Přečtěte si oficiální popis

Švýcarský School of Management, Řím, Itálie Magic se děje v Římě! Švýcarský School of Management je plně akreditována soukromá institut vysokoškolského vzdělávání se nachází na University of Washington areálu v historickém centru Říma. Máme různorodý studentský sbor z celého světa, studoval naše akreditovaném magisterském a bakalářské of Business Administration studijních programů. Akreditace: SSM je UNESCO / Mezinárodní asociace univerzit schválil školu SSM je akreditována přes IACBE SSM je kvalitní certifikovaný instituce vyššího eduation, ověřené EduQua SSM je akreditované instituce podle amerického ministerstva pro záležitosti veteránů Na švýcarské School of Management naším cílem je stimulovat žízeň po poznání, budovat důvěru a poskytne vám inovativní třídami a včasné materiálu. Nabízíme velkou škálu akademických a odborných kurzů a programů. Úspěšná kariéra vyžaduje pevné základy obchodní znalosti. To je důvod, proč jsme se nejen efektivně učit základy podnikání, ale jít ještě o krok dál, aby zajistily rozvoj svých vůdcovských schopností. Naším cílem je dát studentům real-životní zkušenosti ve třídě místnosti. Na SSM budete simulovat skutečné problémy, kterým čelí obchodních lídrů, jak jste vyzval k analýze dat, rozvíjet alternativy, make a hájit vaše doporučení a spustit. Daří se nám tohoto cíle tím, že pouze pomocí případových studií, ale také má mimořádné mezinárodní členy fakulty, které obohacují naše kurzy s real-životní zkušenosti s přípravou vám za reálném světě podnikání lépe než jakýkoli program přednášek na bázi kdy mohl. Tkáme návštěvy společností, hostující lektory a reproduktory z průmyslu nebo v oboru celé naší nabídky kurzů. Kromě toho každý kurz zahrnuje propojení o vedení, etické a podnikatelské komponent, který umožní uchazeči obrátit pojmy do rozhodování, znalosti do akce, a nápady do změn, které poskytují možnost aplikovat to, co jste se naučili ve třídě do reálného života. V každé třídě, budeme otevřít svou mysl na to, jak obchodní svět skutečně funguje, budeme přispívat k vaší profesionální vzhled a chování. Naše komplexní vzdělávací program je dále podporován tím, že zdůrazňuje praktické dovednosti, jako je prezentace a řečnictví, kulturní citlivosti a týmové práce. Po promoci s naším mezinárodně uznávaného akademického titulu naše studenty; velet široký rozsah mezinárodních koncepce řízení, myslet strategicky, rozumět umění motivace a mají schopnost činit nezávislá obchodní analýzy i rámové řešení složitých obchodních problémů. Vítáme vás na našich webových stránkách, jak jsme si jisti, najdete SSM stupeň vám poskytne jedinečnou a cennou vzdělání, které vám pomohou k dosažení své nejvyšší kariéru.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Swiss School of Management, Rome Italy

Tato jedinečná Hlavní program je jediná svého druhu. To se liší od jiných programů Luxury řízení, které mají silnou složku parctical otázek, který zahrnuje nejen vedení s ... [+]

Master of Luxury řízení, inovace a značky

Navzdory globální ekonomické krizi, prodeje luxusního zboží se stoupající po celém světě. Více než symbol, luxusní zboží, ukazují, úspěch, výhody, výsady, chuť a sny. Luxusní trh je založen na manažery, aby pochopili, stevarda, a pěstovat tento jedinečný sektor.

Náš Mistr v luxusním Management, inovace a Branding byl navržen speciálně pro studenty toužící po kariéře v sektoru luxusních managementu dnešním dynamickém, globálním trhu.

Porozumění dynamice a zvláštnosti luxusního vedení platit zvláštní pozornost k budoucnosti je zaměření tohoto mistra.

Programu ocenění 60 ECTS v rámci plného akademického roku. Je vybaven společnost návštěvy významných značek a výrobců luxusního zboží v Itálii, hostující vyučující, vědecký výzkum a polních cestách a Leadershp školení. Program bude probíhat v angličtině. Fakulta se skládá z mezinárodních odborníků se sídlem v Římě, nebo se mu blíží.... [-]

Itálie Rome
Říjen 2019
Angličtina
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Swiss School of Management - Commencement 2011

Swiss School of Management - Commencement 2012

Swiss School of Management - Adventure Day

Forensic Studies in Italy

Swiss School of Management, Rome
Adresa, 1. řádek
Swiss School of Management c/o University of Washington Rome Center Piazza del Biscione 95
00186 Rome, Lazio, Itálie
Website
Telefonní číslo
+39 338 778 44 37