STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

Úvod

Read the Official Description

NOVÁ KONCEPCE ŠKOLY

O nás

Unikátní koncept školy vychází z kombinace akademických přednášek v kurzech a práce na autentických projektech s klienty a dodavateli

- inspekce na místě a zkušenosti na místě - spolu s návštěvami workshopů, laboratoří, továren a obchodů. Kurzy zohledňují výsledky nejdůležitějšího mezinárodního akademického výzkumu se svědectvím světoznámých designérů a architektů. Téměř všechny nové nápady jsou inspirovány uměleckými díly a umělci. Kromě vědeckých a praktických aktivit čteme spolu a diskutujeme o textech o filozofii, umělcích, aktuálních událostech a nejnovějších tendencích v designu a architektuře.

Naše firma je architektonické a designové studio umístěné ve Florencii. Vybrali jsme toto velké město z mnoha důvodů.

Zaprvé, protože centrální poloha Florencie nám umožňuje navštívit, studovat a pracovat v mnoha dalších městech, jako je Milán, Řím a Benátky, kde jsme vyvinuli intenzivní pracovní vztahy. Ve skutečnosti geografická poloha Florencie poskytuje rychlý a snadný přístup do všech částí Itálie.

Zadruhé, protože tu vznikl italský mezinárodní design, kde se nejzajímavější historický kontext setkal s vizí budoucnosti.

Za třetí, protože je to nej emocionálnější město v Itálii.

Naše místo je navíc v "Via degli Artisti", velkém uměleckém obvodu města známém svou historií umělecké tvorby.

Specifika našich kurzů spočívá v tom, že kombinují výuku a mezinárodní pracovní zkušenosti s teoretickými přednáškami.

Prostřednictvím praktického pracovního přístupu a návštěv města s designem na místě naši profesoři vyučují různé aspekty, které se podílejí na vývoji projektů v oblasti designu (nábytku a interiéru) a architektury.

Naučte se, udělejte to

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Italština

Zobrazit magisterské programy » Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:


Magistr v interiéru

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok October 2019 Itálie Florence + 1 více

NOVÁ KONCEPCE MASTER INTERIOR DESIGN Charakteristickými rysy těchto kurzů je, že teorie je kombinována s praxí na místě reálných prací. Zaměřuje se na velké otázky "krásy" a jeho identitu s pokročilými metodami v konstrukčním složení. Po úvodu do plánování místa se kurzy rozšiřují o několik témat, jako jsou domy, zelené výstavní prostory, mezinárodní showroom, udržitelné kanceláře a duchovní prostory, vymezující výraz hluboké znalosti prostorů, tvarů a světla jako nástrojů pro výraz našeho vnitřního já a klienta. [+]

NOVÁ KONCEPCE MASTER INTERIOR DESIGNCharakteristika těchto kurzů spočívá v tom, že teorie je kombinována s praxí na pracovištích s reálnými pracemi.

Mistr se zaměřuje na velké otázky "krásy" a jeho identitu s pokročilými metodami v konstrukčním složení. Po úvodu do plánování místa se kurzy rozšiřují o několik témat, jako jsou domy, zelené výstavní prostory, mezinárodní showroom, udržitelné kanceláře a duchovní prostory, vymezující výraz hluboké znalosti prostorů, tvarů a světla jako nástrojů pro výraz našeho vnitřního já a klienta.

Skicování: Podívejte se hluboko na vaši kreativitu

Cílem kurzu je pomoci pochopit základní prvky mezinárodních projektů v oblasti designu interiérů. Díky rychlému kreslení základních prvků tvaru absorbujeme nebo vyjadřujeme podstatu návrhových nápadů.... [-]


Contact

Studium Architecturae Florence Design School

Website https://www.studiumarchitecturae.com/florence-design-school
Telefonní číslo + 39 055 2692248