STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

BEAUTY TO CHALLENGE WORLD. VĚŘÍŠ TOMU?

O nás

Unikátní koncept školy vychází z kombinace akademických přednášek v kurzech a práce na autentických projektech s odborníky a dodavateli. Všichni věří, že každý den každou hodinu vyvracejí svět.

- inspekce na místě a zkušenosti na místě - spolu s návštěvami workshopů, laboratoří, továren a obchodů. Kurzy zohledňují výsledky nejdůležitějšího mezinárodního akademického výzkumu se svědectvím světoznámých designérů a architektů. Téměř všechny nové nápady jsou inspirovány uměleckými díly a umělci. Kromě vědeckých a praktických aktivit čteme spolu a diskutujeme o textech o filozofii, umělcích, aktuálních událostech a nejnovějších tendencích v designu a architektuře.

Naše firma je architektonické a designové studio umístěné ve Florencii. Vybrali jsme toto velké město z mnoha důvodů.

Zaprvé, protože centrální poloha Florencie nám umožňuje navštívit, studovat a pracovat v mnoha dalších městech, jako je Milán, Řím a Benátky, kde jsme vyvinuli intenzivní pracovní vztahy. Ve skutečnosti geografická poloha Florencie poskytuje rychlý a snadný přístup do všech částí Itálie.

Zadruhé, protože tu vznikl italský mezinárodní design, kde se nejzajímavější historický kontext setkal s vizí budoucnosti.

Za třetí, protože je to nej emocionálnější město v Itálii.

Naše místo je navíc v "Via degli Artisti", velkém uměleckém obvodu města známém svou historií umělecké tvorby.

Specifika našich kurzů spočívá v tom, že kombinují výuku a mezinárodní pracovní zkušenosti s teoretickými přednáškami.

Prostřednictvím praktického pracovního přístupu a návštěv města s designem na místě naši profesoři vyučují různé aspekty, které se podílejí na vývoji projektů v oblasti designu (nábytku a interiéru) a architektury.

Naučte se, udělejte to

Místa

Florence

Studium Architecturae Florence Design School

Telefonní číslo
+ 39 055 2692248

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium