Přečtěte si oficiální popis

RUFA, skutečné sny a konkrétní projekty.

RUFA, Římská univerzita výtvarných umění, je multidisciplinární, mezinárodní vzdělávací centrum - legálně uznávané ministerstvem školství, univerzity a výzkumu (MIUR) - nabízející autoritativní, inovativní kurzy v oblasti umění, designu a komunikace. RUFA pracuje ve spolupráci s renomovanými profesionály a prestižními podniky, garantuje teoretickou přípravu svých studentů par excellence a navíc neustále aktualizuje metodologicko-provozní poradenství a současně udržuje pozornost na pracovišti a současné tržní trendy. Založena v roce 1998 s cílem naplnit v jedné akademii aspirace italských a zámořských studentů a jeho zakladatele Maestro Alfio Mongelli, RUFA nabízí bakalářské a magisterské studijní programy, které plně odpovídají současným uměleckým a kulturním kontextům , poskytovat umělecký výcvik nejvyšší kvality a silné, konkrétní budoucí vyhlídky zaměstnání.

Aktuální a stimulující návrhy školení.

RUFA nabízí širokou škálu školících návrhů, které zahrnují některé z nejzajímavějších a nejvíce požadovaných oblastí studia. Vedení a poradci vedoucích oddělení výtvarného umění a Ústavu designu a aplikovaného umění / nových technologií pro umění mohou studenti RUFA zvolit svou budoucí profesní dráhu z osmi různých studijních programů bakalářského studia:

Malování / Sochařství / Sestavení designu / Grafický design / Komiks a ilustrace / Design / Kino / Fotografie.

A z osmi magisterských studijních programů:

Multimédia Umění a design / Vizuální a inovační design / Počítačová animace a vizuální efekty / Filmové umění / Sada designů / Socha / Malba / Grafické umění.

Pro seniory a všechny studenty, kteří vyžadují další odborné vzdělávání, nabízí RUFA také několik krátkých kurzů, magisterských a pokročilých školení.

RUFA již řadu let intenzivně spolupracuje s prestižní KDU University College v Malajsii a společně připravuje program Master in Visual and Innovation Design. Mezi oběma vysokými školami se vyvinula vysoce dynamická, kulturní výměna a sdílení myšlenek a návrhů zaměřených na vzdělávací obohacení studentů zapsaných v obou institucích. Interpenetace starověké a současné tradice je jen jedním kulturním oblekem, který římská univerzita sdílí se svým malajským náprotivkem. V posledních letech byly vztahy mezi těmito dvěma instituty podporovány díky stipendijním oceněním. RUFA a univerzita KDU jsou v plné shodě s obrovskými příležitostmi pro růst, které tato synergie nabízí, a opravdu Hon Wei Min, viceprezident malajské univerzity, uvedl, že "pevně věříme, že se naši studenti mohou naučit velkou hodnotu RUFA, který pak může být převeden zpět domů. Obě naše země mají nesmírně staré kulturní dědictví spojené se stejně silným duchovním uměleckým projevem a setkání a spojení těchto dvou může pouze vyvolat mnoho nových, pozitivních myšlenek. Věříme ve vás a věříte nám. "

Základním cílem je vždy to, abychom byli vnímáni kontaminace mezi různými jazyky, transverzalitou, výzkumem a experimentováním.

Vlastní metoda

Trénink RUFA je založen na vyznamenané a specializované metodě výuky, která má za cíl připojit se k vysokoškolskému vzdělání a odbornému výcviku.

Během studijních let RUFA mohou studenti navštěvovat laboratoře, workshopy, zážitkové lekce, výstavy, prezentace a debaty. Jedná se o všechny moderní a efektivní nástroje, které přibližují studenty realitě profesionální pracovní síly. Aby RUFA co nejlépe využila své studium, vyzývá studenty, aby využili dostupné příležitosti a vytvořili pevný teoretický a praktický základ. Mohou pak vytvořit inspirované umění, které kombinuje interdisciplinární kontaminaci, příčné obohacení a inovační experimentování.

Vzhledem k tomu, že RUFA je současná, má za cíl učit a vychovávat se svým srdcem nastaveným na tradici a jeho myšlenkou promítnutou do budoucnosti.

Studium v ​​Římě

Pátrání zpět v čase, směrem k budoucnosti

Studium kreativního umění v atmosféře kontaminované podněty a podněty nejvyššího možného významu nabízí neocenitelné výhody. Řím byl právě kolébkou renesance a dnes je historické a umělecké dědictví města znakem celosvětové proslulosti. Řím je také neustále se měnícím městem, kde dynamické a vzrušující nové jazyky z něj dělají místo pro nové vzrušující současné trendy. Velkou rozmanitost v muzeích a galeriích města je nejzřetelnějším svědectvím. Řím se skutečně může pochlubit nejen slavným klasickým nabízením, ale i podnětným kalendářem událostí a iniciativ, které přicházejí pod vlajkou nových trendů, od umění po hudbu až po práci v karikaturách.

Nezůstávejte v šanci studovat uprostřed turbínového motoru uměleckého podnětu, kterým je Řím. Studium zde znamená vstoupit do historie budoucnosti!

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Italština

Tato škola dále nabízí:

MA

Rome University of Fine Arts (RUFA)

Naučíte se reagovat na všechny druhy požadavků v kontextu umění a grafiky, spoléhat se na vaši schopnost porozumět a rozpoznat krásu a poté ji znovu vytvořit pomocí řady ... [+]

O

Naučíte se reagovat na všechny druhy požadavků v kontextu umění a grafiky, spoléhat se na vaši schopnost porozumět a rozpoznat krásu a poté ji znovu vytvořit pomocí řady specifických technik a technologií.

Svět možností vyjádřit umění a kreativitu.

V rámci akademické struktury RUFA je dvouletý titul Graphic Arts součástí odboru výtvarného umění, oboru akademických studií v RUFA, který zahrnuje interakce mezi disciplínami výtvarných umění a vytváření nových synergií mezi nimi.

Na RUFA se narodil nový současný umělec, schopný se vyjádřit prostřednictvím několika výrazů výtvarného umění, ať už jsou grafické, malířské, transformační nebo technologické.... [-]

Itálie Řím
Říjen 2019
Angličtina
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Budete pokračovat v teoretickém a praktickém výcviku se studiem konkrétních předmětů, jako je kino, scénografie, fotografie, editace, zvuková technika, multimediální prod ... [+]

O

Budete pokračovat ve svém teoretickém a praktickém výcviku se studiem konkrétních předmětů, jako je kino, scénografie, fotografování, editace, zvuková technika, multimediální produkty, počítačová animace, 3D, fenomenologie obrazů a sociologie současného umění.

Film z obsahu a experimentů.

Film je svět skládající se z mnoha různých jazyků, z nichž každý pochází z nutnosti předat vizi. Použitím experimentů a výzkumu lze dát život novým příběhům a říci jim, že RUFA vytvořila dvouletý magisterský studijní program Arts in Film Arts, který se narodil v jediném programu, který spojil talent a povídkovou schopnost, psal a vize studentů, kteří absolvovali studium umění nebo designu.... [-]

Itálie Řím
Říjen 2019
Angličtina
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Naučíte se ovládat hmota a pohyb, budovat svou vlastní cestu k uměleckému projevu, vytvářet jedinečný komunikační jazyk, který vám umožní plný přístup k současné umělecké ... [+]

O

Naučíte se ovládat hmota a pohyb, budovat svou vlastní cestu k uměleckému projevu, vytvářet jedinečný komunikační jazyk, který vám umožní plný přístup k současné umělecké scéně.

Socha: materiál, pohyb a prostor pro vyjádření umění.

RUFA je dobře známá na mezinárodní scéně jako odborník na výuku sochařství díky svému předsedovi Alfio Mongelli, světově proslulému sochaři, oslavovanému za jeho lineární estetiku, která je elegantní i silná.

Prostřednictvím sochařské výuky v magisterském studijním programu na RUFA se studenti naučí ovládat záležitost a pohyb a nalézt svou schopnost vyjadřovat se umělecky, vytvářet osobní jazyk a dělat si své známky na současné umělecké scéně.... [-]

Itálie Řím
Říjen 2019
Angličtina
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Dokončíte svou znalostní bázi, umístíte se v samém srdci komunikačního designu, učíte se zvládnout tematické oblasti vizuálního designu, od reklamy a vysoce strukturované ... [+]

O

Dokončíte svou znalostní bázi, umístíte se v samém srdci komunikačního designu, učíte se zvládnout tematické oblasti vizuálního designu, od reklamy a vysoce strukturovaného světa multimediální komunikace, která v těchto oblastech spojuje designové techniky a digitální inovace.

Vizuální design, nová hranice při návrhu a koordinaci projektu.

Magisterský studijní program v oblasti vizuálního a inovačního designu je dvouletá umělecká specializace navržená tak, aby spustila návrháře za hranice tradičních omezení grafického designu.

Kurz zajišťuje školení a přípravu pro studenty kompetentně vytvářet vizuální komunikaci s využitím kombinace multimediálního designu, vizuálního designu a reklamních dovedností.... [-]

Itálie Řím
Říjen 2019
Angličtina,Italština
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Budete dále zdokonalovat svůj výcvik s vysokou mírou technické a designové specializace. Po celou dobu studia budete podporovat dobře strukturovaný, neustále aktualizovan ... [+]

O

Budete dále zdokonalovat svůj výcvik s vysokou mírou technické a designové specializace. Po celou dobu studia budete podporovat dobře strukturovaný, neustále aktualizovaný cyklus společného úsilí, stáží a pracovních stáží s předními zastánci ve světě italského designu.

