři vyučují různé aspekty, které se podílejí na vývoji projektů v oblasti designu (nábytku a interiéru) a architektury.

Naučte se, udělejte to

Programy se vyučují na:
Angličtina
Italština

Tato škola dále nabízí:


STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

Nová koncepce interiérového designu. Charakteristika těchto kurzů spočívá v tom, že akademická teorie je kombinována s praxí na skutečném pracovišti. Zaměřuje se na velké ... [+]

Probuďte se krásou. Nová koncepce interiérového designu Master

Charakteristika těchto kurzů spočívá v tom, že akademická teorie je kombinována s praxí na skutečném pracovišti.

Mistr se zaměřuje na velké otázky "krásy" a jeho identitu s pokročilými metodami v konstrukčním složení. Po úvodu do plánování místa se kurzy rozšiřují o několik témat, jako jsou domy, zelené výstavní prostory, mezinárodní showroom, udržitelné kanceláře a duchovní prostory, které vymezují výrazné znalosti o prostorách, tvarech, materiálech a designu světla jako nástroje pro výrazem našeho vnitřního já a klienta.

Skicování: Podívejte se hluboko na vaši kreativitu... [-]
Itálie Florence
Říjen 2019
Angličtina,Italština
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

Vysoce kvalitní architektura vždy obsahuje odkaz na historickou a současnou globální architekturu. Itálie je nejlepším místem pro zkoumání původu architektury a zároveň p ... [+]

Krása Challenge Svět. Věříš tomu?

Nový Koncept Design školy

Charakteristikou těchto kurzů je, že teorie je kombinována s praxí na reálném pracovním prostředí, kde každý den, každou hodinu, podvracujeme sebe i svět!

Mezinárodní duální mistr architektury s odborným osvědčením o praxi.

Vysoce kvalitní architektura vždy obsahuje odkaz na historickou a současnou globální architekturu. Itálie je nejlepším místem pro zkoumání původu architektury a zároveň pozorování avantgardního designu v nových dílech úžasných světových architektů.

Inovační koncepce školy, kombinace teorie s reálnou mezinárodní prací, kterou jsme realizovali na pěti místech ve světě, navíc rozvíjí nový přístup k kurzu „Studium práce“, kde budou všechny přednášky aplikovány přímo na dobrodružství skutečné práce s její složitostí a fascinující kombinací materiálů, prostoru, světla, funkcí a konstrukce.... [-]

Itálie Florence
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Studium Architecturae Florence Design School
Website
Telefonní číslo
+ 39 055 2692248