Rome University of Fine Arts (RUFA)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

RUFA, skutečné sny a konkrétní projekty

RUFA, Římská univerzita výtvarných umění, je multidisciplinární mezinárodní vzdělávací středisko - právně uznávané ministerstvem školství, univerzity a výzkumu (MIUR) - nabízející autoritativní a inovativní kurzy v oblasti umění, designu a komunikace. RUFA pracuje ve spolupráci s renomovanými odborníky a prestižními podniky a zaručuje studentům teoretickou přípravu par excellence, kromě toho neustále aktualizuje metodicko-provozní vedení a zároveň pečlivě sleduje vývoj na pracovišti a současné trendy na trhu. RUFA, založená v roce 1998 s cílem naplnit v rámci jedné akademie ambice italských a zahraničních studentů a studentů jejího zakladatele Maestra Alfio Mongelliho, nabízí bakalářské a magisterské studijní programy, které plně odpovídají současným uměleckým a kulturním souvislostem , poskytující umělecké školení nejvyššího kalibru a silné, konkrétní budoucí vyhlídky na zaměstnání.

Aktuální a stimulující návrhy školení

RUFA nabízí širokou škálu školících návrhů, které zahrnují některé z nejzajímavějších a nejvíce požadovaných oblastí studia. Vedení a poradci vedoucích oddělení výtvarného umění a Ústavu designu a aplikovaného umění / nových technologií pro umění mohou studenti RUFA zvolit svou budoucí profesní dráhu z osmi různých studijních programů bakalářského studia:

Malování / Sochařství / Sestavení designu / Grafický design / Komiks a ilustrace / Design / Kino / Fotografie.

A z osmi magisterských studijních programů:

Multimédia Umění a design / Vizuální a inovační design / Počítačová animace a vizuální efekty / Filmové umění / Sada designů / Socha / Malba / Grafické umění.

Pro seniory a všechny studenty, kteří vyžadují další odborné vzdělávání, nabízí RUFA také několik krátkých kurzů, magisterských a pokročilých školení.

RUFA již mnoho let intenzivně spolupracuje s prestižní univerzitou KDU University College v Malajsii a společně připravuje magisterské programy v oblasti vizuálního a inovačního designu. Mezi oběma univerzitami se vyvinula vysoce dynamická kulturní výměna a sdílení nápadů a návrhů zaměřených na obohacení vzdělávání studentů zapsaných v obou institucích. Průnik mezi starou a současnou tradicí je jen jeden kulturní oblek, který římská univerzita sdílí se svým malajským protějškem. V posledních letech byly vztahy mezi oběma ústavy dále podporovány díky stipendijním cenám. RUFA a KDU University College jsou v plné shodě, pokud jde o obrovské příležitosti pro růst, které tato synergie poskytuje, opravdu Hon Wei Min, viceprezident malajské univerzity, prohlásil, že: „Pevně věříme, že naši studenti se mohou od školy hodně naučit RUFA, které pak mohou být přeneseny zpět domů. Obě naše země mají nesmírně starobylé kulturní dědictví spojené se stejně silným duchem uměleckého vyjádření a jejich setkávání a fúze může vést pouze k mnoha novým pozitivním nápadům. Věříme ve vás a vy v nás věříte “.

Základním cílem je vždy to, abychom byli vnímáni kontaminace mezi různými jazyky, transverzalitou, výzkumem a experimentováním.

Vlastní metoda

Trénink RUFA je založen na vyznamenané a specializované metodě výuky, která má za cíl připojit se k vysokoškolskému vzdělání a odbornému výcviku.

Během studijních let RUFA mohou studenti navštěvovat laboratoře, workshopy, zážitkové lekce, výstavy, prezentace a debaty. Jedná se o všechny moderní a efektivní nástroje, které přibližují studenty realitě profesionální pracovní síly. Aby RUFA co nejlépe využila své studium, vyzývá studenty, aby využili dostupné příležitosti a vytvořili pevný teoretický a praktický základ. Mohou pak vytvořit inspirované umění, které kombinuje interdisciplinární kontaminaci, příčné obohacení a inovační experimentování.

Vzhledem k tomu, že RUFA je současná, má za cíl učit a vychovávat se svým srdcem nastaveným na tradici a jeho myšlenkou promítnutou do budoucnosti.

Studium v ​​Římě

Pátrání zpět v čase, směrem k budoucnosti

Studium kreativního umění v atmosféře kontaminované podněty a podněty nejvyššího možného významu nabízí neocenitelné výhody. Řím byl právě kolébkou renesance a dnes je historické a umělecké dědictví města znakem celosvětové proslulosti. Řím je také neustále se měnícím městem, kde dynamické a vzrušující nové jazyky z něj dělají místo pro nové vzrušující současné trendy. Velkou rozmanitost v muzeích a galeriích města je nejzřetelnějším svědectvím. Řím se skutečně může pochlubit nejen slavným klasickým nabízením, ale i podnětným kalendářem událostí a iniciativ, které přicházejí pod vlajkou nových trendů, od umění po hudbu až po práci v karikaturách.

Nezůstávejte v šanci studovat uprostřed turbínového motoru uměleckého podnětu, kterým je Řím. Studium zde znamená vstoupit do historie budoucnosti!

Místa

Řím

Adresa, 1. řádek
Sede Centrale
Via Benaco, 2

Řím, Lazio, Itálie

Řím

Adresa, 1. řádek
Via Taro, 14
Řím, Lazio, Itálie

Řím

Adresa, 1. řádek
Via Degli Ausoni, 7
Řím, Lazio, Itálie

Řím

Adresa, 1. řádek
Via Benaco, 12
Řím, Lazio, Itálie

Řím

Adresa, 1. řádek
Via Benaco, 1b
Řím, Lazio, Itálie

Řím

Adresa, 1. řádek
Via Lariana, 14
Řím, Lazio, Itálie

Řím

Adresa, 1. řádek
Via Lariana, 8
Řím, Lazio, Itálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium