SDA Bocconi School of Management

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

SDA Bocconi je předním School of Management v Itálii, a také patří mezi top-zařadil evropských institucí. Společnost byla založena v roce 1971, s jeho více než 40-leté zkušenosti, SDA Bocconi School of Management je průkopníkem v oblasti podnikového vzdělávání v Itálii: jeho charakteristickým znakem je inovace a dalekosáhlé modelování, které se projevují přes širokou sadu výkonných kurzů a magisterských programech.

Škola nabízí Full-time MBA a Global Executive MBA v angličtině, stejně jako modulární Executive MBA a večer Executive MBA v italštině. Nabízí také 9 Full-time Specializovaný Mistr programy (5 + 4 International v italštině) a 6 výkonného Specializovaný Mistr programy (2 + 4 International v italštině). Kromě toho škola nabízí širokou škálu výkonného školství Open a vlastní programy každý rok.

Pro více informací: SDA Bocconi

SDA Bocconi je hrdá na: strategické poloze, což je jedinečné schopnosti, globální výhled, její rozmanitost, výkonné sítě. Škola je umístěna v centru města Milano, hlavní kapitál průmyslu, financí, umění, média a především módě. Milano je real-life laboratoř pro SDA Bocconi, Město je doma k nesčetným podniků a akciových trhů, na které studenti jsou přímo vystavena. SDA Bocconi přidanou hodnotou je, že má na jedné straně vynikající akademické kvality a tradice, zaručené "Università Bocconi", jeho pověst, silné fakulty a výzkumných středisek, na straně druhé, oko trvale otevřena na trhu, na obchodní svět potřebuje, praktické, obchod orientovaný přístup, kdy čelí obsah a situace.

SDA Bocconi je celosvětově zaměřen. Studenti pocházejí na SDA Bocconi z celého světa. Každý rok, školní areál je příklad pro rozmanitost, internacionalismus a genderové různorodosti; třídy spojují jednotlivce z různých profesních prostředí, bez průmyslu dominující nad druhou.

Pilíř celosvětová síť má síly spočívá v kvalitě partnerství SDA Bocconi má s klíčovými obchodními institucemi po celém Itálii a po celém světě. SDA Bocconi absolventi působí ve velkých městech po celém světě představují konkrétní globální síť. 1 rok na plný úvazek MBA je vlajková loď program School s asi 100 studenty MBA.

Program začíná zahajovacím týdne: týdenní MBA výcvikového tábora, během kterého budete dotázáni, rozumět a žít podstatu svého nadcházejícího roku.

Studenti stráví prvních osm měsíců tohoto programu, přičemž nadace kurzy a rozvoj manažerských dovedností následované dvouměsíční reálného světa, hands-on zkušeností (individuální stáž nebo skupina consulting projekt), plus konečné koncentrace. Kromě 4 funkčních založené koncentracích jako jsou finance, inovace, podnikání a marketing, program nabízí účastníkům možnost dále přizpůsobit jejich vývoj výběrem sledovat sektoru založené v luxusním Business Management (LBM), ve spolupráci s LVMH se proslulý vůdce v celosvětovém luxusním podniku.

Úplně poslední část MBA se bude konat v arrivederci týdne: Umění a podnikání, Telco a nová média, vláda v souvislosti s finanční, Pharma a zdraví, a z první ruky "made in Italy" obchodních modelů.

Jako hlavní mezinárodní školy managementu, SDA Bocconi se zabývá aktivní a prestižní sítí výměn, spolupráce a interakce s institucemi vrstevníka. Mezinárodní výměnný program nabízí vybrané zájemce možnost strávit 3 až 4 měsíců provádění programu na jiné horním obchodní škole.

MBA studenti mají plný přístup k Career Service, která organizuje one-to-one kariéry poradenství a trénovat, semináře, firemní prezentace, firemní dny, CV knihu a odeslání práce. Řízení kariéry a náborovým aktivitám umožnit účastníkům dostat do kontaktu s širokým spektrem národních a mezinárodních společností.

Internetové stránky: www.sdabocconi.it

Nejnovější žebříčky:

Přední School of Management v Itálii a jediný Italian School na vrcholu hitparád všech hlavních mezinárodních žebříčcích, SDA Bocconi se etablovala jako evropský lídr v oblasti vysokoškolského vzdělávání. SDA Bocconi umístil na 5. místě v Evropě ve zprávě o QS Global 200 Business School 2014/2015, na základě posouzení Zaměstnavatelé.

Kromě toho SDA Bocconi MBA patří mezi špičkové programů na světě jako nejlepší hodnotu za peníze, na investice do vzdělávání, MBA, který se nejvíce rychle vrátí zpět. Podle nejnovějších Forbes žebříčku návratnosti investic (ROI, průměrné absolventi čas potřebují vydělat zpátky školné), SDA Bocconi MBA je 3rd mezi non-amerických programů na světě, zatímco za dobrou cenu MBA žebříčku v roce 2014 ze strany Ekonom umístí 4. školy po celém světě. V Bloomberg Businessweek Top Int'l B-School žebříčku 2014 SDA Bocconi Full-time MBA získal dvě místa a zařadil 14th mezi nejlepších programů vyučovaných mimo USA, a 11. v Evropě.

V neposlední řadě, ve Financial Times Global MBA žebříčku 2015 Program klade 10th v Evropě a 26. na celém světě, zůstává jediným italským MBA v žebříčku.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět Magistr - HealthcareStudies » Vidět EMBA » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Oblasti Korporátních Financí (MCF)

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milan Altavilla Vicentina + 1 více

Mistr v oddělení Corporate Finance (MCF), je intenzivní a stimulující jednoroční program, v angličtině, navržen tak, aby poskytnout studentům znalosti a dovednosti potřebné pro inovace a zvládnout různé techniky řízení mezinárodní finance a nástroje, ať už budete pracovat pro společnost nebo instituce. Výběr MCF znamená investovat do vašeho osobního a profesního rozvoje, s cílem přijmout svou kariéru na další úroveň. [+]

Mistr v oddělení Corporate Finance (MCF), je intenzivní a stimulující jednoroční program, v angličtině, navržen tak, aby poskytnout studentům znalosti a dovednosti potřebné pro inovace a zvládnout různé techniky řízení mezinárodní finance a nástroje, ať už budete pracovat pro společnost nebo instituce. Výběr MCF znamená investovat do vašeho osobního a profesního rozvoje, s cílem přijmout svou kariéru na další úroveň.

MCF je Mistr pro vás, pokud Chcete-li nabídnout vysoce kvalitní řešení finančních problémů. Chcete-li být poskytnuty s nejvyspělejšími technik finančního řízení. Hledáte směs vedení a respektu k ostatním, etiky a ocenění rozmanitosti. Chcete mezinárodně uznávanou kvalifikaci. Chcete pracovat v komplexních scénářích s unikátními nástroji a schopnostmi. Co MCF vám může nabídnout Specializovaný Mistr 100% finance zaměřené pro vytvoření profesionální absolventy Praktické a aplikovaný finanční znalosti a technické dovednosti Možnost přímo řešit finanční úkoly, bez jakéhokoli dalšího zaškolení B-School intenzivní metody výuky (obchodní případy, obchodní hry, profesionální schopnost, simulace, software) Specializovaná technická příprava na fakultě, který má silné vazby na finanční komunitou ... [-]

Magistr V řízení A Správě Umění

Campus forma Denní studium 12 měsíců October 2018 Itálie Milan Altavilla Vicentina + 1 více

Mistr v Arts Management a správa (MAMA) je na plný úvazek, mezinárodní, jednoroční program, který je vyučován výhradně v angličtině a přitahuje studenty [+]

Mistr v Arts Management a správa (MAMA) je na plný úvazek, mezinárodní, jednoroční program, který je vyučován výhradně v angličtině a přitahuje studenty z celého světa.

MAMA je zaměřen na podporu umělecké inovace a kulturní rozvoj na celém světě, a posílení schopnosti vedení a řízení potřebné pro uměleckých organizací prospívat.

Využití na italskou vynikající výsledky v oblasti kulturního dědictví a umělecké tvorby, Program posílí vaše kulturní zázemí, stejně jako své profesní dovednosti, které umožní, aby vaše kariéra vzkvétat.

MAMA je Mistr pro vás, pokud Jste vášnivý umění a kultury. Chcete kariéru jako profesionální, manažer, poradce nebo podnikatel v oblasti umění a kulturní oblasti. Chcete-li zlepšit své manažerské zkušenosti v jedné z předních evropských škol managementu. Chcete se dozvědět o italských a evropských uměleckých tradic a jak jsou podporovány a rozvíjeny. Co MAMA vám může nabídnout Pevné základy v řízení, včetně praktických, tvůrčí a profesních dovedností. Specifické znalosti úspěšně působit v oblasti umění a kultury sektoru. Přímý kontakt s horní italské a mezinárodní uměleckých organizací a jejich vůdců, kteří jsou často hostující řečníci v programu. Stimulující prostředí, se zaměřením na mezinárodní trh s multidisciplinárním přístupem. Vyhrazený pro správu umění fakulty, který má úzké vazby se světem umění a managementu umění komunity. MAMA Seznámení, která vás z Milána zažít světoznámé střediska italské kultury, včetně Benátky, Florencie, Řím a Neapol. MAMA stáže - možnost pracovat pro jednoho z hlavních partnerů maminčin nebo spolupracujících institucí. [-]

Magistr řízení V Potraviny A Nápoje (MFB)

Campus forma Denní studium 12 měsíců January 2019 Itálie Milan Altavilla Vicentina + 1 více

on Master of Management v Potraviny a nápoje (MFB), je na plný úvazek, mezinárodní, jednoroční program, který je vyučován výhradně v angličtině a přitahuje studenty z celého světa. Program se zaměřuje na řízení F & B a společností souvisejících, jako jsou restaurace, hotely, rekreace a pokročilé maloobchodníků, z inovativní a efektivní perspektivě. MFB má multidisciplinární přístup a přijímá experimentální metodu. [+]

Master of Management v Potraviny a nápoje (MFB), je na plný úvazek, mezinárodní, jednoroční program, který je vyučován výhradně v angličtině a přitahuje studenty z celého světa.

Program se zaměřuje na řízení F & B a společností souvisejících, jako jsou restaurace, hotely, rekreace a pokročilé maloobchodníků, z inovativní a efektivní perspektivě. MFB má multidisciplinární přístup a přijímá experimentální metodu.

Přednášky od profesorů a hostující řečníci se střídají s skupinové cvičení, týmu a jednotlivých projektů, simulace, hraní rolí a případových studií analýzy. Budete mít mnoho Q & A sezení na současných problémů průmysl čelí nyní iv vnímané budoucnosti.... [-]


Master Of Veřejné Správy

Campus forma Denní studium 12 měsíců October 2018 Itálie Milan Altavilla Vicentina + 1 více

Master of veřejné správy (MPA) nabízené SDA Bocconi School of Management je jeden rok plný úvazek program vyučován v anglickém jazyce pro studenty z celého světa. [+]

Master of veřejné správy

Inteligentní řešení veřejných problémů.

Master of veřejné správy (MPA) nabízené SDA Bocconi School of Management je jeden rok plný úvazek program vyučován v anglickém jazyce pro studenty z celého světa.

MPA pomáhá zahraničním studentům rozvíjet odborné znalosti a osobní kvality pro profesionální práci ve veřejném sektoru a přidružených institucí lokálně i globálně.

State-of-the-art vědecké pozadí, žalovatelné znalostí, profesionalita a otevřenost vůči rozmanitosti, aby se MPA jedinečný, kdysi-in-a-life vzdělávací zkušenost pro budoucí manažery veřejných zájmů.

MPA je určen pro studenty, kteří hledají pevné nástroje veřejné správy, a chtějí pokračovat v kariéře v manažerské vládních a nevládních organizací, mezinárodních institucí, jakož i soukromé podniky pracující s veřejným sektorem.... [-]


Master V Módě, Zkušenosti A řízení Designu (mafed)

Campus forma Denní studium 12  January 2019 Itálie Milan Altavilla Vicentina + 1 více

Mistr v módě, Zkušenosti & Design Management (MAFED) je na plný úvazek, jeden-rok intenzivní program, který je vyučován výhradně v angličtině a přitahuje studenty z [+]

Mistr v módě, Zkušenosti & Design Management (MAFED) je na plný úvazek, jeden-rok intenzivní program, který je vyučován výhradně v angličtině a přitahuje studenty z celého světa.

MAFED se zaměřuje na kulturu na výsledky zaměřené na kreativitu, což znamená vyrovnat se s neomezenou představivostí kreativních lidí, váš povědomí o krásné a originální, a omezení načasování a nestálosti spotřebitelů.

MAFED je Mistr pro vás, pokud Ty aspirovat, aby se na manažerské roli v módní, luxusní nebo designu-založená společnost, nebo máte-li zájem o realizaci svou úvodní-up v sektoru Hledáte program, který vám dává přímou expozici vůči průmyslu světa, kde se věci dít Chcete-li získat kvalifikaci, která je v souladu s vašimi cíli Chcete uznávaný mezinárodní specializované postgraduální a post-Experience Master, mezinárodních profily s odbornou praxí. Co MAFED vám může nabídnout Program, se svým cílený přístup a jeho úzké spojení s průmyslem, vám umožní: Příjem odborné vzdělání a nástrojů řízení v jednom ze světových módních metropolí a designu, kde mnoho high-profil události se konají každý rok. Komunikovat s vyhrazeným F & D akademické a profesní fakulty Připojte se k mezinárodní síť se studenty z více než dvaceti národností a více než 450 absolventů po celém světě Navštivte společnosti, včetně továren, showroomů a obchody známých značek Další informace o nových trendech a úspěšných obchodních modelů pohybujících se mezi módy a designu papírenského průmyslu, a napříč segmenty, z přepychu na rychle se měnící módní maloobchodníků. Fakt o MAFED ... [-]

Výkonný Master V Marketingu A Prodeje (EMM)

Online & Campus forma Kombinované 14 měsíců January 2019 Itálie Milan Altavilla Vicentina + 1 více

Výkonný Master v Marketing & Sales - práce, vzdělávání a bydlení na vaše nejvíce. Jedná se o společnou iniciativu SDA Bocconi / ESADE - více připojení, širší expanze. [+]

Výkonný formát programu, znamená to, že tradiční třídy jsou kombinovány s distančního vzdělávání sezení, která vám umožní pracovat a studovat zároveň. Mistr se zaměřuje na prodej a marketing, a nabízí vám možnost studovat nejen na SDA Bocconi v Miláně, ale také na ESADE v Barceloně a Madridu.

EMMS je Mistr pro vás, pokud Chcete-li dále ve své kariéře postupovat, aniž by čas na studium Ty si přejí posílit své znalosti prodeje a marketingu v mezinárodním kontextu Chcete-li mít možnost okamžitě použít to, co jste se naučili v programu Máte zájem na rozvoji navazování kontaktů na mezinárodním trhu Co EMMS vám může nabídnout ... [-]

Výkonný Master V Oblasti Strategického řízení Lidských Zdrojů (emshrm)

Campus forma Kombinované 10 měsíců February 2019 Itálie Milan Altavilla Vicentina + 1 více

Výkonný Master ve strategickém řízení lidských zdrojů (HR) - EMSHRM: od výzvy na změny. Jedná se o mezinárodní 10-měsíců, výkonný program, který klade důraz na hloubkovou na obchodní kontextu řízení lidských zdrojů a vedení, se zaměřením na organizační a strategické otázky, které ovlivňují rozhodování HR. [+]

Výkonný Master ve strategickém řízení lidských zdrojů (EMSHRM) Vám nabízí 10 měsíců mezinárodní výkonný program, který klade důraz na důkladné na obchodním kontextu řízení lidských zdrojů a vedení se zaměřením na organizačních a strategických záležitostech ovlivňujících rozhodování HR.

Co EMSHRM vám může nabídnout Zaměření na strategické a organizační problémy, které ovlivňují rozhodování HR Znalost radit top manažery a řídit změny ve složitých organizačních uspořádání. Důkladné pochopení klíčových strategií HR, struktury, systémy a procesy. Nástroje pochopit kontext, ve kterém HR strategie a vedení hrají roli. Výhody Výběr EMSHRM ... [-]

Videos

1-year Full-Time MBA - SDA Bocconi