Kurz pro řízení prostoru, hloubky a pohybu.

Magisterský studijní program Set Design je příležitostí pro studenty s uměleckou a tvůrčí osobností, hledáním profesionálního prostředí, vyjadřováním jejich vize a designu talentu a získáním vysoce specializovaného výcviku.

Dokázat si představit prostor, který se používá k vyprávění jako trojrozměrný prostor znamená mít mysl, která je flexibilní a praktická, schopná skládat a znovu vytvořit hloubku a krásu.... [-]

Itálie Řím
Říjen 2019
Angličtina
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Vydejte se na inovativní, smíšené médium, špičkové, příčné vzdělávací Pathway které vás utvoří do kompletního umělce schopného vyjádřit svůj vlastní kreativní jazyk v jak ... [+]

O

Vydejte se na inovativní, smíšené médium, špičkové, příčné vzdělávací Pathway které vás utvoří do kompletního umělce schopného vyjádřit svůj vlastní kreativní jazyk v jakékoli umělecké disciplíně.

Malíři, kompletní a multidisciplinární umělci.

Malba je umělecká disciplína, která umožňuje kombinaci vášně a povolání do jedinečné kariéry a životního výběru. Studium malířství na RUFA, student obdrží vysokoškolské multidisciplinární akademické školení a plné pochopení technik a vlastností ve vztahu ke světu výtvarného umění.

Malování jako součást sítě znalostí.

Dvouletý magisterský studijní program v oblasti malířství na RUFA je diplom, který poskytuje solidní základ v teorii a praxi, určený k tomu, aby poslali studenty do centra rozsáhlé sítě znalostí a multimediálních zkušeností, které budou tvořit úplného umělce, schopný aplikovat kreativní výraz v některé z uměleckých oborů.... [-]

Itálie Řím
Říjen 2019
Angličtina
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Mistr umění v oblasti multimediálních umění a designu - první program svého druhu, který se nedávno založil ve střední a jižní Itálii - uspěl v plném pokrytí této složité ... [+]

Prostory a instalace vytvořené kolem multimediální myšlenky.

Mistr umění v oblasti multimediálních umění a designu - první program svého druhu, který se nedávno založil ve střední a jižní Itálii - uspěl v plném pokrytí této složité oblasti studií a řešil stále důležitější úlohu digitálních technologií a technik při navrhování multimediální prostory a práce. Představuje rozsáhlé pole od návrhu instalací a vybavení kulturních akcí až po realizaci prostor ve veřejném a soukromém prostředí a dokonce i virtuálního designu a video mapování na fasádě veřejných budov a památek. Kurz nabízí odpověď špičkové úrovně vzdělání na velmi vysokou poptávku po designérech a umělcích, kteří jsou vyškoleni k práci v těchto odvětvích, schopni spojit tvůrčí kulturu návrháře s odbornými znalostmi v nových technologiích.... [-]

Itálie Řím
Říjen 2019
Angličtina
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Budete se moci stát se počítačovou animací a vizuálním efektem ve světě filmů, televizí, zvukových efektů a webových produkcí, školení k získání zvládnutí digitálních tec ... [+]

O

Budete se moci stát se počítačovou animací a vizuálním efektem ve světě filmů, televizí, zvukových efektů a webových produkcí, školení k získání zvládnutí digitálních technik a optimalizaci vaší ruční dovednosti, kulturního uvědomění a tvůrčích schopností.

Kreativita a technologie k vytvoření animace počítače a vizuálních efektů.

Magisterský studijní program v oblasti počítačové animace a vizuálních efektů na RUFA je kurz umělecké specializace určený k výcviku návrhářů v oblasti digitální animace a vizuálních efektů pro film, televizi, audiovizuální produkce a web, který kombinuje digitální technologii, manuální reprodukci, kulturní know- a tvůrčí kapacity.... [-]

Itálie Řím
Říjen 2019
Angličtina,Italština
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

RUFA Open Time

Adresa, 1. řádek
Sede Centrale Via Benaco, 2
Řím, Lazio, Itálie
Adresa, 1. řádek
Via Taro, 14
Řím, Lazio, Itálie
Adresa, 1. řádek
Via Degli Ausoni, 7
Řím, Lazio, Itálie
Adresa, 1. řádek
Via Benaco, 12
Řím, Lazio, Itálie
Adresa, 1. řádek
Via Benaco, 1b
Řím, Lazio, Itálie
Adresa, 1. řádek
Via Lariana, 14
Řím, Lazio, Itálie
Adresa, 1. řádek
Via Lariana, 8
Řím, Lazio, Itálie